Plugins - All in One SEO Pack - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (807 entries)

en:  MByte
fa: مگابایت

en:  Need a license key?
fa: کلید فعالسازی نیاز دارید؟

en:  Post Type
fa: انواع نوشته

en:  Taxonomy
fa: طبقه بندی

en:  Your sitemap has been created with content and images.
fa:  نقشه سایت شما با محتوا و تصاویر ایجاد شد.

en:  characters. Most search engines use a maximum of %1$s chars for the %2$s.
fa:  کاراکترها. اغلب موتورهای جستجو از ماکزیمم تعداد %1$s کاراکتر برای %2$s استفاده میکنند.

en:  characters. Open Graph allows up to a maximum of %1$s chars for the %2$s.
fa:  کاراکترها. Open Graph اجازه استفاده تا بیشترین تعداد %1$s حرف برای %2$s را می دهد.

en:  to upgrade to Pro Version and get:
fa: برای ارتقاء به نسخه پولی و گرفتن:

en: %%tax_%1$s%% - This post's associated %2$s taxonomy title
fa: %%tax_%1$s%% - این نوشته مرتبط است %2$s عنون طبقه بندی

en: %1$s Click here%2$s to make these recommended changes.
fa: %1$s کلیک کنید %2$s برای تغییرات توصه شده.

en: %1$s Upgrade%2$s to All in One SEO Pack Pro for increased SEO compatibility for your products.
fa: %1$sارتقاء%2$s به نسخه پولی افزونه برا هماهنگی بیشتر سئوی محصولات.

en: %404_title% - Additional 404 title input
fa: %404_title% - ورودی عنوان اضافی 404"

en: %archive_title - The original archive title given by wordpress
fa: %archive_title - عنوان بایگانی اصلی توسط وردپرس تعیین شده است

en: %author% - The original archive title given by wordpress, e.g. "Steve" or "John Smith"
fa: %author% عنوان اصلی آرشیو توسط وردپرس تعیین
    می شود. مثلا"Steve" یا “John smith”

en: %blog_description% - Your blog description
fa: %blog_description% - شرح بلاگ شما

en: %blog_title% - Your blog title
fa: %blog_title% - عنوان بلاگ شما

en: %category% - Alias for %category_title%
fa: %1$category% - نام مستعار برای %2$category_title%

en: %category_description% - The description of the category
fa: %category_description% - شرح دسته بندی

en: %category_title% - The (main) category of the post
fa: %category_title% - دسته بندی(مادر) نوشته

en: %category_title% - The original title of the category
fa: %category_title% - عنوان اصلی دسته بندی

en: %cf_fieldname% - Custom field name
fa: %cf_fieldname% - نام زمینه دلخواه

en: %current_date% - The current date (localized)
fa: %current_date% - تاریخ جاری localized)

en: %date% - The original archive title given by wordpress, e.g. "2007" or "2007 August"
fa: %date% - عنوان اصلی بایگانی تعیین شده توسط وردپرس مثل : "2007" or "2007 August"

en: %day% - The original archive day given by wordpress, e.g. "17"
fa: %day% - روز اصلی آرشیو توسط وردپرس تعیین شده است. مثلا "17"

en: %description% - This outputs the description you write for each page/post or the autogenerated description, if you have that option enabled. Auto-generated descriptions are generated from the Post Excerpt, or the first 160 characters of the post content if there is no Post Excerpt.
fa: %description% - این توضیحات را برای هر برگه/ نوشته یا توضیح خودکار ایجاد می کند, اگر این گزینه را فعال کرده اید. اگر این را انتخاب نکنید ، توضیح خودکار ازچکیده برگه/نوشته شما و یا از 160کاراکتر آن بعنوان توضیحات برداشته میشود .

en: %month% - The original archive month given by wordpress, e.g. "August"
fa: %month% - ماه اصلی آرشیو توسط ورد پرس تعیین شده است. مثلا "اوت"

en: %page% - The page number
fa: %page% - شماره برگه

en: %page_author_firstname% - This page's author' first name (capitalized)
fa: %page_author_firstname% - نام نویسنده این برگه (با حروف بزرگ)

en: %page_author_lastname% - This page's author' last name (capitalized)
fa: %page_author_lastname% - نام خانوادگی نویسنده این برگه (با حروف بزرگ)

en: %page_author_login% - This page's author' login
fa: %page_author_login% - ورود نویسنده این برگه

en: %page_author_nicename% - This page's author' nicename
fa: %page_author_nicename% - لقب نویسنده این برگه

en: %page_title% - The original title of the page
fa: %page_title% - عنوان اصلی برگه

en: %post_author_firstname% - This post's author' first name (capitalized)
fa: %post_author_firstname% - نام نویسنده این نوشته (با حروف بزرگ)

en: %post_author_lastname% - This post's author' last name (capitalized)
fa: %post_author_lastname% - نام خانوادگی نویسنده این مطلب (با حروف بزرگ)

en: %post_author_login% - This post's author' login
fa: %post_author_login% - ورود نویسنده این نوشته

en: %post_author_nicename% - This post's author' nicename
fa: %post_author_nicename% - لقب نویسنده این نوشته

en: %post_date% - The date the page was published (localized)
fa: %post_date% -  تاریخی که برگه در آن منتشر شده است (محلی)

en: %post_date% - The date the page/post was published (localized)
fa: %post_date% - تاریحی که نوشته / برگه ایجاد شده است (محلی)

en: %post_date% - The date the post was published (localized)
fa: %post_date% - تاریحی که نوشته در آن منتشر شده است (محلی)

en: %post_month% - The month the page was published (localized)
fa: %post_month% - ماهی که برگه در آن منتشر شده است (محلی)

en: %post_month% - The month the page/post was published (localized)
fa: %post_month% - ماهی که نوشته / برگه منتشر شده است (محلی)

en: %post_month% - The month the post was published (localized)
fa: %post_month% - ماهی که نوشته در آن منتشر شده است ( محلی)

en: %post_title% - The original title of the post
fa: %post_title% - عنوان اصلی نوشته

en: %post_title% - The original title of the post.
fa: %post_title% - عنوان اصلی پست.

en: %post_year% - The year the page was published (localized)
fa: %post_year% -  سالی که برگه در آن منتشر شده است (محلی)

en: %post_year% - The year the page/post was published (localized)
fa: %post_year% - سالی که نوشته / برگه منتشر شده است ( محلی)

en: %post_year% - The year the post was published (localized)
fa: %post_year% - سالی که نوشته در آن منتشر شده است (محلی)

en: %request_url% - The original URL path, like "/url-that-does-not-exist/"
fa: %request_url% - مسیر اصلی لینک شبیه   "/url-that-does-not-exist/"

en: %request_words% - The URL path in human readable form, like "Url That Does Not Exist"
fa: %request_words% - مسیر لینک به صورتی که قابل خواندن برای انسان باشد شبیه ،  "Url That Does Not Exist"

en: %s Plugin Options
fa: تنظیمات افزونه %s

en: %s is almost ready.
fa: %s هم‌اکنون آماده است.

en: %search% - What was searched for
fa: %search% - جستجو شده برای

en: %tag% - The name of the tag
fa: %tag% - نام برچسب

en: %taxonomy_description% - The description of the taxonomy
fa: %تعریف_طبقه بندی% - تعریف طبقه بندی

en: %taxonomy_title% - The original title of the taxonomy
fa: %عنوان_طبقه بندی% - عنوان اصلی طبقه بندی

en: %wp_title% - The original WordPress title, e.g. post_title for posts
fa: %wp_title% - عنوان اصلی وردپرس.post_title برای نوشته ها

en: %year% - The original archive year given by wordpress, e.g. "2007"
fa: %year% - سال اصلی آرشیو توسط وردپرس تعیین شده است. مثلا "2007"

en: .htaccess editor
fa: ویرایشگر .htaccess

en: 404 Title Format:
fa: فرمت عنوان 404 :

en: <b>Security warning:</b> Your file looks compromised. Please check the file for any script-injection.
fa: <b>اخطار امنیتی:</b> فایلهای شما در معرض خطر می باشد. فایلهای خود را برای تزریق کد مخرب بررسی نمائید.

en: <b>Warning:</b> Line not matched: <b>"%1$s"</b>, On Line: <b>%2$s</b>
fa: <b>هشدار:</b> خط مطابقت ندارد:<b>"%1$s"</b> ، در خط: <b>%2$s</b>

en: <b>Warning:</b> This following post could not be found: <b>"%s"</b>
fa: <b>خطا:</b> پست موردنظر یافت نمی شود: <b>"%s"</b>

en: <p>Analyzing records in a %1$s to %2$s conversion&hellip;
fa: <p>تحلیل رکوردها در %1$s به %2$s تبدیل &hellip;

en: A comma separated list of your most important keywords for this page that will be written as META keywords.
fa: کاما جداکننده لیستی از بیشترین کلمات کلیدی مهم برای این برگه که نوشته شده به عنوان متاهای کلمه کلیدی

en: A custom title that shows up in the title tag for this page.
fa: یک عنوان سفارشی که در برچسب عنوان برای هر برگه نشان می دهد.

en: A physical file exists. Do you want to %simport and delete%s it, %sdelete%s it or continue using it?
fa: پرونده فیزیکی موجود است. آیا می خواهید %sدرون‌ریزی و حذف%sکنید، %sحذف%s کنید یا به استفاده اش ادامه دهید؟

en: A physical file exists. This feature cannot be used.
fa: پرونده فیزیکی موجود است. این ویژگی قابل استفاده نمی باشد.

en: A preview of what this page might look like in search engine results.
fa: پیش نمایش برگه بصورتی که ممکن است در نتایج موتورهای جستجو نشان داده شود

en: About
fa: درباره

en: Access our Premium Support Forums
fa: دسترسی به انجمن های پشتیبانی پرمیوم ما

en: Access to Knowledge Center
fa: دسترسی به بخش مرکز دانش

en: Access to Premium Support Forums
fa: دسترسی به فروم پشتیبانی پولی

en: Access to Video Screencasts
fa: دسترسی به بخش ویدئویی

en: Access to video tutorials about SEO with the Pro version
fa: دسترسی به ویدئوی آموزشی درباره سئو با نسخه پولی

en: Active Theme
fa: تم فعال

en: Activity
fa: فعالیت

en: Actor
fa: هنرپیشه

en: Add Rule
fa: افزودن دستور

en: Add Social Meta data to your site to deliver closer integration between your website/blog and social media.
fa: افزودن متای داده شبکه های اجتماعی به سایت شما برای یکپارچه سازی نزدیک تر بین سایت شما و شبکه های اجتماعی.

en: Add URL
fa: افزودن آدرس اینترنتی

en: Add URLs for your website's social profiles here (Facebook, Twitter, Google+, Instagram, LinkedIn), one per line.
fa: آدرس های مرتبط با پروفایل های اجتماعی خود را اینجا اضافه کنید (فیسبوک، توئیتر، گوگل پلاس، اینستاگرام، لینکدین) ، در یک خط.

en: Add a list of additional domains to track here.  Enter one domain name per line without the http://.
fa: لیستی از دامنه های افزوده را برای پیگیری در اینجا اضافه
    کنید. در هر خط نام یک دامنه را بدون http://. وارد کنید

en: Add markup to display the Google Sitelinks Search Box next to your search results in Google.
fa: مارک آپ یا نشانه گذاری را اضافه کنید تا کادر جستجوگر لینک سایت های گوگل کنار نتایج جستجوی شما در گوگل نشان داده شود.

en: Add markup to tell Google the preferred name for your website.
fa: مارک آپ را اضافه کنید تا بتوانید اسم وب سایت منتخب 
    را به گوگل بدهید.

en: Add the name of the person or organization who owns these profiles.
fa: نام شخص یا شرکتی که صاحب این پروفایل هاست را اضافه کنید.

en: Additional Blog Page Headers:
fa: سربرگ های اضافی برگه بلاگ

en: Additional Domains:
fa: دامنه های اضافی:

en: Additional Front Page Headers:
fa: سربرگ های اضافه سرمقاله :

en: Additional Page Headers:
fa: سربرگ های اضافه برگه :

en: Additional Pages
fa: صفحه های اضافی

en: Additional Post Headers:
fa: سربرگ های اضافه نوشته :

en: Advanced Analytics Options:
fa: تنظیمات پیشرفته آنالیز

en: Advanced Authorship Options:
fa: تنظیمات پیشرفته Authorship

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Advanced support for WooCommerce
fa: پشتیبانی پیشرفته برای ووکامرس

en: Advanced support for e-commerce
fa: پشتیبانی پیشرفته برای فروشگاه

en: Album
fa: آلبوم

en: All In One SEO Pack
fa: افزونه All In One SEO Pack

en: All Post Types
fa: همه انواع پست ها

en: All Taxonomies
fa: همه طبقه بندی ها

en: All in One SEO
fa: سئو کامل

en: All in One SEO Options Updated.
fa: تنظیمات All in One SEO  به روز شد.

en: All in One SEO Pack %s contains new features, bug fixes, increased security, and tons of under the hood performance improvements.
fa: افزونه All in One SEO Pack %s شامل امکانات جدید،برطرف شدن باگ‌ها،بالاتر رفتن امنیت و بهبود کارایی فراوان می باشد.

en: All in One SEO Pack Pro Debug Info
fa: اطلاعات اشکال زدایی All in One SEO Pack Pro

en: All in One SEO Pack has been translated into %1$s languages, but currently the %3$s translation is only %2$s percent complete. %4$s Click here %5$s to help get it to 100 percent.
fa: افزونه ترجمه شده به این %1$s زبان ها, اما اکنون %3$s ترجمه فقط %2$s درصد تکمیل شده. %4$s اینجا کلیک کنید %5$s برای کامل کردن ترجمه ها.

en: All in One SEO Pack has detected that a plugin(s) or theme is also outputting social meta tags on your site. You can view this social meta in the source code of your site (check your browser help for instructions on how to view source code).
fa: All in One SEO Pack یافته است که یک یا چند افزونه یا قالب هم درحال خروجی دادن تگ های social meta روی سایت شما است. شما میتوانید این social meta را در سورس کد سایت خود ببینید (قسمت help مرورگر خود را برای راهنمای چگونگی مرور سورس کد بررسی کنید).

en: All in One SEO Pack is created by a worldwide network of friendly folks like these.
fa: افزونه All in One SEO Pack توسط دوستان ما در سراسر دنیا ساخته شده است.

en: All in One SEO Pro Plugin Changelog
fa: تغییرات پلاگین All in One SEO Pro

en: All in One SEO Pro Plugin Support Forum
fa: انجمن پشتیبانی پلاگین All in One SEO Pack

en: All in One SEO has been deactivated
fa: All in One SEO غیر فعال شده است.

en: All values are mandatory.
fa: تمام مقادیر اجباری هستند.

en: Allow
fa: اجازه

en: Allows you to specify the maximum number of posts in a sitemap (up to 50,000).
fa: به شما امکان تعیین تعداد بیشترین پست را  در یک نقشه سایت می دهد (تا 50,000 ).

en: Allows your authors to be identified by their Facebook pages as content authors on the Opengraph meta for their articles.
fa: به نویسندگان شما این اجازه را می دهد که بوسیله صفحه های فیسبوکشان به عنوان نویسندگان محتوا در متای Opengraph برای مقاله هایشان شناسایی شوند.

en: Allows your authors to be identified by their Twitter usernames as content creators on the Twitter cards for their posts.
fa: این امکان را به شما می دهد که نویسندگان بوسیله نام کاربری توئیترشان به عنوان سازندگان محتوا روی کارت توئیترسان برای پست هایشان شناسایی شوند.

en: Analysis Results
fa: تحلیل نتایج

en: Analyze
fa: تحلیل

en: Anonymize IP Addresses:
fa: IP ناشناس:

en: Archive Title Format:
fa: فرمت عنوان بایگانی :

en: Are the social profile links for your website for a person or an organization?
fa: آیا لینک های پروفایل اجتماعی برای وبسایت شما برای یک شخص است یا یک شرکت؟

en: Article
fa: مقاله

en: Article Section
fa: بخش مقاله

en: Article Tags
fa: تگ های مقاله

en: As the name implies, this will be the Meta Title of your homepage. This is independent of any other option. If not set, the default Site Title (found in WordPress under Settings, General, Site Title) will be used.
fa: از اسم meta title  پیداست که این عنوان فوقانی صفحه شما می شود. این مستقل از هز گزینه ی دیگری است. اگر تنظیم نشود عنوان پیش فرض سایت ( که در ورد پرس زیر تنظیمات، عمومی، عنوان سایت وجود دارد) استفاده خواهد شد.

en: Associated Name
fa: نام همراه

en: Athlete
fa: ورزشکار

en: Author
fa: نویسنده

en: Author Archive Title Format:
fa: فرمت عنوان بایگانی نویسنده

en: Autogenerate Descriptions:
fa: تولید خودکار توضیحات:

en: Automatically Generate Article Tags
fa: ایجاد اتوماتیک تگ های مقاله

en: Automatically generate article tags for Facebook type article when not provided.
fa: به صورت اتوماتیک زمانی که مقاله نوع فیسبوکی ارائه نشده باشد، تگ های مقاله را ایجاد می کند.

en: Bad Bot Blocker
fa: مسدود کننده ربات های بد

en: Band
fa: گروه

en: Bar
fa: کافه بار

en: Before performing an import, we strongly recommend that you make a backup of your site. We use and recommend %1$s BackupBuddy %2$s for backups.
fa: قبل از انجام عملیات وارد کردن ما شدیدا پیشنهاد می کنیم که از سایت نسخه پشتیبان تهیه کنید. پیشنهاد می کنیم که از %1$s BackupBuddy %2$s برای پشتیبانگیری استفاده کنید.

en: Beginners Guide for All in One SEO Pack
fa: راهنمای ابتدایی افزونه All in One SEO Pack

en: Beginners Guide for Social Meta module
fa: راهنمای ابتدایی برای متای شبکه های احتماعی

en: Beginners Guide for XML Sitemap module
fa: راهنمای ابتدایی برای نقشه سایت

en: Bing Webmaster Tools:
fa: ابزار وبمستر بینگ:

en: Block Bad Bots using HTTP
fa: مسدود کردن روبات های مضر با استفاده از HTTP

en: Block Referral Spam using HTTP
fa: مسدود کردن مراجعات اسپم با استفاده از HTTP

en: Block Referral Spam using HTTP.
fa: مسدود کردن مراجعات اسپم با استفاده از HTTP

en: Block requests from user agents that are known to misbehave with 503.
fa: درخواست های عوامل کاربر که به عنوان رفتار نادرست 503 شناخته می شود را مسدود کنید.

en: Blocked bot with IP %1$s -- matched referer %2$s found in blocklist.
fa: بات‌های مسدود با IP %1$s -- هماهنگ با ارجاع دهنده %2$s در لیست سیاه یافت شدند.

en: Blocked bot with IP %1$s -- matched user agent %2$s found in blocklist.
fa: بات‌های مسدود با IP %1$s -- هماهنگ با عامل کاربری %2$s در لیست سیاه یافت شدند.

en: Blog
fa: بلاگ

en: Book
fa: کتاب

en: CLICK HERE
fa: کلیک کنید

en: Cafe
fa: کافه

en: Cancel
fa: لغو

en: Canonical URLs:
fa: URL های استاندارد:

en: Category Title Format:
fa: فرمت عنوان دسته بندی :

en: Cause
fa: علت

en: Changes are automatically submitted to search engines.
fa: تغییرات بطور خودکار ارسال شود به موتورهای جستجو

en: Check this and All in One SEO Pack will create a log of important events (all-in-one-seo-pack.log) in its plugin directory which might help debugging. Make sure this directory is writable.
fa:  کنترل All in One SEO Pack باعث تشکیل گزارشی از رویدادهای مهم (all-in-one-seo-pack.log) در فهرست راهنمای افزونه خواهد شد که به اشکال زدایی کمک می کند. مطمئن شوید که این فهرست راهنما قابل نوشتن است.

en: Check this and shortcodes will get executed for descriptions auto-generated from content.
fa: کنترل کنید که کدهای کوچک برای عمل کردن در توصیفات 
    به صورت خودکار از محتوا تولید شود.

en: Check this and your Meta Descriptions will be removed from page 2 or later of paginated content.
fa: کنترل کنید که توصیفات متای شما از صفحه دوم یا بعدا از 
    محتوای صفحه بندی شده حذف شوند.

en: Check this box to ask search engines not to follow links from this page.
fa: این گزینه را انتخاب کنید تا موتورهای جستجو لینک های این برگه را دنبال نکنند

en: Check this box to ask search engines not to index this page.
fa: این گزینه را انتخاب کنید تا موتورهای جستجو این برگه را ایندکس نکنند

en: Check this if you want to ensure consistency in URL paths reported to Google Analytics.
fa: این گزینه را انتخاب کنید اگر می خواهید اطمینان از مسیر درست آدرس گزارشات به گوگل آنالیز داشته باشید.

en: Check this if you want to track URL changes for single pages with Google Analytics.
fa: این گزینه را انتخاب کنید اگر می خواهید آدرس های متغیر برای برگه های منحصربه فرد با گوگل آنالیز پیگیری شود.

en: Check this if you want to track events with Google Analytics.
fa: این گزینه را انتخاب کنید اگر می خواهید رویدادها توسط گوگل آنالیز پیگیری شود.

en: Check this if you want to track how far down a user scrolls a page with Google Analytics.
fa: این گزینه را انتخاب کنید اگر می خواهید تاکنون چقدر اسکرول شده برگه توسط کاربر پیگیری شود توسط گوگل آنالیز.

en: Check this if you want to track how long pages are in visible state with Google Analytics.
fa: این گزینه را انتخاب کنید اگر می خواهید آمار بازدید مدت زمان مشاهده برگه ها را با گوگل آنالیز پیگیری شود.

en: Check this if you want to track interactions with the official Facebook and Twitter widgets with Google Analytics.
fa: این گزینه را انتخاب کنید اگر می خواهید تعاملات با ابزارک فیسبوک و توئیتر پیگیری شود توسط گوگل آنالیز.

en: Check this if you want to track media query matching and queries with Google Analytics.
fa: این گزینه را انتخاب کنید اگر می خواهید کوئری چندرسانه ای هماهنگ با کوئری ها پیگیری شود با گوگل آنالیز.

en: Check this if you want to track outbound forms with Google Analytics.
fa: این گزینه را انتخاب کنید اگر می خواهید فرم های خروجی با گوگل آنالیز پیگیری شود.

en: Check this if you want to track outbound links with Google Analytics.
fa: کنترل کنید اگر می خواهید لینکهای بیرونی را با
     تحلیل گوگل پیگیری کنید.

en: Check this if you want to track when elements are visible within the viewport with Google Analytics.
fa: این گزینه را انتخاب کنید اگر می خواهید وقتی که عناصر قابل مشاهده هستند در viewport پیگیری شود با گوگل آنالیز.

en: Check this if you want your categories for a given post used as the Meta Keywords for this post (in addition to any keywords you specify on the Edit Post screen).
fa: اگر می خواهید طبقات یک پست مشخص به عنوان کلمات کلیدی فوقانی برای این پست انتخاب شود (علاوه بر هر کلمه کلیدی که روی صفحه Edit Post مشخص می کنید) این گزینه را کنترل کنید.

en: Check this if you want your keywords on your Posts page (set in WordPress under Settings, Reading, Front Page Displays) and your archive pages to be dynamically generated from the keywords of the posts showing on that page.  If unchecked, it will use the keywords set in the edit page screen for the posts page.
fa: اگر کلمات کلیدیتان را روی صفحه پست ها می خواهید (زیر تنظیمات وردپرس، خواندن، نمایش صفحه اول) و صفحات آرشیو به شکل پویا از کلمات کلیدی پست های نشان داده شده در آن صفحه تولید شود، این را کنترل کنید. اگر این کنترل نشود از کلمات کلیدی به کار رفته در صفحه ویرایش برای صفحه پست ها استفاده می شود.

en: Check this if you want your tags for a given post used as the Meta Keywords for this post (in addition to any keywords you specify on the Edit Post screen).
fa: اگر برچسب هایتان در یک پست مشخص که به عنوان کلمات کلیدی فوقانی انتخاب شده را برای این پست هم می خواهید، این گزینه را انتخاب کنید (علاوه بر هر کلمه کلیدی که روری صفحه Edit Post مشخص می کنید).

en: Check this to add All in One SEO Pack to the Admin Bar for easy access to your SEO settings.
fa: این را کنترل کنید تا One SEO Pack به ادمین بار 
    برای دسترسی آسان به تنظیمات SEO اضافه شود.

en: Check this to ask search engines not to follow links from paginated pages/posts. Useful for avoiding duplicate content.
fa: کنترل کنید که موتورهای جستجوگر لینک های صفحات یا 
    پست های صفحه بندی شده را دنبال نکند. این کار برای جلوگیری از مطالب تکراری مفید است.

en: Check this to ask search engines not to index Author Archives. Useful for avoiding duplicate content.
fa: کنترل کنید که موتورهای جستجوگر آرشیوهای نویسنده
    را ایندکس نکند. این کار برای جلوگیری از مطالب تکراری
     مفید است.

en: Check this to ask search engines not to index Category Archives. Useful for avoiding duplicate content.
fa: کنترل کنید که موتورهای جستجوگر آرشیوهای طبقات را
     ایندکس نکند.این کار برای جلوگیری از مطالب تکراری
     مفید است.

en: Check this to ask search engines not to index Date Archives. Useful for avoiding duplicate content.
fa: کنترل کنید که موتورهای جستجوگر آرشیوهای روز را 
    اندکس نکند. این کار برای جلوگیری از مطالب تکراری
     مفید است.

en: Check this to ask search engines not to index Tag Archives. Useful for avoiding duplicate content.
fa: کنترل کنید که موتورهای جستجوگر آرشیوهای تگ را اندکس
    نکند. .این کار برای جلوگیری از مطالب تکراری
     مفید است.

en: Check this to ask search engines not to index custom Taxonomy archive pages. Useful for avoiding duplicate content.
fa: کنترل کنید که موتورهای جستجوگر صفحات طبقه بندی
    اختصاصی را اندکس نکند. این کار برای جلوگیری از مطالب تکراری مفید است .

en: Check this to ask search engines not to index paginated pages/posts. Useful for avoiding duplicate content.
fa: کنترل کنید که موتورهای جستجوگر لینک های صفحات یا 
    پست های صفحه بندی شده را دنبال نکند. این کار برای جلوگیری از مطالب تکراری مفید است.

en: Check this to ask search engines not to index the 404 page.
fa: کنترل کنید که موتور جستجوگر صفحه 404 را اندکس نکند.

en: Check this to ask search engines not to index the Search page. Useful for avoiding duplicate content.
fa: کنترل کنید موتورهای جستجوگر صفحه جستجو را اندکس 
    نکند. .این کار برای جلوگیری از مطالب تکراری
     مفید است.

en: Check this to edit the list of disallowed user agents for blocking bad bots.
fa: لیست عوامل کاربری غیرمجاز را به منظور مسدود کردن 
    بوت های معیوب، ویرایش کنید.

en: Check this to move the All in One SEO Pack menu item to the top of your WordPress Dashboard menu.
fa: این را کنترل کنید تا آیتم منویAll in One SEO Pack 
    به بالای منوی داشبورد وردپرس شما منتقل شود.

en: Check this to prevent your Description from being truncated regardless of its length.
fa: کنترل کنید که توصیفات شما صرفنظر از طول آن کوتاه نشود.

en: Check this to remove the Google Plus field from the user profile screen.
fa: این را کنترل کنید تا فیلد گوگل پلاس از صفحه پروفایل 
    کاربر حذف شود.

en: Check this to support Schema.org markup, i.e., itemprop on supported metadata.
fa: این گزینه را برای پشتیبانی مارک آپ Schema.org انتخاب کنید. مثلا itemprop در متاداده پشتیبانی شده.

en: Check this to unprotect internal postmeta fields for use with XMLRPC. If you don't know what that is, leave it unchecked.
fa: تیک زدن این گزینه باعث می شود تا فیلد متاپست داخلی برای استفاده با XMLRPC محافظت نشود. اگر نمی دانید که آن چیست، آن را بدون تیک رها کنید.

en: Check to use advanced Google Analytics options.
fa: استفاده از گزینه های پیشرفته تحلیل گوگل را کنترل کنید.

en: Checking this box will use the Home Title and Home Description set in All in One SEO Pack, General Settings as the Open Graph title and description for your home page.
fa: تیک زدن این جعبه باعث استفاده از عنوان و توصیف صفحه نخست در All in One SEO Pack ،تنظیمات عمومی با  عنوان Open Graph و توصیف برای صفحه نخست شما خواهد شد.

en: Checking this option uses the title, description, and keywords set on your static Front Page.
fa: با انتخاب این گزینه، عنوان، توضیحات و کلمات کلیدی روی صفحه اول قرار می گیرند.

en: Checking this option will allow you to customize Canonical URLs for specific posts.
fa: کنترل این گزینه به شما اجازه می دهد که Canonical URLs را برای پست های خاص تنظیم کنید.

en: Checking this option will set the Canonical URL for all paginated content to the first page.
fa:  با کنترل این گزینه Canonical URL برای همه مطالب صفحه بندی شده، به صفحه اول منتقل می شود.

en: Choose a default value that best describes the content of your post type.
fa: مقدار پیش فرض که بهترین توصیفات را از محتوای پست شما دارد را انتخاب کنید.

en: Choose platform:
fa: انتخاب پلتفرم:

en: City
fa: شهر

en: Click "Analyze" for a list of SEO data that can be imported into All in One SEO Pack, along with the number of records that will be imported.
fa: برای یک لیست سئو که می تواند به  All in One SEO Pack ارسال شود برروی  "Analyze" کلیک کنید، به همراه رکوردهای که ارسال خواهد شد.

en: Click "Convert" to perform the import. After the import has completed, you will be alerted to how many records were imported, and how many records had to be ignored, based on the criteria above.
fa: برای انجام عملیات ارسال روی "تبدیل" کلیک کنید. بعد از اینکه ارسال کامل شد، براساس معیارهای بالابه شما اطلاع داده می شودکه چه مقدار رکورد ثبت شده است، و اینکه چند رکورد باید نادیده گرفته شوند.

en: Click for Help!
fa: برای راهنمایی کلیک کنید

en: Click here for documentation on this setting
fa: برای سندسازی این تنظیمات اینجا کلیک کنید

en: Click here to %1$sview your RSS sitemap%2$s.
fa: برای دیدن نقشه RSS اینجا%1$sکلیک کنید%2$s.

en: Click here to %s.
fa: اینجا را کلیک کنید برای%s.

en: Coming Soon...
fa: به زودی می آید...

en: Company
fa: شرکت

en: Compatible data:
fa: داده های سازگار

en: Configured Rules
fa: پیکربندی قوانین

en: Content Type Settings
fa: تنظیمات نوع محتوا

en: Continue to the General Settings
fa: ادامه به تنظیمات عمومی

en: Control SEO on categories, tags and custom taxonomies with the Pro version
fa: می توانید سئوی دسته‌بندی ها،برچسب‌ها و طبقه بندی های سفارشی را با نسخه پولی کنترل کنید

en: Conversion Results
fa: تبدیل نتایج

en: Convert
fa: تبدیل

en: Core Team
fa: تیم هسته

en: Couldn't find file %s!
fa: فایل %s یافت نشد!

en: Couldn't rename file %s!
fa: تغییر نام فایل %s امکان پذیر نیست!

en: Country
fa: کشور

en: Create Compressed Sitemap
fa: ایجاد نقشه سایت فشرده

en: Create RSS Sitemap
fa: ایجاد نقشه RSS سایت

en: Create RSS Sitemap as well.
fa: ایجاد نقشه RSS سایت به خوبی انجام شد

en: Create a Robots.txt File
fa: ایجاد یک فایل Robots.txt

en: Create a compressed sitemap file in .xml.gz format.
fa: یه فایل فشرده نقشه سایت با فرمت .xml.gz ایجاد کنید.

en: Create and manage your Video Sitemap using this feature and submit your Video Sitemap to Google, Bing/Yahoo and Ask.com.
fa: با استفاده ازین ابزار ویدئو نقشه سایت خود را طراحی و اجرا کنید و ویدئو نقشه سایت خود را به گوگل و بینگ یا یاهو و همچنین Ask.com ارسال کنید.

en: Create and manage your XML Sitemaps using this feature and submit your XML Sitemap to Google, Bing/Yahoo and Ask.com.
fa: با استفاده از این قابلیت نقشه سایت XML خود را ایجاد و مدیریت کنید و نقشه سایت XML خود را در گوگل، بینگ، یاهو و Ask.com ارسال کنید.

en: Credits
fa: دست‌اندرکاران

en: Custom Canonical URL
fa: لینک های سفارشی Canonical

en: Custom Image
fa: تصویر سفارشی

en: Custom Twitter Image
fa: تصویر سفارشی توئیتر

en: Custom Video
fa: ویدئوی سفارشی

en: Daily
fa: روزانه

en: Daily scheduled sitemap check has finished.
fa: چک کردن زمانبندی شده روزانه ی نقشه سایت پایان یافته است.

en: Date Archive Title Format:
fa: فرمت عنوان بایگانی روز

en: Debug String
fa: اشکال زدایی رشته

en: Debug This Post
fa: اشکال زدایی این پست

en: Debug Warning: All in One SEO Pack meta data was included again from %1$s filter. Called %2$s times!
fa: هشدار اشکال زدایی: متای داده All in One SEO Pack دوباره مشمول فیلتر %1$s شد. %2$s بار فراخوانی شد!

en: Default
fa: پیش فرض

en: Default - nofollow
fa: پیش فرض - nofollow

en: Default - noindex
fa: پیش فرض - noindex

en: Default Image
fa: تصویر پیش فرض

en: Default Image Height
fa: ارتفاع تصویر پیش فرض

en: Default Image Width
fa: عرض تصویر پیش فرض

en: Default OG:Image
fa: OG پیش فرض: تصویر

en: Default Twitter Card
fa: کارت توئیتر پیش فرض

en: Default to NOFOLLOW:
fa: پیش فرض به NOFOLLOW:

en: Default to NOINDEX:
fa: پیش فرض به NOINDEX:

en: Delete Conflicting Files
fa: حذف فایل های متضاد

en: Deleted %s.
fa: %s حذف شده.

en: Description
fa: توضیح

en: Description Format
fa: فرمت توضیحات

en: Development Team
fa: تیم توسعه

en: Did You Know?
fa: آیا می دانستید؟

en: Director
fa: کارگردان

en: Directory Path
fa: مسیر دایرکتوری

en: Directory Path cannot be empty
fa: مسیر پشوه نمی تواند خالی باشد

en: Disable Google Analytics
fa: غیر فعال کردن گوگل آنالیز

en: Disable Google Analytics on this page.
fa: غیرفعال کردن گوگل آنالیز برای این برگه

en: Disable Google Plus Profile:
fa: غیرفعال کردن پروفایل گوگل پلاس

en: Disable SEO on this page.
fa: غیر فعال کردن سئو در این برگه

en: Disable on this page/post
fa: غیر فعال کردن در این صفحه / پست:

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Disallow
fa: نادیده گرفتن

en: Display Advertiser Tracking:
fa: نمایش ردیابی آگهی:

en: Display Google Authorship:
fa: نمایش گوگل Authorship:

en: Display Menu At The Top:
fa: نمایش منو در بالا:

en: Display Menu In Admin Bar:
fa: نمایش منوی مدیریت در نوار ابزار بالا

en: Display Publisher Meta on Front Page:
fa: نمایش متای نویسنده در صفحه اصلی

en: Display Settings
fa: تنظیمات نمایش

en: Display Sitelinks Search Box:
fa: نمایش Sitelinks جعبه جستجو:

en: Do Not Override
fa: لغو نکنید

en: Documentation
fa: مستندات

en: Don't display this page in the sitemap.
fa: این برگه را در نقشه سایت نمایش نده

en: Drink
fa: نوشیدنی

en: Duplicate %s Meta
fa: تکثیر کردن متای %s

en: Dynamic sitemap generation does not appear to be using the correct rewrite rules; please disable any other sitemap plugins or functionality on your site and reset your permalinks.
fa: به نظر نمیرسد ایجاد نقشه سایت پویا با قواعد بازنویسی درست باشد؛ لطفا همه پلاگین های نقشه سایت دیگر یا عملکرد را غیر فعال کنید و پرمالینک های خودتان را ریست کنید.

en: Dynamically Generate Keywords for Posts Page/Archives:
fa: ایجاد کلیدواژه ها به صورت پویا برای برگه ها نوشته و یا بایگانی

en: Dynamically Generate Sitemap
fa: به صورت پویا ایجاد نقشه سایت

en: Dynamically creates the XML sitemap instead of using a static file.
fa: ایجاد نقشه سایت پویای XML بجای استفاده از فایل ثابت.

en: E-mail debug information
fa: اطلاعات اشکال زدایی ایمیل

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit .htaccess
fa: ویرایش.htaccess

en: Edit SEO
fa: ویرایش سئو

en: Edit your .htaccess file to fine-tune your site.
fa: پرونده .htaccess خود را به دقت ویرایش کنید.

en: Email Address
fa: آدرس ایمیل

en: Enable Custom Canonical URLs:
fa: فعال کردن برای آدرس های سفارشی Canonical

en: Enable Facebook Meta for Post Types
fa: فعال‌ساز متای فیسبوک برای انواع نوشته

en: Enable Sitemap Indexes
fa: فعال کردن فهرست نقشه سایت

en: Enable this option to only allow access to your sitemap by site administrators and major search engines.
fa: این گزینه را فقط برای اجازه دسترسی به نقشه سایت خود توسط مدیر سایت و موتورهای جستجوی اصلی فعال کنید.

en: Enable this to display advanced options for controlling Google Plus authorship information on your website.
fa: این را فعال کنید تا گزینه های پیشرفته برای کنترل مالکیت 
    اطلاعات گوگل پلاس در وب سایتتان نمایش داده شود.

en: Enabled
fa: فعال

en: Enhanced Ecommerce:
fa: تخصیص فروشگاه الکترونیکی

en: Enhanced Link Attribution:
fa: تخصیص مجوز لینک

en: Ensure URL Consistency:
fa: اطمینان از سازگاری آدرس:

en: Enter a comma separated list of pages here to be excluded by All in One SEO Pack.  This is helpful when using plugins which generate their own non-WordPress dynamic pages.  Ex: <em>/forum/, /contact/</em>  For instance, if you want to exclude the virtual pages generated by a forum plugin, all you have to do is add forum or /forum or /forum/ or and any URL with the word \"forum\" in it, such as http://mysite.com/forum or http://mysite.com/forum/someforumpage here and it will be excluded from All in One SEO Pack.
fa: لیستی از صفحاتی که با کاما جدا شده اند را اینجا وارد کنید تا از All in One SEO Pack جدا شود. ابن کار در
    استفاده از پلاگین هایی که خودشان صفحات پویای غیر وردپرسشان را می سازند مفید است. به عنوان مثال: <em>/forum/, /contact/</em> اگر می خواهید صفحات مجازی که توسط فروم پلاگین ساخته شده است را مستثنی کنید باید forum or /forum or /forum/ or  و هرURL دارای کلمه forum را اینجا اضافه کنید مانند http://mysite.com/forum یا http://mysite.com/forum/someforumpage و آن از All in One SEO Pack مستثنی خواهد شد.

en: Enter a comma separated list of your most important keywords for your site that will be written as Meta Keywords on your homepage. Do not stuff everything in here.
fa: لیستی جدا شده با کاما از مهم ترین کلمات کلیدی سایتتان را وارد کنید که به صورت کلمات  کلیدی فوقانی در صفحه اصلی شما نوشته شود. همه چیز را در اینجا پر نکنید.

en: Enter information below for any additional links for your sitemap not already managed through WordPress.
fa: اطلاعات زیر را برای همه لینک های اضافی برای نقشه سایت شما که هنوز از طریق وردپرس مدیریت نشده را وارد کنید.

en: Enter the Twitter username associated with your website here.
fa: نام کاربری توئیتر متصل به وبسایت خود را وارد کنید.

en: Enter the height for your Open Graph image in pixels (i.e. 600).
fa: ارتفاع تصویر Open Graph خود را در ابعاد پیسکل (مثلا 600) وارد کنید.

en: Enter the height for your Open Graph video in pixels (i.e. 600).
fa: ارتفاع ویدئوی Open Graph خود را در ابعاد پیسکل (مثلا 600) وارد کنید.

en: Enter the name of a custom field (or multiple field names separated by commas) to use that field to specify the Open Graph image on Pages or Posts.
fa: نام یک فیلد سفارشی (یا چند نام فیلد با ویرگول جدا شوند) را برای مشخص کردن تصویر Open Graph روی صفحه ها یا پست ها وارد کنید.

en: Enter the name of your website here.
fa: نام وبسایت خود را اینجا وارد کنید.

en: Enter the width for your Open Graph image in pixels (i.e. 600).
fa: عرض تصویر Open Graph خود را در ابعاد پیسکل (مثلا 600) وارد کنید.

en: Enter the width for your Open Graph video in pixels (i.e. 600).
fa: عرض ویدئوی Open Graph خود را در ابعاد پیسکل (مثلا 600) وارد کنید.

en: Enter your Facebook Admin ID here. You can enter multiple IDs separated by a comma. You can look up your Facebook ID using this tool http://findmyfbid.com/
fa: شناسه مدیریت فیسبوک خود را وارد کنید. می توانید چندین شناسه با کاما جداگانه وارد کنید. می توانید شناسه فیسبوک را پیدا کنید با استفاده از ابزار http://findmyfbid.com/

en: Enter your Facebook App ID here. Information about how to get your Facebook App ID can be found at https://developers.facebook.com/docs/apps/register
fa: App ID فیسبوک خود را اینجا وارد کنید. اطلاعاتی راجع به چگونگی دریافت App ID فیسبوک را در https://developers.facebook.com/docs/apps/register می توان یافت.

en: Enter your Google Analytics ID here to track visitor behavior on your site using Google Analytics.
fa: ID سرویس تحلیل گوگل را اینجا وارد کنید تا رفتار بازیدکننده
    را در سایت خود با استفاده از تحلیل گوگل پیگیری کنید.

en: Enter your Google+ Profile URL here to add the rel=“author” tag to your site for Google authorship. It is recommended that the URL you enter here should be your personal Google+ profile.  Use the Advanced Authorship Options below if you want greater control over the use of authorship.
fa: URL پروفایل گوگل پلاس خود را اینجا وارد کنید تا 
    تگ  rel=“author” برای مالکیت گوگل به سایت شما 
    اضافه شود. توصیه می شود که URL که وارد می کنید
    پروفایل شخصی گوگل پلاس شما باشد. اگر می خواهید کنتزل بیشتری روی استفاده از مالکیت داشته باشید گزینه های پیشرفته مالکیت را انتخاب کنید.

en: Enter your domain name without the http:// to set your cookie domain.
fa: نام دامنه خود ار بدون http:/ وارد کنید تا دامنه کوکی را 
    تنظیم کنید.

en: Enter your verification code here to verify your site with Bing Webmaster Tools.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/bing-webmaster-verification/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
fa: کد تایید خود را اینجا وارد کنید تا سایت خود را با ابزارهای Bing وب مستر تایید کنید.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/bing-webmaster-verification/' target='_blank'>برای مستندات تنظیمات کلیک کنید</a>

en: Enter your verification code here to verify your site with Pinterest.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/pinterest-site-verification/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
fa: کد تایید خود را اینجا وارد کنید تا سایت خود را با Pinterest تایید کنید.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/pinterest-site-verification/' target='_blank'>برای مستندات تنظیمات کلیک کنید</a>

en: Entries from these categories will be excluded from the sitemap.
fa: ورودی های حاصل از این دسته بندی ها از نقشه سایت صرفنظر خواهند شد.

en: Episode
fa: اپیزود

en: Error: please enter an e-mail address before submitting.
fa: خطا: لطفا پیش از تکمیل فرم یک آدرس ایمیل وارد کنید.

en: Everywhere Else
fa: هرجای دیگر

en: Exclude From Sitemap
fa: حذف از نقشه سایت

en: Exclude Images
fa: حذف تصاویر

en: Exclude Images in your sitemap.
fa: حذف تصاویر در نقشه سایت.

en: Exclude Pages:
fa: برگه های مستثنی :

en: Exclude Users From Tracking:
fa: حذف کاربران از پیگیری:

en: Exclude logged-in users from Google Analytics tracking by role.
fa: کاربرانی که وارد سیستم شده اند را از تحلیل گوگل 
    به وسیله پیگیری نقششان جدا نگه دارید.

en: Excluded Categories
fa: دسته بندی های استثنا شده

en: Excluded Items
fa: آیتم های استثنا شده

en: Excluded Pages
fa: صفحه های استثنا شده

en: Export
fa: صادر کردن

en: Export Post Types:
fa: صادر کردن انواع پست

en: Export Settings
fa: صادر کردن تنظیمات

en: Exports and imports your All in One SEO Pack plugin settings.
fa: از تنظیمات پلاگین All in One SEO Pack شما خروجی یا ورودی می گیرد.

en: Facebook
fa: فیسبوک

en: Facebook Admin ID
fa: آی دی مدیریت فیسبوک

en: Facebook App ID
fa: شناسۀ برنامۀ کاربردی فیسبوک

en: Facebook Debug
fa: اشکال زدایی فیسبوک

en: Facebook Object Type
fa: نوع Object فیسبوک

en: Facebook Settings
fa: تنظیمات فیسبوک

en: Failed to delete file %s!
fa: نتوانست پرونده %s را حذف کند!

en: Failed to notify %1$s about changes to your sitemap at %2$s, error code %3$s.
fa: اطلاع رسانی نشد %1$s درباره تغییرات در نقشه سایت در %2$s، کد خطا %3$s.

en: Failed to notify %1$s about changes to your sitemap at %2$s, unable to access via wp_remote_get().
fa: در مورد %1$s غییرات نقشه سایت شما در %2$s آگاه نشد، دسترسی بوسیله wp_remote_get() امکانپذیر نیست.

en: Failed to rename file %s!
fa: نتوانست نام پرونده %s را تغییر دهد!

en: Failed to send to %s.
fa: به %s ارسال نشد.

en: Failed to write file %s!
fa: نتوانست در پرونده %s بنویسد!

en: Feature Manager
fa: مدیریت قابلیت ها

en: Feature Request/Bug Report
fa: درخواست ویژگی/گزارش باگ

en: Featured Image
fa: تصویر ویژه

en: File %s already exists!
fa: پرونده %s موجود است!

en: File %s doesn't exist!
fa: پرونده %s وجود ندارد!

en: File %s isn't writable!
fa: پرونده %s قابل نوشتن نیست!

en: File Editor
fa: ویرایشگر فایل

en: First Attached Image
fa: اولین تصویر پیوست شده

en: First Available Image
fa: اولین تصویر در دسترس

en: First Image In Content
fa: اولین تصویر در محتوا

en: Food
fa: غذا

en: Force Rewrites:
fa: بازنویسی اجباری

en: Form submission error: verification check failed.
fa: خطا در ثبت فرم: کنترل تایید نشد.

en: Frequencies
fa: تناوب ها

en: Front Page
fa: صفحه مقابل

en: Front Page Displays
fa: نمایش‌های صفحه نخست

en: Game
fa: بازی

en: General Settings
fa: تنظیمات کلی

en: Generate and validate your robots.txt file to guide search engines through your site.
fa: فایل robots.txt خود را ایجاد و اعتبارسنجی کنید تا موتورهای جستجو به داخل سایت شما هدایت شوند.

en: Get Started
fa: شروع کنید

en: Getting started? Read the Beginners Guide
fa: شروع کرده اید؟ راهنمای مبتدی ها را مطالعه کنید

en: Google Analytics ID:
fa: شناسه گوگل آنالیز :

en: Google Plus Default Profile:
fa: پروفایل پیش فرض گوگل پلاس

en: Google Search Console:
fa: کنسول جستجوی گوگل:

en: Google Settings
fa: تنظیمات گوگل

en: Google+
fa: گوگل پلاس

en: Government
fa: دولت

en: Help
fa: کمک

en: Help translate All in One SEO Pack into your language.
fa: کمک به ترجمه افزونه All in One SEO Pack

en: Home Description
fa: توصیف صفحه نخست

en: Home Description:
fa: توضیحات صفحه اصلی:

en: Home Image
fa: تصویر صفحه نخست

en: Home Keywords (comma separated):
fa: کلیدواژه های صفحه اصلی(با کاما مجازا شوند):

en: Home Page Settings
fa: تنظیمات صفحه اصلی

en: Home Page Title Format:
fa: فرمت عنوان صفحه اصلی

en: Home Title
fa: عنوان صفحه نخست

en: Home Title:
fa: عنوان صفحه اصلی :

en: Home URL
fa: آدرس صفحه اصلی

en: Hotel
fa: هتل

en: Identical rule exists: %s
fa: قانون یکسان است: %s

en: If checked, only posts that have videos in them will be displayed on the sitemap.
fa: اگر تیک بزنید. فقط نوشته هایی که داخلشون ویدئو هست در نقشه سایت نمایش داده می شود.

en: Image
fa: تصویر

en: Image From Custom Field
fa: تصویر از فیلد سفارشی

en: Image SEO
fa: سنوی تصویر

en: Image Settings
fa: تنظیمات تصویر

en: Import
fa: وارد کردن

en: Import SEO Data
fa: وارد کردن داده سئو

en: Import SEO Settings
fa: تنظیمات سئو را وارد کنید

en: Import SEO data from:
fa: وارد کردن اطلاعات سئو از:

en: Importer & Exporter
fa: ورودی گیرنده و خروجی دهنده

en: Include Author Archives in your sitemap.
fa: آرشیوهای نویسنده را در نقشه سایت شما شامل می شود.

en: Include Author Pages
fa: شامل صفحه های نویسنده

en: Include Date Archive Pages
fa: شامل صفحه های آرشیو داده

en: Include Date Archives in your sitemap.
fa: آرشیوهای داده را روی نقشه سایت شما شامل می شود.

en: Insert time
fa: درج زمان

en: Join Our Mailing List
fa: پیوستن به لیست ایمیل ما

en: Join our mailing list for tips, tricks, and WordPress secrets.
fa: برای نکته ها، ترفندها و رازهای وردپرس  به لیست ایمیل ما بپیوندید.

en: Keyword Settings
fa: تنظیمات کلمات کلیدی

en: Keywords (comma separated)
fa: کلمات کلیدی با کاما جدا شود

en: Landmark
fa: نشان اختصاصی

en: Last Modified
fa: آخرین اصلاح

en: Last modified date of the page.
fa: آخرین تاریخ تغییرات برگه.

en: License Key is not set yet or invalid.
fa: کد فعالسازی هنوز تنظیم نشده یا اشتباه است.

en: License Key:
fa: کلید لایسنس

en: Link From Virtual Robots.txt
fa: لینک فایل مجازی Robots.txt

en: Link articles to the Facebook page associated with your website.
fa: مقاله های صفحه فیسبوک مرتبط با وبسایت خود را لینک کنید.

en: Log Of Blocked Bots
fa: ورود بوت های مسدود شده

en: Log and show recent requests from blocked bots.
fa: وارد سیستم شوید و درخواست های جدید بوت های مسدود را نشان دهید.

en: Log important events:
fa: ثبت رویدادهای مهم :

en: MYSQL Version
fa: نسخه MYSQL

en: Main Settings
fa: تنظیمات اصلی

en: Manage Licenses
fa: مدیریت لایسنس ها

en: Manually set the %1$s of your %2$s.
fa: به صورت دستی %1$s خود را %2$s تنظیم کنید.

en: Manually set the frequency for the
fa: تنظیم دستی تناوب برای

en: Manually set the priority for the
fa: تنظیم دستی اولویت برای

en: Maximum Posts Per Sitemap Page
fa: بیشترین پست ها در هر نقشه سایت

en: Media / Attachments
fa: رسانه/ پیوست ها

en: Memory usage
fa: میزان استفاده از حافظه

en: Method %s doesn't exist
fa: روش %s موجود نیست

en: Michael Torbert
fa: Michael Torbert|پشتیبانی فارسی:یوسف‌ زاده

en: Modify Rule
fa: ویرایش قوانین

en: Monthly
fa: ماهانه

en: Movie
fa: فیلم

en: Multisite
fa: چند سایته

en: Musician
fa: موسیقیدان

en: N/A
fa: قابل اجرا نیست

en: NOFOLLOW this page/post
fa: NOFOLLOW این برگه/نوشته

en: NOINDEX this page/post
fa: NOINDEX این برگه/نوشته

en: Never Shorten Long Descriptions:
fa: هرگز توضیحات بلند را کوتاه نکن

en: New in 2.4: Improved support for taxonomies, Woocommerce and massive performance improvements under the hood! Please review your settings on each options page!
fa: تغییرات جدید در ورژن 2.4: بهبود پشتیبانی برای طبقه بندی ها، Woocommerce و بهبود عملکرد در زیر هود! لطفا تنظیمات خود را در همه صفحات بررسی کنید!

en: No
fa: خیر

en: No Pagination for Canonical URLs:
fa: نداشتن شمارنده صفحه برای آدرس ها Canonical

en: No Schedule
fa: بدون زمانبندی

en: No duplicate meta tags found.
fa: هیچ تگ متای دوتایی یافت نشد.

en: No limit
fa: بدون محدودیت

en: No requests yet.
fa: هنوز درخواستی وجود ندارد

en: Noindex Settings
fa: تنظیمات Noindex

en: Non Profit
fa: بدون منفعت

en: Not set
fa: تنظیم نشده

en: Note that this is all about the title tag. This is what you see in your browser's window title bar. This is NOT visible on a page, only in the title bar and in the source code. If enabled, all page, post, category, search and archive page titles get rewritten. You can specify the format for most of them. For example: Using the default post title format below, Rewrite Titles will write all post titles as 'Post Title | Blog Name'. If you have manually defined a title using All in One SEO Pack, this will become the title of your post in the format string.
fa: توجه داشته باشید که این تنها مربوط به علامت عنوان است. این چیزی است که شما در نوار عنوان پنجره مرورگر می بینید. این به جز در نوار عنوان و کد منبع در یک صفحه قابل مشاهده نیست. اگر فعال باشد تمام صفحه، پست، دسته، جستجو و عناوین صفحه آرشیو بازنویسی می شوند. شما می توانید فرمت را برای بسیاری از آنها مشخص کنید. به عنوان مثال با استفاده از فرمت عنوان پست پیش فرض زیر، بازنویسی عناوین، باعث نوشتن تمام عناوین پست به شکل Post Title | Blog Name می شود. اگر شما به شکل دستی یک عنوان را با استفاده از All in One SEO Pack تعریف کرده اید، این عنوان پست شما در مجموعه فرمت ها خواهد شد.

en: Note: If General Settings is checked, the
    								General Settings, the Feature Manager settings,
    								and the following currently active modules will
    								have their settings data exported:
fa: نکته: اگر تنظیمات عمومی بررسی شده است, 
     →	→	→	→	→	→	→	→	تنظیمات عمومی,تنظیمات مدیریت ویژگی ها,
     →	→	→	→	→	→	→	→	و ماژول های فعال زیر
     →	→	→	→	→	→	→	→	اطلاعات تنظیم شده آن ها برون بری می شود:

en: Nothing found for %request_words%
fa: چیزی یافت نشد برای %request_words%

en: Notice:
fa: توجه:

en: Notice: To avoid problems with your XML Sitemap, we strongly recommend you enable Sitemap Indexes and set the Maximum Posts per Sitemap Page to 1000.
fa: توجه: برای عدم مشکل با نقشه سایت. بشدت توصیه می کنیم فعال کنید ایندکس نقشه سایت و تنظیم کنید بیشترین نوشته‌ها به ازای نقشه سایت برگه تا 1000

en: Notify search engines based on the selected schedule, and also update static sitemap daily if in use. (this uses WP-Cron, so make sure this is working properly on your server as well)
fa: به موتورهای جستجو هرروز اطلاع می دهد، و همچنین نقشه سایت استاتیک را اگر در حال استفاده باشد روزانه آپدیت می کند. (این ویژگی از WP-Cron استفاده می کند، پس مطمئن شوید که این به درستی روی سرور شما کار می کند)

en: Object Type
fa: نوع Object

en: Off
fa: خاموش

en: On
fa: روشن

en: Once Monthly
fa: یکبار در ماه

en: Once Weekly
fa: یکبار در هفته

en: Operating System
fa: سیستم عامل

en: Optimize performance related to SEO and check your system status.
fa: عملکرد مربوط به سئو را بهینه سازی کنید و وضعیت سیستم خود را چک کنید.

en: Options Reset.
fa: تنظیمات بازنشانی شدند.

en: Organization
fa: سازمان

en: Organize sitemap entries into distinct files in your sitemap. Enable this only if your sitemap contains over 50,000 URLs or the file is over 5MB in size.
fa: ورودی های نقشه سایت را به فایل های مجزا روی نقشه سایت شما سازماندهی می کند. این را فقط زمانی فعال کنید که نقشه سایت شما بیشتر از 50,000 آدرس سایت داشته یاشد یا حجم فایل بیشتر از 5MB باشد.

en: Out-of-the-box SEO for your WordPress blog. Features like XML Sitemaps, SEO for custom post types, SEO for blogs or business sites, SEO for ecommerce sites, and much more. More than 50 million downloads since 2007.
fa: خارج از محدوده سئو برای بلاگ وردپرس شماست. قابلیت هایی نظیر نقشه سایت XML، سئو برای انواع ارسال های سفارشی، سئو برای بلاگ یا سایت های تجاری، سئو برای سایت های تجارت الکترونیک، و خیلی بیشتر. تقریبا 50 میلیون دانلود از سال 2007.

en: Override the canonical URLs for this post.
fa: جایگزینی آدرس های canonical برای این نوشته

en: PHP Exif support
fa: پشتیبانی از قالب فایل تصویری تعویض پذیر PHP

en: PHP IPTC support
fa: پشتیبانی PHP IPTC

en: PHP Max Post Size
fa: بیشترین میزان پست یا ورود اطلاعات PHP

en: PHP Max Script Execute Time
fa: حداکثر زمان اجرای اسکریپت یا فایل آغازگرPHP

en: PHP Max Upload Size
fa: سایز ماکزیمم برای آپلود فایل PHP

en: PHP Memory Limit
fa: محدوده حافظه PHP

en: PHP Version
fa: نسخه PHP

en: PHP XML support
fa: پشتیبانی PHP XML

en: Page Frequency
fa: تناوب صفحه

en: Page Priority
fa: اولویت صفحه

en: Page Title Format:
fa: فرمت عنوان برگه :

en: Page URL
fa: آدرس صفحه

en: Paged Format:
fa: فرمت برگه :

en: Path cannot be overridden: %s
fa: مسیر نمی تواند بازنویسی شود: %s

en: Performance
fa: عملکرد

en: Permalink Setting
fa: تنظیمات پیوندیکتا

en: Person
fa: شخص

en: Person or Organization?
fa: شخص یا سازمان؟

en: Pinterest Site Verification:
fa: تائیدیه سایت پینترست

en: Places a link to your Sitemap.xml into your virtual Robots.txt file.
fa: یک لینک در Sitemap.xml شما بر روی فایل مجازی Robots.txt قرار می دهد.

en: Please Note:
fa: لطفا توجه کنید:

en: Please provide absolute URLs (including http or https).
fa: لطفا URL های مطلق را آماده کنید (شامل http یا https).

en: Please refer to the document for each tool for help in using these to debug your social meta.
fa: لطفا برای کمک در استفاده از هر ابزار برای اشکال زدایی social meta خود به سند رجوع کنید.

en: Please wait...
fa: لطفا صبر کنید...

en: Plugins
fa: پلاگین ها

en: Politician
fa: سیاستمدار

en: Post
fa: پست

en: Post Author Image
fa: تصویر نویسنده پست

en: Post Data
fa: داده نوشته

en: Post Title Format:
fa: فرمت عنوان نوشته :

en: Post Types
fa: انواع پست ها

en: Potential conflict with unknown file %s.
fa: مغایرت احتمالی با فایل ناشناخته %s .

en: Press the connect button to connect with Google Analytics; or if already connected, press the disconnect button to disable and remove any stored analytics credentials.
fa: دگمه کانکت را بزنید تا به سرویس تحلیل گوگل متصل
    شوید. اگر متصل هستید دگمه قطع اتصال را بزنید تا 
    غیرفعال شود و هر گونه اثر تحلیل های ذخیره شده حذف 
    شود.

en: Press this button to have Facebook re-fetch and debug this page.
fa: این دکمه را برای داشتن گزینه re-fetch فیسبوک و اشکال زدایی این صفحه فشار دهید.

en: Preview Snippet
fa: پیش نمایش

en: Priorities
fa: اولویت ها

en: Privacy Settings
fa: تنظیمات حریم خصوصی

en: Pro Version
fa: نگارش حرفه ای

en: Pro Version Only
fa: فقط نسخه پولی

en: Product
fa: محصول

en: Profile
fa: پروفایل

en: Project Lead
fa: رهبر پروژه

en: Project Leaders
fa: رهبران پروژه

en: Project Manager
fa: مدیر پروژه

en: Public Figure
fa: شکل عمومی

en: Purchase one now
fa: همین الان یکی خریداری کنید

en: Quality guidelines for SEO titles and descriptions
fa: راهنمای کیفیت برای سئوی عنوان وتوضیحات

en: Raise execution time
fa: افزایش زمان اجرا

en: Raise memory limit
fa: افزایش محدودیت حافظه

en: Read the All in One SEO Pack user guide
fa: راهنمای کاربر All in One SEO Pack را مطالعه کنید

en: Reading Settings
fa: تنظیمات خواندن

en: Recent Rockstar Contributors
fa: مشارکت کنندگان اخیر

en: Redirect Attachments to Post Parent:
fa: تغییر مسیر فایل های ضمیمه به نوشته والد:

en: Redirect attachment pages to post parent.
fa: تغییر مسیر برگه‌های ضمیمه به نوشته والد.

en: Referer Blocklist
fa: لیست سیاه Referer

en: Remove Descriptions For Paginated Pages:
fa: حذف توضیحات برای شمارنده صفحه

en: Removed empty file %s.
fa: حذف پرونده خالی %s.

en: Rename Conflicting Files
fa:  تغییر نام پرونده‌های متضاد

en: Renamed %1$s to %2$s.
fa: تغییر نام داد %1$s به %2$s.

en: Reset %s Settings to Defaults
fa: تنظیم مجدد %s تنظیمات به حالت پیشفرض

en: Reset ALL Settings to Defaults
fa: بازنشانی همه تنظیمات به حالت اولیه

en: Reset Dismissed Notices
fa: بازنشانی اعلان های رد شده

en: Reset Features
fa: بازنشانی قابلیت ها

en: Reset General Settings to Defaults
fa: بازنشانی تنظیمات عمومی به حالت اولیه

en: Restaurant
fa: رستوران

en: Restrict Access to Video Sitemap
fa: جلوگیری از دسترسی به نقشه ویدئو های سایت

en: Review Your Settings
fa: بازبینی تنظیماتتان

en: Revisions
fa: اصلاحات

en: Rewrite Titles:
fa: عنوان بازنویسی :

en: Row %s not found; no rows were deleted.
fa: سطر %s یافت نشد؛ هیچ سری حذف نشد.

en: Rule
fa: قانون

en: Rule Type
fa: نوع قاعده

en: Rule cannot be overridden: %s
fa: قانون نمی تواند بازنویسی شود: %s

en: Run Shortcodes In Autogenerated Descriptions:
fa: اجرای کدهای کوتاه در تولید خودکار توضیحات:

en: Run Shortcodes In Description
fa: اجرا کردن کدهای کوتاه در توصیف

en: Run Shortcodes In Title
fa: اجرا کردن کدهای کوتاه در عنوان

en: Run shortcodes that appear in social description meta tags.
fa: کدهای کوتاه که در تگ های social description meta ظاهر می شوند را اجرا کنید.

en: Run shortcodes that appear in social title meta tags.
fa: کدهای کوتاه که در تگ های social title meta ظاهر می شوند را اجرا کنید.

en: SEO
fa: سئو

en: SEO Data Import
fa: ورود داده سئو

en: SEO Description
fa: شرح SEO  :

en: SEO Keywords
fa: کلیدواژه های SEO

en: SEO News
fa: اخبار سئو

en: SEO Settings
fa: تنظیمات سئو

en: SEO Title
fa: عنوان SEO

en: SEO for Categories, Tags and Custom Taxonomies
fa: سئو برای دسته‌ها،برچسب‌ها و طبقه بندی‌های سفارشی

en: SEO on only these Content Types:
fa: سئو فقط برای این نوع از نوشته:

en: SEO on only these taxonomies:
fa: سئو فقط روی این طبقه بندی ها

en: SFWD Debug Mail From Site %s.
fa: اشکال زدایی ایمیل SFWD از سایت %s .

en: SQL Mode
fa: حالت SQL

en: Save
fa: ذخیره

en: Scan Header
fa: اسکن کردن Header

en: Scan Now
fa: حالا اسکن کن

en: Scan Social Meta
fa: اسکن کردن متای Social

en: Scan your site for duplicate social meta tags.
fa: سایت خود را برای متاتگ های social تکراری اسکن کنید.

en: Schedule Updates
fa: آپدیت های زمانبندی شده

en: School
fa: مدرسه

en: Search Engine Visibility
fa: قابل مشاهده بودن برای موتورهای جستجو

en: Search Title Format:
fa: فرمت عنوان جستجو :

en: Security Check - If you receive this in error, log out and back in to WordPress
fa: بررسی امنیتی - اگر شما این خطا را دریافت کردید، از اکانت وردپرس خود خارج شده و دوباره وارد شوید

en: Select Individual
fa: انتخاب فرد

en: Select OG:Image Source
fa: انتخاب OG: سورس تصویر

en: Select a valid All in One SEO Pack ini file and click 'Import' to import options from a previous state or install of All in One SEO Pack.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
fa: یک فایل ini معتبر برای All in One SEO Pack انتخاب کرده و برای وارد کردن تنظیمات از  وضعیت قبلی یا نصب All in One SEO Pack روی import کلیک کنید.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>برای سندسازی تنظیمات اینجا کلیک کنید</a>

en: Select the Open Graph type that best describes the content of this Page or Post.
fa: نوعی از Open Graph که بهترین توصیف ها را از محتوای این صفحه یا پست دارد را انتخاب کنید.

en: Select the Twitter Card type to use for this Page or Post, overriding the default setting.
fa: انتخاب نوع کارت توئیتر برای استفاده این برگه یا نوشته، تنظیمات پیشفرض را در نظر نمی گیرد.

en: Select the default type of Twitter Card to display.
fa: نوع پیشفرض برای نمایش کارت توئیتر را انتخاب کنید.

en: Select which Post Types appear in your sitemap.
fa: انتخاب کنید چه نوع پست هایی روی نقشه سایت شما نشان داده شود.

en: Select which Post Types you want to export your All in One SEO Pack meta data for.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
fa: انتخاب کنید که در متا دیتا All in One SEO Pack از کدام نوع نوشته میخواهید خروجی بگیرید.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'> برای مستندات تنظیمت اینجا کلیک کنید</a>

en: Select which Post Types you want to use All in One SEO Pack to set Open Graph meta values for.
fa: انتخاب کنید که کدام نوع از پست ها را شما میخواهید که All in One SEO Pack برای تنظیم کردن مقادیر متای Open Graph استفاده کند.

en: Select which taxonomy archives appear in your sitemap
fa: انتخاب کنید چه آرشیو های طبقه بندی شده روی نقشه سایت شما نشان داده شود

en: Sent to %s.
fa: به %s ارسال شد.

en: Server
fa: سرور

en: Set Preferred Site Name:
fa: تنظیم ترجیحی نام سایت:

en: Set the default NOFOLLOW setting for each Post Type.
fa: تنظیمات NOFOLLOW را برای هر نوع پست تنظیم کنید

en: Set the default NOINDEX setting for each Post Type.
fa: تنظیمات پیش فرض NOINDEX را برای هر پست تنظیم
    کنید

en: Set up Google Analytics
fa: راه اندازی گوگل آنالیز

en: Settings export file for All in One SEO Pack
fa: فایل صادر کردن تنظیمات برای All in One SEO Pack

en: Show Column Labels for Custom Post Types:
fa: نمایش برچسب ها ستون برای انواع سفارشی نوشته

en: Show Facebook Author on Articles
fa: نمایش نویسنده فیسبوک روی مقاله ها

en: Show Facebook Publisher on Articles
fa: نمایش ناشر فیسبوک روی مقاله ها

en: Show Only Posts With Videos
fa: نمایش نوشته هایی که فقط شامل ویدئو هستند.

en: Show SEO News
fa: نمایش اخبار سئو

en: Show Twitter Author
fa: نمایش نویسنده توئیتر

en: Shows log of most recent requests from blocked bots. Note: this will not track any bots that were already blocked at the web server / .htaccess level.
fa: ورود جدیدترین درخواست های بوت های مسدود را نشان
    می دهد. نکته: این کار بوت هایی که در حال حاضر در
    وب سرور مسدود هستند را پیدا نمی کند.

en: Sign up today and receive a free copy of the e-book 5 SEO Tips for WordPress ($39 value).
fa: امروز ثبت نام کنید و یک کپی رایگان از کتاب 5 SEO Tips for WordPress (ارزش 39 دلار) دریافت کنید.

en: Site Language
fa: زبان سایت

en: Site Name
fa: نام سایت

en: Site Title
fa: عنوان سایت

en: Site URL
fa: آدرس سایت

en: Sitemap Status
fa: وضعیت نقشه سایت

en: Slug may not be empty!
fa: کد شماره صفحه نباید خالی باشد!

en: Social Profile Links
fa: لینک پروفایل های اجتماعی

en: Social Settings
fa: تنظیمات اجتماعی

en: Some plugins and themes do not share similar data, or they store data in a non-standard way. If we cannot import this data, it will remain unchanged in your database. Any compatible SEO data will be displayed for you to review. If a post or page already has SEO data in All in One SEO Pack, we will not import data from another plugin/theme.
fa: برخی از پلاگین ها و قالب ها داده های مشابه را به اشتراک نمی گذارند، یا آنها داده ها را به صورت غیر استاندارد ذخیره می کنند. اگر ما نتوانیم داده ها را ارسال کنیم، بدون تغییر درپایگاه داده شما باقی خواهند ماند. هر داده سئو سازگار برای بررسی به شما نمایش داده می شود. اگر یک پست و یا صفحه داده های سئو در All in One SEO Pack دارد، ما داده ها را ازیک پلاگین/قالب دیگر ارسال نمی کنیم.

en: Song
fa: صدا

en: Sorry, something went wrong. Please try again
fa: متاسفیم، چیزی اشتباه شده است. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: Sorry, you can't do that. Please choose a platform and then click Analyze or Convert.
fa: متاسفانه نمی توانید انجام دهید. یک پلتفرم انتخاب کنید و سپس بر روی آنالیز یا کانورت کلیک کنید.

en: Specify A Preferred Name:
fa: تعریف نام ترجیحی

en: Specify Image Height
fa: مشخص کردن ارتفاع تصویر

en: Specify Image Width
fa: مشخص کردن عرض تصویر

en: Specify Publisher URL:
fa: تعریف آدرس URL نویسنده

en: Specify Video Height
fa: مشخص کردن ارتفاع ویدئو

en: Specify Video Width
fa: مشخص کردن عرض ویدئو

en: Sport
fa: ورزش

en: Sports League
fa: لیگ ورزشی

en: Sports Team
fa: تیم ورزشی

en: State Province
fa: استان دولت

en: Stop badly behaving bots from slowing down your website.
fa: ربات هایی که رفتار بدی در کند کردن سایت شما دارند را متوقف کنید.

en: Submit
fa: ثبت کردن

en: Submit an XML Sitemap to Google
fa: ارسال نقشه سایت به گوگل

en: Subscribe
fa: اشتراک خبرنامه

en: Summary
fa: خلاصه

en: Summary Large Image
fa: خلاصه تصویر بزرگ

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Support All in One SEO Pack
fa: پشتیبانی افزونه All in One SEO Pack

en: Support Forum
fa: فروم پشتیبانی

en: System Status
fa: وضعیت سیستم

en: TV Show
fa: شو تلویزیونی

en: Tag Title Format:
fa: فرمت عنوان برچسب :

en: Taxonomies
fa: طبقه بندی ها

en: Taxonomy Title Format:
fa: طبقه بندی فرمت عنوان:

en: Team Lead
fa: سرپرست تیم

en: Thank you for running the latest and greatest All in One SEO Pack Pro ever! Please review your settings, as we're always adding new features for you!
fa: سپاس ازاینکه آخرین و عالیترین  All in One SEO Pack Pro را اجرا می کنید! لطفا تنظیمات خود را بررسی کنید، ما همواره در حال افزودن ویژگی های جدید برای شما هستیم!

en: Thank you for running the latest and greatest All in One SEO Pack ever! New since 2.2: Control who accesses your site with the new Robots.txt Editor and File Editor modules!  Enable them from the Feature Manager.  Remember to review your settings, we have added some new ones!
fa: با تشکر ازینکه همیشه آخرین و عالی ترین نسخه All in One SEO Pack را اجرا می کنید! نسخه جدید 2.2: کنترل کنید چه کسی به سایت شما با ماژول های جدید ویرایشگر Robots.txt و ویرایش فایل دسترسی دارد! آن ها را از قسمت مدیریت قابلیت ها فعال کنید. به یاد داشته باشید که تنظیمات خود را بررسی کنید، ما قابلیت های جدیدی را افزوده ایم.

en: Thank you for running the latest and greatest All in One SEO Pack ever! Please review your settings, as we're always adding new features for you!
fa: با تشکر ازینکه همیشه آخرین و عالی ترین نسخه All in One SEO Pack را اجرا می کنید. لطفا تنظیمات خود را بررسی کنید، زیرا که ما همواره در حال افزودن قابلیت های جدید برای شما هستیم!

en: The Google+ profile you enter here will appear on your homepage only as the rel=\"publisher\" tag. It is recommended that the URL you enter here should be the Google+ profile for your business.
fa: پروفایل گوگل پلاسی که اینجا وارد کرده بودید در صفحه 
    اصلی به شکل برچسب rel="publisher"  ظاهر می شود. توصیه می شود URL که وارد می کنید پروفایل کاری شما باشد.

en: The Home Description is the Open Graph description for your home page.
fa: توصیف صفحه نخست همان توصیف Open Graph برای صفحه نخست شماست.

en: The Home Image is the Open Graph image for your home page.
fa: تصویر صفحه نخست همان تصویر Open Graph برای صفحه نخست شماست.

en: The Home Title is the Open Graph title for your home page.
fa: عنوان صفحه نخست همان عنوان Open Graph برای صفحه نخست شماست.

en: The META description for this page. This will override any autogenerated descriptions.
fa: توضیحات متا برای این برگه جایگزین هر توضیحاتی که خودکار تولید شده است می شود.

en: The Site Name is the name that is used to identify your website.
fa: نام سایت همان نامی است که برای شناسایی وبسایت شما استفاده می شود.

en: The following macros are supported:
fa: این ماکروها پشتیبانی می شوند:

en: The frequency of the page.
fa: تناوب صفحه

en: The plugin All-In-One-SEO has been detected. Do you want to %1$simport its settings%2$s?
fa: افزونه All-In-One-SEO شناسایی شد. آیا می خواهید %1$s تنظیمات درون ریزی شود%2$s?

en: The plugin Yoast SEO has been detected. Do you want to %1$simport its settings%2$s into All in One SEO Pack?
fa: افزونه Yoast شناسایی شد. آیا می خواهید %1$s تنظیمات درون‌ریزی%2$s شود در این افزونه؟

en: The priority of the page.
fa: اولویت برگه.

en: Themes
fa: قالب

en: There are many ways you can help support All in One SEO Pack.
fa: راه‌های زیادی وجود دارد که شما می توانید کمک به پشتیبانی All in One SEO Pack کنید.

en: There are no other modules currently loaded!
fa: در حال حاضر هیچ ماژول دیگری لود نشده است!

en: There is a new version of %1$s available. Go to <a href='%2$s'>the plugins page</a> for details.
fa: نسخه جدیدی از %1$s دردسترس است. به <a href='%2$s'> برگه افزونه‌ها</a> برای جزئیات بیشتر بروید.

en: This Open Graph meta allows you to add a general section name that best describes this content.
fa: این متای Open Graph به شما این امکان را می دهد که یک نام بخش عمومی که بهترین توصیفات را از این محتوا دارد را اضافه کنید.

en: This Open Graph meta allows you to add a list of keywords that best describe this content.
fa: این متای Open Graph به شما این امکان را می دهد که یک لیست از کلیدواژه ها که بهترین توصیفات را از این محتوا دارد را اضافه کنید.

en: This controls the format of Meta Descriptions.The following macros are supported:
fa: این فرمت متا توصیف ها را کنترل می کند. ماکروهای زیر
    پشتیبانی می شوند:

en: This controls the format of the title tag for Author Archives.<br />The following macros are supported:
fa: فرمت تگ عنوان را برای آرشیوهای نویسنده
    کنترل می کند.<br /> ماکروهای زیر پشتیبانی می شوند.

en: This controls the format of the title tag for Category Archives.<br />The following macros are supported:
fa: فرمت تگ عنوان را برای صفحه اصلی شما
    کنترل می کند.<br /> ماکروهای زیر پشتیبانی می شوند:

en: This controls the format of the title tag for Custom Post Archives.<br />The following macros are supported:
fa: فرمت تگ عنوان را برای آرشیوهای پست سفارشی
    کنترل می کند.<br /> ماکروهای زیر پشتیبانی می شوند:

en: This controls the format of the title tag for Date Archives.<br />The following macros are supported:
fa: فرمت تگ عنوان آرشیوهای روز را کنترل می کند.<br /> ماکروهای زیر پشتیبانی می شوند:

en: This controls the format of the title tag for Pages.<br />The following macros are supported:
fa: فرمت تگ عنوان را برای صفحات کنترل می کند.<br /> ماکروهای زیر پشتیبانی می شوند:

en: This controls the format of the title tag for Posts.<br />The following macros are supported:
fa: فرمت تگ عنوان را برای صفحه اصلی شما
    کنترل می کند.<br /> ماکروهای زیر پشتیبانی می شوند:

en: This controls the format of the title tag for Tag Archives.<br />The following macros are supported:
fa: فرمت تگ عنوان را برای آرشیوهای برچسب کنترل می کند. <br /> ماکروهای زیر پشتیبانی می شوند.

en: This controls the format of the title tag for the 404 page.<br />The following macros are supported:
fa: این فرمت تگ عنوان را برای صفحه 404 کنترل می کند. <br />ماکروهای زیر پشتیبانی می شوند.

en: This controls the format of the title tag for the Search page.<br />The following macros are supported:
fa: فرمت تگ عنوان را برای صفحه جستجو کنترل می کند.<br />ماکروهای زیر پشتیبانی می شوند

en: This controls the format of the title tag for your Home Page.<br />The following macros are supported:
fa: این فرمت تگ عنوان را برای صفحه اصلی شما
    کنترل می کند. <br /> ماکروهای زیر پشتیبانی می شوند:

en: This displays an SEO News widget on the dashboard.
fa: این ابزارک نمایش اخبار سئو در پیشخوان است.

en: This enables support for IP Anonymization in Google Analytics.
fa: این باعث پشتیبانی از IP ناشناس در تحلیل گوگل می شود.

en: This enables support for the Display Advertiser Features in Google Analytics.
fa: این کار پشتیبانی از ویژگی های نمایش تبلیغ را در تحلیل 
    گوگل ممکن می سازد.

en: This enables support for the Enhanced Ecommerce in Google Analytics.
fa: این پشتیبانی از Enhanced Link Attribution را در 
    تحلیل گوگل ممکن می سازد.

en: This enables support for the Enhanced Link Attribution in Google Analytics.
fa: این پشتیبانی از Enhanced Link Attribution را در 
    تحلیل گوگل ممکن می سازد.

en: This is the Open Graph description of this Page or Post.
fa: این توصیف Open Graph برای این صفحه یا پست است.

en: This is the Open Graph title of this Page or Post.
fa: این عنوان Open Graph برای این صفحه یا پست است.

en: This is the list of disallowed referers used for blocking bad bots.
fa: این لیست مرجع های غیرمجازی است که برای مسدود کردن
    بوت های معیوب استفاده شده بود.

en: This is the list of disallowed user agents used for blocking bad bots.
fa: این لیست عوامل کاربر غیرمجاز است که برای مسدود
    کردن بوت های معیوب استفاده می شود

en: This lets you select which screens display the SEO Title, SEO Keywords and SEO Description columns.
fa: این به شما اجازه می دهد انتخاب کنید کدام صفحات 
    عنوان SEO،کلمات کلیدی SEO  و ستون های
     توصیف SEO   را نمایش دهد

en: This option allows you to control whether rel=\"publisher\" is displayed on the homepage of your site. Google recommends using this if the site is a business website.
fa: این گزینه به شما اجازه می دهد کنترل کنید که 
    rel="publisher" روی صفحه اصلی سایت شما نشان داده می شود یا خیر. گوگل پیشنهاد می کند که اگر سایت، یک وبسایت تجاری است از این استفاده کنید.

en: This option allows you to control which types of pages you want to display rel=\"author\" on for Google authorship. The options include the Front Page (the homepage of your site), Posts, Pages, and any Custom Post Types. The Everywhere Else option includes 404, search, categories, tags, custom taxonomies, date archives, author archives and any other page template.
fa: این گزینه به شما اجازه می دهد که کنترل کنید کدام یک از
    انواع صفحات را می خواهید که rel="author را روی 
    مالکیت گوگل نشان دهد.گزینه ها شامل صفحه اول 
    (صفحه اصلی سایت شما) پست ها، صفحات و هر نوع پست اختصاصی می شود. گزینه Everywhere Else شامل 404، جستجوگر، طبقات، برچسب ها، طبقه بندی اختصاصی، آرشیوهای روز، آرشیوهای نویسنده و هر نوع دیگری ازقالب صفحه می شود.

en: This option allows you to toggle the use of Meta Keywords throughout the whole of the site.
fa: این گزینه به شما اجازه می دهد که استفاده کلمات کلیدی فوقانی در کل سایت قطع و وصل شود.

en: This option lets you choose which image will be displayed by default for the Open Graph image. You may override this on individual posts.
fa: این انتخاب به شما اجازه می دهد که کدام تصویر به صورت پیش فرض برای تصویر نمودار گسترش شما نمایش داده شود. شما می توانید این را در پست های منحصر بفرد لغو کنید.

en: This option lets you fall back to the default image if no image could be found above.
fa: این انتخاب به شما اجازه می دهد که اگر هیچ تصویری یافت نشود به تصویر پیش فرض بازگردید.

en: This option lets you select the Open Graph image that will be used for this Page or Post, overriding the default settings.
fa: این انتخاب به شما این امکان را می دهد که با انتخاب تصویر Open Graph که برای این پست یا تصویر استفاده خواهد شد، تنظیمات پیش فرض برجسته شود.

en: This option lets you set a default height for your images, where unspecified.
fa: این انتخاب به شما اجازه می دهد که ارتفاع پیش فرض را برای تصاویر خود تنظیم کنید، جایی که نامشخص باشد.

en: This option lets you set a default width for your images, where unspecified.
fa: این انتخاب به شما اجازه می دهد که عرض پیش فرض را برای تصاویر خود تنظیم کنید، جایی که نامشخص باشد.

en: This option lets you specify a link to the Open Graph video used on this Page or Post.
fa: این انتخاب به شما این امکان را می دهد که یک لینک را برای ویدئوی Open Graph که در این صفحه یا پست استفاده شده است را مشخص کنید.

en: This option lets you upload an image to use as the Open Graph image for this Page or Post.
fa: این انتخاب به شما این امکان را می دهد که یک تصویر که به عنوان تصویر Open Graph برای این صفحه یا پست استفاده می شود را آپلود کنید.

en: This option lets you upload an image to use as the Twitter image for this Page or Post.
fa: این گزینه به شما اجازه می دهد عکسی را برای استفاده بعنوان تصویر توئیتر برای این نوشته یا برگه بارگذاری کنید.

en: This option sets a default image that can be used for the Open Graph image. You can upload an image, select an image from your Media Library or paste the URL of an image here.
fa: این انتخاب یک تصویر پیش فرض را تنظیم میکند که می تواند برای تصویر Open Graph استفاده شود. شما میتوانید یک تصویرآپلود کنید، یک تصویر از کتابخانه ی رسانه ای خود انتخاب کرده یا آدرس اینترنتی یک تصویر را اینجا وارد کنید.

en: This option will auto generate your Open Graph descriptions from your post content instead of your post excerpt. WooCommerce users should read the documentation regarding this setting.
fa: این تنظیم بصورت خودکار تولید می کند نمودار گسترش توضیحات از محتوای نوشته شما بجای چکیده نوشته. کاربران ووکامرس باید مستندات این تنظیمات را بخوانند.

en: This option will auto generate your meta descriptions from your post content instead of your post excerpt. This is useful if you want to use your content for your autogenerated meta descriptions instead of the excerpt. WooCommerce users should read the documentation regarding this setting.
fa: این تنظیم بصورت خودکار متای توضیحات از محتوای نوشته بجای چکیده متن تولید می کند.این مفید است اگر بخواهید از محتوای خود برای تولید متای توضیحات استفاده کنید بجای چکیده مطلب. کاربران ووکامرس باید مستندات این تنظیم را بخوانند.

en: This option will automatically generate Canonical URLs for your entire WordPress installation.  This will help to prevent duplicate content penalties by Google
fa: این تنظیمات بصورت خودکار آدرس های Canonical URLs برای کل وردپرس ایجاد می کند.این از گوگل پنالتی برای محتوای تکراری جلوگیری می کند.

en: This setting allows you to raise your PHP execution time to a reasonable value.
fa: این تنظیمات به شما این امکان را می دهد که زمان اجرای PHP خود را به یک مقدار منطقی افزایش دهید.

en: This setting allows you to raise your PHP memory limit to a reasonable value. Note: WordPress core and other WordPress plugins may also change the value of the memory limit.
fa: این تنظیمات به شما این امکان را می دهد که محدودیت حافظه PHP خود را به یک مقدار منطقی افزایش دهید. توجه: هسته وردپرس و دیگر پلاگین های وردپرس ممکن است مقدار محدودیت حافظه را تغییر دهند.

en: This string gets appended/prepended to titles of paged index pages (like home or archive pages).
fa: این رشته به عناوین صفحات ایندکس صفحه بندی شده اضافه یا پیش اضافه می شود (مانند صفحه اصلی یا صفحات 
    آرشیو)

en: This will be the Meta Description for your homepage. This is independent of any other option. The default is no Meta Description at all if this is not set.
fa: این توضیحات فوقانی صفحه اصلی شما خواهد بود که از هر گزینه دیگری مستقل است. اگر این تنظیم نشود به طور پیش فرض هیچ متا توصیفاتی نخواهد بود.

en: This will be the license key received when the product was purchased. This is used for automatic upgrades.
fa: این کلید لایسنس زمانی که محصول خریده شود دریافت خواهد شد. این کد فعالسازی برای بروز رسانی های بعدی استفاده می شود.

en: Tips for good on-page SEO
fa: نکات خوب برای سئوی on-page

en: Title
fa: عنوان

en: Title Format:
fa: فرمت عنوان:

en: Title Settings
fa: تنظیمات عنوان

en: Track Blocked Bots
fa: بوت های مسدود را پیدا کنید

en: Track Elements Visibility:
fa: پیگیری عناصر قابل مشاهده:

en: Track Events:
fa: پیگیری رویدادها:

en: Track Facebook and Twitter:
fa: پیگیری فیسبوک و توئیتر:

en: Track Media Query:
fa: پیگیری کوئری چندرسانه:

en: Track Multiple Domains:
fa: پیگیری چند دامنه :

en: Track Outbound Forms:
fa: پیگیری فرم های خروجی:

en: Track Outbound Links:
fa: پیگیری Outbound لینک ها :

en: Track Page Scrolling:
fa: پیگیری اسکرولینگ برگه:

en: Track Page Visibility:
fa: پیگیری مشاهده برگه:

en: Track URL Changes:
fa: پیگیری آدرس متغیر:

en: Tracking Domain:
fa: دامنه ی تحت نظارت :

en: Translate
fa: ترجمه

en: Translation contributors and translation editors
fa: مشارکت کنندگان و ویرایشگران در ترجمه افزونه

en: Twitter
fa: توئیتر

en: Twitter Card Type
fa: نوع کارت توئیتر

en: Twitter Domain
fa: دامنه توئیتر

en: Twitter Settings
fa: تنظیمات توئیتر

en: Twitter Site
fa: سایت توئیتر

en: UPGRADE TO PRO VERSION
fa: ارتقا به نگارش حرفه ای

en: URL to the page. This field accepts relative URLs or absolute URLs with the protocol specified.
fa: آدرس به برگه. این فیلد آدرس های مرتبط را پذیرا است یا آدرس های مطلق با پروتکل های تعریف شده.

en: Unable to delete file
fa: نمی توان پرونده را حذف کرد

en: Unable to read file
fa: نمی توان پرونده را خواند

en: Unauthorized access; try reloading the page.
fa: دسترسی بدون اجازه؛ صفحه را از دوباره باز کنید.

en: University
fa: دانشگاه

en: Unprotect Post Meta Fields:
fa: فیلدهای متای نوشته محافظت نشده

en: Update .htaccess
fa: آپدیت .htaccess

en: Update Features
fa: آپدیت قابلیت ها

en: Update Options
fa: بروزرسانی تنظیمات

en: Update Sitemap
fa: آپدیت نقشه سایت

en: Upgrade
fa: ارتقاء

en: Upgrade To Pro
fa: ارتقا به نسخه پیشرفته

en: Upgrade to All in One SEO Pack Pro Version
fa: ارتقا به نسخه حرفه ای All in One SEO Pack

en: Upgrade to All in One SEO Pack Pro to access priority support and premium features.
fa: ارتقاء به نسخه پولی افزونه برای دسترسی به پشتیبانی و امکانات ویژه.

en: Upgrade to Pro
fa: ارتقاع به نسخه حرفه ای

en: Upload Image
fa: بارگذاری تصویر

en: Use AIOSEO Title and Description
fa: استفاده از عنوان و توصیف AIOSEO

en: Use Categories In Article Tags
fa: استفاده از دسته بندی ها در تگ های مقاله

en: Use Categories for META keywords:
fa: استفاده کردن از دسته بندی برای کلیدواژه های متا :

en: Use Content For Autogenerated Descriptions:
fa: استفاده از محتوا برای تولید خودکار توضیحات:

en: Use Content For Autogenerated OG Descriptions
fa: استفاده از محتوا برای تولید توضیحات خودکار OG

en: Use Custom Blocklists
fa: استفاده از لیست دلخواه برای مسدود کردن

en: Use Custom Field For Image
fa: استفاده از فیلد سفارشی برای تصویر

en: Use Default If No Image Found
fa: استفاده از پیش فرض اگر تصویری یافت نشد

en: Use Keywords In Article Tags
fa: استفاده از کلیدواژه ها در تگ های مقاله

en: Use Keywords:
fa: کلمات کلیدی

en: Use Original Title:
fa: استفاده از عنوان اصلی:

en: Use Post Tags In Article Tags
fa: استفاده از تگ های پست در تگ های مقاله

en: Use Schema.org Markup
fa: استفاده از نشانه گذاری Schema.org

en: Use Static Front Page Instead
fa: بکاربردن صفحه ثابت بجای برگه اصلی

en: Use Tags for META keywords:
fa: استفاده کردن از برچسب ها برای کلیدواژه های متا :

en: Use categories in generated article tags.
fa: از دسته بندی ها در تگ های مقاله ایجاد شده استفاده کنید.

en: Use keywords in generated article tags.
fa: از کلیدواژه ها در تگ های مقاله ایجاد شده استفاده کنید.

en: Use nofollow for paginated pages/posts:
fa: استفاده از nofollow برای شمارنده صفحه

en: Use noindex for Author Archives:
fa: استفاده از noindex برای بایگانی نویسنده

en: Use noindex for Categories:
fa: مستثنی کردن دسته بندی ها :

en: Use noindex for Date Archives:
fa: استفاده از noindex برای بایگانی روز

en: Use noindex for Tag Archives:
fa: مستثنی کردن برچسب بایگانی :

en: Use noindex for Taxonomy Archives:
fa: استفاده از noindex برای بایگانی طبقه بندی:

en: Use noindex for paginated pages/posts:
fa: استفاده از noindex برای شمارنده صفحه:

en: Use noindex for the 404 page:
fa: استفاده از noindex برای برگه 404

en: Use noindex for the Search page:
fa: استفاده از noindex برای برگه جستجو

en: Use output buffering to ensure that the title gets rewritten. Enable this option if you run into issues with the title tag being set by your theme or another plugin.
fa: از بافر خروجی برای اطمینان ازینکه عنوان دوباره نویسی شده است استفاده کنید.اگر شما در مورد تگ عنوان که توسط تم شما یا پلاگین دیکری تنظیم شده است به مشکل خوردید، این انتخاب را فعال کنید

en: Use page slugs or page IDs, seperated by commas, to exclude pages from the sitemap.
fa: از کدهای شماره صفحه یا شناسه های صفحه که با ویرگول جدا شده اند برای استثنا کردن صفحه ها از نقشه سایت استفاده کنید.

en: Use post tags in generated article tags.
fa: از تگ های پست در تگ های مقاله ایجاد شده استفاده کنید.

en: Use the drop down below to choose which plugin or theme you wish to import SEO data from.
fa: ازدراپ دون زیربرای انتخاب پلاگین با تمی که می خواهید از آن داده های سئو را ارسال کنید، استفاده کنید.

en: Use the rule builder below to add/delete rules.
fa: از قانون ساز زیر برای افزودن یا حذف قوانین استفاده کنید.

en: Use the system default
fa: استفاده از پیش فرض سیستم

en: Use these checkboxes to select which Content Types you want to use All in One SEO Pack with.
fa: از این چک باکس ها برای انتخاب انواع نوشته که می خواهید در All in One SEO Pack  به کار ببرید استفاده کنید.

en: Use these checkboxes to select which Taxonomies you want to use All in One SEO Pack with.
fa: این چک باکس ها را برای انتخاب طبقه بندی هایی که در  All in One SEO Pack   استفاده خواهید کرد، به کار ببرید.

en: Use this option to enable tracking of multiple or additional domains.
fa: از این گزینه برای فعال کردن پیگیری چندین دامنه یا 
    دامنه های اضافی استفاده کنید.

en: Use wp_title to get the title used by the theme; this is disabled by default. If you use this option, set your title formats appropriately, as your theme might try to do its own title SEO as well.
fa: از wp_title برای دریافت عنوان به کار رفته در  موضوع استفاده کنید که این کار به طور پیش فرض غیرفعال شده است. اگر این گزینه را انتخاب می کنید فرمت عنوان خود را به درستی انتخاب کنید به طوریکه موضوع باید عنوان سئو خودش را پیدا کند.

en: User Agent
fa: عامل کاربر

en: User Agent Blocklist
fa: لیست سیاه عامل کاربر

en: User Agent cannot be empty
fa: عامل کاربری نمی تواند خالی باشد

en: Version
fa: نسخه

en: Video SEO Module
fa: ماژول سئوی ویدئو

en: Video Sitemap
fa: ویدئوی نقشه سایت

en: View the Changelog
fa: مشاهده تغییرات

en: Want to see your name and picture here as a community developer? %1$sClick here%2$s to open an issue on GitHub to report a bug, request a feature or find an issue and submit code!
fa: دوست دارید تصویر و نام خود را در بخش توسعه‌دهندگان ببینید؟ یک تاپیک جدید در Github برای گزارش باگ یا درخواست امکانات جدید باز کرده و کد خودرا ارسال کنید.

en: Warning: You're blocking access to search engines.
fa: اخطار: شما دسترسی موتورهای جستجو را محدود کرده اید.

en: Warning: a static sitemap '%1$s' generated by All in One SEO Pack %2$s on %3$s already exists that may conflict with dynamic sitemap generation.
fa: اخطار: نقشه سایت استاتیک '%1$s' تولید شده توسط افزونه %2$s در %3$s اکنون موجود است که ممکن است با نقشه سایت دینامیک تداخل داشته باشد.

en: Warning: dynamic sitemap generation must have permalinks enabled.
fa: هشدار:برای ایجاد نقشه سایت پویا باید permalink ها فعال باشند.

en: Warning: your privacy settings are configured to ask search engines to not index your site; you can change this under %s for your blog.
fa: هشدار: تنظیمات حریم خصوصی شما به گونه ای پیکربندی شده است که باعث میشود موتورهای جستجو سایت شما را ایندکس نکنند؛ شما می توانید این را در قسمت %s برای بلاگ خود تغییر دهید.

en: Watch video tutorials
fa: تماشای آموزش های ویدئویی

en: We have complete documentation on every setting and feature
fa: ما برای هر تنظیم و امکاناتی مستندات کاملی داریم.

en: We've detected you're running WooCommerce.
fa: متوجه شدیم که شما در حال اجرای ووکامرس هستید

en: Webmaster Verification
fa: تأیید وب مستر

en: Website
fa: وبسایت

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Welcome to All in One SEO Pack
fa: به افزونه All in One SEO Pack خوش آمدید

en: Welcome to All in One SEO Pack %s
fa: به افزونه All in One SEO Pack %s خوش آمدید

en: Welcome to Version %s!
fa: به نسخه  %s خوش آمدید!

en: Welcome to version %s. Thank you for running the latest and greatest All in One SEO Pack Pro ever! Please review your settings, as we're always adding new features for you!
fa: به نسخه %s خوش آمدید. از اینکه از افزونه All in One SEO Pack Pro متشکریم. تنظیمات خود را بازبینی کنید،چون همیشه امکانات جدیدی اضافه می کنیم.

en: What Does This Mean?
fa: این چه معنی دارد؟

en: What you enter here will be copied verbatim to the header of all Pages. You can enter whatever additional headers you want here, even references to stylesheets.
fa: هرچیزی که اینجا وارد کنید.کلمه به کلمه در هدر همه برگه ها کپی می شود. می توانید هر هدر اضافی رو قرار بدید حتی اگر مرجعش استایل باشد

en: What you enter here will be copied verbatim to the header of all Posts. You can enter whatever additional headers you want here, even references to stylesheets.
fa: هر چیزی که در اینجا وارد می کنید، به صورت کلمه کلمه 
    در سرفصل هر پست کپی می شود. می توانید هر سرفصل اضافی را که می خواهید اینجا وارد کنید حتی سبک ارجاع ها را هم می توانید وارد کنید.

en: What you enter here will be copied verbatim to the header of the front page if you have set a static page in Settings, Reading, Front Page Displays. You can enter whatever additional headers you want here, even references to stylesheets. This will fall back to using Additional Page Headers if you have them set and nothing is entered here.
fa: هرچیزی که اینجا وارد کنید.کلمه به کلمه در هدر صفحه اصلی کپی می شود اگر برگه ثابت را در تنظیمات در خواندن نمایش صفحه اصلی قرار داده باشید. می توانید هر هدر اضافی رو قرار بدید حتی اگر مرجعش استایل باشد.

en: What you enter here will be copied verbatim to the header of the home page if you have Front page displays your latest posts selected in Settings, Reading.  It will also be copied verbatim to the header on the Posts page if you have one set in Settings, Reading. You can enter whatever additional headers you want here, even references to stylesheets.
fa: چه چیزی شما را در اینجا وارد می شود کلمه به کلمه به هدر صفحه اصلی کپی اگر شما صفحه اول نمایش آخرین پست های خود را در تنظیمات، خواندن انتخاب شده است. آن را نیز به کلمه به کلمه به هدر در صفحه پست کپی شده است اگر شما یک مجموعه ای در تنظیمات، خواندن. شما می توانید وارد هر هدر اضافی شما او را می خواهید، حتی ارجاع به شیوه.

en: What&#8217;s New
fa: چیزهای جدید

en: Wild-card path cannot be overridden: %s
fa: مسیر Wild-card نمی تواند بازنویسی شود: %s

en: WordPress DB Version
fa: نسخه دیتابیس وردپرس

en: WordPress Version
fa: نسخه وردپرس

en: XML Sitemap
fa: نقشهٔ XML وب‌گاه

en: XML Sitemaps
fa: نقشه سایت XML

en: Yes
fa: بله

en: You can %1$s click here%2$s to go to your reading settings and toggle your blog visibility.
fa: برای رفتن به تنظیمات خواندن و تغییر وضعیت قابلیت دید بلاگ خود می توانید %1$s اینجا کلیک کنید %2$s.

en: You do not have access to this page; try logging in as an administrator.
fa: شما به این صفحه دسترسی ندارید؛ لطفا با عنوان مدیر وارد شوید.

en: You may change this by activating or deactivating
    						modules in the Feature Manager.
fa: ممکن است این را با فعال یا غیرفعال کردن تغییر دهید
     →	→	→	→	→	→	ماژول ها در مدیریت ویژگی ها.

en: You may choose to export settings from active modules, and content from post data.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
fa: شما می توانید از تنظیمات ماژول های فعال و محتوای داده نوشته خروجی بگیرید.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>برای مستندات تنظیمات اینجا کلیک کنید</a>

en: You may prefer to use the social meta tags that are being output by the other plugin(s) or theme. If so, then you should deactivate this Social Meta feature in All in One SEO Pack Feature Manager.
fa: ممکن است ترجیح به استفاده از متا تگ های اجتماعی دهید که خروجی افزونه های دیگر یا قالب باشند.اگر اینطوره شما باید ویژگی های متاهای شبکه های اجتماعی رو در افزونه سئو بخش مدیریت ویژگی ها غیرفعال کنید.

en: You must <a href="%s">enter a valid License Key</a> for it to work.
fa: شما باید <a href="%s">لایسنس معتبر</a>برای عملکرد درست وارد کنید.

en: You should avoid duplicate social meta tags. You can use these free tools from Facebook and Twitter to validate your social meta and check for errors:
fa: شما باید از تکرار کردن برچسب های social meta خودداری کنید.می توانید از ابزارهای رایگان فیسبوک، گوگل و توئیتر برای اعتبارسنجی social meta خود و بررسی کردن خطاها استفاده کنید:

en: Your license has expired. Please %1$s click here %2$s to purchase a new one.
fa: لایسنس شما منقضی شده است. لطفا %1$s کلیک کنید %2$s برای خرید جدید.

en: archive pages
fa: صفحات آرشیو

en: author pages
fa: صفحات نویسنده

en: compressed
fa: فشرده شده

en: dynamic
fa: دینامیک

en: follow
fa: دنبال کردن

en: frequency
fa: تناوب

en: homepage
fa: صفحه نخستصفحه خانگی

en: index
fa: ایندکس

en: posts
fa: پست ها

en: priority
fa: اولویت

en: static
fa: استاتیک

en: taxonomies
fa: طبقه بندی ها

en: view your XML sitemap
fa: مشاهده نقشه سایت
