Plugins - All in One SEO Pack - Stable (latest release) - en to hr translation catalogue (794 entries)

en:  Need a license key?
hr: Trebate licencni ključ?

en:  Post Type
hr: Vrsta objave

en:  Taxonomy
hr: Taksonomija

en:  Your sitemap has been created with content and images.
hr: Kreirana je vaša mapa stranica s sadržajem i slikama.

en:  characters. Most search engines use a maximum of %1$s chars for the %2$s.
hr: znakova. Većina internet pretraživača koristi maksimalno %1$s znakova za %2$s.

en:  characters. Open Graph allows up to a maximum of %1$s chars for the %2$s.
hr: znakova. Open Graph vam dozvoljava maksimalan %1$s znakova za %2$s.

en:  to upgrade to Pro Version and get:
hr: nadogradite na Pro inačicu i dobijte:

en: %%tax_%1$s%% - This post's associated %2$s taxonomy title
hr: %%tax_%1$s%% - Ova objava je povezana s %2$s naslovom taksonomije.

en: %1$s Click here%2$s to make these recommended changes.
hr: %1$s Kliknite ovdje%2$s kako bi napravili predložene promjene.

en: %1$s Upgrade%2$s to All in One SEO Pack Pro for increased SEO compatibility for your products.
hr: %1$s Nadogradite%2$s na All in One SEO Pack Pro za povećanu SEO kompatibilnost vaših proizvoda.

en: %404_title% - Additional 404 title input
hr: %404_title% - Dodatni unos 404 naslova

en: %archive_title - The original archive title given by wordpress
hr: %archive_title - Originalni naslov arhive prema WordPressu

en: %author% - The original archive title given by wordpress, e.g. "Steve" or "John Smith"
hr: %author% - Originalni naslov arhive prema WordPressu, npr. "Steve" ili "John Smith"

en: %blog_description% - Your blog description
hr: %blog_description% - Opis vašeg blog

en: %blog_title% - Your blog title
hr: %blog_title% - Naslov vašeg bloga

en: %category% - Alias for %category_title%
hr: %category% - Pseudonim za %category_title%

en: %category_description% - The description of the category
hr: %category_description% - Opis kategorije

en: %category_title% - The (main) category of the post
hr: %category_title% - (Glavna) kategorija objave

en: %category_title% - The original title of the category
hr: %category_title% - Originalni naslov kategorije

en: %cf_fieldname% - Custom field name
hr: %cf_fieldname% - Ime prilagođenog polja

en: %current_date% - The current date (localized)
hr: %current_date% - Trenutni datum (lokalizirano)

en: %date% - The original archive title given by wordpress, e.g. "2007" or "2007 August"
hr: %date% - Originalni naslov arhive prema WordPressu, npr. "2007." ili "Kolovoz 2007."

en: %day% - The original archive day given by wordpress, e.g. "17"
hr: %day% - Originalan dan arhive prema WordPressu, npr. "17."

en: %description% - This outputs the description you write for each page/post or the autogenerated description, if you have that option enabled. Auto-generated descriptions are generated from the Post Excerpt, or the first 160 characters of the post content if there is no Post Excerpt.
hr: %description% - Ovo prikazuje svaki opis koji napišete za objavu/stranicu ili automatski generirani opis, ako imate uključenu tu opciju. Automatski generirani opisi  se generiraju iz Sažetaka objava, ili prvih 160 znakova sadržaja objave ako nema Sažetka objave.

en: %month% - The original archive month given by wordpress, e.g. "August"
hr: %month% - Originalni mjesec arhive prema WordPressu, npr. "Kolovoz"

en: %page% - The page number
hr: %page% - Broj stranice

en: %page_author_firstname% - This page's author' first name (capitalized)
hr: %page_author_firstname% - Ime autora one stranice (velikim slovima)

en: %page_author_lastname% - This page's author' last name (capitalized)
hr: %page_author_lastname% - Prezime autora ove stranice (velikim slovima)

en: %page_author_login% - This page's author' login
hr: %page_author_login% - Autorov login za ova stranicu

en: %page_author_nicename% - This page's author' nicename
hr: %page_author_nicename% - Autorov nadimak za ovu stranicu

en: %page_title% - The original title of the page
hr: %page_title% - Originalni naslov stranice

en: %post_author_firstname% - This post's author' first name (capitalized)
hr: %post_author_firstname% - Ime autora ove objave (velika slova)

en: %post_author_lastname% - This post's author' last name (capitalized)
hr: %post_author_lastname% - Prezime autora ove objave (velika slova)

en: %post_author_login% - This post's author' login
hr: %post_author_login% - Autorova prijava (login) ove objave

en: %post_author_nicename% - This post's author' nicename
hr: %post_author_nicename% - Nadimak autora ove objave

en: %post_date% - The date the page was published (localized)
hr: %post_date% - Datum kada je objavljena stranica (lokalizirano)

en: %post_date% - The date the page/post was published (localized)
hr: %post_date% - Datum kada je objavljena stranica/objava (lokalizirano)

en: %post_date% - The date the post was published (localized)
hr: %post_date% - Datum kada je objavljena objava (lokalizirano)

en: %post_month% - The month the page was published (localized)
hr: %post_month% - Mjesec kada je objavljena stranica (lokalizirano)

en: %post_month% - The month the page/post was published (localized)
hr: %post_month% - Mjesec kada je objavljena stranica/objava (lokalizirano)

en: %post_month% - The month the post was published (localized)
hr: %post_month% - Mjesec kada je objavljena objava (lokalizirano)

en: %post_title% - The original title of the post
hr: %post_title% - Originalni naslov objave

en: %post_title% - The original title of the post.
hr: %post_title% - Originalni naslov objave

en: %post_year% - The year the page was published (localized)
hr: %post_year% - Godina kada je objavljena stranica (lokalizirano)

en: %post_year% - The year the page/post was published (localized)
hr: %post_year% - Godina kada je objavljena stranica/objava (lokalizirano)

en: %post_year% - The year the post was published (localized)
hr: %post_year% - Godina kada je objavljena objava (lokalizirano)

en: %request_url% - The original URL path, like "/url-that-does-not-exist/"
hr: %request_url% - Originalni URL putanja, kao "/url-that-does-not-exist/"

en: %request_words% - The URL path in human readable form, like "Url That Does Not Exist"
hr: %request_words% - URL putanja u čitljivoj formi, kao "URL koji ne postoji"

en: %s Plugin Options
hr: %s Opcije dodatka

en: %s is almost ready.
hr: %s je skoro spreman,

en: %search% - What was searched for
hr: %search% - Što je bilo traženo

en: %tag% - The name of the tag
hr: %tag% - Ime oznake

en: %taxonomy_description% - The description of the taxonomy
hr: %taxonomy_description% - Opis klasifikacije

en: %taxonomy_title% - The original title of the taxonomy
hr: %taxonomy_title% - Originalni naslov klasifikacije

en: %wp_title% - The original WordPress title, e.g. post_title for posts
hr: %wp_title% - Originalni WordPress naslov, npr. post_title za objave

en: %year% - The original archive year given by wordpress, e.g. "2007"
hr: %year% - Originalna godina arhive prema WordPressu, npr. "2007"

en: .htaccess editor
hr: .htaccess uređivač

en: 404 Title Format:
hr: Format naslova 404 stranice:

en: <b>Security warning:</b> Your file looks compromised. Please check the file for any script-injection.
hr: <b>Sigurnosno upozorenje:</b> Vaša je datoteka izgleda ugrožena. Provjerite datoteku da nije injicirana skripta.

en: <b>Warning:</b> Line not matched: <b>"%1$s"</b>, On Line: <b>%2$s</b>
hr: <b>Upozorenje:</b> Linije nisu ujednačene: <b>"%1$s"</b>, Na liniji: <b>%2$s</b>

en: <b>Warning:</b> This following post could not be found: <b>"%s"</b>
hr: <b>Upozorenje:</b> Ovu objavu je nemoguće pronaći: <b>"%s"</b>

en: <p>Analyzing records in a %1$s to %2$s conversion&hellip;
hr: <p>Analiza zapisa u %1$s na %2$s konverziju&hellip;

en: A comma separated list of your most important keywords for this page that will be written as META keywords.
hr: Lista odvojena zarezima svih najvažnijih ključnih riječi ove stranice koje će biti zapisane kao META ključne riječi.

en: A custom title that shows up in the title tag for this page.
hr: Prilagođeni naslov koji se pojavljuje u naslovnoj oznaci stranice.

en: A physical file exists. Do you want to %simport and delete%s it, %sdelete%s it or continue using it?
hr: Fizička datoteka postoji. Želite li ju %suvesti i obrisati%s, %sobrisati%s ili ju nastaviti koristiti?

en: A physical file exists. This feature cannot be used.
hr: Fizička datoteka postoji. Ova značajka se ne može koristiti.

en: A preview of what this page might look like in search engine results.
hr: Pretpregled kako će stranica izgledati u rezultatima pretraživača.

en: About
hr: Info

en: Access our Premium Support Forums
hr: Pristupite našim Premium forumima podrške

en: Access to Knowledge Center
hr: Pristup Centru znanja

en: Access to Premium Support Forums
hr: Pristup Premium forumu za podršku

en: Access to Video Screencasts
hr: Pristup video uputama

en: Access to video tutorials about SEO with the Pro version
hr: Pristupite video tutorijalima o SEO-u s Pro inačicom

en: Active Theme
hr: Aktivna tema

en: Activity
hr: Aktivnost

en: Actor
hr: Glumac

en: Add Rule
hr: Dodaj pravilo

en: Add Social Meta data to your site to deliver closer integration between your website/blog and social media.
hr: Dodajte društvene meta podatke web-stranici kako bi omogućili jaču integraciju između vaše web-stranice i društvenih mreža.

en: Add URL
hr: Dodaj URL

en: Add URLs for your website's social profiles here (Facebook, Twitter, Google+, Instagram, LinkedIn), one per line.
hr: Ovdje dodajte poveznice vaših društvenih mreža (Facebook, Twitter, Google+, Instagram, LinkedIn), jedna po retku.

en: Add a list of additional domains to track here.  Enter one domain name per line without the http://.
hr: Dodajte listu dodatnih domena za praćenje ovdje. Unesite ime jedne domene po liniji bez http://.

en: Add markup to display the Google Sitelinks Search Box next to your search results in Google.
hr: Dodaj oznaku kako biste prikazali Google Sitelinks Search Box pored rezultata vašeg pretraživanja u Googleu.

en: Add markup to tell Google the preferred name for your website.
hr: Dodaj oznaku kako biste Google-u rekli preferirano ime vaše stranice.

en: Add the name of the person or organization who owns these profiles.
hr: Dodajte ime osobe ili organizacije koja posjeduje ove profile.

en: Additional Blog Page Headers:
hr: Dodatni naslovi Blog početne stranice:

en: Additional Domains:
hr: Dodatne domene:

en: Additional Front Page Headers:
hr: Dodatni naslovi početne stranice:

en: Additional Page Headers:
hr: Dodatni naslovi stranice:

en: Additional Pages
hr: Dodatne stranice

en: Additional Post Headers:
hr: Dodatni naslovi objave:

en: Advanced Analytics Options:
hr: Napredne opcije Analytics servisa:

en: Advanced Authorship Options:
hr: Napredne opcije autorstva:

en: Advanced Settings
hr: Napredne postavke

en: Advanced support for WooCommerce
hr: Napredna podrška za WooCommerce

en: Advanced support for e-commerce
hr: Napredna podrška za e-commerce

en: All Post Types
hr: Sve vrste objava

en: All Taxonomies
hr: Sve taksonomije

en: All in One SEO Options Updated.
hr: All in One SEO postavke ažurirane

en: All in One SEO Pack %s contains new features, bug fixes, increased security, and tons of under the hood performance improvements.
hr: All in One SEO Pack %s sadrži nove mogućnosti, ispravke grešaka, povećanu sigurnost i tone poboljšanja ispod površine.

en: All in One SEO Pack Pro Debug Info
hr: Informacije o otklanjanju pogrešaka za All in One SEO Pack Pro

en: All in One SEO Pack has been translated into %1$s languages, but currently the %3$s translation is only %2$s percent complete. %4$s Click here %5$s to help get it to 100 percent.
hr: All in One SEO Pack je preveden na %1$s jezika, ali je trenutno s %3$s prijevodom završeno  %2$s posto. %4$s Klikni ovdje %5$s i pomozi da dođemo do 100 posto.

en: All in One SEO Pack has detected that a plugin(s) or theme is also outputting social meta tags on your site. You can view this social meta in the source code of your site (check your browser help for instructions on how to view source code).
hr: All in One SEO Pack je detektirao da dodatak ili tema također postavljaju društvene meta oznake na vašu stranicu. To možete provjeriti u izvornom kodu vaše stranice (provjerite u pretraživaču da li postoje instrukcije kako pogledati izvorni kod).

en: All in One SEO Pack is created by a worldwide network of friendly folks like these.
hr: All in One SEO Pack je kreiran od strane umreženih ljudi prijateljske naravi iz cijelog svijeta, baš poput ovih ovdje.

en: All in One SEO Pro Plugin Changelog
hr: All in One SEO Pro zapis izmjena dodatka

en: All in One SEO Pro Plugin Support Forum
hr: Forum za podršku za All in One SEO Pro dodatak

en: All in One SEO has been deactivated
hr: All in One SEO je deaktiviran

en: All values are mandatory.
hr: Svi unosi su obavezni.

en: Allow
hr: Dopusti

en: Allows you to specify the maximum number of posts in a sitemap (up to 50,000).
hr: Dozvoljava vam da odredite maksimalan broj objava u Mapi stranice (do 50,000).

en: Allows your authors to be identified by their Facebook pages as content authors on the Opengraph meta for their articles.
hr: Omogućuje vašim autorima da budu identificirani pomoću Facebooka kao autori sadržaja za Open graph meta-u njihovih članaka.

en: Allows your authors to be identified by their Twitter usernames as content creators on the Twitter cards for their posts.
hr: Omogućuje vašim autorima da budu identificirani pomoću Twitter korisničkih imena kao stvaratelji sadržaja na Twitter karticama njihovih objava.

en: Analysis Results
hr: Analiza rezultata

en: Analyze
hr: Analizirajte

en: Anonymize IP Addresses:
hr: Postavi IP adrese anonimnima:

en: Archive Title Format:
hr: Format naslova arhive:

en: Are the social profile links for your website for a person or an organization?
hr: Je li poveznice društvenih mreža vaše stranice pripadaju osobi ili organizaciji?

en: Article
hr: Članak

en: Article Section
hr: Sekcija članka

en: Article Tags
hr: Oznake članka

en: As the name implies, this will be the Meta Title of your homepage. This is independent of any other option. If not set, the default Site Title (found in WordPress under Settings, General, Site Title) will be used.
hr: Kako ime implicira, ovo će biti Meta naslov vaše početne stranice. Ovo je neovisno od bilo koje druge opcije. Ako nije postavljeno, izvorni Naslov stranice (možete ga pogledati u WordPressu u Postavkama, Općenite postavke, Naslov stranice) će biti korišten.

en: Associated Name
hr: Povezano ime

en: Athlete
hr: Atletičar

en: Author
hr: Autor

en: Author Archive Title Format:
hr: Format naslova arhive autora:

en: Autogenerate Descriptions:
hr: Auto-generiraj opise:

en: Automatically Generate Article Tags
hr: Automatski generiraj oznake za članak

en: Automatically generate article tags for Facebook type article when not provided.
hr: Automatski generiraj oznake članka za Facebook tip članka kad nisu dodani.

en: Bad Bot Blocker
hr: Blokator loših bot-ova

en: Band
hr: Bend

en: Before performing an import, we strongly recommend that you make a backup of your site. We use and recommend %1$s BackupBuddy %2$s for backups.
hr: Prije pokretanja uvoza, preporučamo da napravite rezervnu kopiju svoje stranice. Mi koristimo i preporučamo %1$s BackupBuddy %2$s za rezervne kopije.

en: Beginners Guide for All in One SEO Pack
hr: Početnički vodič za All in One SEO Pack

en: Beginners Guide for Social Meta module
hr: Početnički vodič za Social Meta modul

en: Beginners Guide for XML Sitemap module
hr: Početnički vodič za modul XML mape stranica

en: Block Bad Bots using HTTP
hr: Blokirajte neispravne botove koristeći HTTP.

en: Block Referral Spam using HTTP
hr: Blokirajte Referal Spam-ove koristeći HTTP

en: Block Referral Spam using HTTP.
hr: Blokirajte Referal Spam-ove koristeći HTTP.

en: Block requests from user agents that are known to misbehave with 503.
hr: Blokiraj zahtjeve od korisničkih agenata sa poviješću lošeg ponašanja.

en: Blocked bot with IP %1$s -- matched referer %2$s found in blocklist.
hr: Blokirani bot sa IP %1$s -- podudara se sa referentnim %2$s pronađenim u listi blokiranih.

en: Blocked bot with IP %1$s -- matched user agent %2$s found in blocklist.
hr: Blokirani bot sa IP %1$s -- podudara se sa korisničkim agentom %2$s pronađenim u listi blokiranih.

en: Book
hr: Knjiga

en: CLICK HERE
hr: KLIKNI OVDJE

en: Cafe
hr: Kafić

en: Cancel
hr: Prekini

en: Canonical URLs:
hr: Canonical URL-ovi:

en: Category Title Format:
hr: Format naslova kategorije:

en: Cause
hr: Povod

en: Changes are automatically submitted to search engines.
hr: Promijene su automatski poslane tražilicama.

en: Check this and All in One SEO Pack will create a log of important events (all-in-one-seo-pack.log) in its plugin directory which might help debugging. Make sure this directory is writable.
hr: Odaberite ovo i All in One SEO Pack će kreirati log bitnih događaja (all_in_one_seo_pack.log) u mapi dodatka, što može pomoći u otklanjanju grešaka. Pobrinite se da pisanje za ovaj dio bude omogućeno.

en: Check this and shortcodes will get executed for descriptions auto-generated from content.
hr: Označite ovo i shortcode-ovi će biti izvršeni za opise auto-generirane iz sadržaja.

en: Check this and your Meta Descriptions for any Post Type will be auto-generated using the Post Excerpt, or the first 160 characters of the post content if there is no Post Excerpt. You can overwrite any auto-generated Meta Description by editing the post or page.
hr: Označite ovo i vaši Meta opisi za bilo koju Vrstu objave biti će automatski generirani koristeći Sažetke objava, ili prvih 160 znakova sadržaja objave ako nema Sažetka objave. Možete prepisati svaki automatski generirani Meta opis uređujući objavu ili stranicu.

en: Check this and your Meta Descriptions will be removed from page 2 or later of paginated content.
hr: Označite ovo i vaši Meta opisi će biti uklonjeni sa stranice broj 2 i kasnije iz numeriranih stranica.

en: Check this box to ask search engines not to follow links from this page.
hr: Označite ovaj kvadratić kako bi upitali pretraživače da ne prate poveznice sa ove stranice.

en: Check this box to ask search engines not to index this page.
hr: Označite ovaj kvadratić kako bi upitali pretraživače da ne pretražuju ovu stranicu.

en: Check this if you want to ensure consistency in URL paths reported to Google Analytics.
hr: Označite ovo ako želite putem Google Analytics pratiti konzistentnost u URL putanjama.

en: Check this if you want to track URL changes for single pages with Google Analytics.
hr: Označite ovo ako želite putem Google Analytics pratiti promjene URL-a za stranice.

en: Check this if you want to track events with Google Analytics.
hr: Označite ovo ako želite putem Google Analytics pratiti događaje.

en: Check this if you want to track how far down a user scrolls a page with Google Analytics.
hr: Označite ovo ako želite putem Google Analytics pratiti koliko korisnici pomiču stranicu.

en: Check this if you want to track how long pages are in visible state with Google Analytics.
hr: Označite ovo ako želite putem Google Analytics pratiti koliko dugo su stranice u vidljivom stanju.

en: Check this if you want to track interactions with the official Facebook and Twitter widgets with Google Analytics.
hr: Označite ovo ako želite putem Google Analytics pratiti interakcije s službenim Facebook i Twitter widgetima.

en: Check this if you want to track media query matching and queries with Google Analytics.
hr: Označite ovo ako želite putem Google Analytics pratiti odgovarajuće media query.

en: Check this if you want to track outbound forms with Google Analytics.
hr: Označite ovo ako želite putem Google Analytics pratiti odlazne forme.

en: Check this if you want to track outbound links with Google Analytics.
hr: Označite ovo ako želite pratiti odlazne poveznice sa Google Analytics servisom.

en: Check this if you want to track when elements are visible within the viewport with Google Analytics.
hr: Označite ovo ako želite putem Google Analytics pratiti kada su elementi vidljivi na zaslonu.

en: Check this if you want your categories for a given post used as the Meta Keywords for this post (in addition to any keywords you specify on the Edit Post screen).
hr: Označite ovo ako želite da vaše kategorije za objavu budu korištene kao meta ključne riječi ove objave (u dodatku ostalim ključnim riječima koje ste odredili u Uredi objavu opciji)

en: Check this if you want your keywords on your Posts page (set in WordPress under Settings, Reading, Front Page Displays) and your archive pages to be dynamically generated from the keywords of the posts showing on that page.  If unchecked, it will use the keywords set in the edit page screen for the posts page.
hr: Odaberite ovo ako želite da ključne riječi vaše objave (postavljene u WordPressu pod Postavke, Čitanje, Postavke početne stranice) i arhivirane stranice budu dinamički generirane iz ključnih riječi svih objava prikazanih na ovoj stranici. Ako ovo ne odaberete, koristiti će se ključne riječi postavljene u opciji Uredi stranicu, za ovu objavu.

en: Check this if you want your tags for a given post used as the Meta Keywords for this post (in addition to any keywords you specify on the Edit Post screen).
hr: Odaberite ovo ako želita da oznake vaše objave budu korištene kao Meta ključne riječi za ovu objavu (uz dodatne ključne riječi u opciji Uredi objavu).

en: Check this to add All in One SEO Pack to the Admin Bar for easy access to your SEO settings.
hr: Odaberite ovo da dodate All in One SEO Pack u Admin stupac radi lakšeg pristupa vašim SEO Postavkama.

en: Check this to ask search engines not to follow links from paginated pages/posts. Useful for avoiding duplicate content.
hr: Označite ovo kako biste upitali pretraživače da ne prate poveznice numeriranih stranica/objava. Korisno za izbjegavanje duplog sadržaja.

en: Check this to ask search engines not to index Author Archives. Useful for avoiding duplicate content.
hr: Označite ovo kako biste upitali pretraživače da ne pretražuju Arhivu autora. Korisno za izbjegavanje duplog sadržaja.

en: Check this to ask search engines not to index Category Archives. Useful for avoiding duplicate content.
hr: Označite ovo kako biste upitali pretraživače da ne pretražuju Arhivu kategorija. Korisno za izbjegavanje duplog sadržaja.

en: Check this to ask search engines not to index Date Archives. Useful for avoiding duplicate content.
hr: Označite ovo kako biste upitali pretraživače da ne pretražuju Arhivu datuma. Korisno za izbjegavanje duplog sadržaja.

en: Check this to ask search engines not to index Tag Archives. Useful for avoiding duplicate content.
hr: Označite ovo kako biste upitali pretraživače da ne pretražuju Arhivu oznaka. Korisno za izbjegavanje duplog sadržaja.

en: Check this to ask search engines not to index custom Taxonomy archive pages. Useful for avoiding duplicate content.
hr: Označite ovo kako biste upitali pretraživače da ne pretražuju prilagođenu Taksonomiju arhiviranih stranica. Korisno za izbjegavanje duplog sadržaja.

en: Check this to ask search engines not to index paginated pages/posts. Useful for avoiding duplicate content.
hr: Označite ovo kako biste upitali pretraživače da ne pretražuju numerirane stranice/objave. Korisno za izbjegavanje duplog sadržaja.

en: Check this to ask search engines not to index the 404 page.
hr: Označite ovo kako biste upitali pretraživače da ne pretražuju 404 stranicu.

en: Check this to ask search engines not to index the Search page. Useful for avoiding duplicate content.
hr: Označite ovo kako biste upitali pretraživače da ne pretražuju stranicu 'Pretraži'. Korisno za izbjegavanje duplog sadržaja.

en: Check this to edit the list of disallowed user agents for blocking bad bots.
hr: Označite ovo kako biste uredili listu nedozvoljenih korisničkih agenata za blokiranje loših botova.

en: Check this to move the All in One SEO Pack menu item to the top of your WordPress Dashboard menu.
hr: Označite ovo kako biste pomakli stavku izbornika All in One SEO Pack na vrh vašeg izbornika  WordPress nadzorne ploče.

en: Check this to prevent your Description from being truncated regardless of its length.
hr: Označite ovo da spriječite da vaš opis bude skraćen neovisno o njegovoj veličini.

en: Check this to remove the Google Plus field from the user profile screen.
hr: Označite ovo kako biste uklonili prikaz Google+ polja sa zaslona korisničkog profila.

en: Check this to support Schema.org markup, i.e., itemprop on supported metadata.
hr: Označite ovo kako biste podržali Schema.org, tj. stavku u podržanoj metadata-i.

en: Check this to unprotect internal postmeta fields for use with XMLRPC. If you don't know what that is, leave it unchecked.
hr: Označite ovo da otklonite zaštitu sa unutarnijh postmeta polja kako biste koristili XMLRPC. Ako ne znate što je to, ostavite ovo polje ne označeno.

en: Check to use advanced Google Analytics options.
hr: Označite kako biste koristili napredne postavke Google Analytics servisa.

en: Checking this box will use the Home Title and Home Description set in All in One SEO Pack, General Settings as the Open Graph title and description for your home page.
hr: Označivanjem ove kućice potvrdit ćete korištenje Početnog naslova i Početnog opisa u All in One SEO Pack, Općenitim postavkama kao i u Open Graph naslovu i opisu vaše početne stranice.

en: Checking this option uses the title, description, and keywords set on your static Front Page.
hr: Odabirom ove opcije odabirete korištenje naslova, opisa i ključnih riječi postavljenih na vašoj statičnoj početnoj stranici.

en: Checking this option will allow you to customize Canonical URLs for specific posts.
hr: Uključujući ovu opciju, imate mogućnost urediti po vašoj želji Canonical URL-ove za određenu objavu.

en: Checking this option will set the Canonical URL for all paginated content to the first page.
hr: Odabirući ovu opciju, uključiti ćete postavljanje Canonical URL-ova za sve numerirane sadržaje prve stranice.

en: Choose a default value that best describes the content of your post type.
hr: Odaberi općenitu vrijednost koja najbolje opisuje sadržaj vaših objava.

en: Choose platform:
hr: Odaberite platformu:

en: City
hr: Grad

en: Click "Analyze" for a list of SEO data that can be imported into All in One SEO Pack, along with the number of records that will be imported.
hr: Kliknite "Analiziraj" za popis SEO podataka koju se mogu uvesti u All in One SEO Pack, zajedno s brojem zapisa koji će biti uvezen.

en: Click "Convert" to perform the import. After the import has completed, you will be alerted to how many records were imported, and how many records had to be ignored, based on the criteria above.
hr: Kliknite "Konvertiraj" da pokrenete uvoz. Nakon što je uvoz dovršen, pojaviti će se obavijest o broju uvezenih zapisa i koliko zapisa je moralo biti ignorirano prema gore navedenom kriteriju.

en: Click for Help!
hr: Kliknite za pomoć!

en: Click here for documentation on this setting
hr: Kliknite ovdje za svu dokumentaciju za ove postavke.

en: Click here to %1$sview your RSS sitemap%2$s.
hr: Kliknite ovdje kako bi %1$spogledali RSS mapu stranice%2$s.

en: Click here to %s.
hr: Klikni ovdje za %s.

en: Coming Soon...
hr: Dolazi uskoro...

en: Company
hr: Kompanija

en: Compatible data:
hr: Kompatibilni podaci:

en: Configured Rules
hr: Konfigurirana pravila

en: Content Type Settings
hr: Postavke vrste sadržaja

en: Continue to the General Settings
hr: Nastavi do Općih postavki

en: Control SEO on categories, tags and custom taxonomies with the Pro version
hr: Možete kontrolirati SEO u kategorijama, oznakama, i prilagođenim taksonomijama s Pro inačicom.

en: Conversion Results
hr: Rezultati konverzije

en: Convert
hr: Konvertirajte

en: Core Team
hr: Core tim

en: Couldn't find file %s!
hr: Nije moguće pronaći datoteku %s!

en: Couldn't rename file %s!
hr: Ne može se preimenovati datoteka %s!

en: Country
hr: Zemlja

en: Create Compressed Sitemap
hr: Kreiraj komprimiranu Mapu stranice

en: Create RSS Sitemap
hr: Kreiraj RSS mapu stranice

en: Create RSS Sitemap as well.
hr: Kreiraj i RSS mapu stranice.

en: Create a Robots.txt File
hr: Kreiraj Robots.txt datoteku

en: Create a compressed sitemap file in .xml.gz format.
hr: Izradi komprimiranu Mapu stranice u .xml.gz formatu.

en: Create and manage your Video Sitemap using this feature and submit your Video Sitemap to Google, Bing/Yahoo and Ask.com.
hr: Kreirajte i upravljajte svojom mapom stranice videa koristeći ovu mogućnost i slanjem svoje mape stranice videa na Google, Bing/Yahoo i Ask.com.

en: Create and manage your XML Sitemaps using this feature and submit your XML Sitemap to Google, Bing/Yahoo and Ask.com.
hr: Kreirajte i upravljajte vašim XML Mapama stranica koristeći ovu značajku i pošaljite svoju XML Mapu stranice na Google, Bing/Yahoo i Ask.com

en: Credits
hr: Zasluge

en: Custom Canonical URL
hr: Općeniti Canonical URL

en: Custom Image
hr: Prilagođena slika

en: Custom Twitter Image
hr: Prilagođena Twitter slika

en: Custom Video
hr: Prilagođeni video

en: Daily
hr: Dnevno

en: Daily scheduled sitemap check has finished.
hr: Zakazana dnevna provjera Mape stranica je završena.

en: Date Archive Title Format:
hr: Format naslova arhive datuma:

en: Debug String
hr: Ispravite pogreške u nizu znakova (String)

en: Debug This Post
hr: Otkloni pogreške u ovoj objavi

en: Debug Warning: All in One SEO Pack meta data was included again from %1$s filter. Called %2$s times!
hr: Upozorenje o ispravljanju greške: All in One SEO Pack meta podaci su opet uključeni iz %1$s filtera. Pozvano %2$s puta!

en: Default
hr: Zadano

en: Default - nofollow
hr: Izvorno stanje- nema praćenja

en: Default - noindex
hr: Izvorno stanje - noindex

en: Default Image
hr: Zadana slika

en: Default Image Height
hr: Duljina zadane slike

en: Default Image Width
hr: Širina zadane slike

en: Default OG:Image
hr: Zadana OG:slika

en: Default Twitter Card
hr: Zadana Twitter kartica

en: Default to NOFOLLOW:
hr: Zadano u NOFOLLOW:

en: Default to NOINDEX:
hr: Zadano u NOINDEX:

en: Delete Conflicting Files
hr: Izbriši datoteke u konfliktu

en: Deleted %s.
hr: Izbrisan %s.

en: Description
hr: Opis

en: Description Format
hr: Format opisa:

en: Development Team
hr: Razvojni tim

en: Did You Know?
hr: Jeste li znali?

en: Director
hr: Direktor

en: Directory Path
hr: Putanja Direktorija

en: Directory Path cannot be empty
hr: Putanja direktorija ne može biti prazna

en: Disable Google Analytics
hr: Onemogućite Google Analytics servis

en: Disable Google Analytics on this page.
hr: Onemogući Google Analytics servis za ovu stranicu.

en: Disable Google Plus Profile:
hr: Onemogući Google Plus profil:

en: Disable SEO on this page.
hr: Onemogući SEO za ovu stranicu.

en: Disable on this page/post
hr: Onemogućite u ovoj stranici/objavi

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Disallow
hr: Zabrani

en: Display Advertiser Tracking:
hr: Prikaži praćenje reklama:

en: Display Google Authorship:
hr: Prikažite Google autorstvo:

en: Display Menu At The Top:
hr: Pokaži Izbornik na vrhu:

en: Display Menu In Admin Bar:
hr: Prikaži Izbornik u Admin stupcu:

en: Display Publisher Meta on Front Page:
hr: Prikaži Meta-u izdavača na početnoj stranici:

en: Display Settings
hr: Postavke prikaza

en: Display Sitelinks Search Box:
hr: Prikaži Sitelinks okvir za pretraživanje:

en: Do Not Override
hr: Nemoj zamjeniti

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: Don't display this page in the sitemap.
hr: Ne prikazuj ovu stranicu u Mapi stranice.

en: Drink
hr: Piće

en: Duplicate %s Meta
hr: Dupliciraj %s Meta

en: Dynamic sitemap generation does not appear to be using the correct rewrite rules; please disable any other sitemap plugins or functionality on your site and reset your permalinks.
hr: Dinamičko generiranje Mape stranice ne koristi ispravna rewrite  pravila; isključite sve ostale dodatke ili funkcionalnosti vaše stranice i resetirajte sve stalne veze.

en: Dynamically Generate Keywords for Posts Page/Archives:
hr: Dinamički generiraj ključne riječi za Stranicu objava/Arhivu objava:

en: Dynamically Generate Sitemap
hr: Dinamički generiraj Mapu stranice

en: Dynamically creates the XML sitemap instead of using a static file.
hr: Dinamički stvara XML mapu stranica umjesto da koristi statičke datoteke.

en: E-mail debug information
hr: Informacije o otklanjanju pogrešaka e-pošte.

en: Edit
hr: Uredi

en: Edit .htaccess
hr: Uredi .htaccess

en: Edit SEO
hr: Uredi SEO

en: Edit your .htaccess file to fine-tune your site.
hr: Uredite .htaccess datoteku kako bi fino podesili web-stranicu.

en: Email Address
hr: Adresa e-pošte

en: Enable Custom Canonical URLs:
hr: Dozvoli prilagođene Canonical URL-ove:

en: Enable Facebook Meta for Post Types
hr: Omogući Facebookov Meta za vrste članaka

en: Enable Sitemap Indexes
hr: Dozvoli indekse u Mapi stranice

en: Enable this option to only allow access to your sitemap by site administrators and major search engines.
hr: Uključite ovu opciju da biste dopustili administratoru i najvažnijim tražilicama pristup vašoj mapi stranice.

en: Enable this to display advanced options for controlling Google Plus authorship information on your website.
hr: Uključite ovo kako biste na vašoj stranici prikazali napredne opcije za kontroliranje Google Plus informacija o autorstvu.

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Enhanced Ecommerce:
hr: Poboljšan Ecommerce:

en: Enhanced Link Attribution:
hr: Poboljšani atributi poveznice:

en: Ensure URL Consistency:
hr: Utvrditi URL konzistentnost:

en: Enter a comma separated list of pages here to be excluded by All in One SEO Pack.  This is helpful when using plugins which generate their own non-WordPress dynamic pages.  Ex: <em>/forum/, /contact/</em>  For instance, if you want to exclude the virtual pages generated by a forum plugin, all you have to do is add forum or /forum or /forum/ or and any URL with the word \"forum\" in it, such as http://mysite.com/forum or http://mysite.com/forum/someforumpage here and it will be excluded from All in One SEO Pack.
hr: Unesite listu stranica koje bi trebale biti izuzete od All in One SEO Pack sa zarezima. To je korisno kada koristite dodatke koji generiraju vlastite ne WordPress dinamičke stranice. Npr: <em>/forum/, /contact/</em>  Na primjer, ako želite isključiti virtualne stranice koje je generirao forum dodatak, sve što trebate napraviti je dodati forum ili /forum ili /forum/ i svaki URL koji sadrži riječ \"forum\" u sebi, kao npr: http://mysite.com/forum ili http://mysite.com/forum/someforumpage ovdje i bit će uklonjeno iz All in One SEO Packa.

en: Enter a comma separated list of your most important keywords for your site that will be written as Meta Keywords on your homepage. Do not stuff everything in here.
hr: Unesite listu najvažnijih ključnih riječi za vašu stranicu odvojenu zarezima koje će biti korištene kao Meta ključne riječi vaše početne stranice. Nemojte pretrpati listu.

en: Enter information below for any additional links for your sitemap not already managed through WordPress.
hr: Ispod unesite informaciju za bilo koju dodatnu poveznicu za vašu Mapu stranice koja nije već obrađena u WordPressu.

en: Enter the Twitter username associated with your website here.
hr: Unesite ovdje Twitter korisničko ime koje će biti povezano sa vašom web-stranicom.

en: Enter the height for your Open Graph image in pixels (i.e. 600).
hr: Unesite duljinu za vašu Open Graph sliku u pikselima (npr. 600).

en: Enter the height for your Open Graph video in pixels (i.e. 600).
hr: Unesite duljinu za vaš Open Graph video zapis u pikselima (npr. 600).

en: Enter the name of a custom field (or multiple field names separated by commas) to use that field to specify the Open Graph image on Pages or Posts.
hr: Unesite ime polja dodatnih podataka (ili više polja, odvojeno zarezima) kako biste koristili to polje da specificirate Open Graph sliku na stranici ili objavi.

en: Enter the name of your website here.
hr: Ovdje unesite ime vaše web-stranice.

en: Enter the width for your Open Graph image in pixels (i.e. 600).
hr: Unesite širinu za vašu Open Graph sliku u pikselima (npr. 600).

en: Enter the width for your Open Graph video in pixels (i.e. 600).
hr: Unesite širinu za vaš Open Graph video zapis u pikselima (npr. 600).

en: Enter your Facebook Admin ID here. You can enter multiple IDs separated by a comma. You can look up your Facebook ID using this tool http://findmyfbid.com/
hr: Ovdje unesti vaš Facebook Admin ID. Možete unijeti više ID-eva odvojenih zarezom. Vaš Facebook ID možete pronaći pomoću ovog alata http://findmyfbid.com/

en: Enter your Facebook App ID here. Information about how to get your Facebook App ID can be found at https://developers.facebook.com/docs/apps/register
hr: Ovdje unesite svoj Facebook App ID. Informacije o tome kako dobiti Facebook App ID se mogu pronaći na https://developers.facebook.com/docs/apps/register

en: Enter your Google Analytics ID here to track visitor behavior on your site using Google Analytics.
hr: Unesite ID za vaš Google Analztics servis ovdje kako biste pratili ponašanje posjetitelja na vašoj stranici koristeći Google Analytics servis.

en: Enter your Google+ Profile URL here to add the rel=“author” tag to your site for Google authorship. It is recommended that the URL you enter here should be your personal Google+ profile.  Use the Advanced Authorship Options below if you want greater control over the use of authorship.
hr: Unesite ovdje URL vašeg Google+ profila kako biste dodali rel=“autor” oznaku na vašu stranicu i potvrdili vašu autentičnost kao autor . Preporuča se da URL koji unesete ovdje bude poveznica (URL) vašeg osobnog Google+ profila. Koristite Napredne Opcije Autorstva dolje ispod ako želite veću kontrolu nad upravljanjem vašeg autorstva.

en: Enter your domain name without the http:// to set your cookie domain.
hr: Unesite ime vaše domene bez http:// kako biste postavili domenu za kolačiće.

en: Enter your verification code here to verify your site with Bing Webmaster Tools.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/bing-webmaster-verification/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
hr: Ovdje unesite vaš verifikacijski kod kako bi verificirali vašu stranicu sa Bing Webmaster alatom.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/bing-webmaster-verification/' target='_blank'>Kliknite ovdje za dokumentaciju o ovim postavkama</a>

en: Enter your verification code here to verify your site with Google Search Console.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/google-search-console-verification/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
hr: Ovdje unesite vaš verifikacijski kod kako bi verificirali vašu stranicu s Google Search Console.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/google-search-console-verification/' target='_blank'>Kliknite ovdje za dokumentaciju o ovim postavkama</a>

en: Enter your verification code here to verify your site with Pinterest.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/pinterest-site-verification/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
hr: Ovdje unesite verifikacijski kod kako biste verificirali stranicu sa Pinterestom.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/pinterest-site-verification/' target='_blank'>Kliknite ovdje za dokumentaciju o ovim postavkama</a>

en: Entries from these categories will be excluded from the sitemap.
hr: Unosi ovih kategorija neće biti uključeni u Mapu stranice.

en: Episode
hr: Epizoda

en: Error: please enter an e-mail address before submitting.
hr: Greška: Molimo vas da unesete adresu e-pošte prije slanja.

en: Everywhere Else
hr: Svugdje drugdje

en: Exclude From Sitemap
hr: Izuzmite iz Mape stranice

en: Exclude Images
hr: Izuzeti slike

en: Exclude Images in your sitemap.
hr: Izuzeti slike u mapi stranice.

en: Exclude Pages:
hr: Izuzmi stranice:

en: Exclude Users From Tracking:
hr: Izuzmi korisnike od praćenja:

en: Exclude logged-in users from Google Analytics tracking by role.
hr: Izuzmi prijavljene korisnike iz Google Analytics praćenje po ulozi.

en: Excluded Categories
hr: Izuzmi kategorije

en: Excluded Items
hr: Izuzmi stavke

en: Excluded Pages
hr: Izuzmi stranice

en: Export
hr: Izvoz

en: Export Post Types:
hr: Izvezi vrste objava:

en: Export Settings
hr: Izvezi postavke

en: Exports and imports your All in One SEO Pack plugin settings.
hr: Izvoz i uvoz svih postavki All in One SEO Pack dodatka.

en: Facebook App ID
hr: Kopirajte iz originala

en: Facebook Debug
hr: Otkloni Facebook pogreške

en: Facebook Object Type
hr: Tip Facebook objekta

en: Facebook Settings
hr: Facebook postavke

en: Failed to delete file %s!
hr: Brisanje datoteke %s nije uspjelo!

en: Failed to notify %1$s about changes to your sitemap at %2$s, error code %3$s.
hr: Neuspješno obaviješten %1$s o promjenama na vašoj Mapi stranice na %2$s, kod pogreške %3$s.

en: Failed to notify %1$s about changes to your sitemap at %2$s, unable to access via wp_remote_get().
hr: Nismo uspjeli obavijestiti %1$s o promjenama na vašoj Mapi stranice na %2$s, nije moguće pristupiti pomoću wp_remote_get().

en: Failed to rename file %s!
hr: Preimenovanje datoteke %s nije uspjelo!

en: Failed to send to %s.
hr: Neuspjelo slanje %s.

en: Failed to write file %s!
hr: Datoteku %s nije bilo moguće zapisati!

en: Feature Manager
hr: Upravitelj značajki

en: Feature Request/Bug Report
hr: Zahtjev za značajkom/Izvješće o pogrešci

en: Featured Image
hr: Istaknuta slika

en: File %s already exists!
hr: Datoteka %s već postoji!

en: File %s doesn't exist!
hr: Datoteka %s ne postoji!

en: File %s isn't writable!
hr: Datoteku %s nije moguće zapisati!

en: File Editor
hr: Uređivač datoteka

en: First Attached Image
hr: Prva dodana slika

en: First Available Image
hr: Prva dostupna slika

en: First Image In Content
hr: Prva slika u sadržaju

en: Food
hr: Hrana

en: Force Rewrites:
hr: Prisilni rewrite:

en: Form submission error: verification check failed.
hr: Greška pri slanju obrasca: neuspjela provjera verifikacije.

en: Frequencies
hr: Učestalosti

en: Front Page
hr: Početna stranica

en: Front Page Displays
hr: Početna stranica prikazuje

en: Game
hr: Igra

en: General Settings
hr: Općenite postavke

en: Generate and validate your robots.txt file to guide search engines through your site.
hr: Generirajte i potvrdite vašu robots.txt datoteku kako biste naveli pretraživače da pretražuju kroz vašu web-stranicu.

en: Get Started
hr: Započnite

en: Getting started? Read the Beginners Guide
hr: Tek počinjete? Pročitajte Vodič za početnike

en: Google Analytics ID:
hr: Google Analytics ID (Identifikacija):

en: Google Plus Default Profile:
hr: Google Plus izvorni profil:

en: Google Settings
hr: Google postavke

en: Government
hr: Vlada

en: Help
hr: Pomoć

en: Help translate All in One SEO Pack into your language.
hr: Pomozite u prevođenju All in One SEO Pack na vaš jezik

en: Home Description
hr: Početan opis

en: Home Description:
hr: Početni opis:

en: Home Image
hr: Početna slika

en: Home Keywords (comma separated):
hr: Početne ključne riječi (odvojene zarezom):

en: Home Page Settings
hr: Postavke Početne stranice:

en: Home Page Title Format:
hr: Format naslova početne stranice:

en: Home Title
hr: Početan naslov

en: Home Title:
hr: Početni naslov:

en: Home URL
hr: URL početne stranice

en: Identical rule exists: %s
hr: Identično pravilo postoji: %s

en: If checked, only posts that have videos in them will be displayed on the sitemap.
hr: Ako je odabrano, samo objave koje imaju video će biti prikazane na mapi stranice.

en: Image
hr: Slika

en: Image From Custom Field
hr: Slika iz dodatnih podataka

en: Image SEO
hr: SEO slika

en: Image Settings
hr: Postavke slike

en: Import
hr: Uvezi

en: Import SEO Data
hr: Uvezite SEO podatke

en: Import SEO Settings
hr: Uvezite SEO postavke

en: Import SEO data from:
hr: Uvezite SEO podatke iz:

en: Importer & Exporter
hr: Uvoznik i Izvoznik

en: Include Author Archives in your sitemap.
hr: Uključi arhivu autora u Mapu stranice.

en: Include Author Pages
hr: Uključi autorske stranice

en: Include Date Archive Pages
hr: Uključi stranice arhiva datuma

en: Include Date Archives in your sitemap.
hr: Uključi datumsku arhivu u Mapu stranice

en: Insert time
hr: Unesite vrijeme

en: Join Our Mailing List
hr: Pridružite se našoj mailing listi.

en: Join our mailing list for tips, tricks, and WordPress secrets.
hr: Pridružite se našoj mailing listi za savjete, trikove i WordPress tajne.

en: Keyword Settings
hr: Postavke ključnih riječi

en: Keywords (comma separated)
hr: Ključne riječi (odvojene zarezom)

en: Landmark
hr: Znamenitost

en: Last Modified
hr: Zadnji put promijenjeno

en: Last modified date of the page.
hr: Datum zadnjeg modificiranja stranice

en: License Key is not set yet or invalid.
hr: Licencni ključ još nije postavljen ili nije ispravan.

en: License Key:
hr: Licencni ključ:

en: Link From Virtual Robots.txt
hr: Link sa Virtual Robots.txt

en: Link articles to the Facebook page associated with your website.
hr: Povežite članke sa Facebook stranicom povezanom sa vašom web-stranicom.

en: Log Of Blocked Bots
hr: izvještaj o blokiranim botovima

en: Log and show recent requests from blocked bots.
hr: Izlistaj i pokaži nedavne zahtjeve blokiranih botova.

en: Log important events:
hr: Izlistaj važne događaje:

en: MYSQL Version
hr: MYSQL inačica

en: Main Settings
hr: Glavne postavke

en: Manage Licenses
hr: Upravljajte licencama

en: Manually set the %1$s of your %2$s.
hr: Ručno postavite %1$s vašeg %2$s.

en: Manually set the frequency for the
hr: Ručno postavi učestalost za

en: Manually set the priority for the
hr: Ručno postavi prioritet za

en: Maximum Posts Per Sitemap Page
hr: Maksimalan broj objava po Mapi stranice

en: Media / Attachments
hr: Mediji / Privitci

en: Memory usage
hr: Korištenje pohrane

en: Method %s doesn't exist
hr: Metoda %s ne postoji

en: Modify Rule
hr: Modificiraj pravilo

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: Movie
hr: Film

en: Musician
hr: Glazbenik

en: NOFOLLOW this page/post
hr: NOFOLLOW ovu stranicu/objavu

en: NOINDEX this page/post
hr: NOINDEX ovu stranicu/objavu

en: Never Shorten Long Descriptions:
hr: Nikad ne skraćuj dugačke opise:

en: New in 2.4: Improved support for taxonomies, Woocommerce and massive performance improvements under the hood! Please review your settings on each options page!
hr: Novo u 2.4: Poboljšana podrška za razvrstavanje, Woocommerce i brojnim poboljšanjima performansi u pozadini. Molim vas pogledajte svoje postavke na svakoj stranici s opcijama!

en: No
hr: Ne

en: No Pagination for Canonical URLs:
hr: Bez numeriranja za Canonical URL-ove:

en: No Schedule
hr: Bez rasporeda.

en: No duplicate meta tags found.
hr: Nije pronađen ni jedna duplicirana meta oznaka.

en: No limit
hr: Nema granice

en: No requests yet.
hr: Nemate još niti jedan zahtjev.

en: Noindex Settings
hr: Noindex postavke

en: Non Profit
hr: Neprofitabilno

en: Not set
hr: Nije postavljen

en: Note that this is all about the title tag. This is what you see in your browser's window title bar. This is NOT visible on a page, only in the title bar and in the source code. If enabled, all page, post, category, search and archive page titles get rewritten. You can specify the format for most of them. For example: Using the default post title format below, Rewrite Titles will write all post titles as 'Post Title | Blog Name'. If you have manually defined a title using All in One SEO Pack, this will become the title of your post in the format string.
hr: Upozoravamo vas da je ovo sve u vezi naslovne oznake. Ovo je ono što se vidi u naslovnoj traci internet preglednika. Ovo NIJE vidljivo na stranici, samo u naslovnoj traci i izvornom kodu. Ako je odabrano, sve stranice, objave, kategorije, pretraživanja i arhivske stranice će biti izmjenjenog naslova. Možete odabrati format za većinu njih. Na primjer: Koristeći zadani format naslova objave, opcija Promijeni naslove će napisati sve objave u obliku 'Naslov objave | Ime bloga'. Ako ste ručno definirali naslov koristeći All in One SEO Pack, ovo će postati naslov vaše objave u zadanom formatu.

en: Note: If General Settings is checked, the
    								General Settings, the Feature Manager settings,
    								and the following currently active modules will
    								have their settings data exported:
hr: Savjet: Ako su odabrane Općenite postavke onda će
    →	→	→	→	→	→	→	→	Općenite postavke, postavke Upravitelja značajki
    →	→	→	→	→	→	→	→	i svi aktivni moduli i njihove postavke
    →	→	→	→	→	→	→	→	biti izvezene:

en: Nothing found for %request_words%
hr: Nema rezultata za %request_words%

en: Notice:
hr: Obavijest:

en: Notice: To avoid problems with your XML Sitemap, we strongly recommend you enable Sitemap Indexes and set the Maximum Posts per Sitemap Page to 1000.
hr: Obavijest: Kako bi izbjegli probleme s XML Sitemap, preporučamo da omogućite indekse u Mapi stranice i postavite Maksimalno objava po stranici Mape stranica na 1000.

en: Notify search engines based on the selected schedule, and also update static sitemap daily if in use. (this uses WP-Cron, so make sure this is working properly on your server as well)
hr: Obavijesti internet pretraživače po odabranom rasporedu, te dnevno ažuriraj Mapu stranice ako je u upotrebi. (Ova postavka koristi WP-Cron, provjerite da radi ispravno na vašem poslužitelju)

en: Object Type
hr: Tip objekta

en: Off
hr: Isključeno

en: On
hr: Uključeno

en: Once Monthly
hr: Jednom mjesečno

en: Once Weekly
hr: Jednom tjedno

en: Operating System
hr: Operacijski sustav

en: Optimize performance related to SEO and check your system status.
hr: Optimiziraj performanse vezane za SEO i provjerite status vašeg sistema.

en: Options Reset.
hr: Resetiraj postavke

en: Organization
hr: Organizacija

en: Organize sitemap entries into distinct files in your sitemap. Enable this only if your sitemap contains over 50,000 URLs or the file is over 5MB in size.
hr: Organiziraj unose Mape stranice u predodređene datoteke Mape stranice. Uključite ovu postavku jedino ako Mapa stranice sadrži preko 50,000 URL-ova ili ako datoteka premašuje 5MB.

en: Out-of-the-box SEO for your WordPress blog. Features like XML Sitemaps, SEO for custom post types, SEO for blogs or business sites, SEO for ecommerce sites, and much more. More than 50 million downloads since 2007.
hr: SEO jednostavan za upotrebu za vaš WordPress blog. Mogućosti kao XML mape stranica, SEO za prilagođene vrste objava, SEO za blogove ili poslovne stranice, SEO za ecommerce stranice i još mnogo toga. Gotovo 50 milijuna preuzimanja od 2007.

en: Override the canonical URLs for this post.
hr: Zamijenite Canonical URL za ovu objavu.

en: PHP Allow URL fopen
hr: Dozvoli PHP URL fopen

en: PHP Exif support
hr: PHP podrška za Exif

en: PHP IPTC support
hr: Podrška za PHP IPTC

en: PHP Max Post Size
hr: PHP Max Post veličina

en: PHP Max Script Execute Time
hr: PHP Maksimalno vrijeme izvršavanja skripte

en: PHP Max Upload Size
hr: PHP Maksimalna veličina za prijenos

en: PHP Memory Limit
hr: PHP Memory limit

en: PHP Version
hr: PHP inačica

en: PHP XML support
hr: Podrška za PHP XML

en: Page Frequency
hr: Učestalost stranice

en: Page Priority
hr: Prioritet stranice

en: Page Title Format:
hr: Format naslova stranice:

en: Page URL
hr: URL stranice

en: Paged Format:
hr: Format stranice:

en: Path cannot be overridden: %s
hr: Putanja se ne može zaobići: %s

en: Performance
hr: Performanse

en: Permalink Setting
hr: Permalink postavke

en: Person
hr: Osoba

en: Person or Organization?
hr: Osoba ili organizacija?

en: Pinterest Site Verification:
hr: Verifikacija Pinterest stranice:

en: Places a link to your Sitemap.xml into your virtual Robots.txt file.
hr: Postavlja poveznicu prema Mapi stranice.xml u vašu virtualnu Robots.txt datoteku

en: Please Note:
hr: Napomena:

en: Please provide absolute URLs (including http or https).
hr: Upišite apsolutne URL-ove (uključujući http ili https).

en: Please refer to the document for each tool for help in using these to debug your social meta.
hr: Proučite dokumentaciju za svaki svaki alat, za pomoć u otklanjanju grešaka vaše social meta-e.

en: Please wait...
hr: Molimo pričekajte...

en: Plugins
hr: Pluginovi

en: Politician
hr: Političar

en: Post
hr: Objava

en: Post Author Image
hr: Slika autora objave

en: Post Data
hr: Podaci obajve

en: Post Title Format:
hr: Format naslova objave:

en: Post Types
hr: Vrste objava

en: Potential conflict with unknown file %s.
hr: Potencijalan konflikt sa nepoznatom datotekom %s.

en: Press the connect button to connect with Google Analytics; or if already connected, press the disconnect button to disable and remove any stored analytics credentials.
hr: Pritisnite Spoji gumb kako biste se povezali sa Google Analytics servisom; ili ako ste već povezani, stisnite Odspoji kako biste otkazali vezu i uklonili sve pohranjene analitičke akreditive.

en: Press this button to have Facebook re-fetch and debug this page.
hr: Pritisnite ovaj gumb ako želite da se Facebook osvježi i otkloni greške ove stranice.

en: Preview Snippet
hr: Pretpreged isječka

en: Priorities
hr: Prioriteti

en: Privacy Settings
hr: Postavke privatnosti

en: Pro Version
hr: Pro inačica

en: Pro Version Only
hr: Samo Pro inačica

en: Product
hr: Proizvod

en: Profile
hr: Profil

en: Project Lead
hr: Voditelj projekta

en: Project Leaders
hr: Voditelji projekta

en: Project Manager
hr: Upravitelj projekta

en: Public Figure
hr: Javna osoba

en: Purchase one now
hr: Kupite jedan odmah

en: Quality guidelines for SEO titles and descriptions
hr: Smjernice kvalitete za SEO naslove i opise

en: Raise execution time
hr: Povećaj vrijeme izvršavanja

en: Raise memory limit
hr: Povećaj memory limit

en: Read the All in One SEO Pack user guide
hr: Pročitajte vodič za korisnike All in One SEO Packa

en: Reading Settings
hr: Postavke čitanja

en: Recent Rockstar Contributors
hr: Svježe rock zvijezde koje su pridonijele

en: Redirect Attachments to Post Parent:
hr: Preusmjerim privitke na Matičnu objavu:

en: Redirect attachment pages to post parent.
hr: Preusmjerim stranice privitaka na Matičnu objavu.

en: Referer Blocklist
hr: Referentna lista blokiranih

en: Remove Descriptions For Paginated Pages:
hr: Izuzmi opise za numerirane stranice:

en: Removed empty file %s.
hr: Uklonjena prazna datoteka %s.

en: Rename Conflicting Files
hr: Preimenuj datoteke u konfliktu

en: Renamed %1$s to %2$s.
hr: %1$s je preimenovano u %2$s.

en: Reset %s Settings to Defaults
hr: Vratiti %s postavke na Izvorno

en: Reset ALL Settings to Defaults
hr: Resetiraj SVE postavke na izvorno stanje.

en: Reset Dismissed Notices
hr: Resetiraj odbačene obavijesti

en: Reset Features
hr: Resetiraj mogućnosti

en: Reset General Settings to Defaults
hr: Resetiraj Općenite postavke na izvorno stanje.

en: Restaurant
hr: Restoran

en: Restrict Access to Video Sitemap
hr: Ograniči pristup mapi stranice za video

en: Review Your Settings
hr: Provjerite svoje postavke

en: Revisions
hr: Revizije

en: Rewrite Titles:
hr: Izmjeni naslove:

en: Row %s not found; no rows were deleted.
hr: Red %s nije pronađen; niti jedan red nije izbrisan.

en: Rule
hr: Pravilo

en: Rule Type
hr: Vrste pravila

en: Rule cannot be overridden: %s
hr: Pravilo se ne može zaobići: %s

en: Run Shortcodes In Autogenerated Descriptions:
hr: Pokreni shortcodove u auto-generiranim opisima:

en: Run Shortcodes In Description
hr: Pokreni shortcode-ove u opisu

en: Run Shortcodes In Title
hr: Pokreni shortcode-ove u naslovu

en: Run shortcodes that appear in social description meta tags.
hr: Pokreni kratke kodove (shortcodes) koji se pojavljuju u meta oznakama socijalnog opisa.

en: Run shortcodes that appear in social title meta tags.
hr: Koristi kratke kodove koji se pojavljuju u socijalnim meta oznakama.

en: SEO Data Import
hr: Uvoz SEO podataka

en: SEO Description
hr: SEO opis

en: SEO Keywords
hr: SEO ključne riječi

en: SEO News
hr: SEO vijesti

en: SEO Settings
hr: SEO postavke

en: SEO Title
hr: SEO naslov

en: SEO for Categories, Tags and Custom Taxonomies
hr: SEO za kategorije, oznake i pilagođene taksonomije

en: SEO on only these Content Types:
hr: SEO  samo za ovu vrstu objava:

en: SEO on only these taxonomies:
hr: SEO samo na ovim klasifikacijama:

en: SFWD Debug Mail From Site %s.
hr: SFWD Mail o otklanjanju pogrešaka s web-stranice %s.

en: SQL Mode
hr: SQL Modul

en: Save
hr: Spremi

en: Scan Header
hr: Skeniranje zaglavlja

en: Scan Now
hr: Započni skeniranje

en: Scan Social Meta
hr: Skeniraj društvenu Meta-u

en: Scan your site for duplicate social meta tags.
hr: Skeniraj stranicu u potrazi za duplim meta oznakama.

en: Schedule Updates
hr: Zakaži ažuriranja

en: School
hr: Škola

en: Search Engine Visibility
hr: Vidljivost na pretraživačima

en: Search Title Format:
hr: Format naslova pretrage:

en: Security Check - If you receive this in error, log out and back in to WordPress
hr: Provjera sigurnosti - Ako dobijete ovu poruku, odjavite se i ponovno se prijavite na WordPress račun.

en: Select Individual
hr: Odaberi individualno

en: Select OG:Image Source
hr: Odaberi OG:Izvor slike

en: Select a valid All in One SEO Pack ini file and click 'Import' to import options from a previous state or install of All in One SEO Pack.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
hr: Odaberite valjanu All in One SEO Pack ini datoteku i kliknite 'Uvoz' da unesete opcije iz prijašnjeg stanja ili da instalirate All in One SEO Pack.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Kliknite ovdje za dokumentaciju o ovoj postavci</a>

en: Select the Open Graph type that best describes the content of this Page or Post.
hr: Odaberite tip Open Grapha koji najbolje opisuje sadržaj ove stranice ili objave.

en: Select the Twitter Card type to use for this Page or Post, overriding the default setting.
hr: Odaberite Twitter Card vrstu koju ćete koristiti za ovu stranicu ili objavu, zaobilazeći izvornu postavku.

en: Select the default type of Twitter Card to display.
hr: Odaberite zadani tip Twitter kartice za prikaz.

en: Select which Post Types appear in your sitemap.
hr: Odaberite koje se vrste objava mogu pojavljivati u Mapi stranice.

en: Select which Post Types you want to export your All in One SEO Pack meta data for.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
hr: Odaberite za koju vrstu objava iz All in One SEO Pack meta podataka želite izvesti.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Kliknite ovdje za dokumentaciju o ovoj postavci</a>

en: Select which Post Types you want to use All in One SEO Pack to set Open Graph meta values for.
hr: Odaberite za koju vrstu objava želite da All in One SEO Pack koristi Open Graph meta vrijednosti.

en: Select which taxonomy archives appear in your sitemap
hr: Odabrite koja će se taksonomska arhiva pokazivati u Mapi stranice

en: Sent to %s.
hr: Pošalji %s.

en: Server
hr: Poslužitelj

en: Set Preferred Site Name:
hr: Postavite preferirano ime stranice:

en: Set the default NOFOLLOW setting for each Post Type.
hr: Postavite zadane NOFOLLOW postavke za svaku vrstu objave.

en: Set the default NOINDEX setting for each Post Type.
hr: Postavite zadane NOINDEX postavke za svaku vrstu objave.

en: Set up Google Analytics
hr: Postavite Google Analytics

en: Settings export file for All in One SEO Pack
hr: Datoteka sa izvezenim postavkama za All in One SEO Pack

en: Show Column Labels for Custom Post Types:
hr: Pokaži naslov stupca za prilagođene vrste objava:

en: Show Facebook Author on Articles
hr: Pokaži Facebook autore članka

en: Show Facebook Publisher on Articles
hr: Pokaži Facebook objavljivače članka

en: Show Only Posts With Videos
hr: Prikaži samo objave s videom

en: Show SEO News
hr: Prikaži SEO vijesti

en: Show Twitter Author
hr: Pokaži Twitter autora

en: Shows log of most recent requests from blocked bots. Note: this will not track any bots that were already blocked at the web server / .htaccess level.
hr: Izlistaj najučestalije zahtjeve blokiranih botova. Napomena: ovo neće pratiti niti jedan bot koji je već blokiran na web serveru / .htaccess level.

en: Sign up today and receive a free copy of the e-book 5 SEO Tips for WordPress ($39 value).
hr: Učlanite se danas i ostvarite pogodnost dobivanja besplatne e-knjige 5 SEO Trikova za WordPress (u vrijednosti $39).

en: Site Language
hr: Jezik web stranice

en: Site Name
hr: Ime stranice

en: Site Title
hr: Naslov web stranice

en: Site URL
hr: URL web-stranica

en: Sitemap Status
hr: Status Mape stranice

en: Slug may not be empty!
hr: Slug možda nije prazan!

en: Social Meta
hr: Društvena Meta

en: Social Profile Links
hr: Poveznice društvenih profila

en: Social Settings
hr: Društvene postavke

en: Some plugins and themes do not share similar data, or they store data in a non-standard way. If we cannot import this data, it will remain unchanged in your database. Any compatible SEO data will be displayed for you to review. If a post or page already has SEO data in All in One SEO Pack, we will not import data from another plugin/theme.
hr: Neki plugin-ovi i teme ne dijele slične podatke, ili pohranjuju podatke na nestandradizirani način. Ako ne možemo uvesti ove podatke, ostati će ne promijenjeni u Vašoj bazi podataka. Svi kompatibilni SEO podaci će Vam biti prikazani za pregled. Ako objava ili stranica već imaju SEO podatke u All in One SEO Pack, nećemo uvesti podatke iz drugog plugin-a/teme.

en: Song
hr: Pjesma

en: Sorry, something went wrong. Please try again
hr: Nažalost, nešto nije u redu. Molimo pokušajte ponovno

en: Sorry, you can't do that. Please choose a platform and then click Analyze or Convert.
hr: Ne možete to učiniti. Odaberite platformu a zatim Analiziraj ili Pretvori.

en: Specify A Preferred Name:
hr: Specificirajte preferirano ime:

en: Specify Image Height
hr: Odredi duljinu slike

en: Specify Image Width
hr: Odredi širinu slike

en: Specify Publisher URL:
hr: Secificiraj URL Izdavača:

en: Specify Video Height
hr: Odredite visinu video zapisa

en: Specify Video Width
hr: Odredite širinu video zapisa

en: Sports League
hr: Sportska Liga

en: Sports Team
hr: Sportski tim

en: State Province
hr: Županija

en: Stop badly behaving bots from slowing down your website.
hr: Zaustavi botove koji loše utječu na brzinu i rad vaše stranice.

en: Submit
hr: Pošalji

en: Submit an XML Sitemap to Google
hr: Pošalji XML mapu stranica Googleu

en: Subscribe
hr: Pretplata

en: Summary
hr: Sažetak

en: Summary Large Image
hr: Sažetak velike slike

en: Support
hr: Podrška

en: Support All in One SEO Pack
hr: Podržite All in One SEO Pack

en: Support Forum
hr: Podrška

en: System Status
hr: Status sistema

en: TV Show
hr: TV emisija

en: Tag Title Format:
hr: Format naslova oznaka:

en: Taxonomies
hr: Taksonomije

en: Taxonomy Title Format:
hr: Klasifikacija formata naslova:

en: Team Lead
hr: Voditelj tima

en: Thank you for running the latest and greatest All in One SEO Pack Pro ever! Please review your settings, as we're always adding new features for you!
hr: Hvala vam što radite na najvećem i najboljem All in One SEO Pack Pro ikada! Molimo provjerite svoje postavke, jer stalno za vas dodajemo nove postavke!

en: Thank you for running the latest and greatest All in One SEO Pack ever! New since 2.2: Control who accesses your site with the new Robots.txt Editor and File Editor modules!  Enable them from the Feature Manager.  Remember to review your settings, we have added some new ones!
hr: Hvala što koristite zadnji i najbolji All in One SEO Pack! Novosti od posljednje inačice 2.2: Kontrola nad time tko ima pristup vašoj stranici pomoću novih modula: Robots.txt uređivač i Uređivač datoteka. Uključite ih iz Postavki značajki. Podsjećamo vas da provjerite svoje postavke, jer smo dodali neke nove mogućnosti!

en: Thank you for running the latest and greatest All in One SEO Pack ever! Please review your settings, as we're always adding new features for you!
hr: Hvala što koristite zadnji i najbolji All in One SEO Pack! Molimo vas da pregledate svoje postavke, pošto periodično dodajemo nove i bolje mogućnosti.

en: The Google+ profile you enter here will appear on your homepage only as the rel=\"publisher\" tag. It is recommended that the URL you enter here should be the Google+ profile for your business.
hr: Google+ profil koji unesete ovdje će biti prikazan na vašoj početnoj stranici jedino kao rel=\"publisher\" oznaka. Preporučamo da URL koji ovdje unesete bude Google+ profil vaše organizacije ili firme.

en: The Home Description is the Open Graph description for your home page.
hr: Početni opis je Open Graph opis za vašu početnu stranicu.

en: The Home Image is the Open Graph image for your home page.
hr: Početna slika je Open Graph slika za vašu početnu stranicu.

en: The Home Title is the Open Graph title for your home page.
hr: Početni naslov je Open Graph naslov za vašu početnu stranicu.

en: The META description for this page. This will override any autogenerated descriptions.
hr: META opis ove stranice. Ovo će promijeniti bilo koji auto-generirani opis.

en: The Site Name is the name that is used to identify your website.
hr: Ime stranice je ime koje se koristi pri identifikaciji web-stranice.

en: The following macros are supported:
hr: Navedeni macro-i su podržani:

en: The frequency of the page.
hr: Učestalost stranice.

en: The plugin All-In-One-SEO has been detected. Do you want to %1$simport its settings%2$s?
hr: Dodatak All-In-One-SEO je detektiran. Želite li %1$suvesti njegove postavke%2$s?

en: The plugin Yoast SEO has been detected. Do you want to %1$simport its settings%2$s into All in One SEO Pack?
hr: Dodatak Yoast SEO je detektiran. Želite li %1$suvesti njegove postavke%2$s u All in One SEO Pack?

en: The priority of the page.
hr: Prioritet stranice.

en: Themes
hr: Teme

en: There are many ways you can help support All in One SEO Pack.
hr: Postoji puno načina kako možete pomoći i podržati All in One SEO Pack.

en: There are no other modules currently loaded!
hr: Trenutno nema učitanih drugih modula!

en: There is a new version of %1$s available. Go to <a href='%2$s'>the plugins page</a> for details.
hr: Dostupna je nova inačica %1$s. Otvorite <a href='%2$s'>stranicu dodatka</a> za više detalja.

en: This Open Graph meta allows you to add a general section name that best describes this content.
hr: Open Graph meta vam dozvoljava da dodate općenitu sekciju koja najbolje opisuje ovaj sadržaj.

en: This Open Graph meta allows you to add a list of keywords that best describe this content.
hr: Open Graph meta vam dozvoljava da dodate listu ključnih riječi koje najbolje opisuju ovaj sadržaj.

en: This controls the format of Meta Descriptions.The following macros are supported:
hr: Ovo kontrolira format Meta opisa. Navedeni macro-i su podržani:

en: This controls the format of the title tag for Author Archives.<br />The following macros are supported:
hr: Ovo kontrolira format naslovne oznake za Autorovu arhivu.<br /> Sljedeći macros-i su podržani:

en: This controls the format of the title tag for Category Archives.<br />The following macros are supported:
hr: Ovo kontrolira format naslovne oznake za Arhivu kategorija.<br />Navedeni macro-i su podržani:

en: This controls the format of the title tag for Custom Post Archives.<br />The following macros are supported:
hr: Ovo kontrolira format naslovne oznake za Arhivu prilagođenih objava.<br />Navedeni macro-i su podržani:

en: This controls the format of the title tag for Date Archives.<br />The following macros are supported:
hr: Ovo kontrolira format naslovne oznake za Arhivu složenu po datumima.<br />Navedeni macro-i su podržani:

en: This controls the format of the title tag for Pages.<br />The following macros are supported:
hr: Ova kontrolira format vaše naslovne oznake stranice.<br />Ovi macros-i su podržani:

en: This controls the format of the title tag for Posts.<br />The following macros are supported:
hr: Ova kontrolira format vaše naslovne oznake objave.<br />Ovi macros-i su podržani:

en: This controls the format of the title tag for Tag Archives.<br />The following macros are supported:
hr: Ovo kontrolira format oznaka naslova za Arhivu oznaka.<br /> Navedeni macro-i su podržani:

en: This controls the format of the title tag for the 404 page.<br />The following macros are supported:
hr: Ovo kontrolira format oznaka naslova za 404 stranicu.<br /> Navedeni macro-i su podržani:

en: This controls the format of the title tag for the Search page.<br />The following macros are supported:
hr: Ovo kontrolira format naslovne oznake za stranicu Pretraživanja.<br /> Navedeni macro-i su podržani:

en: This controls the format of the title tag for your Home Page.<br />The following macros are supported:
hr: Ova kontrolira format vaše naslovne oznake Početne stranice.<br />Ovi macros-i su podržani:

en: This displays an SEO News widget on the dashboard.
hr: Ovo prikazuje widget SEO vijesti na Nadzornoj ploči.

en: This enables support for IP Anonymization in Google Analytics.
hr: Ovo omogućuje podršku za IP Anonimizaciju u Google Analytics servisu.

en: This enables support for the Display Advertiser Features in Google Analytics.
hr: Ovo omogućuje podršku za Prikaži pogodnosti oglašivača u Google Analytics servisu.

en: This enables support for the Enhanced Ecommerce in Google Analytics.
hr: Ovo omogućuje podršku za Poboljšani Ecommerce u Google Analytics servisu.

en: This enables support for the Enhanced Link Attribution in Google Analytics.
hr: Ovo omogućuje podršku za Poboljšanu značajku poveznica u Google Analytics servisu.

en: This is the Open Graph description of this Page or Post.
hr: Ovo je Open Graph opis za ovu stranicu ili objavu.

en: This is the Open Graph title of this Page or Post.
hr: Ovo je Open Graph naslov za ovu stranicu ili objavu.

en: This is the list of disallowed referers used for blocking bad bots.
hr: Ovo je lista nedozvoljenih referenata za blokiranje loših bot-ova.

en: This is the list of disallowed user agents used for blocking bad bots.
hr: Ovo je lista nedozvoljenih korisničkih agenata za blokiranje loših bot-ova.

en: This lets you select which screens display the SEO Title, SEO Keywords and SEO Description columns.
hr: Ovo vam omogućava da odaberete koji će zaslon prikazivati kolumne SEO naslov, SEO ključne riječi i SEO opise.

en: This option allows you to control whether rel=\"publisher\" is displayed on the homepage of your site. Google recommends using this if the site is a business website.
hr: Ova opcija vam dozvoljava da kontrolirate da li će rel=\"publisher\" biti prikazan na početnoj stranici vaše web-stranice. Google preporučuje da to koristite ako je vaša web-stranica stranica poduzeća, firme tj. tvrtke.

en: This option allows you to control which types of pages you want to display rel=\"author\" on for Google authorship. The options include the Front Page (the homepage of your site), Posts, Pages, and any Custom Post Types. The Everywhere Else option includes 404, search, categories, tags, custom taxonomies, date archives, author archives and any other page template.
hr: Ova opcija vam dozvoljava da kontrolirate na koju vrstu stranica želite prikazati rel=\"author\" za Google autorstvo. Opcije uključuju Početnu stranicu (početnu stranicu vaše web-stranice), Objave, Stranice, i ostale Prilagođeni tip objava. 'Sve ostalo' opcija uključuje 404 stranicu, pretraživanje, kategorije, oznake, prilagođene taksonomije, datumske arhive, autorske arhive i sve ostale predloške stranice.

en: This option allows you to toggle the use of Meta Keywords throughout the whole of the site.
hr: Ova opcija vam dozvoljava da birate na koji ćete način koristiti Meta ključne riječi kroz cijelu stranicu.

en: This option lets you choose which image will be displayed by default for the Open Graph image. You may override this on individual posts.
hr: Ova opcija vam daje mogućnost izbora koja će slika biti prikazana kao zadana Open Graph. Ovo možete izmijeniti na individualnim objavama.

en: This option lets you fall back to the default image if no image could be found above.
hr: Ova opcija vam omogućuje da se vratite na zadanu sliku ako niti jedna druga slika nije pronađena.

en: This option lets you select the Open Graph image that will be used for this Page or Post, overriding the default settings.
hr: Ova opcija vam dozvoljava da odaberete Open graph sliku koja će biti korištena za ovu stranicu ili objavu, zaobilazeći zadane postavke.

en: This option lets you set a default height for your images, where unspecified.
hr: Ova opcija vam dozvoljava da postavite zadanu duljinu vaših slika, gdje nije navedeno.

en: This option lets you set a default width for your images, where unspecified.
hr: Ova opcija vam omogućuje postavljanja širine za vaše slike, ako širina nije unaprijed naznačena.

en: This option lets you specify a link to the Open Graph video used on this Page or Post.
hr: Ova opcija vam dozvoljava da odredite poveznicu na vaš Open graph video zapis korišten na ovoj stranici ili objavi.

en: This option lets you upload an image to use as the Open Graph image for this Page or Post.
hr: Ova opcija vam dozvoljava da prenesete sliku koju ćete koristiti kao Open Graph sliku za ovu stranicu ili objavu.

en: This option lets you upload an image to use as the Twitter image for this Page or Post.
hr: Ova opcija vam omogućuje prijenos slike koja će se koristiti kao Twitter slika za ovu Stranicu ili Objavu.

en: This option sets a default image that can be used for the Open Graph image. You can upload an image, select an image from your Media Library or paste the URL of an image here.
hr: Ova opcija vam omogućuje da odaberete zadanu sliku koja će biti korištena kao Open Graph. Možete prenijeti sliku, odabrati iz Medijske zbirke ili ovdje zalijepite poveznicu slike.

en: This option will auto generate your Open Graph descriptions from your post content instead of your post excerpt. WooCommerce users should read the documentation regarding this setting.
hr: Ova opcija će automatski generirati vaše Open Graph opise iz sadržaja vaše objave, umjesto iz vaših sažetaka. WooCommerce korisnici bi trebali pročitati dokumentaciju o ovoj postavci.

en: This option will auto generate your meta descriptions from your post content instead of your post excerpt. This is useful if you want to use your content for your autogenerated meta descriptions instead of the excerpt. WooCommerce users should read the documentation regarding this setting.
hr: Ova opcija će automatski generirati vaše meta opise iz sadržaja vaše objave, umjesto iz vaših sažetaka. Ovo je korisno ako želite upotrijebiti vaš sadržaj za automatski generirane meta opise umjesto vaših sažetaka. WooCommerce korisnici bi trebali pročitati dokumentaciju o ovoj postavci.

en: This option will automatically generate Canonical URLs for your entire WordPress installation.  This will help to prevent duplicate content penalties by Google
hr: Ova opcija automatski će generirati kanonske URL-ove za vašu cijelu WordPress instalaciju. Ovo će pomoći spriječiti penale zbog dupliciranog sadržaja od strane Googlea.

en: This setting allows you to raise your PHP execution time to a reasonable value.
hr: Ove postavke vam omogućuju da povećate vaše PHP vrijeme izvršavanja do razumnog nivoa.

en: This setting allows you to raise your PHP memory limit to a reasonable value. Note: WordPress core and other WordPress plugins may also change the value of the memory limit.
hr: Ove postavke vam omogućuju da povećate PHP memory limit do razumnog nivoa. Napomena: WordPress core i ostali dodatci također mogu utjecati vrijednost memorijskog limita..

en: This string gets appended/prepended to titles of paged index pages (like home or archive pages).
hr: Ovaj niz biva stavljen na početak naslova numeriranih stranica sadržaja (kao početna stranica ili arhivska stranica).

en: This will be the Meta Description for your homepage. This is independent of any other option. The default is no Meta Description at all if this is not set.
hr: Ovo će biti Meta Opis vašu početnu stranicu. Ovo je neovisno od bilo koje druge opcije. Po izvornim postavkama uopće ne postoji Meta Opis ako ovo nije uključeno i namješteno.

en: This will be the license key received when the product was purchased. This is used for automatic upgrades.
hr: Ovo će biti licencni ključ koji ćete primiti nakon kupovine proizvoda. Koristi se za automatsko ažuriranje.

en: Tips for good on-page SEO
hr: Savjeti za dobar SEO na stranici (on-page SEO)

en: Title
hr: Naslov

en: Title Format:
hr: Format naslova

en: Title Settings
hr: Postavke naslova

en: Track Blocked Bots
hr: Prati blokirane botove

en: Track Elements Visibility:
hr: Prati vidljivost elemenata:

en: Track Events:
hr: Prati događaje:

en: Track Facebook and Twitter:
hr: Pratiti Facebook i Twitter:

en: Track Media Query:
hr: Prati Media Query:

en: Track Multiple Domains:
hr: Prati više domena:

en: Track Outbound Forms:
hr: Prati odlazne forme:

en: Track Outbound Links:
hr: Prati odlazne poveznice

en: Track Page Scrolling:
hr: Prati pomicanje stranice:

en: Track Page Visibility:
hr: Prati vidljivost stranice:

en: Track URL Changes:
hr: Prati URL promjene:

en: Tracking Domain:
hr: Praćenje domene:

en: Translate
hr: Prevedite

en: Translation contributors and translation editors
hr: Urednici prijevoda i prevoditelji

en: Twitter Card Type
hr: Tip Twitter kartice

en: Twitter Domain
hr: Twitter domena

en: Twitter Settings
hr: Postavke Twittera

en: Twitter Site
hr: Twitter web-stranica

en: UPGRADE TO PRO VERSION
hr: NADOGRADI NA PRO INAČICU

en: URL to the page. This field accepts relative URLs or absolute URLs with the protocol specified.
hr: Poveznica do stranice. Ovo polje prihvaća relativne ili apsolutne poveznice sa specificiranim protokolom.

en: Unable to delete file
hr: Nije moguće obrisati datoteku

en: Unable to read file
hr: Nije moguće pročitati datoteku

en: Unauthorized access; try reloading the page.
hr: Neovlašteni pristup; probajte osvježiti stranicu.

en: University
hr: Sveučilište

en: Unprotect Post Meta Fields:
hr: Nemoj zaštititi Post Meta Fields:

en: Update .htaccess
hr: Ažuriraj .htaccess

en: Update Features
hr: Ažuriraj mogućnosti

en: Update Options
hr: Ažuriraj postavke

en: Update Sitemap
hr: Ažuriraj Mapu stranice

en: Upgrade
hr: Nadogradnja

en: Upgrade To Pro
hr: Nadogradi na Pro inačicu

en: Upgrade to All in One SEO Pack Pro Version
hr: Nadogradite na All in One SEO Pack Pro inačicu

en: Upgrade to All in One SEO Pack Pro to access priority support and premium features.
hr: Nadogradite na All in One SEO Pack Pro kako bi dobili pristup prioritetnoj podršci i premium opcijama.

en: Upgrade to Pro
hr: Nadogradi na Pro

en: Upload Image
hr: Prenesi sliku

en: Use AIOSEO Title and Description
hr: Koristite AIOSEO naslov i opis

en: Use Categories In Article Tags
hr: Koristi kategorije u oznakama članka

en: Use Categories for META keywords:
hr: Koristi kategorije za META ključne riječi:

en: Use Content For Autogenerated Descriptions:
hr: Upotrijebiti sadržaj za automatski generirane opise:

en: Use Content For Autogenerated OG Descriptions
hr: Upotrijebiti sadržaj za automatski generirane OG opise

en: Use Custom Blocklists
hr: Koristite prilagođene liste za blokiranje

en: Use Custom Field For Image
hr: Koristi polje dodatnih podataka za sliku

en: Use Default If No Image Found
hr: Koristi zadanu sliku ako druga nije pronađena

en: Use Keywords In Article Tags
hr: Koristi ključne riječi u oznakama članka

en: Use Keywords:
hr: Koristi ključne riječi:

en: Use Original Title:
hr: Koristi originalni naslov:

en: Use Post Tags In Article Tags
hr: Koristi oznake objave u oznakama članka

en: Use Schema.org Markup
hr: Koristi Schema.org Markup

en: Use Static Front Page Instead
hr: Koristi statičnu početnu stranicu

en: Use Tags for META keywords:
hr: Koristi oznake za META ključne riječi:

en: Use categories in generated article tags.
hr: Koristi kategorije u generiranim oznakama članka.

en: Use keywords in generated article tags.
hr: Koristi ključne riječi u generiranim oznakama članka.

en: Use nofollow for paginated pages/posts:
hr: Koristi nofollow za numerirane stranice/objave:

en: Use noindex for Author Archives:
hr: Koristi noindex za Arhivu autora:

en: Use noindex for Categories:
hr: Koristi noindex za kategorije:

en: Use noindex for Date Archives:
hr: Koristi noindex za Arhivu datuma:

en: Use noindex for Tag Archives:
hr: Koristi noindex za Arhivu oznaka:

en: Use noindex for Taxonomy Archives:
hr: Koristi noindex za Arhivu taksonomija:

en: Use noindex for paginated pages/posts:
hr: Koristi noindex za numerirane stranice/objave:

en: Use noindex for the 404 page:
hr: Koristi noindex za 404 stranicu:

en: Use noindex for the Search page:
hr: Koristi noindex za stranicu pretrage:

en: Use output buffering to ensure that the title gets rewritten. Enable this option if you run into issues with the title tag being set by your theme or another plugin.
hr: Koristi izlazno procesuiranje kako biste bili sigurni da će naslov biti promijenjen. Uključite ovu opciju ako naletite na probleme sa oznakom naslova postavljenim od strane vaše teme ili drugog dodatka.

en: Use page slugs or page IDs, seperated by commas, to exclude pages from the sitemap.
hr: Koristi slugve stranica ili ID brojeve stranice, odvojene zarezima, kako bi isključili određene stranice iz Mape stranice.

en: Use post tags in generated article tags.
hr: Koristi oznake objava u generiranim oznakama članka.

en: Use the drop down below to choose which plugin or theme you wish to import SEO data from.
hr: Koristite padajući izbornik ispod za odabir plugin-a ili teme iz koje želite uvesti SEO podatke.

en: Use the rule builder below to add/delete rules.
hr: Upotrijebite sastavljač pravila ispod kako bi dodali/obrisali pravila.

en: Use the system default
hr: Koristi zadane sistemske postavke

en: Use these checkboxes to select which Content Types you want to use All in One SEO Pack with.
hr: Koristite ove kvadratiće kako bi označili koji tip objave želite koristiti sa All in One SEO Pack.

en: Use these checkboxes to select which Taxonomies you want to use All in One SEO Pack with.
hr: Koristite kućice da odaberete koje Klasifikacije želite koristiti sa SEO paketom sve-u-jednom.

en: Use this option to enable tracking of multiple or additional domains.
hr: Koristite ovu opciju kako biste omogućili praćenje više domena ili dodatne domene.

en: Use wp_title to get the title used by the theme; this is disabled by default. If you use this option, set your title formats appropriately, as your theme might try to do its own title SEO as well.
hr: Koristite wp_title kako biste dobili naslov postavljen temom; ovo je u startu onemogućeno. Ako želite koristiti ovu opciju, postavite format vašeg naslova u skladu sa tom opcijom, jer će vaša tema možda pokušati promijeniti i postaviti svoj SEO naslov.

en: User Agent
hr: Korisnički agent

en: User Agent Blocklist
hr: Lista blokiranih korisničkog agenta

en: User Agent cannot be empty
hr: Korisnički agent ne može biti prazan

en: Version
hr: Inačica

en: Video SEO Module
hr: Video SEO Modul

en: Video Sitemap
hr: Video Mape stranice

en: View the Changelog
hr: Pogledaj dnevnik izmjena

en: Want to see your name and picture here as a community developer? %1$sClick here%2$s to open an issue on GitHub to report a bug, request a feature or find an issue and submit code!
hr: Želite vidjeti svoje ime i sliku ovdje kao programer ove zajednice? %1$sKliknite ovdje%2$s kako bi otvorili novo pitanje/problem na Githubu, prijavili grešku ili zatražili novu mogućnost ili pronađite problem i objavite riješenje!

en: Warning: You're blocking access to search engines.
hr: Upozorenje: Blokirate pristup tražilicama.

en: Warning: a static sitemap '%1$s' generated by All in One SEO Pack %2$s on %3$s already exists that may conflict with dynamic sitemap generation.
hr: Upozorenje: statična Mapa stranice '%1$s' generirana All in One SEO Pack %2$s na %3$s već postoji te može uzrokovati pogreške u dinamičkom generiranju Mape stranice.

en: Warning: dynamic sitemap generation must have permalinks enabled.
hr: Upozorenje: dinamičko generiranje Mape stranica mora imati uključene stalne veze.

en: Warning: your privacy settings are configured to ask search engines to not index your site; you can change this under %s for your blog.
hr: Upozorenje: vaše Postavke privatnosti su konfigurirane na način da uvijek upitaju tražilice da ne indeksiraju vašu web-stranicu; ovo možete promijeniti na %s za vaš blog.

en: Watch video tutorials
hr: Pogledaj video vodič

en: We have complete documentation on every setting and feature
hr: Imamo kompletnu dokumentaciju o svakoj postavki i opciji.

en: We've detected you're running WooCommerce.
hr: Detektirali smo da ste na WooCommerce-u.

en: Webmaster Verification
hr: Webmaster verifikacija

en: Website
hr: Web-stranica

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Welcome to All in One SEO Pack
hr: Dobro došli u All in One SEO Pack

en: Welcome to All in One SEO Pack %s
hr: Dobro došli u All in One SEO Pack %s

en: Welcome to Version %s!
hr: Dobrodošli u inačicu %s!

en: Welcome to version %s. Thank you for running the latest and greatest All in One SEO Pack Pro ever! Please review your settings, as we're always adding new features for you!
hr: Dobro došli u inačicu  %s. Hvala na korištenju najnovijeg i najboljeg All in One SEO Pack Pro ikad! Provjerite svoje postavke, jer uvijek dodajemo nove opcije za vas!

en: What Does This Mean?
hr: Što ovo znači?

en: What you enter here will be copied verbatim to the header of all Pages. You can enter whatever additional headers you want here, even references to stylesheets.
hr: Što ovdje unesete biti će doslovno kopirano u naslov svih vaših objava. Možete unijeti kakva god dodatni zaglavlja želite, čak i reference na stilske predloške.

en: What you enter here will be copied verbatim to the header of all Posts. You can enter whatever additional headers you want here, even references to stylesheets.
hr: Što ovdje unesete biti će doslovno kopirano u naslov svih vaših objava. Možete unijeti kakva god dodatni zaglavlja želite, čak i reference na stilske predloške.

en: What you enter here will be copied verbatim to the header of the front page if you have set a static page in Settings, Reading, Front Page Displays. You can enter whatever additional headers you want here, even references to stylesheets. This will fall back to using Additional Page Headers if you have them set and nothing is entered here.
hr: to ovdje unesete biti će doslovno kopirano u zaglavlje početne stranice ako imate istu postavljenu u Postavkama, Čitanje, Izgled početne stranice. Možete unijeti kakvo god dodatn zaglavlje želite, čak i reference na stilske predloške. Ovo će se osloniti na korištenje Dodatnih naslova stranice ako ste ih postavili a ovdje ništa nije uneseno.

en: What you enter here will be copied verbatim to the header of the home page if you have Front page displays your latest posts selected in Settings, Reading.  It will also be copied verbatim to the header on the Posts page if you have one set in Settings, Reading. You can enter whatever additional headers you want here, even references to stylesheets.
hr: Što ovdje unesete biti će doslovno kopirano u zaglavlje početne stranice ako imate početnu stranicu postavljenu da pokazuje zadnje objave postavljeno u Postavkama, Čitanje. Također će biti doslovno kopirano u zaglavlje stranice objave ako imate istu postavljenu u Postavkama, Čitanje. Možete unijeti kakvo god dodatni zaglavlje želite, čak i reference na stilske predloške.

en: What&#8217;s New
hr: Što je novo

en: Wild-card path cannot be overridden: %s
hr: Wild-card putanja ne može se zaobići: %s

en: WordPress DB Version
hr: WordPress DB inačica

en: WordPress Version
hr: WordPress inačica

en: XML Sitemap
hr: XML Mapa stranice

en: XML Sitemaps
hr: XML Mape stranica

en: Yes
hr: Da

en: You can %1$s click here%2$s to go to your reading settings and toggle your blog visibility.
hr: Možete %1$s kliknuti ovdje %2$s da uđete u postavke čitanja i promjeniti vidljivost svog bloga.

en: You do not have access to this page; try logging in as an administrator.
hr: Nemate pristup ovoj stranici; pokušajte se prijaviti kao administrator.

en: You may change this by activating or deactivating
    						modules in the Feature Manager.
hr: Ovo možete promijeniti aktiviranjem ili deaktiviranjem
    →	→	→	→	→	→	modula u Upravitelju značajki.

en: You may choose to export settings from active modules, and content from post data.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
hr: Možete odabrati izvoz postavki iz aktivnih modula, i sadržaj podataka objava.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Kliknite ovdje za dokumentaciju o ovoj postavci</a>

en: You may prefer to use the social meta tags that are being output by the other plugin(s) or theme. If so, then you should deactivate this Social Meta feature in All in One SEO Pack Feature Manager.
hr: Vi možda ipak preferirate postavljanje social meta oznake koje generiraju drugi dodaci ili tema. Ako je to točno, deaktivirajte Social Meta postavke u All in One SEO Pack Upravitelju mogućnosti.

en: You must <a href="%s">enter a valid License Key</a> for it to work.
hr: Trebate <a href="%s">upisati ispravni licencni ključ</a> kako bi radilo.

en: You should avoid duplicate social meta tags. You can use these free tools from Facebook and Twitter to validate your social meta and check for errors:
hr: Izbjegavajte dupliciranje social meta oznaka. Iste možete koristiti sa besplatnih alata kao što su Facebook, Google i Twitter da potvrdite vašu social meta-u i potražite greške:

en: Your license has expired. Please %1$s click here %2$s to purchase a new one.
hr: Vaša licenca je istekla. %1$s kliknite ovdje %2$s kako bi kupili novu.

en: archive pages
hr: arhivske stranice

en: author pages
hr: autorske stranice

en: compressed
hr: komprimirano

en: dynamic
hr: dinamika

en: follow
hr: praćenje

en: frequency
hr: učestalost

en: homepage
hr: početna stranica

en: index
hr: indeks

en: nofollow
hr: nema praćenja

en: posts
hr: objave

en: priority
hr: prioritet

en: static
hr: statika

en: taxonomies
hr: taksonomije

en: view your XML sitemap
hr: pogledajte XML mapu stranice
