Plugins - All in One SEO Pack - Stable (latest release) - en to sl_SI translation catalogue (766 entries)

en:  Need a license key?
sl_SI: Potrebujete licenčni ključ?

en:  Post Type
sl_SI: Tip prispevka

en:  Taxonomy
sl_SI: Taksonomija

en:  Your sitemap has been created
sl_SI: Zamljevid vaše spletne strani je bil ustvarjen

en:  and changes are automatically submitted to search engines
sl_SI: in spremembe so avtomatično posredovane iskalnikom

en:  characters. Most search engines use a maximum of %s chars for the %s.
sl_SI: znaki. Večina spletnih iskalnikov uporablja največ %s znakov za %s.

en:  characters. Open Graph allows up to a maximum of %s chars for the %s.
sl_SI: znaki. 'Open Graph' omogoča največ %s znakov za %s.

en: %%tax_%s%% - This post's associated %s taxonomy title
sl_SI: %%tax_%s%% - S prispevkom povezan %s taksonomski naslov

en: %404_title% - Additional 404 title input"
sl_SI: %404_title% - Dodatni naslovni vnos za stran 404"

en: %archive_title - The original archive title given by wordpress
sl_SI: %archive_title - Prvotni naslov arhiva, kot ga je dodelil wordpress

en: %author% - The original archive title given by wordpress, e.g. "Steve" or "John Smith"
sl_SI: %author% - Prvotni naslov arhiva, kot ga je dodelil wordpress, npr. "Steve" ali "John Smith"

en: %blog_description% - Your blog description
sl_SI: %blog_description% - Opis vašega bloga

en: %blog_title% - Your blog title
sl_SI: %blog_title% - Naslov vašega bloga

en: %category% - Alias for %category_title%
sl_SI: %category% - Vzdevek za %category_title%

en: %category_description% - The description of the category
sl_SI: %category_description% - Opis kategorije

en: %category_title% - The (main) category of the post
sl_SI: %category_title% - (Glavna) kategorija prispevka

en: %category_title% - The original title of the category
sl_SI: %category_title% - Prvotni naslov kategorije

en: %current_date% - The current date (localized)
sl_SI: %current_date% - Trenutni datum (lokaliziran)

en: %date% - The original archive title given by wordpress, e.g. "2007" or "2007 August"
sl_SI: %date% - Prvotno ime arhiva, kot ga je dodelil wordpress, npr. "2007" ali "2007 Avgust"

en: %day% - The original archive day given by wordpress, e.g. "17"
sl_SI: %day% - Prvotni dan arhiva, kot ga je dodelil wordpress, npr. "17"

en: %description% - The original description as determined by the plugin, e.g. the excerpt if one is set or an auto-generated one if that option is set
sl_SI: %description% - Prvotni opis, kot ga je ustvaril vtičnik, npr. izvleček, avtomatično generiran opis, itd., odvisno od nastavitev.

en: %month% - The original archive month given by wordpress, e.g. "August"
sl_SI: %month% - Prvotni mesec arhiva, kot ga je dodelil wordpress, npr "Avgust"

en: %page% - The page number
sl_SI: %page% - Številka strani

en: %page_author_firstname% - This page's author' first name (capitalized)
sl_SI: %page_author_firstname% - Ime avtorja te strani (z veliko začetnico)

en: %page_author_lastname% - This page's author' last name (capitalized)
sl_SI: %page_author_lastname% - Priimek avtorja te strani (z veliko začetnico)

en: %page_author_login% - This page's author' login
sl_SI: %page_author_login% - Prijava avtorja te strani

en: %page_author_nicename% - This page's author' nicename
sl_SI: %page_author_nicename% - Naimek avtorja te strani

en: %page_title% - The original title of the page
sl_SI: %page_title% - Prvotni naslov strani

en: %post_author_firstname% - This post's author' first name (capitalized)
sl_SI: %post_author_firstname% - Ime avtorja tega prispevka (z veliko začetnico)

en: %post_author_lastname% - This post's author' last name (capitalized)
sl_SI: %post_author_lastname% - Priimek avtorja tega prispevka (z veliko začetnico)

en: %post_author_login% - This post's author' login
sl_SI: %post_author_login% - Prijava avtorja tega prispevka

en: %post_author_nicename% - This post's author' nicename
sl_SI: %post_author_nicename% - Nadimek avtorja tega prispevka

en: %post_title% - The original title of the post
sl_SI: %post_title% - Prvotni naslov prispevka

en: %post_title% - The original title of the post.
sl_SI: %post_title% - Prvotni naslov prispevka.

en: %request_url% - The original URL path, like "/url-that-does-not-exist/"
sl_SI: %request_url% - Prvotna URL pot, kot recimo "/url-that-does-not-exist/"

en: %request_words% - The URL path in human readable form, like "Url That Does Not Exist"
sl_SI: %request_words% - URL pot v človeku lažje berljivi obliki, kot recimo "Url That Does Not Exist"

en: %s Plugin Options
sl_SI: Nastavitve vtičnika %s

en: %s Upgrade%s to All in One SEO Pack Pro for increased SEO compatibility for your products.
sl_SI: %s Nadgradite%s na All in One SEO Pack Pro, za izboljšano SEO združljivost vaših produktov.

en: %s has checked for updates.
sl_SI: %s je preveril posodobitve.

en: %search% - What was searched for
sl_SI: %search% - Kaj je bilo iskano

en: %tag% - The name of the tag
sl_SI: %tag% - Ime značke

en: %taxonomy_description% - The description of the taxonomy
sl_SI: %taxonomy_description% - Opis taksonomije

en: %taxonomy_title% - The original title of the taxonomy
sl_SI: %taxonomy_title% - Prvotni naslov taksonomije

en: %wp_title% - The original wordpress title, e.g. post_title for posts
sl_SI: %wp_title% - Prvotni wordpress naslov, npr. post_title za prispevke

en: %year% - The original archive year given by wordpress, e.g. "2007"
sl_SI: %year% - Prvotno leto arhiva, kot ga je dodelil wordpress, npr. "2007"

en: .htaccess editor
sl_SI: .htaccess urejevalnik

en: 404 Title Format:
sl_SI: Format 404 naslova:

en: <b>Security warning:</b> Your file looks compromised. Please check the file for any script-injection.
sl_SI: <b>Varnostno opozorilo:</b> Vaša datoteka izgleda ogroženo. Prosimo, da jo preverite za vrinjene skripte (t.i. "script-injection").

en: <b>Warning:</b> Line not matched: <b>"%s"</b>, On Line: <b>%s</b>
sl_SI: <b>Opozorilo:</b> Vrstica se ne ujema: <b>"%s"</b>, v vrstici: <b>%s</b>

en: <b>Warning:</b> This following post could not be found: <b>"%s"</b>
sl_SI: <b>Opozorilo:</b> Naslednji prispevek ni bil najden: <b>"%s"</b>

en: <p>Analyzing records in a %s to %s conversion&hellip;
sl_SI: <p>Analiziranje zapisov v %s do %s pretvorbe&hellip;

en: A comma separated list of your most important keywords for this page that will be written as META keywords.
sl_SI: Z vejico ločen seznam vaših najpomembnejših ključnih besed za to stran, ki bo zapisan kot META ključne besede.

en: A custom title that shows up in the title tag for this page.
sl_SI: Naslov po meri, ki se prikaže v naslovni oznaki te strani.

en: A preview of what this page might look like in search engine results.
sl_SI: Predogled, kako ta stran utegne izgledati kot iskalniški zadetek.

en: About
sl_SI: O

en: Access our Premium Support Forums
sl_SI: Dostopajte do naših vrhunskih forumov za podporo

en: Activate this feature to add Social Meta data to your site to deliver closer integration between your website/blog and Facebook, Twitter, and Google+.
sl_SI: Aktivirajte to funkcijo, da na svojo stran dodate metapodatke družabnih omrežij. Tako bo vaša stran tesneje povezana z aplikacijami Facebook, Twitter in Google+.

en: Active Theme
sl_SI: Aktivna tema

en: Activity
sl_SI: Aktivnost

en: Actor
sl_SI: Igralec

en: Add Rule
sl_SI: Dodaj pravilo

en: Add URL
sl_SI: Dodaj URL

en: Add URLs for your website's social profiles here (Facebook, Twitter, Google+, Instagram, LinkedIn), one per line.
sl_SI: Dodajte URLje profilov, ki jih ima vaša spletna stran na družabnih omrežjih, tukaj (Facebook, Twitter, Google+, Instagram, LinkedIn), eden na vrstico.

en: Add a list of additional domains to track here.  Enter one domain name per line without the http://.
sl_SI: Dodajte seznam dodatnih domen za sledenje tukaj. Na vsako črto vnesite eno domeno, brez http://.

en: Add markup to display the Google Sitelinks Search Box next to your search results in Google.
sl_SI: Dodajte označbo, ki prikaže Google Sitelinks iskalno polje poleg vaših iskalnih zadetkov v Googlu.

en: Add markup to tell Google the preferred name for your website.
sl_SI: Dodajte označbo, da Googlu zaupate preferirano ime vaše spletne strani.

en: Add the name of the person or organization who owns these profiles.
sl_SI: Dodajte ime osebe ali organizacije, ki je lastnik teh profilov.

en: Additional Blog Page Headers:
sl_SI: Dodatne glave za stran bloga:

en: Additional Domains:
sl_SI: Dodatne domene:

en: Additional Front Page Headers:
sl_SI: Dodatne glave za vstopno stran:

en: Additional Page Headers:
sl_SI: Dodatne glave strani:

en: Additional Pages
sl_SI: Dodatne strani

en: Additional Post Headers:
sl_SI: Dodatne glave prispevkov:

en: Advanced Analytics Options:
sl_SI: Napredne analitične možnosti:

en: Advanced Authorship Options:
sl_SI: Napredne možnosti avtorstva:

en: Advanced Settings
sl_SI: Napredne nastavitve

en: All Post Types
sl_SI: Vsi tipi prispevkov

en: All Taxonomies
sl_SI: Vse taksonomije

en: All in One SEO Options Updated.
sl_SI: All in One SEO možnosti posodobljene.

en: All in One SEO Pack %s contains new features, bug fixes, increased security, and tons of under the hood performance improvements.
sl_SI: All in One SEO Pack %s vsebuje nove možnosti, popravke hroščev, izboljšano varnost in tone izboljšav pod pokrovom.

en: All in One SEO Pack Pro Debug Info
sl_SI: All in One SEO Pack Pro poročilo o razhroščevanju.

en: All in One SEO Pack has been translated into %1$s languages, but currently the %3$s translation is only %2$s percent complete. %4$s Click here %5$s to help get it to 100 percent.
sl_SI: All in One SEO Pack je bil preveden v %1$s jezikov, ampak %3$s prevodov je %2$s dokončanih. %4$s Kliknite tukaj %5$s in pomagajte doseči 100 procentov.

en: All in One SEO Pack has detected that a plugin(s) or theme is also outputting social meta tags on your site. You can view this social meta in the source code of your site (check your browser help for instructions on how to view source code).
sl_SI: All in One SEO Pack je zaznal, da vtičniki ali teme prav tako dodajajo meta oznake družabnih omrežij na vašo stran. Te meta oznake si lahko ogledate v izvorni kodi vaše strani (navodila za ogled izvorne kode preverite v zavihku 'Pomoč' vašega brskalnika).

en: All in One SEO Pack is created by a worldwide network of friendly folks like these.
sl_SI: All in One SEO Pack je ustvarjen s pomočjo globalnega omrežja prijaznih ljudi, kot so ti.

en: All in One SEO Pro Plugin Changelog
sl_SI: Dnevnik sprememb vtičnika All in One SEO Pro

en: All in One SEO Pro Plugin Support Forum
sl_SI: Forum s podporo za vtičnik All in One SEO Pro

en: All in One SEO has been deactivated
sl_SI: All in One SEO onemogočen

en: Allows you to specify the maximum number of posts in a sitemap (up to 50,000).
sl_SI: Ta možnost vam omogoča, da specificirate največje število prispevkov v kazalu spletišča (do 50,000).

en: Allows your authors to be identified by their Facebook pages as content authors on the Opengraph meta for their articles.
sl_SI: Dovoli vašim avtorjem, da so s svojo Facebook stranjo identificirani kot ustvarjalci vsebine v 'Opengraph' metapodatkih njihovih člankov.

en: Allows your authors to be identified by their Twitter usernames as content creators on the Twitter cards for their posts.
sl_SI: Omogoči vašim avtorjem, da so kot ustvarjalci vsebine s svojimi Twitter uporabniškimi imeni identificirani na Twitter karticah njihovih prispevkov.

en: Analysis Results
sl_SI: Rezultati analize

en: Analyze
sl_SI: Analiziraj

en: Anonymize IP Addresses:
sl_SI: Naredi IP naslove anonimne:

en: Archive Title Format:
sl_SI: Format naslova arhiva:

en: Are the social profile links for your website for a person or an organization?
sl_SI: So povezave do profilov vaše spletne strani na družabnih omrežjih namenjene osebi ali organizaciji?

en: Article
sl_SI: Članek

en: Article Section
sl_SI: Del članka

en: Article Tags
sl_SI: Oznake članka

en: As the name implies, this will be the Meta Title of your homepage. This is independent of any other option. If not set, the default Site Title (found in WordPress under Settings, General, Site Title) will be used.
sl_SI: Kot namigne ime, bo to meta naslov vaše domače strani. Ta je neodvisen od vseh drugih možnosti. Če ni nastavljen, bo uporabljen privzet naslov strani (najden v: WordPress, Nastavitve, Splošno, Naslov strani).

en: Associated Name
sl_SI: Povezano ime

en: Athlete
sl_SI: Atlet

en: Author
sl_SI: Avtor

en: Author Archive Title Format:
sl_SI: Format naslova avtorjevega arhiva:

en: Autogenerate Descriptions:
sl_SI: Avtomatično generiraj opise:

en: Autogenerate OG Descriptions
sl_SI: Avtogeneriraj OG opise

en: Automatically Generate Article Tags
sl_SI: Avtomatično generiraj oznake člankov

en: Automatically generate article tags for Facebook type article when not provided.
sl_SI: Avtomatično generiraj oznake člankov za Facebookov tip članka, kadar niso vnesene.

en: Avoid Using The Excerpt In Descriptions:
sl_SI: Izogni se uporabi izvlečka v opisih:

en: Bad Bot Blocker
sl_SI: Blokada slabih botov

en: Band
sl_SI: Glasbena skupina

en: Bar
sl_SI: Lokal

en: Before performing an import, we strongly recommend that you make a backup of your site. We use and recommend %s BackupBuddy %s for backups.
sl_SI: Pred izvedbo uvoza podatkov, svetujemo, da napravite varnostno kopijo vaše strani. Za izdelavo varnostne kopije uporabljamo in priporočamo %s BackupBuddy %s.

en: Beginners Guide for All in One SEO Pack
sl_SI: Začetniški vodič za All in One SEO Pack

en: Beginners Guide for Social Meta module
sl_SI: Začetniški vodič za Social Meta modul

en: Beginners Guide for XML Sitemap module
sl_SI: Začetniški vodič za XML zemljevid spletišča modul

en: Bing Webmaster Center:
sl_SI: Bing Webmaster center:

en: Block Bad Bots using HTTP
sl_SI: Blokiraj 'Bad Bots' z uporabo HTTP-ja.

en: Block Referral Spam using HTTP
sl_SI: Blokiraj "Referral Spam" z uporabo HTTP-ja

en: Block Referral Spam using HTTP.
sl_SI: Blokiraj 'Referral spam' z uporabo HTTP-ja.

en: Block requests from user agents that are known to misbehave with 503.
sl_SI: Blokiraj zahtevke uporabniških agentov, ki so znani po kršitvi obnašanja 503.

en: Blocked bot with IP %s -- matched referer %s found in blocklist.
sl_SI: Bot z IP-jem %s blokiran -- ujemanje z refererjem %s, najdenim na seznamu blokiranih.

en: Blocked bot with IP %s -- matched user agent %s found in blocklist.
sl_SI: Bot z IP-jem %s blokiran -- ujemanje z uporabniškim agentom %s, najdenim na seznamu blokiranih.

en: Blog on front page detected, suggested Facebook Object Type is 'blog'.
sl_SI: Zaznan blog na vhodni strani, priporočan Facebook tip objekta je 'blog'

en: Book
sl_SI: Knjiga

en: CLICK HERE
sl_SI: KLIKNITE TUKAJ

en: Cafe
sl_SI: Kavarna

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Canonical URLs:
sl_SI: Kanonični URL-ji:

en: Capitalize Tag and Search Titles:
sl_SI: 'Oznake' in 'Išči po naslovih' začni z veliko začetnico

en: Category Title Format:
sl_SI: Format naslova kategorije:

en: Cause
sl_SI: Razlog

en: Check For Updates
sl_SI: Preveri posodobitve

en: Check this and All in One SEO Pack will create a log of important events (all-in-one-seo-pack.log) in its plugin directory which might help debugging. Make sure this directory is writable.
sl_SI: Obkljukajte in All in One SEO Pack bo v svojem direktoriju ustvaril dnevnik pomembnih dogodkov (all-in-one-seo-pack.log), kar utegne pomagati pri razhroščevanju. Prepričajte se, da je direktorij zapisljiv.

en: Check this and Search Page Titles and Tag Page Titles will have the first letter of each word capitalized.
sl_SI: Obkljukajte in vsaka beseda v 'Išči naslove strani' in 'Oznake naslovov strani' bo začeta z veliko začetnico.

en: Check this and shortcodes will get executed for descriptions auto-generated from content.
sl_SI: Obkljukajte in izvršile se bodo kratke kode za opis, avtomatično generiran iz vsebine.

en: Check this and your Meta Descriptions will be auto-generated from your excerpt or content.
sl_SI: Obkljukajte in vaši meta opisi bodo avtomatično generirani iz vaših izvlečkov ali vsebine.

en: Check this and your Meta Descriptions will be removed from page 2 or later of paginated content.
sl_SI: Obkljukajte in vaši meta opisi bodo odstranjeni od druge in naslednjih strani paginirane vsebine naprej.

en: Check this and your Meta Descriptions won't be generated from the excerpt.
sl_SI: Obkljukajte in vaši meta opisi bodo avtomatično generirani iz izvlečkov.

en: Check this and your Open Graph descriptions will be auto-generated from your content.
sl_SI: Obkljukajte in vaš 'Open Graph' opis bo avtomatično generiran iz vaše vsebine.

en: Check this box to ask Yahoo! not to use descriptions from the Yahoo! directory for this page.
sl_SI: Obkljukajte, da zaprosite Yahoo!, naj ne uporabi opisov iz Yahoo! direktorija za to stran.

en: Check this box to ask Yahoo! not to use descriptions from the Yahoo! directory for your entire site.
sl_SI: Obkljukajte, da Yahoo!-ju preprečite uporabo opisov iz Yahoo! direktorija za vašo celo stran.

en: Check this box to ask search engines not to follow links from this page.
sl_SI: Obkljukajte, da zaprosite iskalnik, naj ne sledi povezavam s te strani.

en: Check this box to ask search engines not to index this page.
sl_SI: Obkljukajte, da zaprosite iskalnik, naj ne indeksira te strani.

en: Check this box to ask search engines not to use descriptions from the Open Directory Project for this page.
sl_SI: Obkljukate, da zaprosite iskalnik, naj ne uporabi opisov iz Open Directory projekta za to stran.

en: Check this box to ask search engines not to use descriptions from the Open Directory Project for your entire site.
sl_SI: Obkljukajte, da iskalnikom preprečite uporabo opisov iz Open Directory Project-a za vašo celo stran.

en: Check this if you want to track outbound links with Google Analytics.
sl_SI: Obkljukajte, če želite z Google Analytics-om slediti odhodnim povezavam.

en: Check this if you want to use All in One SEO Pack with any Custom Post Types on this site.
sl_SI: Obkljukajte, če želite na tej strani uporabljati All in One SEO Pack s kakršnimikoli tipi prispevkov po meri.

en: Check this if you want your categories for a given post used as the Meta Keywords for this post (in addition to any keywords you specify on the Edit Post screen).
sl_SI: Obkljukajte, če želite za meta ključne besede nekega prispevka uporabiti kategorije istega prispevka (kot dodatek ključnim besedam, ki jih vnesete na zaslonu 'Uredi prispevek').

en: Check this if you want your keywords on your Posts page (set in WordPress under Settings, Reading, Front Page Displays) and your archive pages to be dynamically generated from the keywords of the posts showing on that page.  If unchecked, it will use the keywords set in the edit page screen for the posts page.
sl_SI: Obkljukajte če želite, da so ključne besede vaših strani s prispevki (nastavite v Wordpressu skozi Nastavitve, Branje, Prikaz vhodne strani) in vaših arhivskih straneh, dinamično generirane iz ključnih besed na tej strani prikazanih prispevkov. Če ne obkljukate, bodo uporabljene ključne besede iz zaslona 'Uredi stran' strani s prispevki.

en: Check this if you want your tags for a given post used as the Meta Keywords for this post (in addition to any keywords you specify on the Edit Post screen).
sl_SI: Obkljukajte, če želite za meta ključne besede nekega prispevka uporabiti oznake istega prispevka (kot dodatek ključnim besedam, ki jih vnesete na zaslonu 'Uredi prispevek').

en: Check this to add All in One SEO Pack to the Admin Bar for easy access to your SEO settings.
sl_SI: Obkljukajte, da v skrbniško vrstico dodate All in One SEO Pack za lažji dostop do SEO nastavitev.

en: Check this to ask search engines not to follow links from paginated pages/posts. Useful for avoiding duplicate content.
sl_SI: Obkljukajte, če želite da iskalniki ne sledijo povezavam s paginiranih strani/objav. Uporabno za izogibanje podvojeni vsebini.

en: Check this to ask search engines not to index Author Archives. Useful for avoiding duplicate content.
sl_SI: Obkljukajte, če želite da iskalniki ne indeksirajo avtorjevega arhiva. Uporabno za izogibanje podvojeni vsebini.

en: Check this to ask search engines not to index Category Archives. Useful for avoiding duplicate content.
sl_SI: Obkljukajte, če želite da iskalniki ne indeksirajo arhiva kategorij. Uporabno za izogibanje podvojeni vsebini.

en: Check this to ask search engines not to index Date Archives. Useful for avoiding duplicate content.
sl_SI: Obkljukajte, če želite da iskalniki ne indeksirajo arhiva datumov. Uporabno za izogibanje podvojeni vsebini.

en: Check this to ask search engines not to index Tag Archives. Useful for avoiding duplicate content.
sl_SI: Obkljukajte, če želite da iskalniki ne indeksirajo arhiva oznak. Uporabno za izogibanje podvojeni vsebini.

en: Check this to ask search engines not to index custom Taxonomy archive pages. Useful for avoiding duplicate content.
sl_SI: Obkljukajte, če želite da iskalniki ne indeksirajo strani taksonomskega arhiva po meri. Uporabno za izogibanje podvojeni vsebini.

en: Check this to ask search engines not to index paginated pages/posts. Useful for avoiding duplicate content.
sl_SI: Obkljukajte, če želite, da iskalniki ne indeksirajo paginiranih prispevkov/strani. Uporabno za izogibanje podvojeni vsebini.

en: Check this to ask search engines not to index the 404 page.
sl_SI: Obkljukajte, če želite da iskalniki ne indeksirajo 404 strani.

en: Check this to ask search engines not to index the Search page. Useful for avoiding duplicate content.
sl_SI: Obkljukajte, če želite da iskalniki ne indeksirajo strani za iskanje. Uporabno za izogibanje podvojeni vsebini.

en: Check this to edit the list of disallowed user agents for blocking bad bots.
sl_SI: Obkljukajte, da uredite seznam nedovoljenih uporabniških agentov, za blokado slabih botov.

en: Check this to move the All in One SEO Pack menu item to the top of your WordPress Dashboard menu.
sl_SI: Obkljukajte, da prestavite menijsko postavko na vrh svojega menija v WordPress nadzorni plošči.

en: Check this to prevent your Description from being truncated regardless of its length.
sl_SI: Obkljukajte, da preprečite krčenje vašega opisa ne glede na njegovo dolžino.

en: Check this to remove the Google Plus field from the user profile screen.
sl_SI: Obkljukajte, da odstranite Google Plus polje z uporabniškega profila.

en: Check this to support Schema.org markup, i.e., itemprop on supported metadata.
sl_SI: Obkljukajte za podporo Schema.org označevanja, npr., vstavljanje metapodatkov z dodatnimi informacijami, recimo itemprop.

en: Check this to unprotect internal postmeta fields for use with XMLRPC. If you don't know what that is, leave it unchecked.
sl_SI: Obkljukajte, da odzaščitite notranja prispevkovna meta polja za uporabo z XMLRPC. Če funkcije ne poznate, pustite neobkljukano.

en: Check to use advanced Google Analytics options.
sl_SI: Obkljukajte za uporabo naprednih možnosti Google Analytics-a.

en: Checking this box will use the Home Title and Home Description set in All in One SEO Pack, General Settings as the Open Graph title and description for your home page.
sl_SI: Obkljukajte, če želite uporabiti domači naslov in domači opis, nastavljena v splošnih nastavitvah All in One SEO Packa, kot 'Open Graph' naslov in opis vaše domače strani.

en: Checking this option uses the title, description, and keywords set on your static Front Page.
sl_SI: Potrditev te možnosti uporabi naslov, opis in ključne besede, nastavljene na vaši statični vhodni strani.

en: Checking this option will allow you to customize Canonical URLs for specific posts.
sl_SI: Potrditev te možnosti vam bo dovolila prilagajanje kanoničnih URL-jev za specifične prispevke.

en: Checking this option will set the Canonical URL for all paginated content to the first page.
sl_SI: Potrditev te možnosti bo za vso paginirano vsebino nastavila kanoničen URL do prve strani.

en: Choose a default value that best describes the content of your post type.
sl_SI: Izberite privzeto vrednost, ki najbolje opiše vsebino vašega tipa prispevka.

en: Choose platform:
sl_SI: Izberi platformo:

en: City
sl_SI: Mesto

en: Click "Analyze" for a list of SEO data that can be imported into All in One SEO Pack, along with the number of records that will be imported.
sl_SI: Za seznam SEO podatkov, ki jih lahko poleg številnih zapisov uvozite v All in One SEO Pack, kliknite "Analiziraj"

en: Click "Convert" to perform the import. After the import has completed, you will be alerted to how many records were imported, and how many records had to be ignored, based on the criteria above.
sl_SI: Kliknite "Pretvori", da izvedete uvoz podatkov. Ko je uvoz zaključen, boste opozorjeni na število uvoženih zapisov in število zapisov, ki so, glede na zgornje kriterije, ostali prezrti.

en: Click for Help!
sl_SI: Kliknite za pomoč!

en: Click here for documentation on this setting
sl_SI: Kliknite tukaj za dokumentacijo o tej nastavitvi

en: Click here to %s.
sl_SI: Kliknite tukaj, da %s.

en: Click the Optimize button below and All in One SEO Pack will analyze your Robots.txt file to make sure it complies with the standards for Robots.txt files.  The results will be displayed in a table below.
sl_SI: Kliknite gumb Optimiziraj in All in One SEO Pack bo analiziral vašo datoteko Robots.txt, da preveri skladnost s standardi za datoteke Robots.txt. Rezultati bodo prikazani v tabeli spodaj.

en: Coming Soon...
sl_SI: Kmalu...

en: Company
sl_SI: Podjetje

en: Compatible data:
sl_SI: Združljivi podatki:

en: Connect With Google Analytics
sl_SI: Poveži z Google Analytics

en: Continue to the General Settings
sl_SI: Nadaljuj na splošne nastavitve

en: Conversion Results
sl_SI: Rezultati pretvorbe

en: Convert
sl_SI: Pretvori

en: Core Team
sl_SI: Jedro ekipe

en: Couldn't find file %s!
sl_SI: Datoteke %s ni bilo mogoče najti!

en: Couldn't rename file %s!
sl_SI: Datoteke %s ni bilo mogoče preimenovati!

en: Country
sl_SI: Država

en: Create Compressed Sitemap
sl_SI: Ustvari stisnjeno kazalo strani

en: Create a Robots.txt File
sl_SI: Ustvari datoteko Robots.txt

en: Create a compressed sitemap file in .xml.gz format.
sl_SI: Ustvarite stisnjeno datoteko kazala strani v .xml.gz formatu.

en: Create and manage your Video Sitemap using this feature and submit your Video Sitemap to Google, Bing/Yahoo and Ask.com.
sl_SI: Z uporabo te funkcije ustvarite in uredite kazalo videov na vaši spletni strani ter ga pošljite Googlu, Bingu/Yahooju in Ask.com-u.

en: Create and manage your XML Sitemaps using this feature and submit your XML Sitemap to Google, Bing/Yahoo and Ask.com.
sl_SI: S to funkcijo lahko ustvarite in uredite vaše XML kazalo strani ter ga pošljete Googlu, Bingu/Yahooju in Ask.com-u.

en: Credits
sl_SI: Zasluge

en: Current File
sl_SI: Trenutna datoteka

en: Custom Canonical URL
sl_SI: Kanoničen URL po meri

en: Custom Image
sl_SI: Slika po meri

en: Custom Post Type Settings
sl_SI: Nastavitve tipa prispevkov po meri.

en: Custom Twitter Image
sl_SI: Poljubna Twitter slika

en: Custom Video
sl_SI: Video po meri

en: Custom titles:
sl_SI: Naslovi po meri:

en: Daily
sl_SI: Dnevno

en: Daily scheduled sitemap check has finished.
sl_SI: Predvideno dnevno preverjanje kazala strani zaključeno.

en: Date Archive Title Format:
sl_SI: Format naslova arhiva datumov:

en: Debug String
sl_SI: Razhrošči niz

en: Debug This Post
sl_SI: Razhrošči ta prispevek

en: Debug Warning: All in One SEO Pack meta data was included again from %s filter. Called %s times!
sl_SI: Opozorilo o razhroščevanju: metapodatki All in One SEO Pack-a so bili znova vključeni iz %s filtra. Število klicanj: %s!

en: Default
sl_SI: Privzeto

en: Default - nofollow
sl_SI: Privzeto - nofollow

en: Default - noindex
sl_SI: Privzeto - noindex

en: Default - noodp
sl_SI: Privzeto - noodp

en: Default - noydir
sl_SI: Privzeto - noydir

en: Default Image
sl_SI: Privzeta slika

en: Default Image Height
sl_SI: Privzeta višina slike

en: Default Image Width
sl_SI: Privzeta širina slike

en: Default OG:Image
sl_SI: Privzeti OG:Slika

en: Default Twitter Card
sl_SI: Privzeta Twitter kartica

en: Default to NOFOLLOW:
sl_SI: Privzeto na NOFOLLOW:

en: Default to NOINDEX:
sl_SI: Privzeto na NOINDEX:

en: Default to NOODP:
sl_SI: Privzeto na NOODP:

en: Default to NOYDIR:
sl_SI: Privzeto na NOYDIR:

en: Delete Conflicting Files
sl_SI: Izbriši nasprotujoče datoteke

en: Delete Robots.txt File
sl_SI: Izbriši datoteko Robots.txt

en: Deleted %s.
sl_SI: %s izbrisana.

en: Description
sl_SI: Opis

en: Description Format
sl_SI: Format opisa

en: Development Team
sl_SI: Razvijalska ekipa

en: Did You Know?
sl_SI: Ali ste vedeli?

en: Director
sl_SI: Režiser

en: Directory Path
sl_SI: Pot v imeniku

en: Disable Google Analytics
sl_SI: Onemogoči Google Analytics

en: Disable Google Analytics on this page.
sl_SI: Onesposobite Google Analytics na tej strani.

en: Disable Google Plus Profile:
sl_SI: Onemogoči Google Plus profil:

en: Disable SEO on this page.
sl_SI: Onesposobite SEO na tej strani.

en: Disable on this page/post
sl_SI: Onemogoči na tej strani/prispevku

en: Disabled
sl_SI: Onemogočeno

en: Disconnect From Google Analytics
sl_SI: Prekini povezavo z Google Analytics

en: Display Advertiser Tracking:
sl_SI: Prikaži sledenje reklam:

en: Display Google Authorship:
sl_SI: Prikaži Googlovo avtorstvo:

en: Display Menu At The Top:
sl_SI: Prikaži meni na vrhu:

en: Display Menu In Admin Bar:
sl_SI: Prikaži meni v skrbniški vrstici:

en: Display Publisher Meta on Front Page:
sl_SI: Prikaži izdajateljeve metapodatke na prvi strani:

en: Display Settings
sl_SI: Nastavitve prikaza

en: Display Sitelinks Search Box:
sl_SI: Prikaži Sitelinks okvirček za iskanje:

en: Disregard Changes
sl_SI: Prezri spremembe

en: Do Not Override
sl_SI: Ne prepiši

en: Documentation
sl_SI: Dokumentacija

en: Don't display this page in the sitemap.
sl_SI: Ne prikaži te strani v kazalu spletne strani.

en: Drink
sl_SI: Pijača

en: Duplicate %s Meta
sl_SI: Podvoji %s metapodatke

en: Dynamic sitemap generation does not appear to be using the correct rewrite rules; please disable any other sitemap plugins or functionality on your site and reset your permalinks.
sl_SI: Zdi se, da dinamično generiranje kazala strani ne uporablja pravih pravil za prepis; prosimo, da onesposobite vse ostale vtičnike in funkcionalnosti v zvezi s kazalom in ponastavite svoje trajne povezave.

en: Dynamically Generate Keywords for Posts Page/Archives:
sl_SI: Dinamično generiraj ključne besede za stran s prispevki/arhiv:

en: Dynamically Generate Sitemap
sl_SI: Dinamično generiraj kazalo strani

en: Dynamically creates the XML sitemap instead of using a static file.
sl_SI: Dinamično ustvari XML kazalo strani, namesto uporabe statične datoteke.

en: E-mail debug information
sl_SI: E-pošta s poročilom o razhroščevanju

en: Edit
sl_SI: Uredi

en: Edit .htaccess
sl_SI: Uredi .htaccess

en: Edit Robots.txt
sl_SI: Uredi Robots.txt

en: Edit SEO
sl_SI: Uredi SEO

en: Edit robots.txt
sl_SI: Uredi robots.txt

en: Edit your robots.txt file and your .htaccess file to fine-tune your site.
sl_SI: Uredite vaši robots.txt in .htaccess datoteki, da precizno nastavite vašo stran,

en: Enable Advanced Options:
sl_SI: Omogoči napredne možnosti:

en: Enable Custom Canonical URLs:
sl_SI: Omogoči kanonične URL-je po meri:

en: Enable Facebook Meta for
sl_SI: Omogoči Facebook metapodatke za

en: Enable Sitemap Indexes
sl_SI: Omogoči indekse kazala spletišča

en: Enable this option to only allow access to your sitemap by site administrators and major search engines.
sl_SI: Omogočite to možnost, da dovolite dostop do kazala spletne strani le skrbnikom strani in večjim spletnim iskalnikom.

en: Enable this to display advanced options for controlling Google Plus authorship information on your website.
sl_SI: Omogočite za prikaz naprednih možnosti nadzora Google Plus avtorskih informacij na vaši strani.

en: Enabled
sl_SI: Omogočeno

en: Enhanced Ecommerce:
sl_SI: Izboljšano elektronsko trgovanje:

en: Enhanced Link Attribution:
sl_SI: Izboljšana atribucija povezav:

en: Enter a comma separated list of pages here to be excluded by All in One SEO Pack.  This is helpful when using plugins which generate their own non-WordPress dynamic pages.  Ex: <em>/forum/, /contact/</em>  For instance, if you want to exclude the virtual pages generated by a forum plugin, all you have to do is add forum or /forum or /forum/ or and any URL with the word \"forum\" in it, such as http://mysite.com/forum or http://mysite.com/forum/someforumpage here and it will be excluded from All in One SEO Pack.
sl_SI: Vnesite (z vejico ločen) seznam strani, ki bodo izvzete iz delovanja All in One SEO Pack-a. Pametno, če uporabljate vtičnike, ki generirajo lastne dinamične strani brez WordPress-a. Recimo: <em>/forum/, /contact/</em>  Če želite na primer izvzeti virtualne strani, generirane s forumskim vtičnikom, morate zgolj dodati forum ali /forum ali /forum/ in vsi URL-ji z besedo "forum", kot recimo http://mysite.com/forum ali http://mysite.com/forum/someforumpage bodo izvzeti iz delovanja All in One SEO Pack-a.

en: Enter a comma separated list of your most important keywords for your site that will be written as Meta Keywords on your homepage. Do not stuff everything in here.
sl_SI: Vstavite seznam najpomembnejših, z vejico ločenih, ključnih besed za vašo spletno stran, ki bodo zapisane kot meta ključne besede na vaši domači strani. Vnašajte preudarno.

en: Enter information below for any additional links for your sitemap not already managed through WordPress.
sl_SI: Spodaj vnesite podatke vseh dodatnih povezav za svoje kazalo strani, ki še niso urejene skozi WordPress.

en: Enter the Twitter username associated with your website here.
sl_SI: Vnesi uporabniško ime na Twitterju, ki bo povezano z vašo spletno stranjo.

en: Enter the height for your Open Graph image in pixels (i.e. 600).
sl_SI: Vnesite višino vaše 'Open Graph' slike v pikslih (npr. 600).

en: Enter the height for your Open Graph video in pixels (i.e. 600).
sl_SI: Vnesite višino vašega 'Open Graph' videa v pikslih (npr. 600).

en: Enter the name of a custom field (or multiple field names separated by commas) to use that field to specify the Open Graph image on Pages or Posts.
sl_SI: Vnesite ime poljubnega polja (ali imena večih polj, ločena z vejico), da to polje uporabite za označbo 'Open Graph' slike od strani ali prispevkov.

en: Enter the name of your website here.
sl_SI: Vnesite ime vaše spletne strani tukaj.

en: Enter the width for your Open Graph image in pixels (i.e. 600).
sl_SI: Vnesite širino vaše 'Open Graph' slike v pikslih (npr. 600).

en: Enter the width for your Open Graph video in pixels (i.e. 600).
sl_SI: Vnesite širino vašega 'Open Graph' videa v pikslih (npr. 600).

en: Enter your Facebook Admin ID here. You can look up your Facebook ID using this tool http://findmyfbid.com/
sl_SI: Vnesite vaš Facebook Admin ID tukaj. Da najdete vaš Facebook ID, lahko uporabite orodje http://findmyfbid.com/

en: Enter your Facebook App ID here. Information about how to get your Facebook App ID can be found at https://developers.facebook.com/docs/apps/register
sl_SI: Tukaj vnesite vaš Facebookov App ID. Navodila, kako dobiti Facebookov App ID se nahajajo na https://developers.facebook.com/docs/apps/register

en: Enter your Google Analytics ID here to track visitor behavior on your site using Google Analytics.
sl_SI: Vnesite svoj Google Analytics ID, da z Google Analytics-om sledite obnašanju obiskovalcev na vaši spletni strani.

en: Enter your Google+ Profile URL here to add the rel=“author” tag to your site for Google authorship. It is recommended that the URL you enter here should be your personal Google+ profile.  Use the Advanced Authorship Options below if you want greater control over the use of authorship.
sl_SI: Vnesite URL vašega Google+ profila, da vaši strani dodate rel="author" oznako za Googlovo avtorstvo. Priporočeno je, da je vneseni URL vaš osebni Google+ profil. Uporabite napredne možnosti avtorstva spodaj, če želite večji nadzor nad uporabo avtorstva.

en: Enter your domain name without the http:// to set your cookie domain.
sl_SI: Vnesite ime vaše domene - brez http:// - da nastavite domeno piškotkov.

en: Enter your verification code here to verify your site with Bing Webmaster Tools.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/bing-webmaster-verification/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
sl_SI: Vnesite vašo verifikacijsko kodo, da vašo stran verificirate z orodjem Bing Webmaster.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/bing-webmaster-verification/' target='_blank'>Klikni tukaj za dokumentacijo o tej nastavitvi</a>

en: Enter your verification code here to verify your site with Google Webmaster Tools.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/google-webmaster-tools-verification/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
sl_SI: Vnesite vašo verifikacijsko kodo, da vašo stran verificirate z orodjem Google Webmaster.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/google-webmaster-tools-verification/' target='_blank'>Klikni tukaj za dokumentacijo o tej nastavitvi</a>

en: Enter your verification code here to verify your site with Pinterest.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/pinterest-site-verification/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
sl_SI: Vnesite vašo verifikacijsko kodo, da vašo stran verificirate s Pinterestom.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/pinterest-site-verification/' target='_blank'>Klikni tukaj za dokumentacijo o tej nastavitvi</a>

en: Entries from these categories will be excluded from the sitemap.
sl_SI: Vnosi v teh kategorijah bodo izvzeti iz kazala strani.

en: Episode
sl_SI: Epizoda

en: Error: please enter an e-mail address before submitting.
sl_SI: Napaka: prosimo, da pred pošiljanjem vnesete e-poštni naslov.

en: Everywhere Else
sl_SI: Povsod drugje

en: Exclude From Sitemap
sl_SI: Izvzami iz kazala spletne strani

en: Exclude Pages:
sl_SI: Izvzami strani:

en: Exclude Users From Tracking:
sl_SI: Uporabnike izvzemi iz sledenja:

en: Exclude logged-in users from Google Analytics tracking by role.
sl_SI: Iz sledenja z Google Analytic-om izvzemi prijavljene uporabnike.

en: Exclude site from Yahoo! Directory:
sl_SI: Izvzemi stran iz Yahoo! direktorija:

en: Exclude site from the Open Directory Project:
sl_SI: Izvzemi stran iz Open Directory Project-a:

en: Excluded Categories
sl_SI: Izključene kategorije

en: Excluded Items
sl_SI: Izključeni elementi

en: Excluded Pages
sl_SI: Izključene strani

en: Export
sl_SI: Izvozi

en: Export Post Types:
sl_SI: Izvozi tipe prispevkov

en: Export Settings
sl_SI: Izvozi nastavitve

en: Exports and imports your All in One SEO Pack plugin settings.
sl_SI: Izvozite ali uvozite nastavitve vašega All in One SEO Pack vtičnika.

en: Facebook Admin ID
sl_SI: Facebookov skrbniški ID

en: Facebook App ID
sl_SI: Facebookov App ID

en: Facebook Debug
sl_SI: Odpravi Facebook hrošče

en: Facebook Object Type
sl_SI: Facebook 'Object Type'

en: Facebook Settings
sl_SI: Facebook nastavitve

en: Failed to notify %s about changes to your sitemap at %s, error code %s.
sl_SI: Obveščanje %s o spremembah vašega kazala spletišča na %s ni uspelo, koda napake %s.

en: Failed to notify %s about changes to your sitemap at %s, unable to access via wp_remote_get().
sl_SI: Obveščanje %s o spremembah vašega kazala spletišča na %s ni uspelo, dostop preko wp_remote_get() ni mogoč.

en: Failed to send to %s.
sl_SI: Pošiljanje na %s ni uspelo.

en: Feature Manager
sl_SI: Upravljalnik funkcij

en: Featured Image
sl_SI: Izpostavljena slika

en: File Editor
sl_SI: Urejevalnik datotek

en: Filename Prefix
sl_SI: Predpona imena datoteke

en: Finished scanning posts
sl_SI: Iskanje po prispevkih končano

en: First Attached Image
sl_SI: Prva pripeta slika

en: First Available Image
sl_SI: Prva slika na voljo

en: First Image In Content
sl_SI: Prva slika v vsebini

en: Food
sl_SI: Hrana

en: Force Rewrites:
sl_SI: Prisili spremembo naslovov:

en: Form submission error: verification check failed.
sl_SI: Težava z oddajo obrazca: verifikacija ni uspela.

en: Frequencies
sl_SI: Frekvence

en: Front Page
sl_SI: Vstopna stran

en: Game
sl_SI: Igra

en: General Settings
sl_SI: Splošne nastavitve

en: Generate Robots.txt
sl_SI: Generiraj Robots.txt

en: Generate and validate your robots.txt file to guide search engines through your site.
sl_SI: Generirajte in preverite veljavnost vaše robots.txt datoteke, da popeljete spletni iskalnik skozi svojo stran.

en: Get Started
sl_SI: Začnite tukaj

en: Getting started? Read the Beginners Guide
sl_SI: Šele začenjate? Preberite Začetniški vodič.

en: Google Analytics ID:
sl_SI: Googlov Analytics ID:

en: Google Plus Default Profile:
sl_SI: Google Plus privzeti profil:

en: Google Settings
sl_SI: Googlove nastavitve

en: Google Webmaster Tools:
sl_SI: Googlova Webmaster orodja:

en: Government
sl_SI: Vlada

en: Help
sl_SI: Pomoč

en: Help translate All in One SEO Pack into your language.
sl_SI: Pomagajte s prevodom All in One SEO Pack-a v vaš jezik.

en: Home Article Tags
sl_SI: Domače oznake člankov

en: Home Description
sl_SI: Domači opis

en: Home Description:
sl_SI: Domači opis:

en: Home Image
sl_SI: Domača slika

en: Home Keywords (comma separated):
sl_SI: Domače ključne besede (ločene z vejico):

en: Home Page Settings
sl_SI: Nastavitve domače strani

en: Home Page Title Format:
sl_SI: Format naslova domače strani:

en: Home Title
sl_SI: Domači naslov

en: Home Title:
sl_SI: Domači naslov:

en: Home URL
sl_SI: Domači URL

en: If checked, only posts that have videos in them will be displayed on the sitemap.
sl_SI: Obkljukajte, da v kazalu spletne strani prikažete le objave z videi.

en: Image
sl_SI: Slika

en: Image From Custom Field
sl_SI: Slika iz polja z dodatnimi podatki

en: Image SEO
sl_SI: SEO slik

en: Image Settings
sl_SI: Nastavitve slik

en: Import
sl_SI: Uvozi

en: Import SEO Data
sl_SI: Uvozi SEO podatke

en: Import SEO Settings
sl_SI: Uvozi SEO nastavitve

en: Import SEO data from:
sl_SI: Uvozi SEO podatke iz:

en: Importer & Exporter
sl_SI: Orodje za uvoz in izvoz

en: Include Author Archives in your sitemap.
sl_SI: Vključite arhiv avtorjev v svoje kazalo strani.

en: Include Author Pages
sl_SI: Vključi avtorske strani

en: Include Date Archive Pages
sl_SI: Vključi strani arhiva datumov.

en: Include Date Archives in your sitemap.
sl_SI: Vključite arhiv datumov v vaše kazalo strani.

en: Insert time
sl_SI: Vstavi čas

en: Join Our Mailing List
sl_SI: Pridružite se našemu poštnemu seznamu

en: Join our mailing list for tips, tricks, and WordPress secrets.
sl_SI: Pridružite se našem poštnem seznamu za nasvete, zvijače in ostale WordPress skrivnosti.

en: Keyword Settings
sl_SI: Nastavitve ključnih besed

en: Keywords (comma separated)
sl_SI: Ključne besede (ločene z vejico)

en: Landmark
sl_SI: Znamenitost

en: Last Modified
sl_SI: Zadnjič spremenjeno

en: Last modified date of the page.
sl_SI: Datum zadnje spremembe na strani.

en: Legend
sl_SI: Legenda

en: License Key is not set yet or invalid.
sl_SI: Licenčni ključ še ni vnešen ali pa je neveljaven.

en: License Key:
sl_SI: Licenčni ključ:

en: Link From Virtual Robots.txt
sl_SI: Povezava od virtualne datoteke Robots.txt

en: Link articles to the Facebook page associated with your website.
sl_SI: Na Facebook stran, povezano z vašo spletno stranjo, dodaj povezave do člankov.

en: Log Of Blocked Bots
sl_SI: Dnevnik blokiranih botov

en: Log and show recent requests from blocked bots.
sl_SI: Beleži in pokaži nedavne zahtevke blokiranih botov.

en: Log important events:
sl_SI: Zabeleži pomembne dogodke:

en: MYSQL Version
sl_SI: MYSQL različica

en: Main Settings
sl_SI: Glavne nastavitve

en: Manage Licenses
sl_SI: Upravljajte z licencami

en: Manually set the %s of your %s.
sl_SI: Ročno nastavite %s vašega %s

en: Manually set the frequency for the
sl_SI: Ročno nastavi frekvenco za

en: Manually set the priority for the
sl_SI: Ročno nastavi prioriteto za

en: Maximum Posts Per Sitemap
sl_SI: Največje število prispevkov na kazalo spletišča

en: Media / Attachments
sl_SI: Predstavnostne datoteke / Priponke

en: Memory usage
sl_SI: Uporaba spomina

en: Monthly
sl_SI: Mesečno

en: More Information
sl_SI: Več informacij

en: Movie
sl_SI: Film

en: Multisite
sl_SI: Zbirka spletišč

en: Musician
sl_SI: Glasbenik

en: Never Shorten Long Descriptions:
sl_SI: Nikoli ne skrajšaj dolgih opisov:

en: New in 2.4: Improved support for taxonomies, Woocommerce and massive performance improvements under the hood! Please review your settings on each options page!
sl_SI: Novo v 2.4: Izboljšana podpora za taksonomije, Woocommerce in ogromno izboljšanje učinkovitosti. Prosimo, da ponovno pregledate vaše nastavitve.

en: No
sl_SI: Ne

en: No Pagination for Canonical URLs:
sl_SI: Brez paginiranja za kanonične URL-je:

en: No Schedule
sl_SI: Brez načrta

en: No duplicate meta tags found.
sl_SI: Podvojene meta oznake niso bile najdene

en: No limit
sl_SI: Brez omejitve

en: No requests yet.
sl_SI: Brez zahtevkov.

en: Noindex Settings
sl_SI: Noindex nastavitve

en: Non Profit
sl_SI: Neprofitna organizacija

en: Not set
sl_SI: Ni nastavljen

en: Note that this is all about the title tag. This is what you see in your browser's window title bar. This is NOT visible on a page, only in the title bar and in the source code. If enabled, all page, post, category, search and archive page titles get rewritten. You can specify the format for most of them. For example: Using the default post title format below, Rewrite Titles will write all post titles as 'Post Title | Blog Name'. If you have manually defined a title using All in One SEO Pack, this will become the title of your post in the format string.
sl_SI: Vse to je o naslovni oznaki. Ta je vidna v naslovni vrstici vašega brskalniškega okna. Vidna je torej samo v naslovni vrstici in izvorni kodi, ne pa na strani sami. Če je možnost omogočena,, bodo naslovi vseh prispevkov, strani, kategorij, iskalniškega okna in arhivskih strani prepisani. Za večino teh lahko specificirate format. Na primer: Z uporabo privzetega formata naslova prispevka, bo Prepiši naslove, vse naslove prispevkov zapisal kot 'Naslov prispevka | Ime bloga'. Če ste naslov ročno nastavili z uporabo All in One SEO Packa, bo to postal naslov prispevka v formatnem nizu.

en: Note: If General Settings is checked, the
    								General Settings, the Feature Manager settings,
    								and the following currently active modules will
    								have their settings data exported:
sl_SI: Opomba: Če so splošne nastavitve obkljukane,
    →	→	→	→	→	→	→	→  bodo splošne nastavitve, nastavitve upravljalnika funkcij
    →	→	→	→	→	→	→	→  in nastavitve naslednjih trenutno aktivnih modulov
    →	→	→	→	→	→	→	→  izvozile njihove nastavitve:

en: Notice:
sl_SI: Obvestilo:

en: Notify search engines based on the selected schedule, and also update static sitemap daily if in use. (this uses WP-Cron, so make sure this is working properly on your server as well)
sl_SI: Dnevno obveščaj iskalnike in posodabljaj statično kazalo spletišča, če je v uporabi. (to uporablja WP-Cron, zato se prepričajte, da deluje pravilno tudi na vašem strežniku)

en: Object Type
sl_SI: Tip objekta

en: Off
sl_SI: Ugasnjen

en: On
sl_SI: Prižgan

en: Once Monthly
sl_SI: Enkrat mesečno

en: Once Weekly
sl_SI: Enkrat tedensko

en: Operating System
sl_SI: Operacijski sistem

en: Optimize
sl_SI: Optimiziraj

en: Optimize performance related to SEO and check your system status.
sl_SI: Optimizirajte učinkovitost SEO-ja in preverite status vašega sistema.

en: Optimize your Robots.txt File
sl_SI: Optimiziraj datoteko Robots.txt

en: Options Reset.
sl_SI: Ponastavitev možnosti.

en: Organization
sl_SI: Organizacija

en: Organize sitemap entries into distinct files in your sitemap. Enable this only if your sitemap contains over 50,000 URLs or the file is over 5MB in size.
sl_SI: Preuredi vnose kazala strani v ločene datoteke v kazalu. Omogočite le, če vaše kazalo vsebuje več kot 50,000 URL-jev ali pa je velikost datoteke večja od 5MB.

en: Out-of-the-box SEO for your WordPress blog. Features like XML Sitemaps, SEO for custom post types, SEO for blogs or business sites, SEO for ecommerce sites, and much more. Almost 30 million downloads since 2007.
sl_SI: Takoj delujoč SEO za vaš WordPress blog. Funkcije, kot so XML kazalo spletnih strani, SEO za tipe prispevkov po meri, SEO za bloge in poslovne strani, SEO za strani z elektronsko trgovino in mnogo več. Skoraj 30 milijonov prenosov od leta 2007.

en: Override the canonical URLs for this post.
sl_SI: Prepiši kanonične URL-je za to objavo.

en: PHP Allow URL fopen
sl_SI: Dovoli PHP URL fopen

en: PHP Exif support
sl_SI: PHP podpora za Exif

en: PHP IPTC support
sl_SI: PHP IPTC podpora

en: PHP Max Post Size
sl_SI: PHP omejitev velikosti prispevka

en: PHP Max Script Execute Time
sl_SI: PHP omejitev izvršilnega časa skripte

en: PHP Max Upload Size
sl_SI: PHP omejitev velikosti naložene datoteke

en: PHP Memory Limit
sl_SI: PHP omejitev spomina

en: PHP Version
sl_SI: PHP različica

en: PHP XML support
sl_SI: PHP XML podpora

en: Page Frequency
sl_SI: Frekvenca strani

en: Page Priority
sl_SI: Prioriteta strani

en: Page Title Format:
sl_SI: Format naslova strani:

en: Page URL
sl_SI: URL strani

en: Paged Format:
sl_SI: Format strani:

en: Paginate Sitemap Indexes
sl_SI: Paginiraj indekse kazala strani

en: Performance
sl_SI: Učinkovitost

en: Person
sl_SI: Oseba

en: Person or Organization?
sl_SI: Oseba ali organizacija?

en: Pinterest Site Verification:
sl_SI: Verifikacija Pinterest strani:

en: Places a link to your Sitemap.xml into your virtual Robots.txt file.
sl_SI: Znotraj vaše virtualne datoteke Robots.txt umesti povezavo do kazala strani (Sitemap.xml).

en: Please Note:
sl_SI: Prosim pomnite:

en: Please refer to the document for each tool for help in using these to debug your social meta.
sl_SI: Prosimo, da si za pomoč pri delu s temi orodji za razhroščevanje oznak družabnih omrežij pomagate z njim lastno dokumentacijo.

en: Please wait...
sl_SI: Prosimo počakajte...

en: Plugins
sl_SI: Vtičniki

en: Politician
sl_SI: Politik

en: Post
sl_SI: Prispevek

en: Post Author Image
sl_SI: Slika avtorja prispevka

en: Post Title Format:
sl_SI: Format naslova prispevka:

en: Post Types
sl_SI: Tipi prispevkov

en: Potential conflict with unknown file %s.
sl_SI: Mogoč konflikt z neznano datoteko %s.

en: Press the Scan button to scan your posts for videos! Do this if video content from a post or posts is not showing up in your sitemap.
sl_SI: Če se video vsebine iz enega ali več prispevkov ne prikazujejo v kazalu spletne strani, pritisnite gumb Poišči, da najdete prispevke z videi.

en: Press the connect button to connect with Google Analytics; or if already connected, press the disconnect button to disable and remove any stored analytics credentials.
sl_SI: Pritisnite gumb za vzpostavitev povezavo, da se povežete z Google Analytics-om; če ste že povezani, pritisnite prekinitev povezave, da onemogočite in odstranite vse shranjene prijavne podatke.

en: Press this button to have Facebook re-fetch and debug this page.
sl_SI: Pritisnite ta gumb, da Facebook ponovno pridobi in razhrošči to stran.

en: Preview Snippet
sl_SI: Predogled prispevka

en: Priorities
sl_SI: Prioritete

en: Privacy Settings
sl_SI: Nastavitve zasebnosti

en: Pro Version
sl_SI: Verzija Pro

en: Pro Version Only
sl_SI: Samo v verziji Pro

en: Product
sl_SI: Izdelek

en: Profile
sl_SI: Profil

en: Project Lead
sl_SI: Vodja projekta

en: Project Leaders
sl_SI: Vodje projekta

en: Project Manager
sl_SI: Vodja projekta

en: Proposed Changes
sl_SI: Predlagane spremembe

en: Public Figure
sl_SI: Javna osebnost

en: Purchase one now
sl_SI: Kupite ga zdaj

en: Quality guidelines for SEO titles and descriptions
sl_SI: Kvalitetne smernice za SEO naslove in opise

en: Raise execution time
sl_SI: Podaljšaj čas izvršitve

en: Raise memory limit
sl_SI: Dvigni omejitev spomina

en: Read the All in One SEO Pack user guide
sl_SI: Preberi All in One SEO Pack uporabniški vodič

en: Reading Settings
sl_SI: Nastavitve branja

en: Recent Rockstar Contributors
sl_SI: Najdejavnejši nedavni pomočniki.

en: Redirect Attachments to Post Parent:
sl_SI: Preusmeri s priponke (npr. slike) na stran, na kateri se nahaja:

en: Redirect attachment pages to post parent.
sl_SI: Preusmeri priponke na stran na kateri se nahaja.

en: Referer Blocklist
sl_SI: Seznam blokiranih refererjev

en: Remove Descriptions For Paginated Pages:
sl_SI: Odstrani opise paginiranih strani:

en: Remove Stored Credentials
sl_SI: Odstrani shranjene podatke o prijavi

en: Removed empty file %s.
sl_SI: Odstrani prazno datoteko %s.

en: Rename Conflicting Files
sl_SI: Preimenuj nasprotujoče datoteke

en: Renamed %s to %s.
sl_SI: %s preimenovano v %s

en: Reset ALL Settings to Defaults
sl_SI: Ponastavi VSE nastavitve na privzeto

en: Reset Dismissed Notices
sl_SI: Ponastavi opuščena obvestila

en: Reset Features
sl_SI: Ponastavite funkcije

en: Reset General Settings to Defaults
sl_SI: Ponastavi splošne nastavitve na privzeto

en: Restaurant
sl_SI: Restavracija

en: Restrict Access to Video Sitemap
sl_SI: Omeji dostop do kazala videov

en: Review Your Settings
sl_SI: Preglejte vaše nastavitve

en: Revisions
sl_SI: Različice

en: Rewrite Titles:
sl_SI: Spremeni naslove:

en: Robots.txt editor
sl_SI: Robots.txt urejevalnik

en: Row %s not found; no rows were deleted.
sl_SI: Vrstica %s ni bila najdena; izbrisana ni bila nobena vrstica.

en: Rule Type
sl_SI: Tip pravila

en: Run Shortcodes In Autogenerated Descriptions:
sl_SI: Poženi kratke kode v avtomatično generiranih opisih:

en: Run Shortcodes In Description
sl_SI: Poženi kratke kode v opisu

en: Run Shortcodes In Title
sl_SI: Poženi kratke kode v naslovu

en: Run shortcodes that appear in social description meta tags.
sl_SI: Poženi kratke kode meta oznak socialnih omrežij, ki se pojavljajo v opisu.

en: Run shortcodes that appear in social title meta tags.
sl_SI: Poženi kratke kode meta oznak družabnih omrežij, ki se pojavljajo v naslovu.

en: SEO Data Import
sl_SI: Uvoz SEO podatkov

en: SEO Description
sl_SI: SEO opis

en: SEO Keywords
sl_SI: SEO ključne besede

en: SEO Settings
sl_SI: SEO nastavitve

en: SEO Title
sl_SI: SEO naslov

en: SEO for Custom Post Types:
sl_SI: SEO za tipe prispevkov po meri:

en: SEO on only these post types:
sl_SI: SEO samo za te tipe prispevkov:

en: SEO on only these taxonomies:
sl_SI: SEO na samo teh taksonomijah:

en: SFWD Debug Mail From Site %s.
sl_SI: SFWD E-pošta o razhroščevanju s strani %s.

en: SQL Mode
sl_SI: SQL način

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Save Robots.txt File
sl_SI: Shrani datoteko Robots.txt

en: Scan
sl_SI: Poišči

en: Scan Header
sl_SI: Poišči v glavi

en: Scan Now
sl_SI: Začni iskanje

en: Scan Posts For Videos
sl_SI: Poišči prispevke z videom

en: Scan Social Meta
sl_SI: Poišči v meti družabnih omrežij

en: Scan your site for duplicate social meta tags.
sl_SI: Poiščite podvojene meta oznake družabnih omrežij na vaši strani.

en: Schedule Updates
sl_SI: Načrtuj posodobitve

en: School
sl_SI: Šola

en: Search Title Format:
sl_SI: Format naslova iskanja:

en: Security Check - If you receive this in error, log out and back in to WordPress
sl_SI: Varnostni pregled - če dobite to opozorilo, se odjavite in ponovno prijavite v WordPress

en: Select Individual
sl_SI: Izberite posamično

en: Select OG:Image Source
sl_SI: Izberi OG:vir slike

en: Select a valid All in One SEO Pack ini file and click 'Import' to import options from a previous state or install of All in One SEO Pack.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
sl_SI: Izberite veljavno All in One SEO Pack ini datoteko in pritisnite 'Uvozi', da uvozite možnosti iz prejšnjega stanja ali All in One SEO Pack namestitve.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Kliknite tukaj za dokumentacijo o tej nastavitvi</a>

en: Select the Open Graph type that best describes the content of this Page or Post.
sl_SI: Izberite 'Open Graph type', ki najbolje opiše vsebino te strani ali prispevka.

en: Select the default type of Twitter card to display.
sl_SI: Izberite privzeti tip Twitter kartice, ki bo prikazan.

en: Select which Post Types appear in your sitemap.
sl_SI: Izberite, kateri tip prispevka se pojavi v vašem kazalu spletišča.

en: Select which Post Types you want to export your All in One SEO Pack meta data for.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
sl_SI: Izberite tipe prispevkov, za katere želite izvoziti vaše All in One SEO Pack metapodatke.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Kliknite tukaj za dokumentacijo o tej nastavitvi</a>

en: Select which Post Types you want to use All in One SEO Pack to set Open Graph meta values for.
sl_SI: Izberite, kateremu tipu prispevkov želite z All in One SEO Packom nastaviti 'Open Graph' meta vrednosti.

en: Select which taxonomy archives appear in your sitemap
sl_SI: Izberite kateri arhivi taksonomij se pojavijo v vašem kazalu strani.

en: Sent to %s.
sl_SI: Poslano na %s.

en: Server
sl_SI: Strežnik

en: Set Preferred Site Name:
sl_SI: Nastavi zaželjeno ime strani:

en: Set the Open Graph type for your website as either a blog or a website.
sl_SI: Nastavite 'Open Graph type' vaše spletne strani kot ali blog ali spletno stran.

en: Set the default NOFOLLOW setting for each Post Type.
sl_SI: Nastavi privzeto NOFOLLOW nastavitev za vsak tip objave.

en: Set the default NOINDEX setting for each Post Type.
sl_SI: Nastavi privzeto NOINDEX nastavitev za vsak tip objave.

en: Set the default noodp setting for each Post Type.
sl_SI: Nastavi privzeto noodp nastavitev za vsak tip objave.

en: Set the default noydir setting for each Post Type.
sl_SI: Nastavi privzeto noydir nastavitev za vsak tip prispevka.

en: Set up Google Analytics
sl_SI: Nastavi Google Analytics

en: Settings export file for All in One SEO Pack
sl_SI: Izvozna datoteka nastavitev za All in One SEO Pack

en: Show Column Labels for Custom Post Types:
sl_SI: Prikaži oznake stolpca za prilagojene vrste prispevkov:

en: Show Facebook Author on Articles
sl_SI: Na člankih prikaži Facebook avtorja

en: Show Facebook Publisher on Articles
sl_SI: Na člankih prikaži Facebook objavitelja

en: Show Only Posts With Videos
sl_SI: Pokaži le prispevke z videom

en: Show SEO News
sl_SI: Prikaži SEO News

en: Show Twitter Author
sl_SI: Pokaži avtorjev Twitter

en: Shows log of most recent requests from blocked bots. Note: this will not track any bots that were already blocked at the web server / .htaccess level.
sl_SI: Prikaže dnevnik najnedavnejših zahtevkov blokiranih botov. Pozor: to ne bo sledilo botom, ki so blokirani že na / .htaccess ravni spletnega strežnika.

en: Sign up today and receive a free copy of the e-book 5 SEO Tips for WordPress ($39 value).
sl_SI: Registrirajte se danes in prejmite zastonj e-knjigo '5 SEO Tips for WordPress' (v vrednosti 39 $)

en: Site Name
sl_SI: Ime strani

en: Site URL
sl_SI: URL strani

en: Sitemap Status
sl_SI: Status kazala spletišča

en: Slug may not be empty!
sl_SI: Ključ morda ni prazen!

en: Social Meta
sl_SI: Meta družabnih omrežij

en: Social Profile Links
sl_SI: Povezave profilov družabnih omrežij

en: Social Settings
sl_SI: Nastavitve družabnih omrežij

en: Some plugins and themes do not share similar data, or they store data in a non-standard way. If we cannot import this data, it will remain unchanged in your database. Any compatible SEO data will be displayed for you to review. If a post or page already has SEO data in All in One SEO Pack, we will not import data from another plugin/theme.
sl_SI: Nekateri vtičniki in teme ne delijo podobnih podatkov ali pa jih shranjujejo na nestandarden način. Če teh podatkov ni moč uvoziti, bodo nespremenjeni ostali v vaši podatkovni zbirki. Vsi kompatibilni SEO podatki vam bodo postavljeni na ogled. Če prispevek ali stran SEO podatke že imata v All in One SEO Pack-u, podatki iz drugih vtičnikov/tem ne bodo uvoženi.

en: Song
sl_SI: Pesem

en: Sorry, something went wrong. Please try again
sl_SI: Oprostite, nekaj je šlo narobe. Prosim, poskusite znova.

en: Sorry, you can't do that. Please choose a platform and then click Analyze or Convert.
sl_SI: Tega ne morete storiti. Prosimo, da izberete platformo in nato kliknete Analiziraj ali Pretvori.

en: Specifies the name of your sitemap file. This will default to 'sitemap'.
sl_SI: Določi ime vaše datoteke s kazalom spletišča. Privzeto je 'sitemap'.

en: Specify A Preferred Name:
sl_SI: Specificiraj zaželjeno ime:

en: Specify Image Height
sl_SI: Vnesite višino slike

en: Specify Image Width
sl_SI: Vnesite širino slike

en: Specify Publisher URL:
sl_SI: Specificiraj URL izdajatelja:

en: Specify Video Height
sl_SI: Vnesite višino videa

en: Specify Video Width
sl_SI: Vnesite širino videa

en: Split long sitemaps into separate files.
sl_SI: Dolga kazala strani razdrobi na ločene datoteke.

en: Sport
sl_SI: Šport

en: Sports League
sl_SI: Športna liga

en: Sports Team
sl_SI: Športna ekipa

en: State Province
sl_SI: Občina

en: Static front page detected, suggested Facebook Object Type is 'website'.
sl_SI: Zaznana statična vhodna stran, priporočan Facebook tip objekta je 'spletna stran'.

en: Stop badly behaving bots from slowing down your website.
sl_SI: Preprečite, da slabi boti upočasnjujejo vašo stran.

en: Submit
sl_SI: Pošlji

en: Submit an XML Sitemap to Google
sl_SI: Pošlji XML zemljevid spletne strani Googlu

en: Summary
sl_SI: Povzetek

en: Summary Large Image
sl_SI: Povzetek velike slike

en: Support
sl_SI: Podpora

en: Support All in One SEO Pack
sl_SI: Podpri All in One SEO Pack

en: Support Forum
sl_SI: Forum za podporo

en: System Status
sl_SI: Status sistema

en: TV Show
sl_SI: TV oddaja

en: Tag Title Format:
sl_SI: Format naslova oznak:

en: Taxonomies
sl_SI: Taksonomije

en: Taxonomy Title Format:
sl_SI: Format naslova taksonomije:

en: Thank you for running the latest and greatest All in One SEO Pack Pro ever! Please review your settings, as we're always adding new features for you!
sl_SI: Zahvaljujemo se vam za uporabo zadnje različice najboljšega All in One SEO Pro Pack-a vseh časov! Prosimo, da ponovno pregledate nastavitve, saj za vas vseskozi dodajamo nove funkcionalnosti.

en: Thank you for running the latest and greatest All in One SEO Pack ever! New since 2.2: Control who accesses your site with the new Robots.txt Editor and File Editor modules!  Enable them from the Feature Manager.  Remember to review your settings, we have added some new ones!
sl_SI: Zahvaljujemo se vam za uporabo zadnje različice najboljšega All in One SEO Pro Pack-a vseh časov! Od različice 2.2 smo dodali: Nadzor nad tem, kdo dostopa do vašega bloga z novim Robots.txt urejevalnikom in urejevalnikom datotek. Omogoči ju v upravitelju funkcij. Nikar ne pozabite preleteti nastavitev, saj smo dodali nekaj novih.

en: Thank you for running the latest and greatest All in One SEO Pack ever! Please review your settings, as we're always adding new features for you!
sl_SI: Zahvaljujemo se vam za uporabo zadnje različice najboljšega All in One SEO Pro Pack-a vseh časov! Prosimo, da ponovno pregledate nastavitve, saj za vas vseskozi dodajamo nove funkcionalnosti.

en: The Google+ profile you enter here will appear on your homepage only as the rel=\"publisher\" tag. It is recommended that the URL you enter here should be the Google+ profile for your business.
sl_SI: Tukaj vneseni Google+ profil se bo pojavil na vaši začetni strani zgolj kot rel="publisher" oznaka. Priporočeno je, da je vneseni URL vaš poslovni Google+ profil.

en: The Home Description is the Open Graph description for your home page.
sl_SI: Domači opis je 'Open Graph' opis vaše domače strani.

en: The Home Image is the Open Graph image for your home page.
sl_SI: Domača slika je 'Open Graph' slika za vašo domačo stran.

en: The Home Tag allows you to add a list of keywords that best describe your home page content.
sl_SI: Domače oznake vam omogočajo, da dodate seznam ključnih besed, ki najbolje opišejo vsebino vaše spletne strani.

en: The Home Title is the Open Graph title for your home page.
sl_SI: Domači naslov je 'Open Graph' naslov za vašo domačo stran.

en: The META description for this page. This will override any autogenerated descriptions.
sl_SI: Meta opis te strani. To bo prepisalo vse avtomatično generirane opise.

en: The Site Name is the name that is used to identify your website.
sl_SI: Ime strani je ime, uporabljeno za identifikacijo vaše strani.

en: The following macros are supported:
sl_SI: Naslednji makri so podprti:

en: The frequency of the page.
sl_SI: Frekvenca strani.

en: The plugin All-In-One-SEO has been detected. Do you want to %simport its settings%s?
sl_SI: Vtičnik All-In-One-SEO zaznan. Želite %suvoziti njegove nastavitve%s?

en: The plugin Yoast SEO has been detected. Do you want to %simport its settings%s into All in One SEO Pack?
sl_SI: Vtičnik Yoast SEO zaznan. Želite %suvoziti njegove nastavitve%s v All in One SEO Pack?

en: The priority of the page.
sl_SI: Prioriteta strani.

en: The red indicator means that the syntax is invalid for a robots.txt file.
sl_SI: Rdeči indikator pomeni, da je sintaksa za robots.txt datoteko nepravilna.

en: The yellow indicator means that a non-standard extension was recognized; not all crawlers may recognize it or interpret it the same way. The Allow and Sitemap directives are commonly used by Google and Yahoo.
sl_SI: Rumeni indikator pomeni, da je bila prepoznana nestandardna razširitev; vsi spletni pajki je morda ne bodo prepoznali ali interpretirali enako. Google in Yahoo pogosto uporabljata direktivi Allow in Sitemap.

en: Themes
sl_SI: Teme

en: There are many ways you can help support All in One SEO Pack.
sl_SI: All in One SEO Pack lahko podprete na veliko načinov.

en: There are no other modules currently loaded!
sl_SI: Trenutno ni drugih naloženih modulov!

en: This Open Graph meta allows you to add a general section name that best describes this content.
sl_SI: Ti 'Open Graph' metapodatki vam omogočajo, da predelu dodate splošno ime, ki najbolje opiše to vsebino.

en: This Open Graph meta allows you to add a list of keywords that best describe this content.
sl_SI: Ti 'Open Graph' metapodatki vam omogočajo dodajanje seznama ključnih besed, ki najbolje opišejo to vsebino.

en: This allows you to set the title tags for each Custom Post Type.
sl_SI: Nastavite naslovne oznake za vsak tip prispevka po meri.

en: This controls the format of Meta Descriptions.The following macros are supported:
sl_SI: To nadzira format Meta opisa. Naslednji makri so podprti:

en: This controls the format of the title tag for Author Archives.<br />The following macros are supported:
sl_SI: To nadzira format naslovne oznake za Arhiv avtorjev.<br />Naslednji makri so podprti:

en: This controls the format of the title tag for Category Archives.<br />The following macros are supported:
sl_SI: To nadzira obliko naslovne oznake za Arhiv kategorij.<br />Naslednji makri so podprti:

en: This controls the format of the title tag for Custom Post Archives.<br />The following macros are supported:
sl_SI: To nadzira format naslovne oznake Arhiva prispevkov po meri.<br />Naslednji makri so podprti:

en: This controls the format of the title tag for Date Archives.<br />The following macros are supported:
sl_SI: To nadzira format naslovne oznake Arhiva datumov.<br />Naslednji makri so podprti:

en: This controls the format of the title tag for Pages.<br />The following macros are supported:
sl_SI: To nadzira format naslovne oznake za Strani.<br />Naslednji makri so podprti:

en: This controls the format of the title tag for Posts.<br />The following macros are supported:
sl_SI: To nadzira format naslovne oznake za Prispevke.<br />Naslednji makri so podprti:

en: This controls the format of the title tag for Tag Archives.<br />The following macros are supported:
sl_SI: Ta možnost nadzira format naslovne značke za arhiv značk.<br />Naslednji makri so podprti:

en: This controls the format of the title tag for the 404 page.<br />The following macros are supported:
sl_SI: To nadzira format naslovne oznake za stran 404.<br />Naslednji makri so podprti:

en: This controls the format of the title tag for the Search page.<br />The following macros are supported:
sl_SI: To nadzira format naslovne oznake za Iskalno stran.<br />Naslednji makri so podprti:

en: This controls the format of the title tag for your Home Page.<br />The following macros are supported:
sl_SI: To nadzira format naslovne oznake za vašo domačo stran.<br />Naslednji makri so podprti:

en: This displays an SEO News widget on the dashboard.
sl_SI: To prikaže SEO News vtičnik na nadzoni plošči.

en: This enables support for IP Anonymization in Google Analytics.
sl_SI: To v Google Analyticsu omogoči podporo za anonimizacijo IP-ja.

en: This enables support for the Display Advertiser Features in Google Analytics.
sl_SI: To v Google Analytics-u omogoči podporo za prikaz značilnosti oglaševalca.

en: This enables support for the Enhanced Ecommerce in Google Analytics.
sl_SI: To v Google Analytics-u omogoči podporo za izboljšano elektronsko trgovanje.

en: This enables support for the Enhanced Link Attribution in Google Analytics.
sl_SI: To v Google Analytics-u omogoči podporo za izboljšano atribucijo povezav.

en: This is the Open Graph description of this Page or Post.
sl_SI: To je 'Open Graph' opis te strani ali prispevka.

en: This is the Open Graph title of this Page or Post.
sl_SI: To je 'Open Graph' naslov te strani ali prispevka.

en: This is the list of disallowed referers used for blocking bad bots.
sl_SI: To je seznam nedovoljenih refererjev, uporabljan za blokiranje slabih botov.

en: This is the list of disallowed user agents used for blocking bad bots.
sl_SI: To je seznam nedovoljenih uporabniških agentov, uporabljan za blokiranje slabih botov.

en: This lets you select which screens display the SEO Title, SEO Keywords and SEO Description columns.
sl_SI: Izberite, katera okna prikažejo SEO naslov, SEO ključne besede in SEO opisne stolpiče.

en: This option allows you to control whether rel=\"publisher\" is displayed on the homepage of your site. Google recommends using this if the site is a business website.
sl_SI: Ta možnost omogoča nadzor nad prikazom rel="publisher" na vaši začetni strani. Google priporoča uporabo, če je vaša stran poslovno orientirana.

en: This option allows you to control which types of pages you want to display rel=\"author\" on for Google authorship. The options include the Front Page (the homepage of your site), Posts, Pages, and any Custom Post Types. The Everywhere Else option includes 404, search, categories, tags, custom taxonomies, date archives, author archives and any other page template.
sl_SI: Ta možnost omogoča nadziranje tipov strani, za katere želite, da prikazujejo rel="author", za Googlovo avtorstvo. Možnosti vključujejo vhodno stran (domača stran vaše spletne strani), prispevke, strani in tipe prispevkov po meri. Možnost Kjerkoli drugje vključuje stran 404, iskanje, kategorije, oznake, taksonomije po meri, arhive datumov in avtorjev ter vse ostale predloge strani.

en: This option allows you to toggle the use of Meta Keywords throughout the whole of the site.
sl_SI: Ta možnost vam omogoča vklop ali izklop uporabe meta ključnih besed po celotni strani.

en: This option lets you choose which image will be displayed by default for the Open Graph image. You may override this on individual posts.
sl_SI: Ta možnost vam omogoča izbiro slike, ki bo privzeto prikazana kot 'Open Graph' slika. To lahko razveljavite pri posameznih prispevkih.

en: This option lets you fall back to the default image if no image could be found above.
sl_SI: Ta možnost vam omogoča uporabo privzete slike, če zgornje ni bilo mogoče najti.

en: This option lets you select the Open Graph image that will be used for this Page or Post, overriding the default settings.
sl_SI: Ta možnost vam omogoča izbiro 'Open Graph' slike, ki bo uporabljena za to stran ali za ta prispevek, ne glede na privzete nastavitve.

en: This option lets you set a default height for your images, where unspecified.
sl_SI: Ta možnost vam omogoča nastavitev privzete višine za vaše slike, kjer ta ni specificirana.

en: This option lets you set a default width for your images, where unspecified.
sl_SI: Ta možnost vam omogoča nastavitev privzete širine za vaše slike, kjer ta ni specificirana.

en: This option lets you specify a link to the Open Graph video used on this Page or Post.
sl_SI: Ta možnost vam omogoča vnos povezave do 'Open Graph' videa, uporabljenega na tej strani ali v tem prispevku.

en: This option lets you upload an image to use as the Open Graph image for this Page or Post.
sl_SI: Ta možnost vam omogoča, da naložite sliko, ki bo 'Open Graph' slika te strani ali tega prispevka.

en: This option lets you upload an image to use as the Twitter image for this Page or Post.
sl_SI: Ta možnost dovoli nalaganje slike, ki jo želite uporabiti kot Twitter sliko za to stran ali ta prispevek.

en: This option sets a default image that can be used for the Open Graph image. You can upload an image, select an image from your Media Library or paste the URL of an image here.
sl_SI: Ta možnost nastavi privzeto sliko, ki je lahko uporabljena kot 'Open Graph' slika. Sliko lahko naložite, izberete iz svoje medijske knjižnice ali z URL naslovom povežete tukaj.

en: This option will automatically generate Canonical URLs for your entire WordPress installation.  This will help to prevent duplicate content penalties by Google
sl_SI: Ta možnost bo avtomatično generirala kanonične URL-je za vašo celotno WordPress inštalacijo. To bo pomagalo preprečiti Googlove kazni za podvojeno vsebino.

en: This setting allows you to raise your PHP execution time to a reasonable value.
sl_SI: Ta nastavitev omogoča podaljšanje PHP izvršitvenega časa na razumno vrednost.

en: This setting allows you to raise your PHP memory limit to a reasonable value. Note: WordPress core and other WordPress plugins may also change the value of the memory limit.
sl_SI: Ta nastavitev omogoča dvig omejitve vašega PHP spomina na razumno vrednost. Opomba: tudi WordPressovo jedro in ostali vtičniki lahko spreminjajo vrednost omejitve pomnilnika.

en: This string gets appended/prepended to titles of paged index pages (like home or archive pages).
sl_SI: Ta niz bo predpet ali pripet naslovom straničenih kazal (recimo domača stran ali arhivske strani)

en: This will be the Meta Description for your homepage. This is independent of any other option. The default is no Meta Description at all if this is not set.
sl_SI: To bo meta opis vaše domače strani. Ta je neodvisen od vseh ostalih možnosti. Če ga ne nastavite, bo uporabljena privzeta možnost brez meta opisa.

en: This will be the license key received when the product was purchased. This is used for automatic upgrades.
sl_SI: To bo licenčni ključ, prejet po nakupu vtičnika. Uporabljan bo za avtomatične nadgradnje.

en: This will show or hide the advanced options for SEO for Custom Post Types.
sl_SI: Pokaži ali skrij napredne možnosti SEO za tipe prispevkov po meri.

en: Tips for good on-page SEO
sl_SI: Nasveti za dober SEO na spletni strani

en: Title
sl_SI: Naslov

en: Title Format:
sl_SI: Format naslova:

en: Title Settings
sl_SI: Nastavitve naslova

en: Track Blocked Bots
sl_SI: Sledi blokiranim botom

en: Track Multiple Domains:
sl_SI: Sledi večim domenam:

en: Track Outbound Links:
sl_SI: Sledi odhodnim povezavam:

en: Tracking Domain:
sl_SI: Sledenje domene:

en: Translate
sl_SI: Prevedi

en: Translation contributors and translation editors
sl_SI: Prevajalci in uredniki prevodov

en: Twitter Card Type
sl_SI: Tip Twitter kartice

en: Twitter Domain
sl_SI: Twitter domena

en: Twitter Settings
sl_SI: Twitter nastavitve

en: Twitter Site
sl_SI: Twitter spletna stran

en: UPGRADE TO PRO VERSION
sl_SI: NADGRADI NA VERZIJO PRO

en: URL to the page.
sl_SI: URL do strani.

en: Unauthorized access; try reloading the page.
sl_SI: Nepooblaščen dostop; poskusite ponovno naložiti stran.

en: University
sl_SI: Univerza

en: Unprotect Post Meta Fields:
sl_SI: Odzaščiti meta polja prispevkov:

en: Update .htaccess
sl_SI: Posodobi .htaccess

en: Update Features
sl_SI: Posodobite funkcije

en: Update Options
sl_SI: Posodobi možnosti

en: Update Robots.txt File
sl_SI: Posodobi datoteko Robots.txt

en: Update Sitemap
sl_SI: Posodobi kazalo strani

en: Update robots.txt
sl_SI: Posodobi robots.txt

en: Upgrade
sl_SI: Nadgradi

en: Upgrade To Pro
sl_SI: Nadgradi na Pro

en: Upgrade to All in One SEO Pack Pro Version
sl_SI: Nadgradi na All in One SEO Pack Pro različico

en: Upgrade to All in One SEO Pack Pro to access priority support and premium features.
sl_SI: Z nadgradnjo na All in One SEO Pack Pro pridobite prioritetno podporo in dodatne funkcije.

en: Upgrade to Pro
sl_SI: Nadgradnja na različico Pro

en: Use AIOSEO Title and Description
sl_SI: Uporabi AIOSEO naslov in opis

en: Use Categories In Article Tags
sl_SI: V oznakah člankov uporabi kategorije

en: Use Categories for META keywords:
sl_SI: Za META ključne besede uporabi kategorije:

en: Use Custom Blocklists
sl_SI: Uporabite listo blokad po meri

en: Use Custom Field For Image
sl_SI: Polje z dodatnimi podatki uporabi za sliko

en: Use Default If No Image Found
sl_SI: Uporabi privzeto, če slika ni najdena

en: Use Keywords In Article Tags
sl_SI: V oznakah člankov uporabi ključne besede

en: Use Keywords:
sl_SI: Uporabi ključne besede:

en: Use Original Title:
sl_SI: Uporabi prvotni naslov:

en: Use Post Tags In Article Tags
sl_SI: V oznakah člankov uporabi oznake prispevkov

en: Use Schema.org Markup
sl_SI: Uporabi Schema.org označevanje

en: Use Static Front Page Instead
sl_SI: Uporabi statično vhodno stran namesto

en: Use Tags for META keywords:
sl_SI: Za META ključne besede uporabi oznake:

en: Use categories in generated article tags.
sl_SI: V generiranih oznakah člankov uporabljaj kategorije.

en: Use keywords in generated article tags.
sl_SI: V generiranih oznakah člankov uporabljaj ključne besede.

en: Use nofollow for paginated pages/posts:
sl_SI: Uporabi nofollow za paginirane strani/objave

en: Use noindex for Author Archives:
sl_SI: Uporabi noindex za avtorjev arhiv:

en: Use noindex for Categories:
sl_SI: Uporabi noindex za kategorije:

en: Use noindex for Date Archives:
sl_SI: Uporabi noindex za datumski arhiv:

en: Use noindex for Tag Archives:
sl_SI: Uporabi noindex za arhiv oznak:

en: Use noindex for Taxonomy Archives:
sl_SI: Uporabi noindex za taksonomski arhiv:

en: Use noindex for paginated pages/posts:
sl_SI: Uporabi noindex za paginirane strani/objave:

en: Use noindex for the 404 page:
sl_SI: Uporabi noindex za stran 404:

en: Use noindex for the Search page:
sl_SI: Uporabi noindex za iskalno stran:

en: Use output buffering to ensure that the title gets rewritten. Enable this option if you run into issues with the title tag being set by your theme or another plugin.
sl_SI: Da se naslov zagotovo prepiše, uporabite izhodno medpomnjenje. Omogočite to možnost, če naletite na težave z naslovno oznako, ki jo nastavlja vaša tema ali drug vtičnik.

en: Use page slugs or page IDs, seperated by commas, to exclude pages from the sitemap.
sl_SI: Uporabite ključe ali ID-je strani, ločene z vejicami, da strani izvzamete iz kazala spletišča.

en: Use post tags in generated article tags.
sl_SI: V generiranih oznakah člankov uporabljaj oznake prispevkov.

en: Use the drop down below to choose which plugin or theme you wish to import SEO data from.
sl_SI: Za izbiro vtičnika ali teme, iz katere želite uvoziti SEO podatke, uporabite spustni meni spodaj.

en: Use the rule builder below to add rules to create a new Robots.txt file.  If you already have a Robots.txt file you should use the File Editor feature in All in One SEO Pack to edit it or you can delete your current Robots.txt file and start a new one with the rule builder below.
sl_SI: Uporabite snovalca pravil spodaj, da dodate pravila in ustvarite novo datoteko Robots.txt. Če datoteko Robots.txt že imate, uporabite urejevalnik datotek v All in One SEO Pack-u, da jo uredite ali pa trenutno datoteko Robots.txt izbrišite in ustvarite novo s snovalcem pravil.

en: Use the system default
sl_SI: Uporabi privzete vrednosti sistema.

en: Use these checkboxes to select which Post Types you want to use All in One SEO Pack with.
sl_SI: Obkljukajte, da označite tipe prispevkov, pri katerih želite uporabiti All in One SEO Pack.

en: Use these checkboxes to select which Taxonomies you want to use All in One SEO Pack with.
sl_SI: Obkljukajte, katere taksonomije želite uporabljati z All in One SEO Pack-om.

en: Use this option to enable tracking of multiple or additional domains.
sl_SI: Uporabite to možnost, da omogočite sledenje večih ali dodatnih domen.

en: Use wp_title to get the title used by the theme; this is disabled by default. If you use this option, set your title formats appropriately, as your theme might try to do its own title SEO as well.
sl_SI: Uporabite 'wp_title', da pridobite naslov, ki ga uporablja tema; privzeto je to onemogočeno. Če uporabite to možnost, temu primerno nastavite format naslova, saj bo vaša tema morda poskusila naredi svoje lastni SEO naslova.

en: User Agent
sl_SI: Uporabniški agent

en: User Agent Blocklist
sl_SI: Seznam blokiranih uporabniških agentov

en: Version
sl_SI: Različica

en: Video Sitemap
sl_SI: Kazalo videov na spletišču

en: View the Changelog
sl_SI: Preglejte dnevnik sprememb

en: Want to see your name and picture here as a community developer? Open a new issue on Github to report a bug or request a feature or find an issue and submit code!
sl_SI: Želite videti svoje ime in sliko tukaj, kot razvijalec? Na Githubu odprite nov problem in prijavite hrošča ali zaprosite za novo funkcionalnost in pošljite kodo.

en: Warning: You're blocking access to search engines.
sl_SI: Opozorilo: Blokirate dostop do iskalnikov.

en: Warning: a static sitemap '%s' generated by All in One SEO Pack %s on %s already exists that may conflict with dynamic sitemap generation.
sl_SI: Pozor: statično kazalo strani '%s' generirano z All in One SEO Pack-im %s na %s že obstaja in utegne nasprotovati dinamičem generiranju kazala.

en: Warning: dynamic sitemap generation must have permalinks enabled.
sl_SI: Pozor: dinamično generiranje kazala spletišča zahteva omogočene trajne povezave.

en: Warning: your privacy settings are configured to ask search engines to not index your site; you can change this under %s for your blog.
sl_SI: Pozor: vaše nastavitve zasebnosti bodo iskalnikom poskusile preprečiti indeksiranje vaše strani; za vaš blog lahko to spremenite pod %s.

en: Watch video tutorials
sl_SI: Oglejte si video vodiče

en: We have complete documentation on every setting and feature
sl_SI: Imamo celotno dokumentacijo za vsako nastavitev in lastnost

en: We've detected you're running WooCommerce.
sl_SI: Zaznali smo, da uporabljate WooCommerce.

en: Webmaster Verification
sl_SI: Verifikacija skrbnika spletišča

en: Website
sl_SI: Spletna stran

en: Weekly
sl_SI: Tedensko

en: Welcome to All in One SEO Pack
sl_SI: Dobrodošli v All in One SEO Pack

en: Welcome to All in One SEO Pack %s
sl_SI: Dobrodošli v All in One SEO Pack %s

en: Welcome to Version %s!
sl_SI: Dobrodošli v različici %s!

en: Welcome to version %s. Thank you for running the latest and greatest All in One SEO Pack Pro ever! Please review your settings, as we're always adding new features for you!
sl_SI: Dobrodošli v verziji %s. Zahvaljujemo se vam za uporabo najnovejšega in najboljšega All in One SEO Pack Pro-ja vse časov. Prosimo, da preverite vaše nastavitve, saj za vas redno dodajamo nove možnosti.

en: What Does This Mean?
sl_SI: Kaj to pomeni?

en: What you enter here will be copied verbatim to the header of all Pages. You can enter whatever additional headers you want here, even references to stylesheets.
sl_SI: Vneseno bo dobesedno kopirano v glavo vseh strani. Vnesete lahko poljubne dodatne glave, celo reference do slogovnih datotek.

en: What you enter here will be copied verbatim to the header of all Posts. You can enter whatever additional headers you want here, even references to stylesheets.
sl_SI: Vneseno bo dobesedno kopirano v glavo vseh prispevkov. Vnesete lahko poljubne dodatne glave, celo reference do slogovnih datotek.

en: What you enter here will be copied verbatim to the header of the front page if you have set a static page in Settings, Reading, Front Page Displays. You can enter whatever additional headers you want here, even references to stylesheets. This will fall back to using Additional Page Headers if you have them set and nothing is entered here.
sl_SI: Vneseno bo dobesedno kopirano v glavo vhodne strani, če ste v nastavitvah izbrali Statična stran, Branje, Prikaz domače strani. Vnesete lahko poljubne dodatne glave, celo reference do slogovnih datotek. Če ste to polje pustili prazno in nastavili dodatne naslove strani, se bodo izvršili slednji.

en: What you enter here will be copied verbatim to the header of the home page if you have Front page displays your latest posts selected in Settings, Reading.  It will also be copied verbatim to the header on the Posts page if you have one set in Settings, Reading. You can enter whatever additional headers you want here, even references to stylesheets.
sl_SI: Vneseno bo dobesedno prekopirano v glavo vstopne strani, če ste v nastavitvah izbrali Vstopna stran prikaže vaše zadnje objave, Branje. Prav tako bo dobesedno kopirano v glavo Strani z objavami, če jo imate nastavljeno v nastavitvah, Branje. Vnesete lahko poljubne dodatne glave, celo reference do slogovnih datotek.

en: What&#8217;s New
sl_SI: Kaj je&#8217;s novega

en: WordPress DB Version
sl_SI: WordPress DB različica

en: WordPress Version
sl_SI: WordPress različica

en: XML Sitemap
sl_SI: XML kazalo spletne strani

en: XML Sitemaps
sl_SI: XML kazala strani

en: Yes
sl_SI: Da

en: You can %s click here%s to go to your reading settings and toggle your blog visibility.
sl_SI: Za dostop do nastavitev branja in spremembo vidnosti vašega bloga lahko %s kliknete tukaj%s.

en: You can control SEO on categories, tags and custom taxonomies with the Pro version
sl_SI: Z Pro verzijo lahko SEO nadzirate preko kategorij, značk in taksonomij po meri.

en: You can get access to video tutorials about SEO with the Pro version
sl_SI: Z Pro verzijo lahko dostopate do video tutorialov o SEO

en: You do not have access to this page; try logging in as an administrator.
sl_SI: Do te strani nimate dostopa; poskusite se prijaviti kot skrbnik.

en: You may change this by activating or deactivating
    						modules in the Feature Manager.
sl_SI: To lahko spremenite z aktivacijo ali deaktivacijo modulov v upravljalniku funkcij.

en: You may choose to export settings from active modules, and content from post data.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
sl_SI: Iz aktivnih modulov lahko izvozite nastavitve, iz podatkov o prispevkih pa vsebino.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Kliknite tukaj za dokumentacijo o tej nastavitvi</a>

en: You may prefer to use the social meta tags that are being output by the other plugin(s) or theme. If so, then you should deactivate this Social Meta feature in All in One SEO Pack Feature Manager.
sl_SI: Morda imate raje meta oznake, ki izhajajo iz drugih vtičnikov ali tem. Če je temu tako, deaktivirajte funkcijo 'Meta oznake družabnih omrežij' v All in One SEO Pack upravljalniku funkcij.

en: You should avoid duplicate social meta tags. You can use these free tools from Facebook and Twitter to validate your social meta and check for errors:
sl_SI: Dobro je, če se izognete podvojenim meta oznakam družabnih omrežij. Da preverite njihovo veljavnost in poiščete napake, lahko uporabite to Facebookovo, Googlovo ali Twitterjevo brezplačno orodje

en: Your Robots.txt file has been optimized.  Here are the results and recommendations.  Click the Update Robots.txt File button below to write these changes to your Robots.txt file.  Click the Disregard Changes button to ignore these recommendations and keep your current Robots.txt file.
sl_SI: Vaša datoteka Robots.txt je bila optimizirana. Tukaj so rezultati in priporočila. Pritisnite Posodobi datoteko Robots.txt, da zapišete te spremembe v svojo datoteko Robots.txt. Pritisnite Prezri spremembe, da prezrete priporočila in ohranite trenutno datoteko Robots.txt.

en: archive pages
sl_SI: arhiv strani

en: author pages
sl_SI: avtorske strani

en: compressed
sl_SI: stisnjeno

en: dynamic
sl_SI: dinamičen

en: frequency
sl_SI: frekvenca

en: homepage
sl_SI: domača stran

en: posts
sl_SI: prispevki

en: priority
sl_SI: prioriteta

en: static
sl_SI: statičen

en: taxonomies
sl_SI: taksonomije

en: view your sitemap
sl_SI: obiščite svoje kazalo strani
