Plugins - Classic Editor - Stable (latest release) - en to sr_RS translation catalogue (24 entries)

[ctx: Editor Name]
en: Edit (Classic Editor)
sr_RS: Уреди (Класични уређивач)

[ctx: Editor Name]
en: Edit (Block Editor)
sr_RS: Уреди (Уређивач блокова)

en: Change settings
sr_RS: Измени подешавања

en: Default editor for all sites
sr_RS: Подразумевани уређивач за све сајтове

en: Editor Settings
sr_RS: Подешавања уређивача

en: Default Editor
sr_RS: Подразумевани уређивач

[ctx: Editor Name]
en: Block Editor
sr_RS: Уређивач блокова

[ctx: Editor Name]
en: Classic Editor
sr_RS: Класични уређивач

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the Block Editor
sr_RS: Уреди &#0132;%s&#0147; у уређивачу блокова

en: Switch to Block Editor
sr_RS: Пређи на уређивач блокова

en: Switch to Classic Editor
sr_RS: Пређи на класични уређивач

en: By default the Block Editor is replaced with the Classic Editor and users cannot switch editors.
sr_RS: Подразумевано, уређивач блокова је замењен класичним уређивачем и корисници не могу да промене уређиваче.

en: Allow site admins to change settings
sr_RS: Дозволи управницима веб места да мењају подешавања

en: Editor
sr_RS: Уређивач

en: No
sr_RS: Не

en: Yes
sr_RS: Да

en: Allow users to switch editors
sr_RS: Дозволи корисницима да промене уређиваче

en: Default editor for all users
sr_RS: Подразумевани уређивач за све кориснике

note: Plugin URI of the plugin
en: https://wordpress.org/plugins/classic-editor/
sr_RS: https://sr.wordpress.org/plugins/classic-editor/

note: Author of the plugin
en: WordPress Contributors
sr_RS: Вордпресови сарадници

note: Description of the plugin
en: Enables the WordPress classic editor and the old-style Edit Post screen with TinyMCE, Meta Boxes, etc. Supports the older plugins that extend this screen.
sr_RS: Омогућава класични Вордпресов уређивач и старомодни распоред екрана Уреди чланак са TinyMCE-јем, кутијицама, итд. Подржава старије додатке који проширују овај екран.

note: Plugin Name of the plugin
en: Classic Editor
sr_RS: Класични уређивач

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the Classic Editor
sr_RS: Уреди &#0132;%s&#0147; у класичном уређивачу

en: Settings
sr_RS: Подешавања
