Plugins - Classic Editor - Stable (latest release) - en to ug_CN translation catalogue (26 entries)

[ctx: Editor Name]
en: Classic Editor
ug_CN: ئەنئەنىۋى تەھرىرلىگۈچ

[ctx: Editor Name]
en: Block editor
ug_CN: بۆلەك تەھرىرلىگۈچ

[ctx: Editor Name]
en: Classic editor
ug_CN: ئەنئەنىۋى تەھرىرلىگۈچ

[ctx: Editor Name]
en: Edit (classic editor)
ug_CN: تەھرىر (ئەنئەنىۋى تەھرىرلىگۈچ)

[ctx: Editor Name]
en: Edit (block editor)
ug_CN: تەھرىر (بۆلەك تەھرىرلىگۈچ)

en: Change settings
ug_CN: تەڭشەك ئۆزگەرت

en: Default editor for all sites
ug_CN: بارلىق تور بېكەتلەرنىڭ كۆڭۈلدىكى تەھرىرلىگۈچىسى.

en: Editor Settings
ug_CN: تەھرىرلىگۈچ تەڭشەكلىرى

en: Default Editor
ug_CN: كۆڭۈلدىكى تەھرىرلىگۈچ

[ctx: Editor Name]
en: block editor
ug_CN: بۆلەك تەھرىرلىگۈچ

[ctx: Editor Name]
en: classic editor
ug_CN: ئەنئەنىۋى تەھرىرلىگۈچ

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the block editor
ug_CN: «%s» نى بۆلەك تەھرىرلىگۈچتە تەھرىرلەيدۇ

en: Switch to block editor
ug_CN: بۆلەك تەھرىرلىگۈچكە ئالماشتۇر

en: Switch to classic editor
ug_CN: ئەنئەنىۋى تەھرىرلىگۈچكە ئالماشتۇر

en: By default the block editor is replaced with the classic editor and users cannot switch editors.
ug_CN: كۆڭۈلدىكى ئەھۋالدا بۆلەك تەھرىرلىگۈچ ئەنئەنىۋى تەھرىرلىگۈچكە ئالماشتۇرۇلىدۇ ھەمدە ئىشلەتكۈچى تەھرىرلىگۈچنى ئالماشتۇرالمايدۇ.

en: Allow site admins to change settings
ug_CN: بېكەت باشقۇرغۇچىنىڭ تەڭشەكلەرنى ئۆزگەرتىشىگە يول قويىدۇ

en: Editor
ug_CN: تەھرىرلىگۈچ

en: No
ug_CN: ياق

en: Yes
ug_CN: ھەئە

en: Allow users to switch editors
ug_CN: ئىشلەتكۈچىنىڭ تەھرىرلىگۈچ ئالماشتۇرۇشىغا يول قويىدۇ

en: Default editor for all users
ug_CN: بارلىق ئىشلەتكۈچىنىڭ كۆڭۈلدىكى تەھرىرلىگۈچىسى.

note: Author of the plugin
en: WordPress Contributors
ug_CN: WordPress تۆھپىكارلار

note: Description of the plugin
en: Enables the WordPress classic editor and the old-style Edit Post screen with TinyMCE, Meta Boxes, etc. Supports the older plugins that extend this screen.
ug_CN: WordPress ئەنئەنىۋى تەھرىرلىگۈچ ۋە كونا ئۇسلۇبتىكى TinyMCE، مېتا قۇتىسى قاتارلىق يازما تەھرىرلەش ئېكرانىنى قوزغىتىدۇ. بۇ ئېكراننىڭ ئىقتىدارىنى كېڭەيتىدىغان كونا قىستۇرمىلارنى قوللايدۇ.

note: Plugin Name of the plugin
en: Classic Editor
ug_CN: ئەنئەنىۋى تەھرىرلىگۈچ

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the classic editor
ug_CN: «%s» نى ئەنئەنىۋى تەھرىرلىگۈچتە تەھرىرلەيدۇ

en: Settings
ug_CN: تەڭشەكلەر
