Development (trunk) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Custom CSS
sk: Vlastné CSS

en: Custom CSS updated successfully.
sk: Vlastné CSS úspešne aktualizované.

en: To use, enter your custom CSS, then click "Update Custom CSS".  It's that simple!
sk: Ak ho chcete používať, vložte vlastné CSS a kliknite na "Aktualizovať vlastné CSS". Je to tak jednoduché!

en: Update Custom CSS
sk: Aktualizovať vlastné CSS

note: Description of the plugin/theme
en: The simple, solid way to add custom CSS to your WordPress website. Simple Custom CSS allows you to add your own styles or override the default CSS of a plugin or theme.
sk: Jednoduchý spôsob, ako pridať vlastné CSS na vaše webové stránky WordPress. Simple Custom CSS vám umožní pridať svoje vlastné štýly alebo prepísať predvolené CSS štýly modulov alebo tém.

en: Simple Custom CSS allows you to add your own styles or override the default CSS of a plugin or theme.
sk: Simple Custom CSS vám umožňuje vložiť na stránku vlastné štýly ako aj prepísať pôvodné CSS modulov alebo tém.
