Plugins - Advanced Editor Tools (previously TinyMCE Advanced) - Stable (latest r - en to fa translation catalogue (95 entries)

en: (shown in the sidebar)
fa: (در ناحیه کناری نمایش داده میشود)

en: A stylesheet file named editor-style.css was not added by your theme.
fa: یک فایل css با نام editor-style.css توسط قالب شما افزوده نشده است.

en: Add Classic Paragraph block
fa: افزودن بلوک پاراگراف کلاسیک

en: Administration
fa: مدیریت

en: Advanced Options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: All buttons that are shown in the drop-down are auto-arranged by alphabetical order. The users are not allowed to arrange them.
fa: تمام دکمه هایی که در قسمت کشویی نشان داده شده است به ترتیب حروف الفبا تنظیم شده اند. کاربران مجاز به تغییر ترتیب آنها نیستند.

en: All other buttons are always shown in a drop-down. The users are not allowed to add any of them to the main toolbar.
fa: تمام دکمه های دیگر همیشه در لیست کشویی نشان داده می شوند. کاربران مجاز به اضافه کردن هر یک از آنها به نوار ابزار اصلی نیستند.

en: Alternative link dialog
fa: پنجره لینک جایگزین

en: Alternative side toolbar
fa: نوار ابزار جایگزین

en: Alternatively the settings can be imported from a JSON encoded string. Please paste the exported string in the text area below.
fa: درون‌ریزی تنظیمات از طریق رشته‌ی کدشده JSON صورت می‌گیرند. لطفا رشته‌ی برون‌بری شده را در ناحیه متنی زیر، وارد نمایید.

en: Append all buttons to the top toolbar in the Classic Paragraph and Classic blocks.
fa: تمام دکمه ها را به نوار ابزار بالا در بلوک های کلاسیک پاراگراف و کلاسیک اضافه کنید.

en: Back to Editor Settings
fa: بازگشت به تنظیمات ویرایشگر

en: Block Editor (Gutenberg)
fa: ویرایشگر بلاک( گوتنبرگ)

en: Classic Editor (TinyMCE)
fa: ویرایشگر کلاسیک (TinyMCE)

en: Classic Paragraph
fa: پاراگراف کلاسیک

en: Clear formatting
fa: پاک کردن ساختار

en: Context Menu
fa: منوی متن

en: Create CSS classes menu
fa: ایجاد منو کلاس‌های CSS

en: Default settings restored.
fa: تنظیمات پیشفرض بازیابی شدند.

en: Disabled:
fa: غیرفعال شده:

en: Drop buttons in the toolbars, or drag the buttons to rearrange them.
fa: دکمه ها را در نوار ابزار بکشید، یا دکمه ها را بکشید تا آنها را دوباره مرتب کنید.

en: ERROR: All toolbars are empty. Default settings loaded.
fa: خطا: همه نوارابزارها خالی می‌باشند. تنظیمات پیشفرض بارگذاری شدند.

en: Editor Settings
fa: تنظیمات ویرایشگر

en: Enable more list options: upper or lower case letters for ordered lists, disk or square for unordered lists, etc.
fa: فعال‌سازی گزینه‌های لیست بیشتر: حروف کوچک و بزرگ برای لیست‌های مرتب، دیسک یا مربع برای لیست‌های نامرتب، غیره

en: Enable setting of selected text background color
fa: فعالسازی تنظیمات رنگ پس‌زمینه متن انتخاب شده

en: Enable setting of selected text color
fa: فعالسازی تنظیمات رنگ متن انتخاب شده

en: Enable the TinyMCE editor enhancements for:
fa: فعال‌سازی ویرایشگر TinyMCE پیشرفته برای:

en: Enable the editor menu (recommended).
fa: فعال کردن فهرست ویرایشگر (توصیه می شود).

en: Enable the editor menu.
fa: فعال سازی منوی ویرایشگر.

en: Export Settings
fa: برون‌بری تنظیمات

en: Font sizes
fa: اندازه‌های قلم

en: For best results enable the menu and add only essential buttons.
fa: برای بهترین نتایج، فهرست را فعال کنید و تنها دکمه های ضروری را اضافه کنید.

en: For use instead of the Paragraph Block. Supports transforming to and from multiple Paragraph blocks, Image, Table, List, Quote, Custom HTML, and most other blocks.
fa: برای استفاده بجای بلاک پاراگراف. پشتیبانی میشود از تبدیل به و از چند بلوک پاراگراف،تصویر،جدول،فهرست،نقل قول، کدسفارشیی HTML، و بلاک‌های دیگر.

en: Formatting
fa: فرمت‌بندی

en: However it may behave unexpectedly in rare cases, so test it thoroughly before enabling it permanently.
fa: با این وجود ممکن است در موارد نادر اتفاق بیفتد، بنابراین قبل از اینکه آن را به طور دائم فعال کنید، آن را کاملا آزمایش کنید.

en: If you prefer to use both editors side by side, do not enable this option. It is better to install the %1$sClassic Editor plugin%2$s.
fa: اگر ترجیح می‌دهید از هردو ویرایشگر در کنارهم استفاده کنید، این گزینه را فعال نکنید. بهتر است %1$s افزونه ویرایشگر کلاسیک%2$s را نصب کنید.

en: Import Settings
fa: درون‌ریزی تنظیمات

en: Import settings
fa: درون‌ریزی تنظیمات

en: Import settings from string
fa: درون‌ریزی تنظیمات بصورت متن

en: Importing of settings failed.
fa: درون‌ریزی تنظیمات ناموفق شد.

en: Importing of settings failed. Please import a valid settings file.
fa: درون ‌ریزی تنظیمات انجام نشد. لطفاً یک پرونده تنظیمات معتبر وارد کنید.

en: Importing of settings failed. The imported file is empty.
fa: درون‌‌ریزی تنظیمات انجام نشد. پرونده وارد شده خالی است.

en: Importing of settings failed. The imported file is invalid.
fa: درون‌‌ریزی تنظیمات انجام نشد. پرونده وارد شده نامعتبر است.

en: In addition most default blocks can be transformed into classic paragraphs, and a Classic Paragraph can be converted to multiple blocks.
fa: علاوه بر این، بیشتر بخش‌های پیش‌فرض می توانند تبدیل شوند به پاراگراف‌های کلاسیک، و پاراگراف‌های کلاسیک می تواند به بخش های چندگانه تبدیل شود.

en: It will allow you to use other plugins that enhance that editor, add old-style Meta Boxes, or in some way depend on the previous Edit Post screen.
fa: آن به شما اجازه می دهد از افزونه‌های دیگر برای بهبود ویرایشگر استفاده کنید، اضافه کنید استایل قدیمی متا باکس، یا در روشی دیگر براساس صفحه نمایش قبلی.

en: Limitations for the Block Editor toolbar
fa: محدودیت برای بخش نوار ابزار ویرایشگر

en: List Style Options
fa: گزینه‌های نگارش لیست

en: Load the CSS classes used in editor-style.css and replace the Formats menu.
fa: بارگذاری کلاس‌های CSS بکاررفته در editor-style.css و جایگزینی فهرست فرمت‌ها.

en: Main toolbar
fa: نوارابزار اصلی

en: Mark
fa: علامت

en: No
fa: خیر

en: Open the TinyMCE link dialog when using the link button on the toolbar or the link menu item.
fa: بازکردن پنجره لینک TinyMCE درهنگام استفاده از دکمه لینک در نوار ابزار یا آیتم منوی لینک

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Other TinyMCE editors in wp-admin
fa: دیگر ویرایشگر TinyMCE در پشت‌کار سایت

en: Please upgrade your WordPress installation or download an <a href="%s">older version of the plugin</a>.
fa: لطفا وردپرس خود را بروزرسانی کنید یا یک <a href="%s">نسخه قدیمی‌تر از افزونه را دانلود نمایید</a>.

en: Replace the Block Editor with the Classic Editor
fa: ویرایشگر بلاک با ویرایشگر کلاسیک جایگزین میکند

en: Replace the browser context (right-click) menu.
fa: جایگزین منوی (کلیک راست) محتوای مرورگر

en: Replace the size setting available for fonts with: %s.
fa: جایگزینی تنظیمات اندازه‌ی قلم برای فونت ها با: %s

en: Restore Default Settings
fa: بازنشانی تنظیمات پیشفرض

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Selected text background color
fa: رنگ پس‌زمینه متن انتخاب شده

en: Selected text color
fa: رنگ متن انتخاب شده

en: Selecting this option will restore the previous (&#8220;classic&#8221;) editor and the previous Edit Post screen.
fa: انتخاب این گزینه بازیابی می کند(&#8220;ویرایشگر&#8221;) کلاسیک و صفحه نمایش قبلی.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Settings import and export
fa: درون‌ریزی و برون‌ریزی تنظیمات

en: Settings imported successfully.
fa: درون‌ریزی تنظیمات موفقیت آمیز بود.

en: Settings saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Subscript
fa: زیرنویس

en: Superscript
fa: بالانویس

en: Text Background Color
fa: رنگ پس‌زمینه متن

en: Text Color
fa: رنگ متن

en: Text color
fa: رنگ متن

en: The Align Left, Align Center, Align Right, Bold, Italic, and Link buttons cannot be moved or arranged.
fa: دکمه های چپ چین، وسط چین، راست چین، ضخیم، خط کج و لینک قابل جابجایی یا تنظیم نیستند.

en: The Classic Editor (Add New and Edit posts and pages)
fa: ویرایشگر کلاسیک (افزودن جدید و ویرایش نوشته‌ها و برگه‌ها)

en: The Classic Paragraph block includes the familiar TinyMCE editor and is an extended and enhanced Classic block.
fa: بلاک کلاسیک پاراگراف شامل ویرایشگر آشنای TinyMCE و بلاک کلاسیک توسعه یافته و پیشرفته است.

en: The [Toolbar toggle] button shows or hides the second, third, and forth button rows. It will only work when it is in the first row and there are buttons in the second row.
fa: دکمه [Toolbar toggle] دکمه های دوم، سوم و چهار را نشان می دهد یا پنهان می کند. این کار تنها زمانی انجام می شود که در ردیف اول قرار داشته و دکمه هایی در ردیف دوم وجود دارد.

en: The buttons will wrap around depending on the width of the toolbar.
fa: دکمه ها بسته به عرض نوار ابزار بسته می شوند.

en: The settings are exported as a JSON encoded file.
fa: تنظیمات به عنوان یک رشته JSON کدگذاری شده برون‌بری می‌شوند.

en: The settings are imported from a previously exported settings file.
fa: درون‌ریزی تنظیمات از پرونده تنظیمات قبلی انجام شده است.

en: The toolbars in the Classic Paragraph and Classic blocks are narrower and show on focus.
fa: نوارابزار در پاراگراف کلاسیک و بلاک‌های کلاسیک باریکتر و در فوکوس نمایش داده میشود.

en: This affects buttons that are added by other plugins. These buttons will be appended to the top toolbar row instead of forming second, third, and forth rows.
fa: این موثر بر دکمه‌هایی ست که افزونه‌]ای دیگر اضافه می کنند.این دکمه‌ها در بالای نوارابزار بجای ردیف‌های دوم و سوم و چهارم اضافه می شود.

en: This makes the Block Editor more familiar, easier to use, easier to get used to, and more compatible with your existing workflow.
fa: این ویرایشگر بلاک را آشناتر می کند، برای استفاده راحت تر می کند، و همچنین هماهنگی اش را برای استفاده کنونی شما بیشتر از قبل می کند.

en: TinyMCE Advanced
fa: TinyMCE پیشرفته

en: TinyMCE Advanced Settings Import
fa: درون‌ریزی تنظیمات حرفه‌ای TinyMCE

en: TinyMCE Advanced requires WordPress version %1$s or newer. It appears that you are running %2$s. This can make the editor unstable.
fa: ویرایشگر پیشرفته tinyMCE به نسخه ی وردپرس %1$s  نیاز دارد. به نظر می رسد شما از نسخه ی %2$s  استفاده می کنید. این موضوع باعث عدم پایداری ویرایشگر میگردد.

en: TinyMCE editors on the front end of the site
fa: ویرایشگر TinyMCE در ظاهر سایت

en: Toolbars for the Block Editor
fa: نوارابزار برای ویرایشگر بلاک

en: Toolbars for the Classic Editor
fa: نوار ابزار برای ویرایشگر کلاسیک

en: Toolbars for the Classic Paragraph and Classic blocks
fa: نوارابزار در پاراگراف کلاسیک و بلاک‌های کلاسیک

en: Underline
fa: زیرخط

en: Unused Buttons
fa: دکمه‌های استفاده نشده

en: Unused buttons for the blocks toolbars
fa: دکمه‌های استفاده نشده برای نوارابزار بلاک

en: Verify
fa: تایید

en: Yes
fa: بله

en: You can add multiple paragraphs, tables, galleries, embed video, set fonts and colors, and generally use everything that is available in the Classic Editor.
fa: میتوانید پاراگراف،جدول،گالری،ویدئو،فونت‌های چندگانه و رنگ‌های متنوع استفاده کنید وعموما استفاده کنید از هرچیزی که در ویرایشگر کلاسیک موجود است.
