Plugins - WordPress Importer - Stable (latest release) - en to hr translation catalogue (46 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Assign Authors
hr: Dodijeli autore

en: Choose a WXR (.xml) file to upload, then click Upload file and import.
hr: Odaberite WXR (.xml) datoteku za prijenos, zatim kliknite Prenesi datoteku i uvezi.

en: Remote server returned error response %1$d %2$s
hr: Udaljeni server odgovorio je greškom %1$d %2$s

en: Failed to import %s %s
hr: Nije uspio uvoz %s %s

en: Failed to import category %s
hr: Nije uspio uvoz kategorije %s

en: %s &#8220;%s&#8221; already exists.
hr: %s &#8220;%s&#8221; već postoji.

en: Menu item skipped due to missing menu slug
hr: Stavka izbornika je preskočena zbog nedostatka slug izbornika

en: Failed to import %s &#8220;%s&#8221;
hr: Nije uspio uvoz %s &#8220;%s&#8221;

en: as a new user:
hr: kao novi korisnik:

en: This WXR file (version %s) may not be supported by this version of the importer. Please consider updating.
hr: Ova WXR datoteka (inačica %s) možda nije podržana od ove inačice uvoznika. Molimo razmislite o ažuriranju.

en: If a new user is created by WordPress, a new password will be randomly generated and the new user&#8217;s role will be set as %s. Manually changing the new user&#8217;s details will be necessary.
hr: Ako je WordPress kreirao novog korisnika, biti će kreirana nasumično nova lozinka i uloga novog korisnika biti će postavljena na %s. Biti će potrebno ručno mijenjanje detalja novog korisnika.

en: Menu item skipped due to invalid menu slug: %s
hr: Stavka izbornika je preskočena zbog neispravnoga sluga izbornika: %s

en: Fetching attachments is not enabled
hr: Dobavljanje privitaka nije omogućeno.

en: Remember to update the passwords and roles of imported users.
hr: Ne zaboravite promijeniti lozinke i uloge uveženih korisnika.

en: The file does not exist, please try again.
hr: Datoteka ne postoji, molimo pokušajte ponovno.

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
hr: Izgleda da ovo nije WXR datoteka, nedostaje/neispravan je WXR broj inačice.

en: Details are shown above. The importer will now try again with a different parser...
hr: Detalji su prikazani iznad. Uvoznik će sada pokušati ponovno sa drugačijim pristupom...

en: A new version of this importer is available. Please update to version %s to ensure compatibility with newer export files.
hr: Nova inačica ovog uvoznika je dostupna. Molimo nadogradite na inačicu %s kako bi osigurali kompatibilnost sa novijim izvoznim datotekama.

en: There was an error when reading this WXR file
hr: Dogodila se greška prilikom čitanja ove WXR datoteke

en: or create new user with login name:
hr: ili kreiraj novog korisnika sa imenom:

en: Zero size file downloaded
hr: Datoteka veličine 0 preuzeta

en: Failed to import author %s. Their posts will be attributed to the current user.
hr: Uvoz autora %s nije uspio. Njegove objave biti će dodijeljene trenutnom korisniku.

en: Failed to import &#8220;%s&#8221;: Invalid post type %s
hr: Nije uspio uvoz &#8220;%s&#8221;: Neispravna vrsta objave %s

en: Failed to import post tag %s
hr: Nije uspio uvoz oznake objave %s

en: assign posts to an existing user:
hr: dodijeli objavu postojećem korisniku:

note: Description of the plugin/theme
en: Import posts, pages, comments, custom fields, categories, tags and more from a WordPress export file.
hr: Uvezi objave, stranice, komentare, dodatna polja, kategorije, oznake i sve ostalo iz WordPress izvozne datoteke.

en: Failed to create new user for %s. Their posts will be attributed to the current user.
hr: Nije uspjelo kreiranje novog korisnika za %s. Njegove objave će biti dodane trenutnom korisniku.

en: or assign posts to an existing user:
hr: ili dodijeli objavu postojećem korisniku:

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Import WordPress
hr: Uvezi WordPress

en: Import author:
hr: Uvezi autora:

en: All done.
hr: Gotovo.

en: Have fun!
hr: Dobru zabavu želim!

en: Invalid file type
hr: Neispravan tip datoteke

en: Remote server did not respond
hr: Nema odgovora s udaljenog servera

en: Remote file is incorrect size
hr: Očitana je neispravna veličina udaljene datoteke

en: Remote file is too large, limit is %s
hr: Udaljena datoteka je prevelika, gornja granica je %s

en: Sorry, there has been an error.
hr: Žalim, došlo je do greške.

en: Download and import file attachments
hr: Preuzmi i uvezi datoteke privitke

en: Import Attachments
hr: Uvezi privitke

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: WordPress Importer
hr: WordPress uvoznik

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
hr: Uvezi <strong>objave, stranice, komentare, dodatna polja, kategorije i oznake</strong> iz izvozne datoteke WordPressa.

en: The export file could not be found at <code>%s</code>. It is likely that this was caused by a permissions problem.
hr: Izvozna datoteka nije pronađena na <code>%s</code>. Vjerojatno je problem uzrokovan dozvolama za zapisivanje (permissions).

en: To make it easier for you to edit and save the imported content, you may want to reassign the author of the imported item to an existing user of this site. For example, you may want to import all the entries as <code>admin</code>s entries.
hr: Kako bi vam olakšali uređivanje i snimanje uveženog sadržaja, možda bi htjeli dodijeliti autora uvezene stavke postojećem korisniku ove web-stranice. Na primjer, Možda bi ste željeli uvesti sve unose kao <code>adminove</code> unose.

en: Howdy! Upload your WordPress eXtended RSS (WXR) file and we&#8217;ll import the posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags into this site.
hr: Pozdrav! Prenesite vašu WordPress eXtended RSS (WXR) datoteku i mi ćemo uvesti objave, stranice, komentare, dodatna polja, kategorije i oznake u ovu web-stranicu.
