Plugins - WP Downgrade - en to sv_SE translation catalogue (21 entries)

en: for example "4.9.8". Leave empty to disable.
sv_SE: till exempel ”4.9.8”. Lämna tomt för att inaktivera.

en: Attention! The target version does not seem to exist!
sv_SE: Se upp! Målversionen verkar inte finnas!

en: Up-/Downgrade Core
sv_SE: Upp-/nedgradera kärna

en: Update Core
sv_SE: Uppdatera kärna

en: please go to
sv_SE: gå till

en: Current WP Version
sv_SE: Nuvarande WP-version

en: Inactive
sv_SE: Inaktiv

en: Active
sv_SE: Aktiv

en: Exact version number from
sv_SE: Exakt versionsnummer från

en: WordPress Target Version
sv_SE: WordPress målversion

en: Which WordPress version would you like to up-/downgrade to?
sv_SE: Vilken WordPress-version skulle du vilja upp-/nedgradera till?

en: is set as target version
sv_SE: är inställd som målversion

en: In order to perform the upgrade/downgrade to WP
sv_SE: För att utföra uppgraderingen/nedgraderingen till WP

en: WP Releases
sv_SE: WP-utgåvor

en: Language Detected
sv_SE: Språk upptäckt

en: Version number looks strange.
sv_SE: Versionsnummer ser märkligt ut.

en: WP Downgrade
sv_SE: Nedgradera WP

en: edit download URL
sv_SE: redigera URL för nedladdning

en: The update could fail. Are you sure that the version number is correct? You can also manually edit the download URL if needed.
sv_SE: Uppdateringen kan misslyckas. Är du säker på att versionsnumret är korrekt? Du kan också manuellt redigera URL:en om det behövs.

en: <strong>All fine!</strong> You are currently on your desired release. And it will stay like that. <br>If you ever want to <strong>reinstall</strong>
sv_SE: <strong>Allt bra!</strong> Du är för närvarande på din önskade version. Och det kommer att förbli så. <br>Om du någonsin vill <strong>installera om</strong>

en: WARNING! You are using this plugin entirely at your own risk! DO MAKE SURE you have a current backup of both your files and database, since a manual version change is deeply affecting your WP installation!
sv_SE: VARNING! Du använder detta tillägg helt på egen risk! SE TILL ATT du har en aktuell säkerhetskopia av både dina filer och databas, eftersom en manuell versionsändring kraftigt påverkar din WP-installation!
