Plugins - WP-Optimize – Cache, Compress images, Minify &amp - en to fa translation catalogue (930 entries)

[ctx: "it" refers to the Minify feature.]
en: If you encounter an issue and are not sure what to do, disable the feature and ask for help on the support forum.
fa: اگر با مشکلی روبرو شدید و مطمئن نیستید که چه کاری انجام دهید ، این ویژگی را غیرفعال کنید و در انجمن پشتیبانی درخواست کمک کنید.

[ctx: "it" refers to the Minify feature.]
en: We will do our best to help you configure it.
fa: ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما در پیکربندی آن انجام خواهیم داد.

[ctx: "it" refers to the Minify feature.]
en: While enabling it will work just fine for most sites, it might need specific configuration to work properly on your website.
fa: در حالی که فعال کردن این کار برای اکثر سایتها بسیار مناسب است ، ممکن است نیاز به پیکربندی خاصی برای کار درست در وب سایت شما باشد.

en: %1$d of %2$d network-wide transient option found | %1$d of %2$d network-wide transient options found
fa[0]: %1$d از%2$d گزینه گذرا در شبکه گسترده یافت شد

en: %1$d of %2$d transient option expired | %1$d of %2$d transient options expired
fa[0]: %1$d از%2$d گزینه گذرا منقضی شده است

en: %1$s out of %2$s URL preloaded | %1$s out of %2$s URLs preloaded
fa[0]: %1$s از %2$s URL از قبل بارگیری شد

en: %d image(s) could not be compressed.
fa: %d تصویر(ها) فشرده نشد.

en: %d image(s) images were selected for compressing previously, but were not all processed.
fa: %d تصویر(ها) تصویر قبلاً برای فشرده سازی انتخاب شده بودند، اما همه پردازش نشدند.

en: %d minutes
fa: %d دقیقه

en: %d selected image(s) could not be compressed.
fa: %d تصویر(های) انتخابی فشرده نشد.

en: %d url found. | %d urls found.
fa[0]: %d url یافت شد.

en: %s Table | %s Tables
fa[0]: %s جدول

en: %s Trackback found | %s Trackbacks found
fa[0]: %s Trackback یافت شد

en: %s auto draft deleted | %s auto drafts deleted
fa[0]: %s پیشنویس خودکار حذف شد

en: %s auto draft post in your database | %s auto draft posts in your database
fa[0]: %s پیشنویس خودکار یافت شد

en: %s comment removed from Trash | %s comments removed from Trash
fa[0]: %s دیدگاه از زباله‌دان حذف شد

en: %s compressed images were restored from their backup
fa: تصاویر فشرده شده %s از نسخه پشتیبان تهیه شدند

en: %s compressed images were restored from their backup for the site %s
fa: تصاویر فشرده شده %s از نسخه پشتیبان تهیه شده برای سایت %s بازیابی شدند

en: %s corrupted table found | %s corrupted tables found
fa[0]: %s جدول خراب یافت شد

[ctx: %s is replaced by a link tag]
en: PS - check out our new improved Premium version %shere%s.
fa: PS - نسخه جدید Premium بهبود یافته ما %shere%s را بررسی کنید.

en: %s network-wide transient option deleted | %s network-wide transient options deleted
fa[0]: %s حذف گزینه حالت گذرای سایت

en: %s orphaned attachment deleted | %s orphaned attachments deleted
fa[0]: %s پیوست بدون استفاده حذف شد

en: %s orphaned attachment found | %s orphaned attachments found
fa[0]: %s پیوست بدون استفاده یافت شد

en: %s orphaned comment meta data in your database | %s orphaned comment meta data in your database
fa[0]: %s داده متای دیدگاه تنها در پایگاه داده

en: %s orphaned post meta data deleted | %s orphaned post meta data deleted
fa[0]: %s داده متای تنها حذف شده

en: %s orphaned post meta data in your database | %s orphaned post meta data in your database
fa[0]: %s داده متای نوشته تنها در پایگاه داده

en: %s orphaned relationship data deleted | %s orphaned relationship data deleted
fa[0]: %s داده موارد بدون ارتباط حذف شد

en: %s orphaned relationship data in your database | %s orphaned relationship data in your database
fa[0]: %s داده‌های بدون ارتباط در پایگاه داده

en: %s orphaned table deleted | %s orphaned tables deleted
fa[0]: %s جداول تنها حذف شد

en: %s orphaned user meta data in your database | %s orphaned user meta data in your database
fa[0]: %s داده‌های متا کاربر یتیم در پایگاه داده شما

en: %s pingback deleted | %s pingbacks deleted
fa[0]: %s pingback حذف شده

en: %s pingback found | %s pingbacks found
fa[0]: %s Pingback یافت شد

en: %s post removed from Trash | %s posts removed from Trash
fa[0]: %s مورد از زباله‌دان حذف شد

en: %s post revision deleted | %s post revisions deleted
fa[0]: %s رونوشت حذف شد

en: %s post revision in your database | %s post revisions in your database
fa[0]: %s رونوشت یافت شد

en: %s spam comment deleted | %s spam comments deleted
fa[0]: %s دیدگاه اسپم حذف شد

en: %s spam comment found | %s spam comments found
fa[0]: %s دیدگاه اسپم یافت شد

en: %s table repaired | %s tables repaired
fa[0]: %s جدول تعمیر شد

en: %s trackback deleted | %s trackbacks deleted
fa[0]: %s trackback حذف شده

en: %s transient option deleted | %s transient options deleted
fa[0]: %s گزینه‌های گذرا حذف شد

en: %s trashed comment found | %s trashed comments found
fa[0]: %s دیدگاه در زباله دان

en: %s trashed post in your database | %s trashed posts in your database
fa[0]: %s نوشته زباله دان در پایگاه داده

en: %s unapproved comment deleted | %s unapproved comments deleted
fa[0]: %s دیدگاه تائید نشده حذف شد

en: %s unapproved comment found | %s unapproved comments found
fa[0]: %s دیدگاه تائید نشده یافت شد

en: %s unused Akismet comment meta rows in your database | %s unused Akismet meta rows in your database
fa[0]: %s ردیف‌های بدون استفاده متای دیدگاه اکیسمت در پایگاه داده شما

en: %s unused akismet comment metadata item removed | %s unused akismet comment metadata items removed
fa[0]: %s متای داده دیدگاه akismet بدون استفاده حذف شد

en: %s unused comment metadata item removed | %s unused comment metadata items removed
fa[0]: %s متای داده دیدگاه بدون استفاده حذف شد

en: %s was not converted to InnoDB.
fa: %s به InnoDB تبدیل نشد.

en: %s was not deleted.
fa: %s حذف نشد.

en: %s was not repaired.
fa: %s تعمیر نشد.

[ctx: %s will be replaced by a "strong" tag]
en: This new version includes a new major feature: the ability to %s minify your scripts and stylesheets.%s
fa: این نسخه جدید شامل یک ویژگی اصلی جدید است: %s توانایی کوچک کردن اسکریپت‌ها و شیوه‌نامه‌ها. %s

[ctx: %s will be replaced by a link tag]
en: Read more about this feature %son our website%s.
fa: اطلاعات بیشتر در مورد این ویژگی را %sدر وب سایت ما%sبخوانید.

en: %sRead the full WP-Optimize documentation%s, or if you have any questions, please ask %sPremium support%s
fa: %sمستندات WP-Optimize بطور کامل بخوانید%s، ویا اگر پرسشی دارید، لطفا از %sپشتیبانی ویژه%s بپرسید

en: %sScheduled cleaning %senabled%s%s
fa: %s پاکسازی برنامه ریزی شده %s%s%s را فعال کرد

en: %sTotal clean up overall: %s %s
fa: %s پاکسازی کلی به طور کلی: %s %s

en: (%d files)
fa: (%d پرونده)

en: (enable if trying to isolate a JavaScript error introduced by minifying or merging)
fa: ( اگر میخواهید خزای جاوااسکریپت را که با فشرده سازی و ترکیب به وجود آماده محدود کنید فعال کنید.)

en: A cache purge request has been sent to %s.
fa: یک درخواست پاکسازی حافظه پنهان به %s ارسال شده است.

en: A more advanced scheduling system to make regular routine optimizations whenever you prefer
fa: یک سیستم برنامه ریزی پیشرفته تر برای بهینه سازی منظم روزمره هر زمان که ترجیح می دهید

en: Actions
fa: اعمال

en: Activate scheduled cache preloading
fa: پیش بارگذاری برنامه ریزی شده حافظه نهان را فعال کنید

en: Active
fa: فعال

en: Add
fa: افزودن

en: Add logging destination
fa: افزودن مسیر گزارشات

en: Added to the list
fa: به لیست افزوده شد

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: All HTML will be minified.
fa: تمام HTML کوچک می شود.

en: All URLs were preloaded into cache successfully
fa: همه URL ها با موفقیت در حافظه پنهان بارگذاری شدند

en: All caches from %s have also been purged.
fa: همه انبارهای %s نیز پاک شده‌اند.

en: All caches from WP-Optimize Minify have been purged.
fa: همه انبارهای WP-Optimize Minify پاک شده اند.

en: All the compressed images for the site %s were successfully marked as uncompressed.
fa: تمام تصاویر فشرده شده برای %s سایت با موفقیت به عنوان فشرده نشده علامت گذاری شدند.

en: All the compressed images for the site %s were successfully restored.
fa: تمام تصاویر فشرده شده برای سایت %s با موفقیت بازیابی شدند.

en: All the compressed images were successfully marked as uncompressed.
fa: تمام تصاویر فشرده شده با موفقیت به عنوان فشرده نشده علامت گذاری شدند.

en: All the compressed images were successfully restored.
fa: همه تصاویر فشرده شده با موفقیت ترمیم شدند.

en: An unexpected response was received from the server.
fa: پاسخ غیرمنتظره از سرور دریافت شد.

en: An unexpected response was received.
fa: پاسخ غیر منتظره دریافت شد.

en: Any CSS files that match the paths below will be completely ignored.
fa: تمام پرونده های CSS که با مسیرهای زیر مطابقت دارند کاملاً نادیده گرفته می شوند.

en: Any CSS files that match the paths below will be loaded asynchronously.
fa: هر پرونده CSS که با مسیرهای زیر مطابقت داشته باشد به صورت غیر همزمان بارگیری می شود.

en: Any JavaScript files that match the paths below will be completely ignored
fa: تمام پرونده های JavaScript که با مسیرهای زیر مطابقت دارند کاملاً نادیده گرفته می شوند

en: Any JavaScript files that match the paths below will be loaded asynchronously.
fa: هر پرونده جاوا اسکریپت که مطابق با مسیرهای زیر باشد به صورت غیر همزمان بارگیری می شود.

en: Any file present here will be loaded normally by WordPress
fa: هر پرونده ای که در اینجا وجود دارد توسط وردپرس بارگیری می شود

en: Apply
fa: اعمال

en: Are you sure you want to remove this logging destination?
fa: آیا اطمینان دارید میخواهید مسیر گزارشات را حذف کنید؟

en: Are you sure?
fa: مطمئن هستید؟

en: Ask a pre-sales question
fa: سوالی درباره خرید دارید

en: Asynchronous loading.
fa: بارگذاری ناهمزمان.

en: Asynchronously load CSS files from Google Fonts
fa: همزمان فایل های CSS را از فونت های Google بارگیری کنید

en: Asynchronously load fonts from Google Fonts using JavaScript
fa: با استفاده از JavaScript فونت های فونت های Google را بارگیری کنید

en: Asynchronously load selected JavaScript files
fa: بارگیری ناهمزمان فایل های جاوا اسکریپت انتخاب شده

en: Asynchronously load the Font Awesome CSS file
fa: به طور همزمان همزمان پرونده CSS Font Awesome بارگذاری شود

en: Asynchronously load the Font Awesome stylesheet using JavaScript
fa: به طور همزمان همزمان با استفاده از JavaScript ، شیوه نامه فونت عالی را بارگیری کنید

en: Attempt to create subfolder within cache directory failed
fa: تلاش برای ایجاد زیر پوشه در فهرست پوشه ذخیره نشد

en: Author
fa: نویسنده

en: Auto backup option updated.
fa: تنظیمات پشتیبان گیری خودکار بروز شد.

en: Automatic backup before optimizations
fa: پشتیبانگیری خودکار قبل از بهینه‌سازی

en: Automatically compress newly-added images
fa: تصاویر تازه اضافه شده را بصضورت خودکار فشرده سازی کن

en: Automatically create HTTP headers for WP-O Minify-generated CSS files (when not inlined)
fa: به طور خودکار هدرهای HTTP را برای فایلهای CSS تولید شده توسط WP-O Minify ایجاد کنید (در صورت عدم ورود)

en: Automatically create HTTP headers for WP-O Minify-generated JS files
fa: به طور خودکار هدرهای HTTP را برای فایلهای JS WP-O Minify ایجاد کنید

en: Automatically delete image backups after
fa: حذف خودکار پشتیبان های تصویر پس از

en: Average savings per image
fa: میانگین ذخیره سازی برای هر عکس

en: Backing up original image
fa: پشتیبان گیری از تصویر اصلی

en: Backup before running optimizations
fa: پشتیبان گیری قبل از اجرای بهینه سازی

en: Backup original
fa: پشتیبان گیری اصلی

en: Backup original images
fa: تهیه بک آپ از تصاویر اصلی

en: Be quick, offer ends 30 September.
fa: سریع باشید، پیشنهاد 30 سپتامبر به پایان می رسد.

en: Because of that, the pre-load settings used for page-caching are used.
fa: به همین دلیل، از تنظیمات پیش بارگذاری مورد استفاده برای ذخیره صفحه استفاده می شود.

en: Before saving, you need to complete the currently incomplete settings (or remove them).
fa: قبل از ذخیره کردن، شما باید تنظیمات ناقص کنونی را کامل کنید (یا حذفشان کنید).

en: Belongs to:
fa: متعلق است به:

en: Best image quality
fa: بهترین کیفیت تصویر

en: Browser static caching settings already exists in the .htaccess file
fa: تنظیمات کش استاتیک مرورگر اکنون در پرونده .htaccess موجود است

en: Browser static file caching headers are currently %s.
fa: هدرهای (Headers) حافظه فایل استاتیک مرورگر در حال حاضر %s است.

en: Browser static file caching settings (via headers)
fa: تنظیمات حافظه پنهان پرونده استاتیک مرورگر (از طریق هدر)

en: Browser static file caching uses HTTP response headers to advise a visitor's browser to cache non-changing files for a while, so that it doesn't attempt to retrieve them upon every visit.
fa: ذخیره سازی فایل های استاتیک مرورگر از هدرهای HTTP response استفاده می کند تا به یک مرورگر بازدید کننده توصیه نماید تا برخی از فایل های غیر قابل تغییر را ذخیره کند، بنابراین نیازی به بازبینی آنها در هر بازدید نیست.

en: But if you are using a solution other than WP-Optimize to compress your images, you can hide these metaboxes by disabling this switch.
fa: اما اگر از راه حلی غیر از WP-Optimize برای فشرده سازی تصاویر خود استفاده می کنید، می توانید با غیرفعال کردن این سوئیچ، این متاباکس ها را مخفی کنید.

en: But it seems one of Apache modules - mod_expires or mod_headers is not active.
fa: اما به نظر می رسد یکی از ماژول های آپاچی - mod_expires یا mod_headers فعال نیست.

en: CDN Options
fa: گزینه CDN

en: CSS
fa: فایل CSS

en: CSS files
fa: فایل‌های CSS

en: CSS options
fa: گزینه های CSS

en: CSS, JavaScript and HTML minification is an advanced feature.
fa: فشرده سازی HTML,CSS و جاوااسکریپت ویژگی های پیشرفته است.

en: Cache
fa: کش

en: Cache deleted.
fa: کش حذف شد.

en: Cache file was not found.
fa: فایل کش پیدا نشد.

en: Cache is not enabled.
fa: کش فعال نیست.

en: Cache lifespan
fa: طول عمر کش

en: Cache settings
fa: تنظیمات کش

en: Cache size:
fa: اندازه حافظه پنهان:

en: Cache supports WPML multilingual plugin and multiple currencies for WooCommerce
fa: حافظه نهان از افزونه WPML و چند ارز برای WooCommerce پشتیبانی می کند

en: Cache video preview
fa: پیش نمایش ویدیوی کش

en: Cache your page and post for even more speed.
fa: صفحه خود را ذخیره کرده و برای سرعت بیشتری ارسال کنید.

en: Caching
fa: ذخیره سازی

en: Caching is disabled
fa: حافظه پنهان غیرفعال است

en: Caching is enabled
fa: ذخیره سازی فعال است

en: Can keep EXIF data
fa: میتوان داده های EXIF را نگه داشت

en: Cancel
fa: انصراف

en: Check status again
fa: دوباره وضعیت را بررسی کنید

en: Choose from a number of advanced options, like the ability to optimize individual DB tables
fa: از تعدادی گزینه پیشرفته را انتخاب کنید، مانند توانایی بهینه سازی جداول DB جداگانه

en: Choose how to include Font Awesome (only available if it has 'font-awesome' in the url):
fa: نحوه گنجاندن قلم عالی را انتخاب کنید (فقط درصورتی که "دارای قلم عالی" در url باشد):

en: Choose how to include fonts from Google Fonts on your pages, when available:
fa: نحوه درج فونت های Google Fonts را در صفحات خود انتخاب کنید ، در صورت وجود:

en: Clean all auto-draft posts
fa: پاکسازی همه پیشنویس‌ها

en: Clean all post revisions
fa: پاک کردن همه پیش نویس های ذخیره شده

en: Clean all trashed posts
fa: پاکسازی همه نوشته‌های زباله‌دان

en: Clean auto draft posts which are older than %s weeks
fa: حذف پیشنویس های خودکار قدیمی تر از %s هفته

en: Clean comment meta data
fa: پاکسازی داده‌های متای دیدگاه

en: Clean orphaned relationship data
fa: پاکسازی داده هایی که به هیچ جایی ارتباط داده نشده اند

en: Clean post meta data
fa: پاکسازی داده‌های متای نوشته

en: Clean post revisions which are older than %d weeks
fa: پاکسازی نوشته‌های برای بازبینی که قدیمیتر از %d هفته هستند

en: Clean trashed posts which are older than %d weeks
fa: پاکسازی نوشته‌های پیش نویس که قدیمیتر از %d هفته هستند

en: Clean user meta data
fa: داده های متا کاربر را پاک کنید

en: Clear compression statistics
fa: پاکسازی آمارهای فشرده سازی

en: Clears out unnecessary data, cleans up your tables and retrieves space lost to data fragmentation.
fa: داده های غیر ضروری را پاک می کند ، جداول خود را پاک می کند و فضای از دست رفته برای تکه تکه کردن داده ها را بازیابی می کند.

en: Close
fa: بستن

en: Cloudflare settings
fa: تنظیمات کلودفلر

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Comment ID
fa: شناسه دیدگاه

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Comments are opened and the visitor saved his information.
fa: نظرات باز می شوند و بازدید کننده اطلاعات خود را ذخیره می کند.

en: Comments have now been disabled on all current and previously published posts.
fa: دیدگاه غیرفعال است در همه نوشته های اخیر و گذشته.

en: Comments have now been enabled on all current and previously published posts.
fa: دیدگاهه فعال است در همه نوشته های اخیر و گذشته.

en: Compress
fa: فشرده سازی

en: Compress Image
fa: فشرده‌سازی تصویر

en: Compress image
fa: فشرده سازی تصویر

en: Compress images
fa: فشرده سازی تصاویر

en: Compress the selected images
fa: تصاویر انتخاب شده را فشرده کنید

en: Compress your images for a much faster page load.
fa: تصاویر خود را برای بارگذاری صفحه سریعتر فشرده کنید.

en: Compressing images
fa: در حال فشرده سازی تصاویر

en: Compressing this file type extension is not supported
fa: فشرده سازی این پسوند نوع فایل پشتیبانی نمی شود

en: Compression options
fa: گزینه های فشرده سازی

en: Compression service
fa: سرویس فشرده سازی

en: Conditional tags to exclude from caching
fa: برچسب‌های شرطی برای حذف از حافظه پنهان

en: Connecting to API server
fa: اتصال به سرور API

en: Connecting to the Smush API server, please wait
fa: درحال اتصال به سرور API Smush لطفا صبر کنید

en: Contain each included file in its own block
fa: هر پرونده موجود را در بلوک خاص خود قرار دهید

en: Continue?
fa: ادامه دهید؟

en: Control with WP-CLI
fa: موتور

en: Convert to WebP
fa: تبدیل به WebP

en: Converting image to WebP format, please wait
fa: در حال تبدیل تصویر به فرمت WebP، لطفا صبر کنید

en: Cookies which, if present, will prevent caching (one per line)
fa: کوکی هایی که در صورت وجود ، مانع از ذخیره سازی می شوند (هر خط)

en: Could not turn off the WP_CACHE constant in wp-config.php
fa: نمی توان ثابت WP_CACHE را در wp-config.php خاموش کرد

en: Creating tasks for preload site urls.
fa: ایجاد کارهایی برای آدرسهای اینترنتی پیش بارگذاری.

en: Critical path CSS
fa: مسیر بحرانیCSS

en: Current cache path:
fa: مسیر فعلی کش:

en: Current cache size:
fa: اندازه حافظه پنهان فعلی:

en: Current cache size: %s
fa: اندازه حافظه پنهان فعلی: %s

en: Current cache:
fa: کش کنونی:

en: Currently: %s
fa: کنونی: %s

en: Custom
fa: دلخواه

en: Daily
fa: روزانه

en: Data Size
fa: اندازه داده

en: Database
fa: دیتابیس

en: Database cleaning
fa: تمیز کردن پایگاه داده

en: Database name:
fa: نام پایگاه داده:

en: Date
fa: تاریخ

en: Days
fa: روز

en: Default exclusions
fa: استثنائات پیشفرض

en: Defer JavaScript
fa: جاوا اسکریپت را به تعویق بیندازید

en: Defer jQuery
fa: به تعویق انداختن jQuery

en: Defer using JavaScript
fa: به تعویق انداختن استفاده از JavaScript

en: Delete
fa: حذف

en: Delete all backup images now
fa: اکنون همه تصاویر پشتیبان را پاک کنید

en: Delete orphaned database tables
fa: حذف جداول پایگاه‌داده

en: Deletes the entire cache contents but keeps the page cache enabled.
fa: کل محتوای حافظه پنهان را حذف می کند اما حافظه پنهان صفحه را فعال نگه می دارد.

en: Deleting %s orphaned table was unsuccessful | Repairing %s orphaned tables were unsuccessful
fa[0]: تعمیر%s جداول تنها موفقیت آمیز نبود

en: Dequeue all CSS files
fa: همه پرونده های CSS را خاموش کنید

en: Destination
fa: مقصد

en: Disable
fa: غیر فعال سازی

en: Disable Minify for logged-in users
fa: Minify را برای کاربران وارد شده غیرفعال کن

en: Disable this setting if you have an error 'jQuery undefined'.
fa: اگر خطای 'jQuery undefined' را دریافت می‌کنید، این تنظیمات را غیرفعال کنید.

en: Disabled
fa: غیر فعال شد

en: Dismiss
fa: ردکردن

en: Dismiss (for %s months)
fa: ردکردن (برای %s ماه)

en: Do not edit this if you are not sure what it is.
fa: اگر مطمئن نیستید که چیست ، این را ویرایش نکنید.

en: Do not load Google Fonts
fa: فونت‌های گوگل را بارگیری نکن

en: Do not show this warning again.
fa: این هشدار را دیگر نشان ندهید.

en: Do you really want to delete all backup images now?
fa: آیا واقعاً می خواهید اکنون همه تصاویر پشتیبان را حذف کنید؟

en: Do you really want to mark all the images as uncompressed?
fa: آیا واقعاً می خواهید همه تصاویر را به عنوان غیرفشرده علامت گذاری کنید؟

en: Do you really want to restore all the compressed images?
fa: آیا واقعاً می‌خواهید همه تصاویر فشرده شده را بازیابی کنید؟

en: Do you want to carry out the import?
fa: آیا می‌خواهید درون‌ریزی را انجام دهید؟

en: Do you want to restore the original images from the backup (where they exist?)
fa: آیا می خواهید تصاویر اصلی را از نسخه پشتیبان تهیه کنید (جایی که آنها وجود دارند؟)

en: Don't remove registered image sizes if you are not sure that images with selected sizes are not used on your site.
fa: اگر مطمئن نیستید که تصاویر با اندازه های انتخابی در سایت شما استفاده نمی شوند، اندازه های تصویر ثبت شده را حذف نکنید.

en: Download log file
fa: دانلود فایل log

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit default exclusions
fa: ویرایش استثنائات پیشفرض

en: Empty or 0 values disable the headers.
fa: مقدار خالی یا 0 هدرها را غیرفعال می کند.

en: Enable
fa: فعال سازی

en: Enable Lazy-loading with WP-Optimize Premium.
fa: Lazy-loading را با WP-Optimize Premium فعال کنید.

en: Enable Minify
fa: فعالسازی بهینه سازی

en: Enable WP-O Minify CSS files preloading
fa: فعال کردن پیش بارگذاری فشرده سازی فایل های CSS

en: Enable WP-O Minify JavaScript files Preload
fa: فعال کردن پیش بارگذاری فشرده سازی فایل های جاوااسکریپت

en: Enable asynchronous CSS
fa: CSS نا همزمان را فعال کنید

en: Enable debug mode
fa: فعال کردن حالت اشکال زدایی

en: Enable if your site does not need specific print styles.
fa: اگر سایت شما به سبک چاپ خاصی نیازی ندارد ، فعال کنید.

en: Enable merging of CSS files
fa: فعالسازی ترکیب فایل های CSS

en: Enable merging of JavaScript files
fa: ادغام پرونده های JavaScript را فعال کنید

en: Enable minification of CSS files
fa: کوچک کردن پرونده های CSS را فعال کنید

en: Enable minification of JavaScript files
fa: کوچک کردن پرونده های JavaScript را فعال کنید

en: Enable page caching
fa: ذخیره کردن صفحه را فعال کنید

en: Enable this option to see or edit those files.
fa: برای دیدن یا ویرایش آن پرونده ها این گزینه را فعال کنید.

en: Enabling the debug mode will add various comments and show more information in the files list.
fa: با فعال کردن حالت اشکال زدایی ، نظرات مختلفی اضافه می شود و اطلاعات بیشتری را در لیست پرونده ها نشان می دهد.

en: Enhanced logging and reporting
fa: در حال ثبت گزارش ها

en: Enter email for logs here
fa: ایمیل خود را برای دریافت گزارش اینجا وارد کنید

en: Enter the image class or classes comma-separated.
fa: کلاس یا کلاس های تصویر را جدا با کاما وارد کنید.

en: Error:
fa: خطا:

en: Error: %s is not a directory!
fa: خطا: %s یک فهرست نیست!

en: Error: The chosen file is corrupt.
fa: خطا: فایل انتخابی خراب است.

en: Every time after the cache has expired
fa: هر بار پس از انقضای کش

en: Example: image-class1, image-class2, thumbnail*, ...
fa: مثال: image-class1، image-class2، thumbnail*، ...

en: Examples: https://fonts.googleapis.com, https://fonts.gstatic.com
fa: مثال: https://fonts.googleapis.com, https://fonts.gstatic.com

en: Exclude
fa: مستثنی

en: Exclude JavaScript from processing
fa: جاوا اسکریپت را از پردازش خارج نکنید

en: Exclude scripts from page speed tests (PageSpeed Insights, GTMetrix...)
fa: اسکریپت‌ها را از تست‌های سرعت صفحه حذف کنید (PageSpeed Insights، GTMetrix...)

en: Exclude stylesheets from page speed tests (PageSpeed Insights, GTMetrix...)
fa: استایل‌ها را از آزمایش‌های سرعت صفحه حذف کنید (PageSpeed Insights، جی تی متریکس...)

en: Exclude the following CSS files from processing
fa: پرونده های CSS زیر را از پردازش خارج نکنید

en: Expiration time:
fa: زمان انقضا:

en: Export / import settings
fa: تنظیمات درون‌ریزی / برون‌بری

en: Export settings
fa: تنظیمات برون‌ریزی

en: External URLs to merge
fa: آدرس های اینترنتی خارجی برای ترکیب شدن

en: FAQs
fa: پرسش و پاسخ

en: Failed to save options
fa: ذخیره سازی تنظیمات شکست خورد

en: Failed with error code %s - %s
fa: شکست در کد خطای %s - %s

en: Fallback CSS
fa: بازپرداخت CSS

en: Feedback
fa: بازخورد

en: Finally, please take a look at our %spremium version%s, which is packed full of additional speed enhancements to make your site go even faster!
fa: در آخر ، لطفاً به %sنسخه حرفه ای%s ما نگاهی بیندازید ، که مملو از پیشرفتهای سرعتی و اضافی است که باعث افزایش سرعت سایت شما می شود!

en: Find out more.
fa: اطلاعات بیشتر.

en: Follow this link to activate UpdraftPlus, to take a backup before optimization.
fa: این لینک را دنبال کنید تا UpdraftPlus را فعال کنید تا قبل از بهینه سازی از آن نسخه پشتیبان تهیه کنید.

en: Follow this link to get more information about Gzip compression.
fa: برای کسب اطلاعات بیشتر درباره فشرده سازی Gzip، این پیوند را دنبال کنید.

en: Follow this link to get more information.
fa: برای اطلاعات بیشتر این پیوند را دنبال کنید.

en: Follow this link to install UpdraftPlus, to take a backup before optimization
fa: پیوند زیر را برای نصب UpdraftPlus دنبال کنید تا قبل از بهینه سازی پشتیبان گیری کنید

en: Follow this link to read more about lazy-loading images and video
fa: برای مطالعه بیشتر درباره تصاویر و ویدیوهای بارگذاری تنبل ، این لینک را دنبال کنید

en: Follow this link to read the article about how to enable Gzip compression with your server software.
fa: برای خواندن مقاله درباره نحوه فعال کردن فشرده سازی Gzip با استفاده از نرم افزار سرور خود، این پیوند را دنبال کنید.

en: Follow this link to read the article about how to enable browser cache with your server software.
fa: برای خواندن مقاله در مورد چگونگی فعال کردن حافظه پنهان مرورگر با استفاده از نرم افزار سرور خود، کلیک کنید.

en: Fonts
fa: فونت ها

en: For more details, please check your logs configured in logging destinations settings.
fa: برای جزئیات بیشتر، لطفاً گزارش‌های پیکربندی شده خود را در تنظیمات مقصدهای ورود به سیستم بررسی کنید.

en: Force HTTP
fa: HTTP اجباری

en: Force HTTP or HTTPS on the assets generated by WP-Optimize Minify.
fa: HTTP یا HTTPS اجباری در فایل های تولید شده توسط WP-Optimize Minify.

en: Force HTTPS
fa: HTTPS اجباری

en: Force the CDN Usage
fa: اجبار به استفاده از CDN

en: Fortnightly
fa: دوهفتگی

en: Free
fa: رایگان

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Generate separate files for mobile devices
fa: برای دستگاه های تلفن همراه فایل های جداگانه ایجاد کنید

en: Get UpdraftCentral
fa: گرفتن UpdraftCentral

en: Get UpdraftPlus
fa: گرفتن UpdraftPlus

en: Get advanced options, like the ability to optimize your site using WP-CLI.
fa: گزینه های پیشرفته مانند توانایی بهینه سازی سایت خود با استفاده از WP-CLI را دریافت کنید.

en: Get your specific queries addressed directly by our experts
fa: پرسشهای خاص خود را که توسط کارشناسان ما به طور مستقیم مطرح شده است دریافت کنید

en: Go
fa: برو

en: Go there
fa: برو اونجا

en: Go to minify settings.
fa: به تنظیمات فشرده سازی برو.

en: Google Fonts
fa: فونت های Google

en: Gzip compression
fa: فشرده سازی Gzip

en: Gzip compression is already enabled.
fa: فشرده سازی Gzip از قبل فعال شده است.

en: Gzip compression is currently DISABLED.
fa: فشرده سازی Gzip در حال حاضر غیرفعال است.

en: Gzip compression is currently ENABLED.
fa: فشرده سازی Gzip در حال حاضر فعال است.

en: Gzip compression settings
fa: تنظیمات فشرده سازی Gzip

en: HTML, JavaScript and CSS will be loaded normally by WordPress.
fa: HTML ،JavaScript و CSS به طور معمول توسط وردپرس بارگیری می شوند.

en: HTTP Headers
fa: هدرهای HTTP

en: Having more than one active page cache might cause unexpected results.
fa: داشتن بیش از یک کش صفحه فعال ممکن است نتایج غیرمنتظره ای ایجاد کند.

en: Having more than one active plugin to minify front end assets might cause unexpected results and waste of resources.
fa: داشتن بیش از یک افزونه فعال برای کوچک کردن دارایی‌های ظاهری ممکن است باعث نتایج غیرمنتظره و اتلاف منابع شود.

en: Help
fa: راهنمایی

en: Here, you can export your WP-Optimize settings, either for use on another site, or to keep as a backup.
fa: در اینجا، می‌توانید تنظیمات WP-Optimize خود را برای استفاده در سایت دیگری یا برای نگهداری به عنوان یک نسخه پشتیبان صادر کنید.

en: Hey - We noticed WP-Optimize has kept your site running fast for a while.
fa: سلام - ما متوجه شدیم که WP-Optimize سایت شما را برای مدتی سریع نگه داشته است.

en: Hide advanced options
fa: گزینه های پیشرفته را مخفی کنید

en: Home
fa: خانه

en: Hours
fa: ساعت

en: How many last records store?
fa: چه تعداد رکورد نگهداری شود؟

en: How to use the cache feature
fa: نحوه استفاده از ویژگی cache

en: How to use the image compression feature
fa: نحوه استفاده از ویژگی فشرده سازی تصویر

en: How to use the minify feature
fa: چگونه از ویژگی فشرده سازی استفاده کنیم

en: However, the test file we fetched was not Gzip-compressed.
fa: با این حال ، فایل آزمایشی که ما گرفتیم فشرده نشده Gzip نبود.

en: Hurry, offer ends 28 January.
fa: عجله کنید، پیشنهاد تا 14 ژانویه به پایان می رسد.

en: Hurry, offer ends 31 July.
fa: عجله کنید، پیشنهاد 31 جولای به پایان می رسد.

en: Hurry, offer ends 31 May.
fa: عجله کنید، پیشنهاد 31 مه به پایان می رسد.

en: Hurry, offer ends on 2 December.
fa: عجله کنید، پیشنهاد تا 28 نوامبر به پایان می رسد.

en: I confirm that I have understood the risks in doing that, and that I know what I am doing.
fa: تأیید می کنم که خطرات انجام این کار را درک کرده ام و می دانم چه کاری انجام می دهم.

en: I confirm that I will be able to revert the changes if needed.
fa: تأیید می کنم که در صورت نیاز قادر به برگرداندن تغییرات خواهم بود.

en: I have an idea to improve WP-Optimize
fa: من ایده ای برای بهبود WP-Optimize دارم

en: I know what I'm doing...
fa: من میدانم چه کار دارم میکنم...

en: I need help / something is not working
fa: من به کمک نیاز دارم / چیزی در کار نیست

en: ID
fa: شناسه

en: IE incompatible files
fa: فایل های ناهماهنگ با IE

en: Identify orphaned images, load webpages faster and get premium support.
fa: تصاویر یتیم را شناسایی کنید، صفحات وب را سریعتر بارگیری کنید و از پشتیبانی ممتاز بهره مند شوید.

en: If a sitemap is available, then it will be used to determine which assets get minified.
fa: اگر نقشه سایت در دسترس باشد، از آن برای تعیین چه چیزی فشرده شود، استفاده می‌شود.

en: If a sitemap is available, then it will be used to determine which content gets cached.
fa: اگر یک نقشه سایت در دسترس باشد ، از آن استفاده می شود تا تعیین کند که محتوای ذخیره می شود.

en: If any of the above strings is found in the User-Agent HTTP header, then the requested page will not be cached.
fa: در صورت یافتن هر یک از رشته های فوق در سرصفحه HTTP کاربر-نماینده ، صفحه درخواستی ذخیره نمی شود.

en: If enabled, stylesheets from Google Fonts will not be loaded on the site and system fallback fonts will be used instead.
fa: در صورت فعال بودن ، برگه های سبک از فونت های گوگل در سایت بارگذاری نمی شود و به جای آن از فونت های برگشت پذیر سیستم استفاده می شود.

en: If none of the plugins listed were ever installed on this website, you should not delete this table as it is likely to be used by an unlisted plugin.
fa: اگر تاکنون هیچ یک از افزونه های ذکر شده در این وب سایت نصب نشده اند ، نباید این جدول را حذف کنید زیرا احتمالاً توسط یک افزونه ثبت نشده استفاده می شود.

en: If some of the design is breaking on the frontend, disabling merging of CSS might fix the issues.
fa: اگر بعضی از طراحی ها در قسمت جلوی خط شکسته شود ، غیرفعال کردن ادغام CSS ممکن است مشکلات را برطرف کند.

en: If the option is not active, then all garbage data will be removed.
fa: اگر گزینه ای فعال نیست، بنابراین تمام داده های بی ارزش حذف خواهند شد .

en: If this is turned on, then the default settings are that JavaScript and CSS on this website will be concatenated and minified and HTML will be minified.
fa: اگر این روشن شود ، تنظیمات پیش فرض این است که جاوا اسکریپت و CSS در این وب سایت با هم جمع می شوند و به حداقل می رسند و HTML کم می شود.

en: If you already have plugins for minifying, don't worry - WP-Optimize won't interfere unless you turn these options on.
fa: اگر برای فشرده سازی از افزونه دیگری استفاده می کنید، نگران نباشید این افزونه تا شما این گزینه را روشن نکنید فعال نمی شود.

en: If you do not have SSL
fa: اگر شما SSL ندارید

en: If you get a server error: a) rename the plugin directory via (S)FTP or your hosting control panel, b) go to your plugins page (plugin will be disabled on access), c) rename it back and d) activate it back (reset to default settings).
fa: اگر با خطای سرور مواجه شدید: الف) نام دایرکتوری افزونه را از طریق (S)FTP یا کنترل پنل میزبان خود تغییر دهید، ب) به صفحه افزونه های خود بروید (افزونه در هنگام دسترسی غیرفعال می شود)، ج) نام آن را دوباره تغییر دهید و د) آن را فعال کنید. بازگشت (بازنشانی به تنظیمات پیش فرض).

en: If you have multiple css files per media type, they may load out of order and break your design when loaded asynchronously.
fa: اگر چندین نوع فایل CSS در هر نوع رسانه دارید ، ممکن است آنها بار از کار بیفتند و هنگام بارگیری به صورت نا همزمان ، طرح شما را خراب کنند.

en: If you like WP-Optimize,
fa: اگه از WP-Optimize خوشتان آمد،

en: If you like us, please consider leaving a positive review to spread the word.
fa: اگر ما را دوست دارید، لطفاً نظر مثبتی برای انتشار این موضوع بگذارید.

en: If you need something more than %s for it to work, then your server is probably misconfigured.
fa: اگر برای کار کردن به چیزی بیش از %s نیاز دارید ، احتمالاً سرور شما پیکربندی شده است.

en: Iframes and Videos
fa: Iframes و فیلم ها

en: Image compression
fa: فشرده سازی تصویر

en: Image is converted to WebP format.
fa: تصویر به فرمت WebP تبدیل می شود.

en: Image not found
fa: تصویر پیدا نشد

en: Image sizes
fa: اندازه تصویر

en: Images
fa: تصاویر

en: Images completed
fa: عکس ها کامل شدند

en: Images pending
fa: در حال انتظار تصاویر

en: Import settings
fa: تنظیمات درون‌ریزی

en: Importing...
fa: در حال درون‌ریزی...

en: In order to restore the other sizes, you should use a plugin such as "Regenerate Thumbnails".
fa: به منظور بازگرداندن اندازه های دیگر، باید از افزونه ای مانند "بازسازی ریز عکسها" استفاده کنید.

en: In the settings, caching is disabled for %s
fa: در تنظیمات، حافظه پنهان برای %s غیرفعال است

en: In the settings, caching is disabled for the front page
fa: در تنظیمات ، کش کردن برای صفحه اصلی غیر فعال شده است

en: In very rare cases, if your database server happened to crash or be forcibly powered down at the same time as an optimization operation was running, data might be corrupted.
fa: در موارد بسیار نادر، اگر همزمان با اجرای عملیات بهینه سازی، سرور پایگاه داده شما از کار بیفتد یا به اجبار خاموش شود، ممکن است داده ها خراب شوند.

en: Inactive
fa: غیرفعال

en: Increment cache
fa: افزایش کش

en: Independent scripts are for example 'analytics' or 'pixel' scripts.
fa: اسکریپت‌های مستقل برای مثال اسکریپت‌های «تحلیلی» یا «پیکسلی» هستند.

en: Index Size
fa: اندازه شاخص

en: Inherit from the CSS settings
fa: ارث بری از تنظیمات CSS

en: Initialised
fa: آغاز شده

en: Inline CSS
fa: CSS درون خطی

en: Installed
fa: نصب شده است

en: Instead, these non-critical resources are loaded at the point they are needed (e.g. the user scrolls down to them).
fa: در عوض، این منابع غیر حیاتی در نقطه مورد نیاز بارگذاری می شوند (مثلاً کاربر به سمت پایین اسکرول می کند).

en: It also adds extra actions in the status tab.
fa: همچنین می توانید اقدامات اضافی را در برگه وضعیت اضافه کنید.

en: It is the world's highest ranking and most popular scheduled backup plugin, with over three million currently-active installs.
fa: این افزونه با بیش از سه میلیون نصب فعال در حال حاضر، بالاترین رتبه و محبوب ترین افزونه پشتیبان گیری برنامه ریزی شده در جهان است.

en: It looks like you already have an active caching plugin (%s) installed.
fa: به نظر می رسد قبلاً یک افزونه ذخیره سازی فعال (%s) نصب کرده اید.

en: It looks like you already have an active minify plugin (%s) installed.
fa: به نظر می‌رسد از قبل یک افزونه minify فعال (%s) نصب کرده‌اید.

en: It seems one of Apache modules - mod_filter or mod_deflate - is not active.
fa: به نظر می رسد یکی از ماژول های Apache - mod_filter یا mod_deflate - فعال نیست.

en: It seems to be handled by Cloudflare.
fa: به نظر می رسد توسط Cloudflare اداره می شود.

en: It takes effect only when cache pre-loading because it takes time.
fa: این فقط زمانی که حافظه پنهان از قبل بارگذاری می شود، اثر می گذارد زیرا زمان می برد.

en: Items marked with this icon perform more intensive database operations.
fa: مواردی که با این نماد مشخص شده اند، عملیات پایگاه داده فشرده تری را انجام می دهند.

en: JSON error in file %s | Error details: %s
fa: خطای JSON در فایل %s | جزئیات خطا: %s

en: JavaScript
fa: جاوااسکریپت

en: JavaScript files
fa: پرونده‌های جاوااسکریپت

en: JavaScript options
fa: گزینه های JavaScript

en: Keep EXIF data
fa: داده‌های EXIF

en: Keep last %s weeks data
fa: نگهداری داده های %s هفته اخیر

en: Keeping last %s weeks data
fa: داده های نگهداری شده %s هفته اخیر

en: Known incompatible files
fa: شناخت فایل های ناهماهنگ

en: Known plugins that use this table name:
fa: افزونه‌های شناخته شده ای که از این نام جدول استفاده می کنند:

en: Last Minify cache update:
fa: آخرین بروزرسانی کش فشرده سازی:

en: Last preload finished at %s
fa: آخرین پیش بارگذاری در %s به پایان رسید

en: Last scheduled optimization was at %s
fa: آخرین زمانبندی بهینه سازی بود در

en: Lazy Loading
fa: لود شدن کند

en: Lazy-load
fa: تاخیر در بارگیری تصاویر

en: Lazy-load images
fa: تصاویر Lazy-load

en: Lazy-loading is a technique that defers loading of non-critical resources (images, video) at page load time.
fa: بارگذاری تنبل تکنیکی است که بارگذاری منابع غیر مهم (تصاویر، ویدئو) را در زمان بارگذاری صفحه به تعویق می‌اندازد.

en: List conditional tags (e.g. %s) that should not be cached (one per line).
fa: برچسب‌های شرطی (مثلاً %s) را که نباید در حافظه پنهان ذخیره شوند (یکی در هر خط) فهرست کنید.

en: List of browser agent strings which, if detected, will prevent caching
fa: لیست رشته های عامل مرورگر که در صورت شناسایی از ذخیره سازی جلوگیری می کند

en: List of browser agents strings or substrings that should not be served cached files (one per line)
fa: لیست رشته ها یا بسترهای نماینده مرورگر که نباید به آنها فایلهای ذخیره شده ذخیره شود (یک در هر خط)

en: List of cookies that will prevent caching when set.
fa: لیست کوکی هایی که هنگام تنظیم از جلوگیری از ذخیره شدن جلوگیری می کند.

en: List of excluded files used for IE compatibility.
fa: لیست پرونده های حذف شده مورد استفاده برای سازگاری اینترنت اکسپلورر.

en: List of external domains that can be fetched and merged:
fa: لیست دامنه های خارجی که می توان آنها را برداشت و ادغام کرد:

en: List of files that can't or shouldn't be minified or merged.
fa: لیست پرونده هایی که نمی توانند یا نباید کوچک شوند یا ادغام شوند.

en: List of processed files
fa: لیست فایلهای پردازش شده

en: List paths (e.g. %s) that should not be cached (one per line)
fa: لیست مسیرها (به عنوان مثال %s) که نباید ذخیره شود (یک خط در هر خط)

en: Load all CSS files asynchronously
fa: بارگذاری تمام پرونده های CSS به صورت غیر همزمان

en: Load my JS files from the CDN, even when "defer for Pagespeed Insights" is enabled
fa: پرونده های JS من را از CDN بارگیری کنید ، حتی هنگامی که "تعویق بارگیری برای Pagespeed Insights" فعال است

en: Load the following CSS files asynchronously
fa: پرونده های CSS زیر را به صورت غیر همزمان بارگیری کنید

en: Loading URLs...
fa: بارگیری URL ها ...

en: Loading data...
fa: بارگزاری داده...

en: Loading tables list...
fa: بارگزاری لیست جداول..

en: Loads a video hosted on vimeo.com
fa: یک ویدیوی میزبان در vimeo.com بارگیری می شود

en: Log events into a log file
fa: ورود رویدادها به یک فایل ورودی

en: Log events into the PHP error log
fa: گزارش رویدادها در گزارش خطای PHP

en: Log events to email
fa: ورود رویدادها به ایمیل

en: Log file %s is missing
fa: فایل گزارش %s وجود ندارد

en: Log file does not exist or could not be read
fa: پرونده گزارش موجود نیست یا نمی تواند خوانده شود

en: Logging settings
fa: تنظیمات ورود

en: Make sure you backup before you optimize your database
fa: اطمینان داشته باشید پشتیبان گیری پایگاه داده به خوبی بهینه سازی آن است

en: Make your site even faster with Premium.
fa: با پریمیوم سایت خود را سریعتر کنید.

en: Make your site fast & efficient
fa: سایت خود را سریع و کارآمد کنید

en: Make your site run faster by only loading parts of a web-page when it is visible to the user
fa: سایت خود را سریعتر تنها با بارگذاری بخش هایی از صفحه وب، زمانی که برای کاربر قابل مشاهده است، اجرا کنید

en: Manage a multisite installation? Need extra control?
fa: مدیریت یک نصب چند منظوره؟ آیا نیاز به کنترل بیشتری دارید؟

en: Manage multiple WordPress sites from one location.
fa: چندین سایت وردپرس را از یک مکان مدیریت کنید.

en: Manage unused images with WP-Optimize Premium.
fa: تصاویر استفاده نشده را با WP-Optimize Premium مدیریت کنید.

en: Mark all images as uncompressed
fa: علامت گذاری تمام تصاویر به صورت فشرده نشده

en: Mark as already compressed
fa: همانطور که قبلاً فشرده شده است علامت گذاری کنید

en: Mark as uncompressed
fa: علامت گذاری به عنوان فشرده نشده

en: Maximum Compression
fa: حداکثر فشرده سازی

en: Maximum compression
fa: حداکثر فشرده سازی

en: Maybe later
fa: شاید بعداً

en: Menu
fa: منو

en: Merge fonts from Google Fonts into one request
fa: قلم های قلم های Google را با یک درخواست ادغام کنید

en: Meta Key
fa: کلید متا

en: Meta Value
fa: مقدار متا

en: Minify
fa: فشرده‌سازی

en: Minify cache
fa: کوچکسازی کش

en: Minify cache information
fa: اطلاعات کش فشرده سازی

en: Minify cache size:
fa: سایز کش فشرده سازی:

en: Minify status
fa: وضعیت فشرده سازی

en: Minify video preview
fa: پیشنمایش ویدئوی فشرده

en: Miscellaneous
fa: متفرقه

en: Monthly (approx. - every 30 days)
fa: ماهیانه (حدودا هر 30 روز)

en: Months
fa: ماه

en: More caching options
fa: گزینه‌های کش بیشتر

en: More choice and flexibility
fa: انتخاب بیشتر و انعطاف پذیری

en: More information has been logged in the browser console.
fa: اطلاعات بیشتر در کنسول مرورگر وارد شده است.

en: More options
fa: گزینه های بیشتر

en: More plugins
fa: افزونه های بیشتر

en: More quality plugins
fa: افزونه های با کیفیت بیشتر

en: Multilingual and multi-currency compatible
fa: چند زبانه و چند ارز سازگار است

en: Multisite support
fa: پشتیبانی چندسایته

en: Name
fa: نام

en: Never
fa: هرگز

en: Never.
fa: هرگز.

en: New feature: WP-Optimize Premium can now optimize all sites within a multisite install, not just the main one.
fa: ویژگی جدید: نسخه حرفه‌ای افزونه هم اکنون می توانید تمام سایت‌ها را درون یک نصب چند منظوره بهینه‌سازی کنید نه فقط در یک سایت اصلی.

en: News
fa: اخبار

en: Newsletter
fa: خبرنامه

en: Next schedule:
fa: زمانبندی بعدی:

en: No
fa: خیر

en: No Akismet comment meta rows in your database
fa: هیچ آگهی Akismet را در پایگاه داده خود متا ردیف کنید

en: No auto draft posts found
fa: پیشنویس خودکاری یافت نشد

en: No automatic backup was detected.
fa: هیچ نسخه پشتیبان خودکار شناسایی نشد.

en: No corrupted tables found
fa: جدول خرابی یافت نشد

en: No optimization was indicated.
fa: بدون بهینه سازی.

en: No orphaned attachments found
fa: پیوست بدون استفاده یافت نشد

en: No orphaned comment meta data in your database
fa: هیچ داده های متای دیدگاه ارتباط داده نشده ای در پایگاه داده شما وجود ندارد

en: No orphaned post meta data in your database
fa: هیچ داده متای نوشته ارتباط داده نشده ای در پایگاه داده شما وجود ندارد

en: No orphaned relationship data in your database
fa: هیچ داده ارتباط داده نشده ای در پایگاه داده شما وجود ندارد

en: No orphaned user meta data in your database
fa: هیچ متا داده کاربر یتیمی در پایگاه داده شما وجود ندارد

en: No pingbacks found
fa: بدون pingbacks

en: No post revisions found
fa: رونوشتی یافت نشد

en: No site-wide transient options found
fa: معاملات منقضی یافت نشد

en: No spam comments found
fa: دیدگاه اسپمی یافت نشد

en: No spam or trashed comments found
fa: هیچ نظر اسپم یا پاک‌شده‌ای پیدا نشد

en: No such command found
fa: چنین دستوری یافت نشد

en: No such optimization
fa: نیازی به بهینه سازی نیست

en: No trackbacks found
fa: بدون trackbacks

en: No transient options found
fa: تنظیمات transient یافت نشد

en: No trashed comments found
fa: هیچ دیدگاه پاک شده ای یافت نشد

en: No trashed posts found
fa: نوشته ای در زباله دان یافت نشد

en: No tweak provided
fa: هیچ ترفندی ارائه نشده است

en: No unapproved comments found
fa: دیدگاه تائید نشده ای یافت نشد

en: No uncompressed images were found.
fa: هیچ تصویر غیر فشرده ای یافت نشد.

en: No.
fa: خیر.

en: Not keeping recent data
fa: نگه نداشتن داده‌های اخیر

en: Not sure how to use the Minify feature?
fa: مطمئن نیستید که چگونه از ویژگی Minify استفاده کنیم؟

en: Not sure how to use the cache feature?
fa: مطمئن نیستید که چگونه از ویژگی حافظه نهان استفاده کنید؟

en: Not sure how to use the image compression feature?
fa: مطمئن نیستید که چگونه از ویژگی فشرده سازی تصویر استفاده کنید؟

en: Not sure what to choose?
fa: مطمئن نیستید چه چیزی را انتخاب کنید؟

en: Note that inline CSS won't work if this is active
fa: توجه داشته باشید که در صورت فعال بودن CSS درون خطی کار نخواهد کرد

en: Note:
fa: یادداشت:

en: Note: Some servers do not support HTTP push or headers.
fa: توجه: برخی از سرورها از فشار یا هدر HTTP پشتیبانی نمی کنند.

en: Note: This image is already compressed by another plugin
fa: توجه: این تصویر قبلاً توسط یک افزونه دیگر فشرده شده است

en: Number of files:
fa: تعداد پرونده ها:

en: Number of files: %s
fa: تعداد پرونده‌ها: %s

en: Ok, you deserve it
fa: بله، شما سزاوارش هستید

en: Only Network Administrator can activate WP-Optimize plugin.
fa: تنها مدیران شبکه می توانند افزونه WP-Optimize را فعال کنند.

en: Only delete a table if you are sure of what you are doing, and after taking a backup.
fa: فقط در صورت اطمینان از انجام کارها و پس از گرفتن نسخه پشتیبان ، یک جدول را حذف کنید.

en: Only the original image will be restored.
fa: فقط تصویر اصلی بازیابی خواهد شد.

en: Open the video in a new window
fa: فیلم را در یک پنجره جدید باز کنید

en: Optimization
fa: بهينه سازي

en: Optimization Preview
fa: پیشینه بهینه سازی

en: Optimization complete
fa: بهینه سازی کامل است

en: Optimization results:
fa: نتایج بهینه سازی:

en: Optimizations
fa: بهینه سازی

en: Optimize
fa: بهینه سازی

en: Optimize InnoDB tables anyway.
fa: بهینه‌سازی تمام جداول InnoDB به هرطریق ممکن.

en: Optimize any site (or combination of sites) on your WordPress Multisite or network
fa: بهینه سازی هر سایت (یا ترکیبی از سایت‌ها) را در سایت چندگانه وردپرسی یا شبکه شما

en: Optimize database tables
fa: بهینه سازی جداول پایگاه داده

en: Optimize individual tables
fa: بهینه سازی تصاویر شما

en: Optimized all the tables found in the database.
fa: بهینه‌سازی همه جداول یافت شده در پایگاه داده.

en: Optimized table:
fa: جدول بهینه‌سازی شد:

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Options can only be saved by network admin
fa: گزینه ها فقط توسط مدیر شبکه ذخیره می شوند

en: Options updated successfully
fa: گزینه‌های با موفقیت به روز شدند

en: Or if you have any issues or questions please leave us a support message %1$s here %2$s
fa: یا اگر مشکل یا سؤالی دارید، لطفاً یک پیام پشتیبانی %1$s در اینجا %2$s برای ما بگذارید

en: Or, if you did not like it,
fa: یا اگه ازش خوشتان نیامد،

en: Original
fa: اصلی

en: Other options
fa: تنظیمات دیگر

en: Other tables will be optimized (%s).
fa: جداول دیگر بهینه سازی میشود (%s).

en: Our other plugins
fa: دیگر افزونه‌های ما

en: Output is too small (less than %d bytes) to be worth caching
fa: خروجی خیلی کم است (کمتر از %d بایت) که ارزش ذخیره شدن را ندارد

en: Overhead
fa: بالایی

en: PHP version requirement (5.4 minimum) not met
fa: نیاز به نسخه PHP (حداقل 5.4) برآورده نشد

en: Page cache
fa: حافظه نهان صفحه

en: Page cache is disabled.
fa: حافظه پنهان صفحه غیرفعال است.

en: Page cache purged successfully
fa: کش صفحه با موفقیت پاک شد

en: Page cache settings updated successfully.
fa: تنظیمات حافظه نهان صفحه با موفقیت به روز شد.

en: Page caching was disabled, but with some warnings:
fa: کش برگه غیرفعال شد، اما با چند اخطار:

en: Page caching was enabled, but with some warnings:
fa: کش برگه فعال شد، اما با چند اخطار:

en: Page type is not cacheable (search, 404 or password-protected)
fa: نوع صفحه قابل ذخیره سازی نیست (جستجو ، 404 یا محافظت از رمز عبور)

en: Pending tasks cleared successfully
fa: وظایف معلق با موفقیت انجام شد

en: Pending tasks could not be cleared
fa: وظایف معلق را نمی توان پاک کرد

en: Perform optimizations on single tables
fa: انجام بهینه سازی در جداول تنها

en: Perform optimizations while your visitors sleep
fa: انجام بهینه سازی در حالی که بازدید کنندگان شما خواب هستند

en: Please check your file permissions.
fa: لطفا مجوزهای فایل خود را بررسی کنید.

en: Please check your folder's permissions
fa: لطفا مجوزهای پوشه خود را بررسی کنید

en: Please choose a valid WP-Optimize export file.
fa: لطفاً یک فایل صادراتی معتبر WP-Optimize انتخاب کنید.

en: Please contact your hosting provider.
fa: لطفاً با ارائه دهنده میزبان خود تماس بگیرید.

en: Please note that it may not work every time, due to cache rate limiting by your host.
fa: لطفاً توجه داشته باشید که ممکن است هر بار به دلیل محدودیت نرخ کش توسط میزبان شما کار نکند.

en: Please see the logs for more information, or try again later.
fa: لطفاً برای اطلاعات بیشتر گزارش‌ها را ببینید یا بعداً دوباره امتحان کنید.

en: Please see the logs for more information, you may try again later.
fa: لطفاً برای اطلاعات بیشتر به گزارش‌ها مراجعه کنید، می‌توانید بعداً دوباره امتحان کنید.

en: Please select the images you want compressed from the "Uncompressed images" panel first
fa: لطفا در ابتدا تصاویری را که می خواهید فشرده شوند از پنل "تصاویر فشرده نشده" انتخاب کنید

en: Please select the images you want to mark as already compressed from the "Uncompressed images" panel first
fa: لطفاً ابتدا تصاویری را که می خواهید علامت گذاری کنید ، از قبل در صفحه "تصاویر فشرده نشده" فشرده کنید

en: Please try again later.
fa: لطفا بعدا دوباره امتحان کنید.

en: Please try later.
fa: لطفا بعدا تلاش کنید.

en: Please try to add following lines manually:
fa: لطفاً سعی کنید خطوط زیر را به صورت دستی اضافه کنید:

en: Please try to disable and then re-enable the WP-Optimize cache manually.
fa: لطفاً سعی کنید غیرفعال کنید و سپس حافظه نهان WP-Optimize را به صورت دستی دوباره فعال کنید.

en: Please try to remove following lines manually:
fa: لطفا سعی کنید خطوط زیر را به صورت دستی حذف کنید:

en: Please update UpdraftPlus to the latest version.
fa: لطفا UpdraftPlus را به جدیدترین نسخه بروزرسانی کنید.

en: Please upload a valid settings file.
fa: لطفا فایل تنظیمات معتبر را آپلود کنید.

en: Please use positive integers.
fa: لطفا از عدد صحیح مثبت استفاده کنید.

en: Please use valid values.
fa: لطفا از یک مقدار درست استفاده کنید.

en: Please wait while the request is being processed
fa: لطفا تا زمانی که درخواست در حال پردازش است منتظر بمانید

en: Please wait: compressing the selected image.
fa: لطفا صبر کنید. تصویر انتخاب‌شده را فشرده‌سازی کنید.

en: Please wait: updating information about the selected image.
fa: لطفاً صبر کنید: اطلاعات مربوط به تصویر انتخاب شده را به روز کنید.

en: Please, select settings file.
fa: لطفا پرونده تنظیمات را انتخاب کنید.

en: Possible causes include that Apache (your webserver) is not configured to allow .htaccess files to take effect, or one of Apache modules - mod_filter or mod_deflate - is not active, or the webserver is configured to disallow Gzip compression.
fa: دلایل احتمالی شامل این است که Apache (وب سرور شما) پیکربندی نشده است تا بتواند پرونده های .htaccess را اجرا کند یا یکی از ماژول های Apache - mod_filter یا mod_deflate - فعال نباشد ، یا وب سرور تنظیم شده باشد تا فشرده سازی Gzip را مجاز ندهد.

en: Post
fa: نوشته

en: Post ID
fa: شناسه نوشته

en: Potentially uses lossy compression to ensure maximum savings per image, the resulting images are of a slightly lower quality
fa: به طور بالقوه فشرده سازی از دست رفته برای اطمینان از حداکثر صرفه جویی در هر تصویر استفاده می شود، تصاویر حاصل از آن کمی پایین تر از کیفیت هستند

en: Preconnect
fa: مقدمه (Preconnect)

en: Preconnect Headers
fa: هدرهای مقدمه (Preconnect)

en: Preload
fa: پیش بارگذاری

en: Preload now
fa: اکنون بارگیری کنید

en: Preloading URLs into cache...
fa: بارگیری مجدد URL ها در حافظه نهان ...

en: Preloading is currently running in another process.
fa: بارگیری اطلاعات در پردازش قبلی در حال اجرا می‌باشد.

en: Preloading posts found in sitemap:
fa: پیش بارگذاری نوشته ها در نقشه سایت یافت شد:

en: Premium
fa: نسخه پولی

en: Premium / Plugin family
fa: پولی / خانواده افزونه

en: Premium Upgrade
fa: ارتقاء نسخه حرفه‌ای

en: Premium WooCommerce plugins
fa: افزونه‌های پولی ووکامرس

en: Premium is compatible with WordPress multisite, WooCommerce and other add-ons, including multilingual and multi-currency WordPress plugins.
fa: پریمیوم با چند سایت وردپرس، ووکامرس و سایر افزونه ها، از جمله افزونه های چند زبانه و چند ارزی وردپرس سازگار است.

en: Premium support
fa: پشتیبانی ویژه

en: Preserve EXIF data
fa: اطلاعات نگهداری شده EXIF

en: Press this to see if any changes were made to your Gzip configuration
fa: این را فشار دهید تا ببینید تغییراتی در پیکربندی Gzip شما ایجاد شده است یا خیر

en: Preview found items
fa: پیش‌نمایش موارد یافت شد

en: Preview, select and remove data and records available for optimization from the database
fa: پیش نمایش، انتخاب و حذف داده ها و سوابق موجود برای بهینه سازی از پایگاه داده

en: Prioritize maximum compression
fa: اولویت بندی فشرده سازی حداکثر

en: Prioritize retention of detail
fa: اولویت نگهداری جزئیات

en: Probably minify preload is running already.
fa: احتمالا پیش‌بارگذاری minify در حال اجرا است.

en: Probably page cache preload is running already.
fa: احتمالاً پیش بارگذاری کش صفحه در حال حاضر اجرا شده است.

en: Process CSS files
fa: پردازش فایل های CSS

en: Process HTML (works only when cache pre-loading)
fa: پردازش HTML (فقط هنگام بارگیری حافظه پنهان کار می کند)

en: Process JavaScript files
fa: پردازش فایل های JS

en: Processing response
fa: پاسخ پردازش

en: Purge cache
fa: حافظه پنهان

en: Purge cache for all pages
fa: حافظه پنهان را برای همه برگه‌ها پاک کنید

en: Purge cache for this page
fa: حافظه پنهان را برای این برگه پاک کنید

en: Purge minify cache
fa: پاک کردن حافظه نهان

en: Purge the cache
fa: پاک کردن حافظه پنهان

en: Read more about custom image sizes here.
fa: اطلاعات بیشتر درباره اندازه تصویرهای سفارشی را در اینجا بخوانید.

en: Read more about what this does in our FAQs.
fa: در مورد سؤالات متداول ما بیشتر بخوانید.

en: Read more.
fa: بیشتر بخوانید.

en: Read our FAQ here
fa: سوالات متداول ما را اینجا بخوانید

en: Read our article "Lossy vs Lossless image compression"
fa: مقاله ما "Lossy vs Lossless فشرده سازی تصویر" را بخوانید

en: Read the documentation
fa: مستندات را بخوانید

en: Read this page for a guide to possible causes and how to fix it.
fa: این برگه را بخوانید برای راهنمایی رفع چگونگی مشکلات.

en: Recommended if the CSS files are small enough.
fa: اگر پرونده های CSS به اندازه کافی کوچک هستند توصیه می شود.

en: Recommended if you have SSL
fa: اگر SSL دارید توصیه می شود

en: Records
fa: سوابق

en: Refresh
fa: تازه‌سازی

en: Refresh data
fa: تازه سازی داده ها

en: Refresh image list
fa: تازه سازی لیست تصاویر

en: Refreshing the page to reflect changes...
fa: صفحه را برای بازتاب تغییرات تازه سازی(referesh) کنید...

en: Registered image sizes
fa: اندازه های ثبت شده

en: Remember to save your settings so that your changes take effect.
fa: به یاد داشته باشید تنظیمات را ذخیره کنید که تغییرات اعمال شود.

en: Remove
fa: حذف

en: Remove all transient options (not only expired)
fa: حذف همه گزینه‌های گذرا (نه فقط منقضی شده)

en: Remove auto-draft posts
fa: حذف پیشنویس خودکار

en: Remove default WordPress and TinyMCE icons
fa: حذف ایکون های پیش فرض WordPress و TinyMCE

en: Remove expired transient options
fa: حذف انتخاب های منقضی شده موقت و گذرا

en: Remove images that have been orphaned or are no longer in use
fa: تصاویری را که مورد استفاده قرار نمی‌گیرند را حذف کنید

en: Remove meta information from page header
fa: حذف اطلاعت متا از سربرگ صفحه

en: Remove orphaned attachments
fa: حذف پیوست‌های بدون استفاده

en: Remove orphaned post meta
fa: حذف متا های استفاده نشده در نوشته

en: Remove orphaned user meta
fa: حذف متای کاربر یتیم

en: Remove pingbacks
fa: حذف pingbacks

en: Remove resource hints, generator tag, shortlinks, manifest link, etc.
fa: نکات منابع ، برچسب ژنراتور ، میانبرها ، لینک آشکار و غیره را حذف کنید.

en: Remove selected sizes
fa: اندازه های انتخاب شده را حذف کنید

en: Remove spam and trashed comments
fa: حذف اسپم و دیدگاه‌های زباله دان

en: Remove spam and trashed comments which are older than %d weeks
fa: حذف اسپم و دیدگاه‌های زباله دان که قدیمی تر از %d هفته هستند

en: Remove the table
fa: حذف جدول

en: Remove trackbacks
fa: حذف trackbacks

en: Remove trashed posts
fa: حذف نوشته‌های زباله‌دان

en: Remove unapproved comments
fa: حذف دیدگاه تایید نشده

en: Remove unapproved comments which are older than %d weeks
fa: حذف دیدگاه تایید نشده که قدیمیتر از %d هفته هستند

en: Remove unused tags
fa: حذف برچسب‌های استفاده نشده

en: Remove unwanted images
fa: بهینه سازی تصاویر شما

en: Remove unwanted images for better site performance.
fa: حذف تصاویر ناخواسته برای بهبود عملکرد سایت.

en: Repair
fa: تعمیر

en: Repair corrupted tables here.
fa: تعمیر جداول خراب شده اینجا.

en: Repair database tables
fa: تعمیر جداول پایگاه داده

en: Repairing %s table was unsuccessful | Repairing %s tables were unsuccessful
fa[0]: تعمیر %s جدول موفقیت آمیز نبود

en: Requires a page refresh after saving the settings.
fa: پس از ذخیره تنظیمات نیاز به به روز رسانی صفحه دارد.

en: Reset WebP serving method
fa: بازنشانی روش سرویس‌دهی WebP

en: Reset the minified files
fa: بازنشانی فایل های فشرده سازی شده

en: Restore
fa: بازگرداندن

en: Restore all compressed images
fa: بازنشانی تمامی تصاویر فشرده‌سازی شده

en: Restore original
fa: بازگردانی اصلی

en: Review
fa: بررسی

en: Run all selected optimizations
fa: اجرای تمام بهینه سازی انتخاب شده

en: Run now
fa: الان اجرا کن

en: Run optimization
fa: اجرای بهینه سازی

en: Run optimizations
fa: اجرای بهینه سازی

en: SSL options
fa: گزینه های SSL

en: Same as cache lifespan
fa: همان طول عمر کش

en: Same as cache lifespan: %s
fa: همان طول عمر کش: %s

en: Same as home URL
fa: همانند آدرس صفحه اصلی

en: Save Time and Money.
fa: صرفه جویی در زمان و پول.

en: Save changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Save the changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Save time managing multiple sites from the WP command line
fa: صرفه جویی در زمان مدیریت سایت های چندگانه از خط فرمان وردپرس

en: Saved options
fa: تنظیمات ذخیره شده

en: Saving optimized image
fa: در حال ذخیره تصویر بهینه شده

en: Schedule preloader
fa: برنامه پیش بارگذاری برنامه

en: Scheduled clean-up settings
fa: تنظیمات زمانبندی پاکسازی

en: Search for table
fa: جستجو برای جدول

en: Select all
fa: انتخاب همه

en: Select destination
fa: انتخاب مقصد

en: Select none
fa: انتخاب یک مورد

en: Select schedule type
fa: نوع برنامه را انتخاب کنید

en: Select schedule type (default is Weekly)
fa: انتخاب زمان بندی (پیشفرض هفتگی)

en: Select site
fa: سایت را انتخاب کنید

en: Send log messages to three additional locations: Slack, Syslog and Simple History
fa: ارسال پیام های ورود به سه مکان اضافی: Slack، Syslog و History Simple

en: Serve cached pages to logged in users
fa: برای ورود به سیستم ، صفحات ذخیره شده را ذخیره کنید

en: Service provided by reSmush.it
fa: سرویس توسط reSmush.it فراهم شده است

en: Service provider
fa: فروشنده/فریلنسرها

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Settings updated.
fa: تنظیمات بروزرسانی شد.

en: Show advanced options
fa: نمایش تنظیم‌های پیشرفته

en: Show compression meta-box on an image's dashboard media page.
fa: متا جعبه فشرده سازی را در صفحه رسانه داشبورد تصویر نشان دهید.

en: Show information
fa: نمایش اطلاعات

en: Sign up
fa: ثبت نام

en: Simplifies backups and restoration.
fa: %s پشتیبان گیری و بازیابی را ساده می کند.

en: Since your compression statistics were last reset, a total of %d image(s) were compressed on this site.
fa: از آنجایی که آخرین آمار فشرده سازی شما بازنشانی شد، در مجموع %d تصویر(ها) در این سایت فشرده شد.

en: Size savings
fa: فضای صرفه جویی شده

en: Skip image classes
fa: کلاس های تصویر را پرش کنید

en: Smush options could not be updated
fa: گزینه‌های موجود نمی‌توانند به‌روز شوند

en: Some data is missing in the log file %s
fa: برخی از داده ها در فایل گزارش %s وجود ندارد

en: Some files known for causing issues when combined / minified are excluded by default.
fa: برخی از پرونده های شناخته شده برای ایجاد مشکلات هنگام ترکیب / کوچک سازی به طور پیش فرض حذف می شوند.

en: Sophisticated scheduling
fa: زمانبندی پیچیده

en: Started preload...
fa: پیش بارگیری شروع شد ...

en: Static file headers
fa: هدر فایلهای استاتیک

en: Stats cleared successfully
fa: آمار با موفقیت پاکسازی شد

en: Stats could not be cleared
fa: آمار قابل حذف نیست

en: Status
fa: وضعیت

en: Store the most recent log entries in the WordPress database
fa: آخرین گزارش های ورودی را در پایگاه داده وردپرس ذخیره کنید

en: Strip the "print" related stylesheets
fa: برگه های مربوط به "چاپ" را نوار کنید

en: Successful
fa: موفق

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Support & FAQs
fa: پشتیبانی و سوالات متداول

en: Support / FAQs
fa: پشتیبانی

en: Support and feedback
fa: بازخورد و پشتیبانی

en: Support is available here.
fa: پشتیابی در اینجا در دسترس می باشد.

en: Supported by all modern browsers.
fa: توسط همه مرورگرهای مدرن پشتیبانی می‌شود.

en: Supports wildcards.
fa: از حروف عام پشتیبانی می کند.

en: Table
fa: جدول

en: Tables
fa: جداول

en: Tables not found.
fa: جداول یافت نشد.

en: Tables using the InnoDB engine (%d) will not be optimized.
fa: جداولی که از محرک InnoDB بهره میبرند، بهینه نخواهند شد (%d).

en: Tables will be optimized (%s).
fa: جدول بهینه سازی می شود (%s).

en: Take a backup with UpdraftPlus before any actions upon tables (recommended).
fa: پیش از هر گونه اقدام بر روی جداول، به روز رسانی کنید تا نسخه پشتیبان تهیه شود (توصیه می شود).

en: Take a backup with UpdraftPlus before doing this
fa: قبل از بهینه سازی پشتیبانی از پایگاه داده با UpdraftPlus بگیرید

en: Take control of WordPress image sizes with WP-Optimize Premium.
fa: اندازه WP-Optimize Premium را کنترل کنید.

en: Take control of clean-ups: Upgrade to Premium for a more powerful and flexible scheduler
fa: کنترل کردن تمیز کردن را انجام دهید: برای یک برنامه ریز قوی تر و انعطاف پذیر تر به نسخه پولی بروید

en: Tasks for preload site urls created.
fa: کارهایی برای آدرسهای اینترنتی پیش بارگذاری شده ایجاد شده است.

en: Team lead
fa: سرب تیم

en: Thank you for installing WP-Optimize!
fa: از شما برای نصب افزونه تشکر میکنیم‌!

en: Thank you for updating WP-Optimize!
fa: با تشکر از شما برای به روزرسانی WP-Optimize!

en: Thank you so much!
fa: سپاس فراوان از شما!

en: The JavaScript files will be combined and minified to lower the number and size of requests.
fa: برای کاهش تعداد و اندازه درخواست ها ، فایل های JavaScript ترکیب و کوچک می شوند.

en: The PHP version on your server is too old.
fa: نسخه PHP سرور شما خیلی قدیمی است.

en: The WebP serving method has been reset
fa: روش سرویس WebP بازنشانی شده است

en: The WordPress subscription extension for WooCommerce store owners.
fa: پسوند اشتراک وردپرس برای صاحبان فروشگاه WooCommerce.

en: The backup file %s could not be deleted.
fa: پرونده پشتیبان %s حذف نشد.

en: The backup was not found; it may have been deleted or was already restored
fa: نسخه پشتیبان تهیه نشد. ممکن است حذف شده یا قبلاً بازیابی شده باشد

en: The blog ID provided does not match the current blog.
fa: شناسه وبلاگ ارائه شده با وبلاگ فعلی مطابقت ندارد.

en: The cache configuration file could not be saved to the disk; please check the file/folder permissions of %s .
fa: پرونده پیکربندی حافظه نهان روی دیسک ذخیره نمی شود. لطفا مجوزهای پرونده / پوشه %s را بررسی کنید.

en: The command "%s" was not found
fa: دستور  "%s" یافت نشد

en: The command %s failed
fa: انجام دستور %s ناموفق بود

en: The current permissions for WP-Optimize Minify are chmod %s.
fa: مجوزهای فعلی برای WP-Optimize Minify chmod %s هستند.

en: The destination could not be written to.
fa: این مقصد قابل نوشتن نیست.

en: The file advanced-cache.php needs to be updated, but the automatic process failed.
fa: فایل advanced-cache.php نیاز به بروز رسانی دارد، اما فرایند به روزرسانی خودکار با شکست مواجه شد.

en: The file could not be copied; check your PHP error logs for details
fa: پرونده قابل کپی نیست. برای جزئیات بیشتر ، خطاهای PHP خود را بررسی کنید

en: The file was added to the list
fa: فایل به لیست افزوده شد

en: The file was compressed from %s to %s, saving %s percent, using WP-Optimize
fa: این فایل به وسیله WP-Optimize از %s به %s فشرده سازی شد، %s صرفه‎جویی شد

en: The file was compressed to %s using WP-Optimize
fa: پرونده با استفاده از WP-Optimize به %s فشرده شد

en: The image compression metabox allows you to compress specific images from the media library.
fa: متاباکس فشرده سازی تصویر به شما امکان می دهد تصاویر خاصی را از کتابخانه رسانه فشرده کنید.

en: The image was restored successfully
fa: تصویر با موفقیت ترمیم شد

en: The minification cache was deleted.
fa: کش قبلا حذف شده است.

en: The new minified files will be regenerated when visiting your website's pages.
fa: هنگام بازدید از صفحات وب سایت شما ، پرونده های جدید minified بازسازی می شوند.

en: The original images are stored alongside the compressed images, you can visit the edit screen of the individual images in the Media Library to restore them.
fa: تصاویر اصلی در کنار تصاویر فشرده سازی شده نگهداری می شوند شما می توانید برای بازنشانی آنها صفحه  ویرایش هر یک از تصاویر را در کتابخانه رسانه مشاهده کنید.

en: The page cache was not purged.
fa: حافظه نهان صفحه پاک نشد.

en: The page cache was successfully purged.
fa: حافظه نهان صفحه با موفقیت پاک شد.

en: The page caching could not be disabled: the WP_CACHE constant could not be removed from wp-config.php and the request to the filesystem to remove or empty advanced-cache.php failed.
fa: ذخیره سازی صفحه غیرفعال نمی شود: ثابت WP_CACHE را نمی توان از wp-config.php حذف کرد و درخواست به فایل سیستمی برای حذف یا خالی Advanced-cache.php انجام نشد.

en: The request to the filesystem failed: unable to create directory %s.
fa: درخواست به سیستم فایل انجام نشد: ایجاد دایرکتوری %s ممکن نیست.

en: The request to the filesystem to remove or empty advanced-cache.php failed
fa: درخواست به فایل سیستمی برای حذف یا خالی Advanced-cache.php انجام نشد

en: The resulting images are of a slightly lower quality
fa: تصاویر به دست آمده کیفیت کمی پایین تری دارند

en: The scheduled preloading will run automatically in your chosen time period.
fa: پیش بارگذاری برنامه ریزی شده به طور خودکار در دوره زمانی انتخابی شما اجرا می شود.

en: The security check failed; try refreshing the page.
fa: بررسی امنیتی انجام نشد. صفحه را تازه کنید.

en: The selected image was successfully marked as compressed | The selected images were successfully marked as compressed
fa[0]: تصویر انتخاب شده با موفقیت به عنوان فشرده شده مشخص شد

en: The selected image was successfully marked as uncompressed | The selected images were successfully marked as uncompressed
fa[0]: تصویر انتخابی با موفقیت به عنوان فشرده نشده علامت گذاری شد

en: The selected images are being processed; please do not close the browser
fa: تصاویر انتخاب شده در حال پردازش هستند; لطفا مرورگر را نبندید

en: The settings were imported successfully.
fa: تنظیمات با موفقیت درون‌ریزی شدند.

en: The stylesheets will be combined and minified to lower the number and size of requests.
fa: برای کاهش تعداد و اندازه درخواستها ، شیوه نامه ها ترکیب و حداقل می شوند.

en: The stylesheets will be merged or inlined.
fa: استایل‌ها ادغام یا وارد می شوند.

en: The team at WP-Optimize is working hard to make your site fast and efficient.
fa: تیم افزونه در حال تلاش بسیار برای بالابردن سرعت سایت شما می باشند.

en: There are no processed files yet.
fa: هنوز فایل پردازش شده ای وجود ندارد.

en: There was an error connecting to the image compression server.
fa: هنگام اتصال به سرور فشرده سازی تصویر خطایی روی داد.

en: There was no scheduled optimization
fa: زمانبندی برای بهینه سازی نیست

en: These image sizes were used by some of the themes or plugins installed previously and they remain within your database.
fa: این اندازه های تصویر توسط برخی از مضامین یا افزونه هایی که قبلاً نصب شده بودند استفاده شده و در پایگاه داده شما باقی می مانند.

en: They are not required for the website to work
fa: آنها برای کار کردن وب سایت مورد نیاز نیستند

en: This action is irreversible.
fa: این عمل غیر قابل برگشت است.

en: This action will trigger WP-Optimize to generate minify assets by visiting pages to preload them (so that they are ready the first time a human visitor wants them).
fa: این اقدام WP-Optimize را فعال می‌کند تا با بازدید از صفحات برای بارگذاری اولیه دارایی‌ها، حداقل دارایی‌ها را تولید کند (به طوری که اولین باری که یک بازدیدکننده انسانی آنها را می‌خواهد آماده باشند).

en: This button will delete all of WP-Optimize's settings.
fa: این دکمه تمام تنظیمات WP-Optimize را حذف می کند.

en: This could mean either the server is temporarily unavailable or there are connectivity issues with your internet connection.
fa: این ممکن است به این معنی باشد که یا سرور به طور موقت در دسترس نیست یا مشکلات اتصال در اتصال اینترنت شما وجود دارد.

en: This feature is for experienced users.
fa: این ویژگی برای کاربران با تجربه است.

en: This feature of Google Fonts is encouraged for better accessibility, but may result in a visible font change.
fa: این ویژگی فونت های گوگل برای دسترسی بهتر توصیه می شود، اما ممکن است منجر به تغییر فونت قابل مشاهده شود.

en: This highly requested feature adds an extra layer of optimization to your website, lowering the number of requests sent to your server by combining and minifying the JavaScript and CSS files.
fa: این ویژگی بسیار درخواستی، یک لایه اضافی بهینه سازی را به وب‌سایت شما اضافه می‌کند و با ترکیب و کم کردن فایل‌های جاوا اسکریپت و CSS تعداد درخواست‌های ارسال شده به سرور خود را کاهش می‌دهد.

en: This image is marked as already compressed by another tool.
fa: این تصویر همانطور که قبلاً توسط ابزار دیگری فشرده شده است مشخص شده است.

en: This improves speed when loading multiple fonts from Google Fonts.
fa: این باعث افزایش سرعت هنگام بارگیری چندین قلم از فونت های Google می شود.

en: This includes the older, non-expired cache, as well as the temporary files used to generate the minified files.
fa: این شامل حافظه پنهان قدیمی تر و غیرقابل انعقاد ، و همچنین پرونده های موقتی است که برای تولید پرونده های مینی سازی استفاده می شود.

en: This is a REST API request (identified by REST_REQUEST constant)
fa: این یک درخواست REST API است (مشخص شده توسط REST_REQUEST ثابت)

en: This is all that's needed for caching to work.
fa: این تنها کاری است که برای ذخیره سازی کار لازم است.

en: This is useful if you want to test your critical path CSS
fa: اگر می خواهید مسیر بحرانی CSS خود را آزمایش کنید ، این مفید است

en: This means that if one file has an error, it should not impede execution of other, independent files.
fa: این به این معنی است که اگر یک فایل دارای خطا باشد، نباید مانع اجرای فایل های مستقل دیگر شود.

en: This option improves the performance of your website and decreases its loading time.
fa: این گزینه عملکرد وب سایت شما را بهبود می بخشد و زمان بارگذاری آن را کاهش می دهد.

en: This option will add a caching menu on the top admin bar.
fa: این گزینه منوی کش را در نوار مدیریت بالا اضافه می کند.

en: This option will add a link labeled "WP-Optimize" in the top admin bar, for easy access to the different features.
fa: این گزینه پیوندی با عنوان "WP-Optimize" در نوار مدیریت بالا اضافه می کند تا به ویژگی های مختلف دسترسی آسان داشته باشید.

en: This option will retain specified number of post revisions, and remove other revisions.
fa: این گزینه تعداد مشخصی از بازبینی‌های پست را حفظ می‌کند و سایر ویرایش‌ها را حذف می‌کند.

en: This option will, where relevant, retain data from the chosen period, and remove any garbage data before that period.
fa: این گزینه، داده هایی را که تا دوره زمانی معینی انتخاب شده اند را نگه میدارد، و بعد از این دوره تمامی داده های بی ارزش را حذف میکند.

en: This page has a fatal error
fa: این برگه دارای یک خطای مهلک است

en: This prevents the site from being slowed down during media uploads.
fa: این امر از کند شدن سایت در هنگام آپلود رسانه جلوگیری می کند.

en: This saved approximately %s of space at an average of %02d percent per image.
fa: این کار تقریباً %s فضا را با میانگین %02d درصد در هر تصویر ذخیره کرد.

en: This table is used by many plugins for batch processing.
fa: این جدول توسط بسیاری از افزونه‌ها برای پردازش دسته‌ای استفاده می‌شود.

en: This tool will replace all your saved settings.
fa: این ابزار جایگزین تمام تنظیمات ذخیره شده شما می‌شود.

en: This will also affect Auto Clean-up process
fa: این گزینه همچنین بر روی عملیات پاکسازی خودکار اثر خواهد گذاشت

en: This will also purge the page cache
fa: این همچنین کش صفحه را خالی می کند

en: This will be inlined after the above if your page matches the WP conditional is_front_page()
fa: اگر صفحه شما با WP conditional مطابقت داشته باشد ، این موارد بعد از موارد فوق بیان خواهد شد is_front_page()

en: This will import data from:
fa: اطلاعات را درون‌ریزی می‌کند از:

en: This will reset the files generated by minify, but use the existing minify temporary files.
fa: با این کار فایلهای ایجاد شده توسط minify تنظیم مجدد می شوند ، و از پرونده های موقت موجود minify استفاده می کنند.

en: Thus, it cannot be deleted.
fa: بنابراین نمی‌توان آن را حذف کرد.

en: Time after which a new cached version will be generated (0 = only when the cache is emptied)
fa: بعد از آن یک نسخه ذخیره شده جدید ذخیره می شود (0 = فقط در هنگام خالی بودن حافظه نهان)

en: Time elapsed
fa: زمان سپری شده

en: Title
fa: عنوان

en: Total cache:
fa: کش کلی:

en: Total gain:
fa: مجموع به دست آوردن:

en: Total size of database:
fa: کل فضای پایگاه داده:

en: Total:
fa: مجموع:

en: Trackback/comments actions
fa: اعمال دیدگاه‌ها/Trackback

en: Trackbacks
fa: پیگیری ها

en: Trackbacks have now been disabled on all current and previously published posts.
fa: Trackbacks غیرفعال شده در همه نوشته های اخیر و گذشته.

en: Trackbacks have now been enabled on all current and previously published posts.
fa: Trackbacks فعال شده در همه نوشته های اخیر و گذشته.

en: Try for free
fa: امتحانش مجانیه

en: Twitter
fa: توییتر

en: Type
fa: نوع

en: URLs to exclude from caching
fa: آدرس اینترنتی هایی که می خواهید کش نشود

en: Unable to write inside the cache configuration folder (%s); please check file/folder permissions
fa: نوشتن در پوشه پیکربندی کش امکان پذیر نیست (%s); لطفا مجوز دسترسی پوشه، فولدر را بررسی کنید

en: Unable to write inside the cache files folder (%s); please check file/folder permissions (no cache files will be able to be created otherwise)
fa: نوشتن در پوشه کش امکان پذیر نیست (%s); لطفا مجوز دسترسی پوشه/ فولدر را بررسی کنید ( در غیراین صورت فایل کش نمی تواند ایجاد شود)

en: Unable to write the file advanced-cache.php inside the wp-content folder; please check file/folder permissions
fa: نوشتن پرونده Advanced-cache.php در پوشه wp-content امکان پذیر نیست. لطفا مجوزهای پرونده / پوشه را بررسی کنید

en: Unable to write to or find wp-config.php; please check file/folder permissions.
fa: قادر به نوشتن یا یافتن wp-config.php نیست. لطفا مجوزهای پرونده / پوشه را بررسی کنید.

en: Uncompressed images
fa: تصاویر فشرده سازی نشده

en: Unless this is a development site, this probably means that the scheduler in your WordPress install is not working.
fa: مگر اینکه این یک سایت توسعه باشد، احتمالاً به این معنی است که زمان‌بندی نصب وردپرس شما کار نمی‌کند.

en: Unused image sizes
fa: اندازه های تصویر استفاده نشده

en: Unused images
fa: تصاویر استفاده نشده

en: Unused images and sizes
fa: تصاویر و اندازه های بلااستفاده

en: Update
fa: بروزرسانی

en: Update PHP to enable minification of JS, CSS and HTML on this website
fa: PHP را برای فعال کردن فشرده سازی JS, CSS و HTML در سرور خود بروزرسانی کنید

en: UpdraftCentral is a highly efficient way to take backup, update and manage multiple WP sites from one location.
fa: UpdraftCentral یک راه بسیار کارآمد برای تهیه پشتیبان، به روز رسانی و مدیریت چندین سایت WP از یک مکان است.

en: UpdraftCentral – save hours managing multiple WP sites from one place
fa: UpdraftCentral - صرفه جویی در زمان مدیریت چندین سایت وردپرسی از یک مکان

en: UpdraftPlus is installed but currently not active.
fa: UpdraftPlus نصب شده است اما در حال حاضر فعال نیست.

en: UpdraftPlus is the world's most trusted backup plugin from the owners of WP-Optimize
fa: UpdraftPlus قابل اعتمادترین افزونه پشتیبان گیری از مالکان WP-Optimize

en: UpdraftPlus needs to be updated to 1.12.33 or higher in order to backup the database before optimization.
fa: UpdraftPlus نیازمند بروزرسانی به نسخه 1.12.33 یا جدیدتر است برای پشتیبان گیری از پایگاه داده شما.

en: UpdraftPlus – the ultimate protection for your site, hard work and business
fa: UpdraftPlus - حفاظت بی‌نهایت برای سایت شما، کار سخت و تجاری

en: Upgrade now
fa: اکنون ارتقاء دهید

en: Upgrade today to combine over a dozen optimization options.
fa: اکنون نسخه پولی را تهیه کنید تا از امکانات بسیاری برخوردار شوید.

en: Usage: cdn.example.com
fa: استفاده: cdn.example.com

en: Use if you want to exclude Font Awesome from page speed tests (PageSpeed Insights, GTMetrix...)
fa: اگر می خواهید Font Awesome را از آزمون های سرعت صفحه حذف کنید (PageSpeed Insights ، GTMetrix ...) استفاده کنید

en: Use if you want to exclude the CSS from Google Fonts from performance tests.
fa: اگر می خواهید CSS را از Google Fonts از آزمایش عملکرد خارج کنید ، از آنها استفاده کنید.

en: Use the wildcard * to exclude child URLs.
fa: از کارت علامت * برای حذف URL های کودک استفاده کنید.

en: Use these buttons to enable or disable any future comments on all your previously published posts.
fa: استفاده از این دکمه‌ها برای فعال یا غیرفعال کردن هر امکان دیدگاه در همه نوشته‌های منتشر شده قبلی.

en: Use these buttons to enable or disable any future trackbacks on all your previously published posts.
fa: استفاده از دکمه برای عال یا غرفعال کردن هر امکان trackbacks در همه نوسته‌های منتشر شده قبلی.

en: Use this if you are having issues with a certain JavaScript file.
fa: اگر در یک پرونده جاوا اسکریپت خاص مشکلی دارید از این مسئله استفاده کنید.

en: Use this if you are having issues with a specific CSS file
fa: اگر با یک پرونده خاص CSS مشکل دارید از این مسئله استفاده کنید

en: Use this if you have a completely independent script
fa: اگر یک اسکریپت کاملا مستقل دارید از این استفاده کنید

en: Use this if you have a completely independent stylesheet
fa: اگر یک شیوه نامه کاملاً مستقل دارید از این استفاده کنید

en: Use this only for testing purpose to find out which scripts are slowing down your site.
fa: از این فقط برای آزمایش استفاده کنید تا متوجه شوید کدام اسکریپت ها سرعت سایت شما را کاهش می دهند.

en: Use this only for testing purpose to find out which stylesheets are slowing down your site.
fa: از این فقط برای آزمایش استفاده کنید تا بفهمید کدام شیوه نامه ها سرعت سایت شما را کاهش می دهند.

en: Useful for debugging or to improve compatibility with some visual editors.
fa: مفید برای اشکال زدایی یا بهبود سازگاری با برخی از ویرایشگرهای تصویری.

en: Useful if your website has mobile-specific content.
fa: اگر وب سایت شما دارای محتوای مخصوص تلفن همراه باشد مفید است.

en: Useful links
fa: پیوندهای مفید

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: User is logged in
fa: کاربر وارد سیستم شده است

en: Uses lossless compression, which results in much better image quality but lower filesize savings per image
fa: با استفاده از فشرده سازی بدون افت کیفیت، که کیفیت تصویر بسیار بهتر را بهبود می بخشد، اما صرفه جویی در اندازه فایل برای هر تصویر کمتر است

en: Uses lossy compression to ensure maximum savings per image.
fa: از فشرده سازی با اتلاف برای اطمینان از حداکثر صرفه جویی در هر تصویر استفاده می کند.

en: Uses your site's default protocol.
fa: از پروتکل پیشفرض سایت خود استفاده کنید.

en: Value
fa: مقدار

en: Video preview
fa: پیش نمایش ویدیو

en: View Image
fa: مشاهده تصویر

en: View logs
fa: مشاهده گزارش ها

en: View the files
fa: مشاهده فایل‌ها

en: Visit any of our websites and use code %s at the checkout to get 20%% off all our plugins.
fa: از هر یک از وب‌سایت‌های ما دیدن کنید و از کد %s در پرداخت استفاده کنید تا 20%% تخفیف برای همه افزونه‌های ما دریافت کنید.

en: WARNING - some plugins might not be detected as installed or activated if they are in unknown folders (for example premium plugins).
fa: اخطار - در صورتی که در پوشه های ناشناخته قرار بگیرید ممکن است برخی از افزونه‌ها نصب یا فعال نشوند.

en: WP-O cache directory was not found
fa: فهرست WP-O حافظه پنهان یافت نشد

en: WP-O cache parent directory was not found
fa: فهرست راهنمایی حافظه نهان WP-O یافت نشد

en: WP-Optimize (Free) has been de-activated, because WP-Optimize Premium is active.
fa: WP-Optimize (رایگان) غیرفعال شده است، زیرا WP-Optimize Premium فعال است.

en: WP-Optimize - Clean, Compress, Cache
fa: بهینه‌ساز پایگاه داده - پاک‌سازی، فشرده‌سازی، کش

en: WP-Optimize Minify needs write permissions on the folder %s.
fa: WP-Optimize Minify به مجوزهای نوشتن در پوشه %s نیاز دارد.

en: WP-Optimize Minify requires PHP 5.4 or higher.
fa: WP-Optimize Minify به PHP 5.4 یا بالاتر نیاز دارد.

en: WP-Optimize Minify requires WordPress version %s or higher.
fa: WP-Optimize Minify به نسخه وردپرس %s یا بالاتر نیاز دارد.

en: WP-Optimize Minify requires a higher PHP version
fa: WP-Optimize Minify نیازمند نسخه php بالاتر است

en: WP-Optimize Minify requires the PHP mbstring module to be installed on the server; please ask your web hosting company for advice on how to enable it on your server.
fa: WP-Optimize Minify به ماژول PHP mbstring روی سرور نصب می شود. لطفاً از شرکت میزبان وب خود برای مشاوره در مورد نحوه فعال کردن آن در سرور خود سؤال کنید.

en: WP-Optimize Premium
fa: نسخه پولی

en: WP-Optimize Premium comes with a feature to easily remove orphaned images, or images that exceed a certain size from your website.
fa: نسخه پولی دارای ویژگی آسان برای حذف تصاویر بلااستفاده یا تصاویری با اندازه های بزرگ و ناخواسته است.

en: WP-Optimize Premium comes with the power tweaks that will enable you to improve performance by targeting specific weak points, either in WordPress Core, or in popular plugins.
fa: WP-Optimize Premium با ترفندهای قدرتمندی ارائه می شود که به شما امکان می دهد با هدف قرار دادن نقاط ضعف خاص، چه در Core WordPress یا در افزونه های محبوب، عملکرد را بهبود بخشید.

en: WP-Optimize Premium features an advanced scheduling system that allows you to run optimizations at the quietest time of day (or night).
fa: نسخه پولی شامل ویژگی زمانبندی است که به شما اجازه می دهد بهینه سازی سایت خود را در زمانی که بازدید سایت بسیار کم است در طول شبانه روز انجام دهد.

en: WP-Optimize Premium offers unparalleled choice and flexibility
fa: نسخه پولی شامل انتخاب بی نظیر و انعطاف پذیری بسیار است

en: WP-Optimize Premium's multisite feature includes a locking system that restricts optimization commands to users with the right permissions.
fa: نسخه پولی افزونه شامل ویژگی محدود کردن سیستم است که برای کاربرانی که دسترسی کافی دارند محدودیت هایی را اعمال میکند.

en: WP-Optimize Premium:
fa: نسخه پولی:

en: WP-Optimize free / premium comparison
fa: مقایسه نسخه پولی و رایگان افزونه

en: WP-Optimize image settings
fa: WP-Optimize تنظیمات تصویر

en: WP-Optimize makes your site fast and efficient. It cleans the database, compresses images and caches pages. Fast sites attract more traffic and users.
fa: WP-Optimize باعث می شود سایت شما سریع و کارآمد باشد. این پایگاه داده را تمیز می کند ، صفحه ها را ذخیره می کند. سایت های سریع باعث افزایش ترافیک و کاربران بیشتر می شوند.

en: WP-Optimize settings have been deleted successfully.
fa: تنظیمات افزونه با موفقیت حذف شد.

en: WP-Optimize will automatically detect and configure itself optimally for your site.
fa: WP-Optimize به طور خودکار سایت خود را بهینه و پیکربندی می کند.

en: Warning
fa: اخطار

en: Warning:
fa: هشدار :

en: Warning: This operation is permanent.
fa: هشدار: این عملیات دائمی است.

en: Warning: you should read the FAQ on the risks of this operation first.
fa: هشدار: شما باید ابتدا سوالات متداول در مورد خطرات این عملیات را بخوانید.

en: Watch our how-to video below.
fa: ویدیوی چگونه به ما را در زیر مشاهده کنید.

en: Watch our howto video below.
fa: ویدیوی نحوه ما را در زیر مشاهده کنید.

en: We can't definitely determine Gzip status as API doesn't return correct answer.
fa: ما نمی توانیم قطعا وضعیت Gzip را تعیین کنیم زیرا API جواب صحیح نمی دهد.

en: We can\'t update your %s file.
fa: ما نمی‌توانیم فایل %s شما را به‌روزرسانی کنیم.

en: We could not determine if Gzip compression is enabled.
fa: ما نمی توانیم مشخص کنیم که آیا فشرده سازی Gzip فعال است یا خیر.

en: We don't cache RSS feeds
fa: ما خوراک‌های RSS را ذخیره نمی کنیم

en: We really appreciate your support!
fa: ما جدا از پشتیبانی شما قدردانی می کنیم!

en: We successfully added Gzip compression settings into .htaccess file.
fa: ما با موفقیت تنظیمات فشرده سازی Gzip را در پرونده .htaccess اضافه کردیم.

en: We successfully updated your .htaccess file.
fa: پرونده .htaccess با موفقیت بروزرسانی شد.

en: Weekly
fa: هفتگی

en: When a visitor makes a request, the server compresses the requested resource before sending it leading to smaller file sizes and faster loading.
fa: هنگامی که یک بازدیدکننده درخواستی می‌دهد، سرور منبع درخواستی را قبل از ارسال فشرده می‌کند که منجر به حجم کمتر فایل و بارگذاری سریع‌تر می‌شود.

en: When enabled, the content of each JavaScript file that is combined will be wrapped in its own "try / catch" statement.
fa: وقتی فعال شود، محتوای هر فایل جاوا اسکریپت که ترکیب می‌شود، در دستور «try/catch» خودش قرار می‌گیرد.

en: When selected, any CSS files with the media type "print" will be removed.
fa: در صورت انتخاب ، هر پرونده CSS با نوع رسانه "چاپ" حذف می شود.

en: When selected, the site will use the device's built in Emoji
fa: با انتخاب ، سایت از ایموجی داخلی دستگاه استفاده می کند

en: Whether manually or on a schedule, these settings apply whenever a relevant optimization is run.
fa: چه بصورت دستی یا زمانبندی شده این تنظیمات اعمال می شود وقتی یک بهینه سازی مرتبط اجرا شود.

en: Which was exported on:
fa: که برون‌بری شده است در:

en: Will rewrite the static assets urls inside WP-O Minify-merged files to your CDN domain.
fa: آدرس‌های اینترنتی دارایی‌های ایستا را در فایل‌های WP-O Minify در دامنه CDN شما بازنویسی می‌کند.

en: Will use 'preload' with LoadCSS polyfill
fa: با استفاده از چندکاره LoadCSS از "preload" استفاده می کند

en: Wipe settings
fa: تنظیمات را پاک کنید

en: WordPress core
fa: هسته وردپرس

en: WordPress has a number (%d) of scheduled tasks which are overdue.
fa: وردپرس دارای تعدادی (%d) کار برنامه ریزی شده است که به تاخیر افتاده است.

en: Yes
fa: بله

en: You are about to remove the table %s.
fa: شما در حال حذف جدول %s هستید.

en: You are not allowed to run this command.
fa: شما اجازه اجرای این دستور را ندارید.

en: You are using WP-Optimize for page caching.
fa: شما از WP-Optimize برای ذخیره صفحه استفاده می کنید.

en: You can adjust the settings in the tabs above to control this to meet your requirements.
fa: می توانید تنظیمات را در برگه های بالا تنظیم کنید تا این کار را برطرف کنید تا نیازهای شما را کنترل کند.

en: You can also do this before deactivating/deinstalling WP-Optimize if you wish.
fa: همچنین در صورت تمایل می توانید این کار را قبل از غیرفعال کردن/نصب WP-Optimize انجام دهید.

en: You can also import previously-exported settings.
fa: همچنین می توانید تنظیمات برون‌ریزی قبلی را وارد کنید.

en: You can either complete them now or cancel and retry later.
fa: می‌توانید اکنون آنها را تکمیل کنید یا لغو کنید و بعداً دوباره امتحان کنید.

en: You can see / edit them in the Advanced tab.
fa: می توانید آنها را در برگه Advanced مشاهده یا ویرایش کنید.

en: You have no permissions to manage WP-Optimize settings.
fa: شما اجازه مدیریت تنظیمات افزونه را ندارید.

en: You have no permissions to run optimizations.
fa: شما برای اجرای بهینه‌سازی مجوز ندارید.

en: You have not yet selected a file to import.
fa: شما هنوز فایلی را برای درون‌ریزی انتخاب نکرده‌اید.

en: You may need it for some CDN plugins to work:
fa: ممکن است برای کار کردن برخی از افزونه های CDN به آن نیاز داشته باشید:

en: You may wish to run a backup before optimizing.
fa: ممکن است بخواهید قبل از بهینه سازی نسخه پشتیبان تهیه کنید.

en: You should speak to your web hosting support to find how to enable it.
fa: برای یافتن چگونگی فعال کردن آن باید با پشتیبانی میزبان وب خود صحبت کنید.

en: You will then need to enter all your settings again.
fa: سپس باید تمام تنظیمات خود را دوباره وارد کنید.

en: You're using version %s.
fa: شما از نسخه %s استفاده می کنید.

en: Your CDN domain
fa: دامنه CDN شما

en: Your database has %s corrupted table. | Your database has %s corrupted tables.
fa[0]: پایگاه داده شما %s خراب شده است.

en: Your server uses Brotli compression instead of Gzip, which is good.
fa: سرور شما به جای Gzip از فشرده سازی Brotli استفاده می کند ، که خوب است.

en: Your website seems to use Cloudflare, which handles the browser caching rules.
fa: به نظر می رسد وب‌سایت شما از کلودفلر استفاده می‌کند که از قوانین حافظه پنهان مرورگر استفاده می کند.

en: across %d site | across %d sites
fa[0]: در سراسر %d سایت

en: across %s site | across %s sites
fa[0]: در سراسر %s سایت

en: checkout
fa: تسویه حساب

en: day(s)
fa: روز(ها)

en: days
fa: روز

en: disabled
fa: غیر فعال شده

en: e.g. You may want to exclude 'fontawesome' or other libraries from the initial load
fa: به عنوان مثال، ممکن است بخواهید 'fontawesome' یا سایر کتابخانه‌ها را از بار اولیه حذف کنید

en: e.g.: /bootstrap.css
fa: مثال: /bootstrap.css

en: e.g.: /js/main.js
fa: مانند: /js/main.js

en: e.g.: /wp-content/themes/my-theme/css/custom-font.css
fa: مثال: /wp-content/themes/my-theme/css/custom-font.css

en: e.g.: /wp-includes/js/jquery/jquery.js
fa: مثال: /wp-includes/js/jquery/jquery.js

en: e.g.: example.com
fa: مثال: example.com

en: enabled
fa: فعال شده

en: go back
fa: برگرد

en: hour(s)
fa: ساعت(ها)

en: https://updraftplus.com
fa: http://updraftplus.com

en: i.e. To configure pre-loading, go to the %sCache Preload settings in the caching section%s instead.
fa: به عنوان مثال، برای پیکربندی بارگیری پیش‌بار، به جای آن به تنظیمات پیش‌بارگیری حافظه پنهان %s در بخش ذخیره‌سازی %s بروید.

en: inactive
fa: غیر فعال

en: is_front_page (conditional)
fa: is_front_page (مشروط)

en: no title
fa: بدون عنوان

en: none
fa: هیچکدام

en: not installed
fa: نصب نشده است

en: notice image
fa: تصویر اعلان

en: or
fa: یا

en: please give us a positive review, here.
fa: لطفا یک امتیاز مثبت به ما بدهید،اینجا.

en: please tell us why at this link.
fa: لطفا دلیل آن را از طریق این لینک به ما بگویید.

en: running on:
fa: در حال اجرا:

en: template not found
fa: پوسته یافت نشد
